Nokia Lumia 920 i 820

poruka: 433
|
čitano: 146.666
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Fora aparat, al jos je daleko od konkurencije. Fale neke osnovne stvari, a kamera to definitivno ne opravdava.

Naslijepo gledajuci, ne vidim nikakvu razliku u kameri izmedju 920 i mog Notea2. Neki ce rec jedna je bolja od druge, al evo, nisam bas nesto primjetio.

Nisam primjetio nesto vecu fluidnost nego na mom Noteu, doduse sucelje je iznimno jednostavno pa nema mjesta da bilo sto i zatrza. Tipkovnica je solidna moram rec..

 

Sve u svemu, nakon 2 dana koristenja, za iste novce, moj dojam je da je S3 pere za 2 koplja, a kamoli Note2...

 

Jos jedno pitanje, usb otg ne prepoznaje ili ne podrzava uopce? Nije radio sinoc na 3 usba razlicita.. nista...

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
12 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

zar uopste uporediti kameru? na lumiji je daleko bolja, hem po noci hem opticka stabilizacija slike, hem rich recording, mozda je na noteu malo bolja po danj sto se tice slikanja, ali ce nokia popraviti amber nadogradnjom

 

ja sam bio zakleti sybmiab fan, prelazak na android mi je trebalo malo vremena da se prilagodim, sad mi se i android svidja, razmisljao sam o kupovini s4, note 2 i htc one

sreca pa bila neka akcija kod nas u telekomu u bih lumia 920, lupim je sestri cisto onako da malo eksperimentisem kakakv je wp8 os, pa ako ne bude valjao ko ga sisa, ionako ide telefon sestri

 

prvi dojmovi su odlicni, mislio sam da uzmem jos  sebi jedan, ali cu jos pricekati pa cekati nekad lumiu 1020, os mi se stvarno svidja, i jos je dobra stvar izadjes u grad oko tebe svi androidasi a ti nosas telefon s wp, mora malo covjek promjeniti

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
EchoOne kaže...

Fora aparat, al jos je daleko od konkurencije. Fale neke osnovne stvari, a kamera to definitivno ne opravdava.

Naslijepo gledajuci, ne vidim nikakvu razliku u kameri izmedju 920 i mog Notea2. Neki ce rec jedna je bolja od druge, al evo, nisam bas nesto primjetio.

Nisam primjetio nesto vecu fluidnost nego na mom Noteu, doduse sucelje je iznimno jednostavno pa nema mjesta da bilo sto i zatrza. Tipkovnica je solidna moram rec..

 

Sve u svemu, nakon 2 dana koristenja, za iste novce, moj dojam je da je S3 pere za 2 koplja, a kamoli Note2...

 

Jos jedno pitanje, usb otg ne prepoznaje ili ne podrzava uopce? Nije radio sinoc na 3 usba razlicita.. nista...

Ovaj post je najobičnija sprdačina.

 

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.7.2013 8:32 (gin.tonic).
15 godina
odjavljen
offline
Nokia Lumia 920 i 820

evo vam moje snimke koncerata rogera waters sa poljuda od pre neki dan... snimano lumijom u HD pa procijenite sami. a evo i nekih slikica

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
skank666 kaže...

evo vam moje snimke koncerata rogera waters sa poljuda od pre neki dan... snimano lumijom u HD pa procijenite sami. a evo i nekih slikica

  Imaš bolje slike nego ja na Depeche Mode s 12mp fotoaparatom.

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
16 godina
online
Nokia Lumia 920 i 820

Dakle, spojim 920 na komp, odem do Music direktorija i dropam m4a fajlove unutra. Music+Video app ih ne vidi.

U isti folder dropam mp3 fajlove. Music+Video app ih uredno vidi i prikaže.

Syncam isti one gore m4a direktorij sa službenom Windows phone 8 for desktop aplikacijom na 920. Music+Video app ih uredno vidi i prikaže. Otvorim folder u exploreru i vidim istu strukturu koju sam i ja napravio - kad nije radilo.

 

Kako preko explorera kopirati m4a fajlove na 920 tako da ih se može slušati?

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2013 15:29 (Elles D.).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Možda ih ta aplikacija konvertira pa ih zato možeš vidjeti?

HTC 8X :)
16 godina
online
Nokia Lumia 920 i 820

Izgleda da ne konvertira. Fajlovi su identični.

 

ALI

 

izgleda da ono gore vrijedi za windowse XP. Na Win7 (dakle tamo gdje mi ne treba!!) kada dropam m4a fajlove u exploreru iskoči dialog koji me pita želim li konvertirati datoteke ili ne. Izabrao sam ne, kopirao je fajlove netaknute i sada ih vidim u playeru. Što je još napravio - nemam pojma.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Preporucite mi neku masku za Lumiu 820 dok je ne poubijam cijelu a da nije previse skupa. Hvala.

Windows Phone FTW
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2013 14:20 (DommY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
DommY kaže...

Preporucite mi neku masku za Lumiu 820 dok je ne poubijam cijelu a da nije previse skupa. Hvala.

Moze meni i za L920 {#}

Steam profile: Virty
13 godina
protjeran
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Virty kaže...
DommY kaže...

Preporucite mi neku masku za Lumiu 820 dok je ne poubijam cijelu a da nije previse skupa. Hvala.

Moze meni i za L920{#}

Možda ovako nešto? 

 

http://www.ebay.com/itm/New-Back-Housing-Cover-Case-Door-Cover-with-Sim-tray-For-Nokia-lumia-920-/380618294037?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item589e9e4315

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Haha baš sam sad to gledao cisto jer su me cijene zanimale.

Ali ocito sam se krivo izrazio, mislio sam na ovako nešto znaci da mob obučem u masku, moze i oni bumperi isto nisu loši bar mislim.

Windows Phone FTW
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
DommY kaže...

Preporucite mi neku masku za Lumiu 820 dok je ne poubijam cijelu a da nije previse skupa. Hvala.

kod mene ti je ova, nije losa. Jos dobijes odlican screen protector

 

http://www.ebay.com/itm/Black-Nillkin-Premium-Matte-Hard-Cover-Case-LCD-Film-Guard-For-Nokia-Lumia-820-/300908785348?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item460f8faec4

CARPE DIEM
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2013 16:47 (simeparanoja).
13 godina
protjeran
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
DommY kaže...

Haha baš sam sad to gledao cisto jer su me cijene zanimale.

Ali ocito sam se krivo izrazio, mislio sam na ovako nešto znaci da mob obučem u masku, moze i oni bumperi isto nisu loši bar mislim.

Nema problema, ova bi trebala biti ok i jeftina.

 

http://www.ebay.com/itm/Black-Matte-TPU-Silicone-Gel-Case-Cover-For-Nokia-Lumia-820-/181032385749?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item2a265efcd5

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
15 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

e hvala vam nije loše, spremio sam si, a ako ima jos neko neka slobodno posta!

Windows Phone FTW
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Nokia Lumia 920 i 820

dns mi stigao amber update na 920-ku hungary model odnosno gdd3

iako je imam vec 2mj preko dev-a , vidu se poboljsanja u sustavu jos je brzi i neki appovi torse

manje meme , vidjet cemo kako stoji sa baterijom pa javnem :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
EchoOne kaže...

Fora aparat, al jos je daleko od konkurencije. Fale neke osnovne stvari, a kamera to definitivno ne opravdava.

Naslijepo gledajuci, ne vidim nikakvu razliku u kameri izmedju 920 i mog Notea2. Neki ce rec jedna je bolja od druge, al evo, nisam bas nesto primjetio.

Nisam primjetio nesto vecu fluidnost nego na mom Noteu, doduse sucelje je iznimno jednostavno pa nema mjesta da bilo sto i zatrza. Tipkovnica je solidna moram rec..

 

Sve u svemu, nakon 2 dana koristenja, za iste novce, moj dojam je da je S3 pere za 2 koplja, a kamoli Note2...

 

Jos jedno pitanje, usb otg ne prepoznaje ili ne podrzava uopce? Nije radio sinoc na 3 usba razlicita.. nista...

Post je star nekoliko mjeseci, ali se jendostavno nisam mogao ne osvrnuti na to...S3 pere za 2 koplja?? {#} Imao sam S3 LTE, znaci 2 gb RAM-a, znaci isto kao note 2 hardware i reci cu ti samo da je Lumia 520 daleko fluidnija i brza od tog S3...tipican fanboy komentar {#} mislio sam da si osoba koja pise realne komentare, ali ovdje sam se razuvjerio...

14 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Hej ekipa, kakva vam je Lumia 920?

 

Ulazi mi u neki izbor za iduci mob pa me zanima kako se ponasa Win i kako sve to izgleda na 920.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
win32 kaže...

Hej ekipa, kakva vam je Lumia 920?

 

Ulazi mi u neki izbor za iduci mob pa me zanima kako se ponasa Win i kako sve to izgleda na 920.

Godinama samo bio na androidu, L920 mi je preporod, svakako preporuka! {#}

Xbox Live: Muskarcina | Steam: Virty |
11 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Ja sam bila dugogodišnji fan symbiana, no lako sam se prilagodila i androidu kojeg sam isprobavala jedno vrijeme i strašno me brinulo kako ću se naviknuti da na WP ne možeš sve namjestiti da sam radi već moraš sve sam i to ne na baš najejdnostavniji način. No, kad sa svojom 920 u mrklom mraku "okineš" prvih 5 fantastičnih fotki, pa kad osjetiš i vidiš taj ekran, pa usred zime ne trebaš skidati rukavice da bi poslao poruku... Ma sve (trenutne) manjkavosti WP-a zaboraviš u trenu! A još i kad vidiš da baterija traje i traje bez obzira što ga gniječiš po cijele dane... Zbilja mi nije žao ni lipe što sam potrošila na njega. Čak mi ni njegova težina i veličina nisu problem. Nakon njega mi se svi drugi mobiteli čine premali, a moj je "taman" ;) i može se lako koristiti i jednom rukom u hodu, čak i ako imaš S ruke kao ja :)

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Koliko vam baterija traje na lumiji 920 i 820?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Nokia Lumia 920 i 820

dan i pol heavy use ,normal 2 dana .

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
EZY-E kaže...

Koliko vam baterija traje na lumiji 920 i 820?

Od 1 - 2 dana, ovisno o upotrebi (Lumia 920)

Xbox Live: Muskarcina | Steam: Virty |
11 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

U prosjeku punim svako drugi dan za vrijeme ručka, uz nešto telefoniranja, par desetaka poruka na wappu, e-mail sinkronizaciju, malo fotkica, malo igrica, malo običnih poruka, surfanja netom.. Ako radim nešto teže tipa uređujem slike ili igram teže igrice, onda izdrži dan, dan i pol, a zna se dogoditi i 3 dana da ne mora na punjač. A stavljam puniti između 10 i 30% (Lumia 920)

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.12.2013 13:16 (Makonja).
 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Novi sam vlasnik Nokije 920, pa ako mi može netko već iskusan dvije stvari napisati:

 

 

1) Da li se može spojiti na televiziju koja nema dlna

 

2) Preporuka za video player koji vrti mkv

 

 

Hvala 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Ima li 920 i 820 60 fps kod snimanja ili 30 fps max?

Na netu vidim da neki imaju 60 otključano a neki ne. 

 

Edit: sad sam vidio i na Nokijinim stranicama i od drugih korisnika da ni lumia 1020 koja bi trebala biti mrcini što se tiče fotkanja/snimanja nema 60 fps jer se MS još nije sjetio to stavit, a jbt toliko se reklamiraju lumije po toj kameri i onda ispadne da jedan iphone 5s to može (i to 120 fps!) a lumia 1020 s ogromnom kamerom ne -.-

Taj WP kolko god da mi se sviđao uvijek zasere u nečemu što te totalno odvuče od kupovine.

Nije on još zreo ipak.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.1.2014 23:18 (EZY-E).
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
EZY-E kaže...

 

Nije on još zreo ipak.

Mozda korisnik nije zreo, ima neku blokadu.... {#}

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Virty kaže...
EZY-E kaže...

 

Nije on još zreo ipak.

Mozda korisnik nije zreo, ima neku blokadu.... {#}

Govori ti šta hoćeš ali to je tako, da ne govorim kako je nemoguće se spojiti na eduroam mrežu koju svaki faks danas koristi ako imaš wp {#}

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Valjda moj ne koristi, pošto se spajam bez problema...

HTC 8X :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice