Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.127
|
čitano: 11.088.470
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Dok ti traje ugovor ne mozes otkljucati

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2014 12:39 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Dok ti traje ugovor ne mozes otkljucati

 

Kolega Prinče-Artas nije explicite naveo okolnosti kupnje svog mobitela, te stoga ako ga je uzeo na produljenje ugovora i platio na rate, recimo dvanaest, u tom slučaju je otplatio aparat, što je krucijalno bitno, i može tražiti otključavanje istog momenta. Ako je mobitel samo kupio, bez produljivanja ugovora, može ga istog trenutka otključati, odnosno kada mu po zahtjevu zatraženim u teleoperatorskom centru dostave ili pošalju SMS porukom kod za otključavanje. Ovaj drugi primjer je iz osobnog iskustva i prakse, a prvi je osnova logike, jer on ne prekida pretplatu ako prodaje mobitel, mobitel "si otplatio" ovako ili onako, na ovaj ili onaj način, barem se to meni tako vidi.
ATJ Lučko
16 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mobitel sam uzeo na pretplatu i platio odmah, nisam išao na mjesečne rate, to znači da mogu tražit kod za otključavanje {#}

A koliko para trebam nadodat za Lumiu 925 pitanje je sad.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Prince-Artas kaže...

Mobitel sam uzeo na pretplatu i platio odmah, nisam išao na mjesečne rate, to znači da mogu tražit kod za otključavanje {#}

A koliko para trebam nadodat za Lumiu 925 pitanje je sad.

 

Apsolutno je nebitno na kakav si nacin platio mobitel, nego jesi li uzeo pretplatu, prepaid ili bez ugovora. U tvom slucaju, kod za otkljucavanje mozes dobiti kada ti istekne ugovor.
13 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela
Kolega Prince-Artas, ako ste vrlo skoro pri kraju ugovora, ja sam u trenutku kupnje novog moba bio na malo manje od četri mjeseca, možete provjeriti koliko vrijedi vaš mobitel kod T-Com-a, pa ga dati pod cijenu za aparat koji želite, uz ponovno produljenje ugovora. I još mobitel platiti na dvanaest rata, pa ako ste u T-Com-u, navalite, da ne prtljam sa linkom, isti možete pronači u zadnjim postovima u temi "Samsung Galaxy Note II"!!!! Želim vam puno uspjeha u vašem naumu, pozdrav!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Prince-Artas kaže...

Mobitel sam uzeo na pretplatu i platio odmah, nisam išao na mjesečne rate, to znači da mogu tražit kod za otključavanje {#}

A koliko para trebam nadodat za Lumiu 925 pitanje je sad.

Nije bitno, mobitel si uzeo uz ugovor i moras cekat da ugovor istekne ili ga raskinuti pa platiti penale/benefite.

16 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ok to smo definirali, naravno nitko mi ne brani da ga sad prodam nekom drugom. Nego može mi netko reći okvirno koliko bi trebao nadoplatiti za neku polovnu Lumiu 925 staru oko cca godinu dana (naravno uz davanje ove Xperie L).

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2014 15:27 (Prince-Artas).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ivan7 kaže...

Bok, zamolio bi vas za pomoc oko kupnje moba do nekih 1300 kn. Moze bit i star nekoliko mjeseci ali da je max ocuvan, naravno s garancijom i racunom. Imam priliku uzet galaxy s3 za 1100 kn star par mjeseci pa me zanima da li je to ok cijena za taj mob ili ima nesto bolje? Pozz

Ja bih radije dodao 100 kn pa ciljao na xperiu Z ili nexus 4.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
EchoOne kaže...
explorer 4 kaže...
whisper12 kaže...

Koji mobitel je najisplativiji?  Samsung galaxy s4 mini, nokia lumia 925 ili sony xperia m2 aqua?

Ovisi koji ti sustav paše, ali realno gledajući lumia ovdje odnosi laganu prednost. Bolja kamera i ekran.

Taman tako nekako ko sto kolega kaze. Potpisujem

znam da, ali sam imao windows do sad pa mi je dosadio vec..

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

uzeo bi s4 mini onda, nije nesto tj. touchwizz je najveci minus ali zato je tu cyanogen mod

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ima vec dosta otkad sam najavio bezvremenski vodic za kupnju smartfona, pa evo i link za sve koji kupuju nove uredjaje :)

http://mob.hr/bezvremenski-vodic-za-kupnju-smartfona/

 
6 0 hvala 4
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Dobar posao kolega {#}

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Može neka preporuka za mob do nekih 1800-2000 kn max,imam 2 broja na jednom koristim samsung galaxy s4,pa bi trebao neki mob za drugi broj,mob bi kupio na oglasniku njuš....

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

lg g2

Moj PC  
4 1 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

or Zed One, aka Xperia Z1

 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Po cemu je ovo bezvremenski vodic...kao da ce prosjecni korisnik/citatelj za godinu/dvije znati sto su bili Note, Z2, Z3...a i da zna kao da ce mu to biti nekakava referentna tocka. Jedno vrijeme je bilo moderno imati sto manji mob, sada je moderno sto veci, zaista ne znamo sto nas ceka vec za godinua kamo li kasnije, pogotovo kada uzmemo u obzir da su vec na pragu modularni mobiteli....
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ljudi, trebala bi mi pomoć, tražim mobitel u cjenovnom rangu od nekih 1400-1700 kn, plaćanje gotovinom, po mogućnosti da je otključan mobitel...

Gledao sam htc desire 510, recenzije su mu, tako tako... ništa posebno, al za tu cijenu izgleda više nego prihvatljiv, ima li tko iskustva s njim?

EDIT:Naletio sam na njuškalu sedire 610 za 1600 kn, mobitel po slikama nov, al lik koji prodaje živi blizu mene, tako da bi se našao s njim i vidio kako to sve izgleda, ima li tko kakve prijedloge? Hvala...

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.12.2014 15:24 (zero cool).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zero cool kaže...

Pozdrav ljudi, trebala bi mi pomoć, tražim mobitel u cjenovnom rangu od nekih 1400-1700 kn, plaćanje gotovinom, po mogućnosti da je otključan mobitel...

Gledao sam htc desire 510, recenzije su mu, tako tako... ništa posebno, al za tu cijenu izgleda više nego prihvatljiv, ima li tko iskustva s njim?

EDIT:Naletio sam na njuškalu sedire 610 za 1600 kn, mobitel po slikama nov, al lik koji prodaje živi blizu mene, tako da bi se našao s njim i vidio kako to sve izgleda, ima li tko kakve prijedloge? Hvala...

Za tu lovu imaš Z1 Compact ako se potrudiš.. jeftinije Nexus 4 i XZ, kakav crni desire

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zero cool kaže...

EDIT:Naletio sam na njuškalu sedire 610 za 1600 kn, mobitel po slikama nov, al lik koji prodaje živi blizu mene, tako da bi se našao s njim i vidio kako to sve izgleda, ima li tko kakve prijedloge? Hvala...

HTC D610 se da nac i po 1200 kn na njuskalu sa preko 1.5 god garancije. Treba pratit samo. A naravno, kriza je, tako da uvjek mozes i spustit 100 kn cjenu!

Inace do 1400 kn na njusci po meni top izbori (kako ko voli koji OS):

 

1 HTC 610
10 Xperia Z1c
1 iphone 5 (malo teze)
0 lumia 920/925
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

z1c ofc do 1400

Za 1700 lg g2

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.12.2014 15:42 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav

Mislim su uzet mobitel do 2000kn ali neznam koji mislio sam xperiu m2 molim za savjet

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
x360gamer kaže...
zero cool kaže...

EDIT:Naletio sam na njuškalu sedire 610 za 1600 kn, mobitel po slikama nov, al lik koji prodaje živi blizu mene, tako da bi se našao s njim i vidio kako to sve izgleda, ima li tko kakve prijedloge? Hvala...

HTC D610 se da nac i po 1200 kn na njuskalu sa preko 1.5 god garancije. Treba pratit samo. A naravno, kriza je, tako da uvjek mozes i spustit 100 kn cjenu!

Inace do 1400 kn na njusci po meni top izbori (kako ko voli koji OS):

 

Tražio sam 610, al sve bi išlo dostavom, a to nema šanse, tako da, šta se tiče njuškala jedino da se nađem s likom i sve vidim jel odgovara, inače ne kupujem, a z1 je zanimljiva jako, problem je što mi mobitel treba što prije, jer ovaj šta sad imam je riknuo totalno...

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Switchblade01 kaže...

Pozdrav

Mislim su uzet mobitel do 2000kn ali neznam koji mislio sam xperiu m2 molim za savjet

Malo preko 2000kn ti je Xiaomi mi3 mislim da je to trenutno najbolji izbor za te novce. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Gledam z1 c, cijene su ili totalno nerealne ili nema u mojoj okolici, a mobitel neću naručivat poštom ukoliko košta toliko, a što kažete na lg g2? našao sam jednog u okolici... Ima li još netko kakve prijedloge za mob u tom cjenovnom rangu? Najviše što mogu podić je 1900, to je gornji limit, preko toga ne mogu

EDIT:Što kažete na T3?

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.12.2014 17:04 (zero cool).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

LG G2 je odličan mobitel i uz velikog Z1 je best buy, tako da ako nađeš za 2000kn ili ispod uzmi ga slobodno..provjeri stanje i garanciju na licu mjesta i super

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

i ja isto ozbiljno razmišljam o LG G2 vidjet ču još malo

16 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Našao sam g2 za 1900, mala crtica na desnom donjem uglu na samom kučištu. Samo kad se nađem s likom, provjerit garanciju, imei, vidit jel zove, ispalit koju sliku, snimit, poslat poruku upalit ugasit... Treba li na još što pazit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

To bi trebalo biti to :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ja sam valjda dva prodavao u zadnjih mjesec dana za 1700...

Ima ih kolko oces, samo potrazit treba i cjenkat se malo. Nemoj davati 1900 kad ti mogu naci ko nov za 1800 maximum...

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ma čuo sam da nije loš ali nisam bas siguran,dali je pouzdan?stvarno neznam što da uzmem.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice