Nokia Lumia 920 i 820

poruka: 433
|
čitano: 146.595
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Kako mi se sviđaju te Lumie, ja sam još jedan od zaljubljenika kojih ovdje, vidim, ne nedostaje {#}

offtopic: pa ako ideš na bonove, stvarno bolje opcije nema od Bonbona, a pretplata je meni u VIP-u već dvije godine i zadovoljan sam (imam tarifu 150 u pola cijene)

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
kuleee kaže...

Kako mi se sviđaju te Lumie, ja sam još jedan od zaljubljenika kojih ovdje, vidim, ne nedostaje {#}

offtopic: pa ako ideš na bonove, stvarno bolje opcije nema od Bonbona, a pretplata je meni u VIP-u već dvije godine i zadovoljan sam (imam tarifu 150 u pola cijene)

U pravu si, samo što tih Lumia još nema ovdje, makar osobno bih bio zadovoljan sa 800 odnosno 900 modelom. Istekao mi ugovor u VIP-u, te moram 30 dana biti korisnik bonova, koliko sam shvatio, prije produzivanja ugovora. Vidio sam ponudu Bonbona, ali imam broj koji svi znaju, lako je pamtljiv, u VIP-a, tako da ga nemogu promijeniti.

13 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Nisam znao da moraš čekati prije produženja ugovora. Ili sam krivo razumio pa ti čekaš nove uređaje prije produženja. A što se tiče broja, pa samo ga prenesi u drugu mrežu... Ja imam 098/***-*** broj već 11 godina i bio sam Simpa 5 godina, Tele2 4 godine, VIP dvije godine, sve sa istim brojem :)

 

Ja bih isto se zadovoljio sam Lumiom 900, makar se ne mogu oteti dojmu 920ke i WP8ice. Uf jedva čekam vidjeti prosinačku/božićnu ponudu za uređaje

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nokia Lumia 920 i 820

gle, ljudovi... kako sada stvari stoje (ne znanje što to točno donosi 7.8 nadogradnja) wp7.5 djeluje ko bada OS naspram wp8. slažem se da je i tako dovoljno funkcionalan, kako OS kako uređaj koji ga vrti.

nadam se, zbog svih (osim microsofta) da će nadogradnja takva da ju se zaslužuje zvati nadogradnja...

može jedna mala anketica o tome dal da otvorim opčenitu temu o wp8? ionako će razlike među telefonima koji ga budu vrtili biti mizerne (mislim na OS). dosta ljudi me pitalo neke stvari na PP pa da svima buse lakše

MALI UPDATE:

proradio skype napokon morao sam se logirat sa svojim starim računom tj microsoft acc. dobro radi, battery drain nisam iskusio a i notifikacije za sada kako stvari stoje, rade super

9 SI!
0 NO!
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 9:38 (skank666).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
kuleee kaže...

Nisam znao da moraš čekati prije produženja ugovora. Ili sam krivo razumio pa ti čekaš nove uređaje prije produženja. A što se tiče broja, pa samo ga prenesi u drugu mrežu... Ja imam 098/***-*** broj već 11 godina i bio sam Simpa 5 godina, Tele2 4 godine, VIP dvije godine, sve sa istim brojem :)

 

Ja bih isto se zadovoljio sam Lumiom 900, makar se ne mogu oteti dojmu 920ke i WP8ice. Uf jedva čekam vidjeti prosinačku/božićnu ponudu za uređaje

Istekao mi ugovor, a da nisam znao, i ujedno sam imao dugovanje po zadnjem računu, pa su me zbog toga prebacili na VIPme, odnosno uslugu s bonovima, a treba proći minimalno 30 dana prije prelaska na pretplatu. Dobro, bez panike, to je sad 2.12. Kako ti uvijek biva, ako i WP8 uređaji dođu u ponudu, cijene će biti astronomske, što je opet s druge strane dobro, operateri bi mogli snizit cijenu WP 7.5 Lumia, a ja sretan Smijeh

skank666 kaže...

gle, ljudovi... kako sada stvari stoje (ne znanje što to točno donosi 7.8 nadogradnja) wp7.5 djeluje ko bada OS naspram wp8. slažem se da je i tako dovoljno funkcionalan, kako OS kako uređaj koji ga vrti.

nadam se, zbog svih (osim microsofta) da će nadogradnja takva da ju se zaslužuje zvati nadogradnja...

može jedna mala anketica o tome dal da otvorim opčenitu temu o wp8? ionako će razlike među telefonima koji ga budu vrtili biti mizerne (mislim na OS). dosta ljudi me pitalo neke stvari na PP pa da svima buse lakše

MALI UPDATE:

proradio skype napokon morao sam se logirat sa svojim starim računom tj microsoft acc. dobro radi, battery drain nisam iskusio a i notifikacije za sada kako stvari stoje, rade super

Ukoliko smatraš da imaš dovoljno iskustva s korisničke strane o WP platformi, i o nadogradnji, zašto ne. Imaš jedan veliki {#} od mene, posebno jer mi je interes za tu novu mobilnu platformu iz minute u minutu veći. Možda da navedeš glavne mane/prednosti jedne verzije naspram drugoj. Koji točno WP uređaj imaš?

 

Poseban hype koji mi se dopao kod cijele platforme je upravo različitost, isto kao kod iOS, s time da mi je W nekako bolje prirastao.

 

EDIT: Šteta, prije sam mogao kliknuti i 100 puta u anketi, ova nadogradnaj foruma je zeznula taj featuere. Da, ja sam bio taj Cool

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 10:08 (alankish).
12 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
skank666 kaže...

 

može jedna mala anketica o tome dal da otvorim opčenitu temu o wp8? ionako će razlike među telefonima koji ga budu vrtili biti mizerne (mislim na OS). dosta ljudi me pitalo neke stvari na PP pa da svima buse lakše

 

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/windows-phone-7-po/117567.aspx

Otvorio tu temu odavno, nije bilo interesa.

Why so serious?
15 godina
odjavljen
offline
Nokia Lumia 920 i 820

je8aj ga to je bio wp7... tu bi htjeo da se iskombinira sa pc windowsima8 a i xboxom... pošto je sve nekako povezano a prije i nije baš bilo.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

mozes li reci koje su to velike razlike u wp8 da wp7 djeluje kao "bada" os?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
bik kaže...

mozes li reci koje su to velike razlike u wp8 da wp7 djeluje kao "bada" os?

ma to je samo slikovito rečeno.... tu sam naveo neke razlike, novitete itd. iako konkretno wp7 i je bio ko bada (dok nije došao NODO-update :D)

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 12:19 (skank666).
12 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Ja isto vec dulje vrijeme razmisljam za prelazak na wp, a ove lumie me stalno mame.

S obzirom da sam vidio da vip daje nekakvu akciju od 50% na pretplatu do nove godine molio bih nekoga da mi objasni ako zna, znaci li to da mogu dobiti htc wp8x za 1300 kn, a pretplatu bi plaćao 222 kn mjesecno (inace 444 kn) uz 2 godine ugovora (inace sam u tmobile tarifi bez ugovora). Ako je tako, onda bi bilo lijepo kad bi i lumie stigle do nove godine pa da vip ponudi slicne promotivne cijene...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Pretplata je u pola cijene prvih 12 mjeseci.

Winter is coming...
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Pretplata je pola cijene prvih 12 mj ako si postojeci Vip korisnik i prelazis na pretplatu ili zasnivas novi ugovor.

Ako prebacujes broj iz druge mreze onda u pola cijene plaćaš 24 mj.

LINK

 

its summer in here...
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 13:49 (agent_00klc).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
mark199 kaže...

Ja isto vec dulje vrijeme razmisljam za prelazak na wp, a ove lumie me stalno mame.

S obzirom da sam vidio da vip daje nekakvu akciju od 50% na pretplatu do nove godine molio bih nekoga da mi objasni ako zna, znaci li to da mogu dobiti htc wp8x za 1300 kn, a pretplatu bi plaćao 222 kn mjesecno (inace 444 kn) uz 2 godine ugovora (inace sam u tmobile tarifi bez ugovora). Ako je tako, onda bi bilo lijepo kad bi i lumie stigle do nove godine pa da vip ponudi slicne promotivne cijene...

 upravo tako sam ja uzeo svog htc-a... a još imaš i kupon od 500kn u novom bugu baš za taj mob i baš u vipu...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Jel ima i kupon za 8S pošto ne bi na 8X radi nedostatka microSD-a?

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
odjavljen
offline
Nokia Lumia 920 i 820

nema...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Skank666, sorry kaj davim Izlanuo se. Stvarno sam zagrizao za tu novu platformu, i Lumia 800 mi zasada ulazi u budžet. Plus, dizajn uređaje je stvarno odličan. Kao što sam već rekao, poslovni sam korisnik. Ovo poslovni shvati uvjetno, hiperaktivni sam web developer/designer, nisam stalno online, niti ne želim biti, ali Twitter, mail, dropbox, Skype i ine stvari moram imati nadohvat ruke, ali stvarno nadohvat. Inače ne fotkam svaku svaku sekundu, ali ne želim u 21.st. bilješke zapisivati na papir ili zahvaljujući lošem fokusu kod kamere, ugrožavati vid, naprežući se da pročitam link koji sam fotkao dan prije u novinama, a glazbu slušam manično.

 

Upozorenje: Nisam hipster Cool

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Odmah mi je lakse kad kazes ds nisi hipster.. Sve nabrojano radi na mom telefonu a i radili je odlicno na wp7.5 OSIM skype... On je bio sranje na prijasnjem Os-u... Sad je situacija puno bolja ali jos to nije to... Prije si ga morao rucno pokrenut, sad ne. Non stop je aktivan u pozadini i aktivira se kad u imeniku (integriran je) lupis na call skype, tek se onda app pokrene. Mail ti dolazi instantno ako tako podesis sync, twiter je integriran, radio je super (nisam vec neko vrijeme na njemu)... Kamera ne moze biti losija nego na mojoj staroj omniji 7... Dropbox, zavisi id appova kojih koristis. Puno bolja je solucija skydrive ali ako moras dropbox onda razumijem. Ne znam dali ti appovi za DB dozvoljavaju upload. Mislim da neki, placeni naravno, i imaju tu opciju. Meni je bio dovoljan onaj koji je dozvoljavao samo pregled. Radje pricekaj neki wp8 telefon koji ce tu ulazit u budget jer imam osjecaj da se WP7 platforma zapostavlja. Biti ce i po oglasnicima sada.
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

skank, jel 8X zaključan na Vip?

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Mitsuoka kaže...

skank, jel 8X zaključan na Vip?

 

 ne znam a ni ne mogu provjerit... micro sim problem. iako je vip imao običaj ne zakljucavat skupe telefone.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
skank666 kaže...
Odmah mi je lakse kad kazes ds nisi hipster.. Sve nabrojano radi na mom telefonu a i radili je odlicno na wp7.5 OSIM skype... On je bio sranje na prijasnjem Os-u... Sad je situacija puno bolja ali jos to nije to... Prije si ga morao rucno pokrenut, sad ne. Non stop je aktivan u pozadini i aktivira se kad u imeniku (integriran je) lupis na call skype, tek se onda app pokrene. Mail ti dolazi instantno ako tako podesis sync, twiter je integriran, radio je super (nisam vec neko vrijeme na njemu)... Kamera ne moze biti losija nego na mojoj staroj omniji 7... Dropbox, zavisi id appova kojih koristis. Puno bolja je solucija skydrive ali ako moras dropbox onda razumijem. Ne znam dali ti appovi za DB dozvoljavaju upload. Mislim da neki, placeni naravno, i imaju tu opciju. Meni je bio dovoljan onaj koji je dozvoljavao samo pregled. Radje pricekaj neki wp8 telefon koji ce tu ulazit u budget jer imam osjecaj da se WP7 platforma zapostavlja. Biti ce i po oglasnicima sada.

Hvala, Skank Osmijeh Znam da je tema 820/920, ali pošto tih uređaja neće biti na našem tržištu još par mjeseci, fokusirao sam se na Lumiu 800. Kod Skype mi je bitno da ga mogu uključiti po potrebi i koristiti kao što bi ga koristio na računalu, znači Voice/Video call i normalni chat. Koliko je dobra kamera bila na Omniji 7? Prije sam imao Arc S i imao je odlične slike. Dropbox, u biti bitan mi je nekakav alat za sinkroniziranje fajlova, i Skydrive je super, ako radi na sličan način kao DB. Nije problem, platio bih app ako mu cijena nije viša od 5$. Ukoliko na 800 dolazi Wp 7.8, onda bih je uzeo, i kasnije prema potrebi zamijenio za noviji.

12 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
alankish kaže...

Hvala, Skank Osmijeh Znam da je tema 820/920, ali pošto tih uređaja neće biti na našem tržištu još par mjeseci, fokusirao sam se na Lumiu 800. Kod Skype mi je bitno da ga mogu uključiti po potrebi i koristiti kao što bi ga koristio na računalu, znači Voice/Video call i normalni chat. Koliko je dobra kamera bila na Omniji 7? Prije sam imao Arc S i imao je odlične slike. Dropbox, u biti bitan mi je nekakav alat za sinkroniziranje fajlova, i Skydrive je super, ako radi na sličan način kao DB. Nije problem, platio bih app ako mu cijena nije viša od 5$. Ukoliko na 800 dolazi Wp 7.8, onda bih je uzeo, i kasnije prema potrebi zamijenio za noviji.

Sad kupiti Lumia-u 800 bi ti bila katastrofalna greška. Uzmi WP8 ili ništa, barem zbog slijedećih nadogradnji ako ti ove sadašnje prednosti u odnosu na wp7 ne znače puno.

Why so serious?
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Cordas kaže...

Sad kupiti Lumia-u 800 bi ti bila katastrofalna greška. Uzmi WP8 ili ništa, barem zbog slijedećih nadogradnji ako ti ove sadašnje prednosti u odnosu na wp7 ne znače puno.

Dvoumim se još, a ne želim dati previše novaca za uređaj, jer imam i drugih prioriteta. Ionako u RH nema drugih WP8 uređaja osim 8X-au VIP-a po preskupoj cijeni.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Nema nikoga da ima micro SIM oko tebe? :/

Ne znam sto bi, ima li itko saznanja hoce li brzo Lumia 820 na trziste?

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Imas 8s za 700kn po tarifi od 222kn

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Mitsuoka kaže...

Imas 8s za 700kn po tarifi od 222kn

Sad gledam po Vipnetovoj stranici i nemogu ništa naći. To je izvrsna ponuda, jer nemam namjeru da ti za uređaj više od 1000kn u tarifi 222.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Mitsuoka kaže...

Nema nikoga da ima micro SIM oko tebe? :/

Ne znam sto bi, ima li itko saznanja hoce li brzo Lumia 820 na trziste?

 ne, živim u malenom selu gdje asfalta nigdje nebu... barem ne znam nekog ko ima microsim ali da nije vip

Mitsuoka kaže...

Imas 8s za 700kn po tarifi od 222kn

 ovo što mitsuoka kaže, i ovo je za wp8 telefon odlična stvar. malo slabiji hardver, sumnjam da se to osjeti, ALI proširiva memorija do 32GB!! mislim da sam mišljenja da nemaš šta puno mislit :D. ali je8iga ne znam ti financijsku situaciju... nemoj uzimat wp7 dok ne budemo točno znali što sve hoće ili neće imat.

preselimo se u moju temu{#} da vas ne {#}

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

a sa kuponom? koliko bi te doslo?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Nema je jos na stranici, ali na papiru ima cijena. Ona mi je recimo ludilo, al bi radije 820, tako da mozda pricekam, osim ako se netko ne javi za 8X da mu uzmem, pa je prodam i sebi uzmem OneS jer su ga panjevi u vipa makli prosli tj. iz ponude :/

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Mitsuoka kaže...

Nema je jos na stranici, ali na papiru ima cijena. Ona mi je recimo ludilo, al bi radije 820, tako da mozda pricekam, osim ako se netko ne javi za 8X da mu uzmem, pa je prodam i sebi uzmem OneS jer su ga panjevi u vipa makli prosli tj. iz ponude :/

Nazvao službu za korisnike, HTC 8s je u mojoj tarifi, Bez limita 222, 599 kn, odnosno 200 kn skuplji bez trajnog naloga, no zasada se nezna kada će biti službeno dostupan.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

E, tooo, ja mislio da je 699, zaboravih otkad sam vidio... 

 

Uglavnom, ja ću čekat još malo, imam do 22.12. vremena, pa ću odlučit. Kad bi 820 došla, ne bi se mislia.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice