Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava

poruka: 714
|
čitano: 143.251
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava

Ma to mi brat sve napravi ako bude trebati... neg nigdje nemogu naci kako iskljuciti vibraciju kada diram ove tri kontrolne tipke?? Kod tipkovnice nemam nista ponudeno a u melodiji iskljucim vibraciju ali nije to to

 

i zasto mi kad sastrane desno tipkom u sredini kad stisnem ugasim zaslon, jos mi ostane dosta svjetlili sat?

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 0:13 (Miki_16).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava
Miki_16 kaže...

Ma to mi brat sve napravi ako bude trebati... neg nigdje nemogu naci kako iskljuciti vibraciju kada diram ove tri kontrolne tipke?? Kod tipkovnice nemam nista ponudeno a u melodiji iskljucim vibraciju ali nije to to

 

postavke - dodaci - dodir

 

pogledaj malo neke savjete

http://www.red-gsm.net/t53320/

9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava
Miki_16 kaže...

 

i zasto mi kad sastrane desno tipkom u sredini kad stisnem ugasim zaslon, jos mi ostane dosta svjetlili sat?

 

ako si ažurirala na anniversary update, onda idi pod

postavke - personalizacija - info zaslon

 

i tu podesi...

12 godina
offline
Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava

zašto svaki put kada ugasim mob i uplalim nakon par minuta trazi da ponovno pokrene mob ili kao da za kasnije to pokretanje napravim???wtf?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava
Miki_16 kaže...

zašto svaki put kada ugasim mob i uplalim nakon par minuta trazi da ponovno pokrene mob ili kao da za kasnije to pokretanje napravim???wtf?

 

što točno traži? napravi screenshoot...

 

a da nije nadogradnja spremna? gašenje i paljenje ne pomaže u tom slučaju, to onda moraš otiči pod ažuriranja i tamo odabrati da ponovno pokrene mobitel.

12 godina
offline
Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava

budem slikalala cim mi se opet pojavi pa ti posaljem i hvala :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava

tipka za pojačavanje zvuka i tipka za paljenje i napraviš screenshoot...

Moj PC  
1 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava

950/950XL (i naravno ostale iz x50 serije) su dobile podršku za interop otključavanje... moj savjet malo pričekajte dok ljudi ne istestiraju za moguće probleme... no Adblocker, backup podataka iz aplikacija je tu ;D hehehehe

http://forum.xda-developers.com/windows-10/windows-10-mobile/vcreg-lumia-reg-editor-interop-unlock-t3451723

 

edit:

vidim sad da autor za interop unlock kaže da se na x50 uređajima da se može interop otključati ali da se ne smije MTP koristiti

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2016 14:29 (dadn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava


Jedan do kraja jasan i objektivan rivju.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava
zaposleni_server kaže...


Jedan do kraja jasan i objektivan rivju.

 

i dalje ljudi nemaju pojma koristiti W10M i Continuum a rade recenzije... i one "obične" neuniverzalne aplikacije mogu se pokretati preko Continuuma samo se u postavkama zaslona treba prebaciti na "mirror" opciju.... na ovome padaju svi recenzenti 950/950XL...

12 godina
offline
Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava

kako apraviti na Lumiji 950XL hard reset? Hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava

postavke - sustav - o programu  ponovno postavljane telefona

 

ili ako želiš sa WDRT

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava

Pozdrav,

 

planiram nabaviti 950XL i continuum dock. 

Zanima me jedna infromacija oko continuum dock-a pa ako mi netko može odovoriti. Mogu li se preko njega igrati igrice sa controlerom? 

ek

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava
Mary00 kaže...

Pozdrav,

 

planiram nabaviti 950XL i continuum dock. 

Zanima me jedna infromacija oko continuum dock-a pa ako mi netko može odovoriti. Mogu li se preko njega igrati igrice sa controlerom? 

ek

 

možeš koristiti miša i tipkovnicu, kontrolere ne (barem nisam pokušavao)

zatim igra mora podržavati Continuum (biti univerzala za W10) da bi se pokretala. može se pokretati sve i preko mirror opcije (zrcaljenja) u postavkama zaslona ali to baš i nije zgodno za igre

 

no evo par primjera. Univerzalni emulator pod Continuum i sa zrcaljenjem DOSBox i pokrenuti Warcraft 2. oboje igram s mišem priključenim na DD

 

screenshootoovi nisu napravljeni sa mobitelom već sa tipkovnicom spojenom na DD, win tipka i F7 zajedno naprave screenshoot

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 15:24 (dadn).
7 godina
neaktivan
offline
Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava

Hvala,

 

klinac od 9 godina zapeo za Minecraft.Doma imamo PS2 koji ne može pokrenuti tu igru pa smo kako ćemo imati dock mislili možda tako pokušati. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 15:29 (Mary00).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava

Minecraft je pocket verzija (mobilna) i nije Continuum, tj. barem mislim da ne podržava Continuum jer ju nemam kupljenu

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 15:38 (dadn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava

Pozdrav ekipa,  ja sam Lumia fan od samog početka i do sad sam bila zadovoljna sa svim telefonima koje sam imala. Jučer sam uzela Lumiu 950 i imam pitanje.

Nakon što sam prebacila sve sa starog telefona, radilo je super, no onda mi se jutros pojavilo nekakvo ažuriranje i nakon skidanja toga pločice recimo za kontakte i facebook, koje su bile live tile, vise to nisu. Na pločicama kontakata se ne prikazuju fotografije kao ni na fb pločici slika i notifikacije.

Jel zna netko kako to rješiti? Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 9:20 (Vexon).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava
Vexon kaže...

Pozdrav ekipa,  ja sam Lumia fan od samog početka i do sad sam bila zadovoljna sa svim telefonima koje sam imala. Jučer sam uzela Lumiu 950 i imam pitanje.

Nakon što sam prebacila sve sa starog telefona, radilo je super, no onda mi se jutros pojavilo nekakvo ažuriranje i nakon skidanja toga pločice recimo za kontakte i facebook, koje su bile live tile, vise to nisu. Na pločicama kontakata se ne prikazuju fotografije kao ni na fb pločici slika i notifikacije.

Jel zna netko kako to rješiti? Hvala

 

 

došlo je do greške u postavkama računa i sinkronizacije podataka. otvori postavke - računi - računi za e-poštu i aplikacije i obriši live račun. dodaj ga ponovno.

 

sad otvori Osobe - postavke (prvo na one tri točke dolje desno pa postavke), i sad malo pritisni i drži na Live da prikaže Sinkroniziraj i to izaberi. ako sinkronizira, problem je riješen

 

samo napomena u vezi slika. možda ti ih odmah ne pokaže, možda ti se vrate ali postoji mogućnost da su zbog te greške izgublje pa ćeš ih morati ručno dodati kontaktima. u svakom slučaju ništa drugo nije izgubljeno

9 godina
neaktivan
offline
Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava

Moze li mi neko reci kakva je baterija uz intenzivno koristenje,kakav je zvuk i kamera? Zainteresovana sam za njega

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava
Besana kaže...

Moze li mi neko reci kakva je baterija uz intenzivno koristenje,kakav je zvuk i kamera? Zainteresovana sam za njega

 baterija baš uz intenzivno izdrži jedan dan (ovisi što ti misliš intenzivno), neko srednje korištenje 1-1,5, nakon zadnjeg ažuriranja čak mi se čini i bolje

 

zvuk dobar, kamera najbolja uz malu zamjerku za noćne snimke (tu je 920-ka ostala najbolja)

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.10.2016 11:42 (dadn).
9 godina
neaktivan
offline
Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava

Moze li primjer slike po danu i nocu? Milim na fotografije,

Sto se tice intenzivnog koristenja mislim na stalno upaljen wi-fi,3g,lokaciju,mnogo vibera i fb ,takodjer dosta muzike i slikanja

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava
Besana kaže...

Moze li primjer slike po danu i nocu? Milim na fotografije,

Sto se tice intenzivnog koristenja mislim na stalno upaljen wi-fi,3g,lokaciju,mnogo vibera i fb ,takodjer dosta muzike i slikanja

 

otprilike tako i ja koristim, plus BT mi je stalno uključen, dan i pol izdrži bez problema i još ostane 20-30%

 

pogledaj na instagramu razne slike (ima dosta i mojih) https://www.instagram.com/explore/tags/lumia950xl/

po internetu ima raznih (tobože) realnih testova i usporedbi kamera od mobitela ali kao da autori tih testova ne znaju ili namjerno rade loše fotke sa 950XL pa fotke definitivno ispadaju puno lošije nego što su u stvarnosti....

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava

Slusala sam Tonija i recenziju kaze ima nekih bagova i rusenja,jos mi je neko to rekao.Da li se vama to desava? Usput podrzava li lumia aplikaciju google keep

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava
Besana kaže...

Slusala sam Tonija i recenziju kaze ima nekih bagova i rusenja,jos mi je neko to rekao.Da li se vama to desava? Usput podrzava li lumia aplikaciju google keep

 nema rušenja.. ja imam 10 mjeseci 950XL i nikad rušenja nisam imao ni neke bugove... većinom ljudi nemaju pojma koristiti uređaj

 

kao što uvije kažem, kad dođe novi, sa WDRT flešnuti službeni zadnji firmvare, nakon toga sa mobitelom nadograditi na zadnju verziju službenu i to je to... 

 

recenziju kad su radili testirali su sa prvim tvorničkim softwerom koji nije ništa valjao... 

 

Google aplikacije na microsoftovom uređaju zaboravi jer google igra prljavu igru i blokira svoje usluge povremeno (sinkronizacija kontakta i kalendara) te nema ni jednu službenu aplikaciju za windowse na MS uređajima dok Microsoft s druge strane sve svoje usluge i aplikacije daje android korisnicima bez ikakvih blokiranja i ograničenja....

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2016 12:46 (dadn).
13 godina
offline
Re: Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava

Iskreno imao sam lumiu 950xl 4mj i sve osim kamere i ekrana je koma na mobitelu...loša izrada i bugovit os uz loše aplikacije su me natjerali da odem sa wp....

9 godina
neaktivan
offline
Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava

ti loše, a ja dobro iskustvo... nikakvih problema sa aplikacijama... ako baš i imam problem sa nekom aplikacijom od nekog developera (nemicrosoftova aplikacija) kontaktiram autora i tražim da ispravi bugove, većina njih odgovore i isprave... ali najlakše kritizirati, a nemaš pojma da li se možda u međuvremenu problem riješio ali glavno da se  spriječi novi korisnik da slučajno ne bi kupio windows telefon 

 

loša izrada, daj molim te.. istina poklopac nije naj i ne leži dobro pa rezultira škripanjem u kutovima ali reći da je 950XL loše izrađena je glupost... koliko padova je moja imala i jedno potapanje u vodi i još uvijek radi. a poklopac se lako zamjeni jeftinijem ili skupljim Mozo i riješen problem.... imam zaštitno staklo na ekranu i puklo je na 2 mjesta znači udarci su bili jaki, ali samom mobitelu i ekranu nije ništa.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2016 21:26 (dadn).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava
Spriječii da kupi? Paranoja se danas kontroliše sa lijekovima prilično dobro...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava
Torent kaže...
Spriječii da kupi? Paranoja se danas kontroliše sa lijekovima prilično dobro...

 kao i druge psihičke bolesti za koje još nisi počeo koristit lijekove

9 godina
neaktivan
offline
Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava

U svakom slucaju danas uzimam Lumiu 950 xl

 
4 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft Lumia 950 / 950 XL - Rasprava
Ti vidis zavjere na sve strane :) Prije par dana izvalis kako recezenti namjerno stavljaju loše slike za lumije a sad neko sprecava nekoga da kupi lumije :)

Ti imas ozbiljnih problema....
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice