Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.120
|
čitano: 11.065.418
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

l70 najbolji definitivno. desire 310 ne pomisljaj uzeti, uzasan mob

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

evo nakon skoro mjesec dana razmisljanja sta i kako uzeti jednostavno sam otisao i kupio najbolji mob na trzistu , xperiu z3 , trenutno joj radim neki update pa nisam imao vremena da se igram s mobom , osjecaj u ruci je dobar , malo povelik u odnosu na Xperiu S ali cu se lako naviknuti ja vjerujem , nije da su mi ruke bas male :D
Hvala vam na preporukama , samo me zanima da li znate slucajno da li se moze ili ce se moci instalirati lollipop u skorije vrijeme ? Ja bi prvenstveno volio da je nesto slicno google play editionu lollipopa na M8 , al necu jos nikakav rom instalirati dok ne vidim kakav je njihov defaultni :)

Razer Lycosa , Logitech G5 , Steelseries Sibera 7.1 , Steelseries Quick Heavy , Samsung T200
 
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Hvala na odgovorima :) Još samo jedan anex pitanju: htc desire 510? Od sutra je na jako povoljnoj akciji, pa i on dolazi u obzir, uz vec navedeni LG. Hvala.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
@Furymaker
Sony je najavio za cijelu Xperia Z seriju nadogradnju na Lizalicu (ako me pamcenje sluzi)
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bakinozlato kaže...
Hvala na odgovorima :) Još samo jedan anex pitanju: htc desire 510? Od sutra je na jako povoljnoj akciji, pa i on dolazi u obzir, uz vec navedeni LG. Hvala.

Gdje je na akciji i koliko love? Ja sam vidio neku reklamu za ViP ali nisam skužio koliko love i jeli solo uređaj ili u nekoj pretplati.

 

 

Pitanje za ostale: ako se uzme na bonove a zaključan je mobitel dali ti tada moraju badava odključati s obzirom da nisi pod ugovornom obavezom?

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.12.2014 18:28 (Chome).
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bakinozlato kaže...
Hvala na odgovorima :) Još samo jedan anex pitanju: htc desire 510? Od sutra je na jako povoljnoj akciji, pa i on dolazi u obzir, uz vec navedeni LG. Hvala.

Ako je povoljna akcija onda uzimaj njega.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

sad u subotu idem u Budimpeštu pa koliko sam čuo temo su cijene nešto jeftinije nego kod nas sad me zanima dali mi se isplati uzet nexus 4 ili je to vec ispalo iz stosa i ako imate prijedlog za neke modele srednje cijene do max 200€..??

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pozdrav
Imam na raspolaganju oko 300-350 eura I treba mi pomoc za kupovinu smartphone-a...vec sam se 2 puta zeznuo u istom poslu (Nokia x7 I ZTE Grand X Pro) tako da cu sad dooobro razmisliti I raspitati se.

Eh sad koliko sam uspio saznati za te pare se mogu kupiti slijedeci modeli izmedju kojih se zelim odluciti

Lg G2
Samsung Galaxy S4
Xperia Z1 (mada nju ne bih jer supruga ima Xperiu Z)
Oneplus One

Ili recimo koristene (koje bih najvise volio ;-) )
Lg G3
Note 3...
Al hajd plati tolike pare za polovan uredjaj...

Sta bi vi na mom mjestu...iskustva savjeti..moze I neki drugi prijedlog koji nije nabrojan..

P.S. Bitna mi je kamera I displej da je minimalno 5 incha..pozeljno 5.5. B-)
12 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

OnePlus One uzmi.

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Chome, u vipu od sutra do 21.12 je akcija, uz svaku tarifu ide jedan model mobitela za 9 kn. Ja imam M tarifu, i za to daju desire510, pa razmisljam o toj kombinaciji.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Mogu dobiti SGS5 i Iphone 5S dosta jeftino, pa me zanima što je bolje i isplativije?
13 Samsung Galaxy S5
11 Iphone 5S
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
FanBoy kaže...
Mogu dobiti SGS5 i Iphone 5S dosta jeftino, pa me zanima što je bolje i isplativije?

Isprobaj ih oba i uzmi onaj koji se tebi sviđa, iskreno mene nijedan toliko ne privlači al da baš moram za 24/7 usage onda S5

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jel se isplati dati 650kn za doogee voyager2 dg310??

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 2:41 (Miki_16).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mislim da ti je bolje ici na neki rabljeni sa garancijom npr Lg optimus 4x 700kn ili imas htc one s 650kn 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Patrick_cro kaže...

Mislim da ti je bolje ici na neki rabljeni sa garancijom npr Lg optimus 4x 700kn ili imas htc one s 650kn 

Sve to stoji ali nekupujem mobitele na njuskalu ako ih nemogu uzivo vidjeti i isprobati, a u kojoj zupaniji skoro pa nist nema pa..

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Furymaker kaže...


Hvala vam na preporukama , samo me zanima da li znate slucajno da li se moze ili ce se moci instalirati lollipop u skorije vrijeme ?

Da. Z3 će biti među prvim modelima cijele serije Z koji će dobiti Android 5.0.

 

Još malo o tome: http://www.xperiablog.net/2014/12/11/android-lollipop-on-xperia-z3-series-will-have-build-format-23-1-x-x-xxx/

 

Prije tjedan dana je izašla nova verzija Androida 4.4.4

http://www.xperiablog.net/2014/12/11/new-update-23-0-1-a-5-77-rolling-for-xperia-z3-and-z3-compact/

 

Dodatak i potvrda ovoga što sam napisao (vijest je stara 1 dan): http://www.phonearena.com/news/Sony-Xperia-Z3-and-Xperia-Z2-series-to-receive-Android-5.0-at-the-beginning-of-next-year_id63920

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 11:38 (BudalastoStvorenje).
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Miki_16 kaže...
Patrick_cro kaže...

Mislim da ti je bolje ici na neki rabljeni sa garancijom npr Lg optimus 4x 700kn ili imas htc one s 650kn 

Sve to stoji ali nekupujem mobitele na njuskalu ako ih nemogu uzivo vidjeti i isprobati, a u kojoj zupaniji skoro pa nist nema pa..

Imas zato Overseas Express pa kazes da salje preko toga, imas 2 dana za probu, ako ne valja njima podnosis prigovor i oni dolaze po to i saljes natrag i dobis natrag  svoje novce. 

Nisam vidovit pa neznam koja si zupanija?

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 11:33 (Patrick_cro).
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Nisam znala, iz Zadarske :P

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Maloprije u Chipoteci uzeo THL 5 000.  To mi je prvi ofišl smartphone, ako ne računam trenutnu kliznu Nokiu 6700 Slide (Symbian OS).

 

OctaCore na 2.0

5,0″ IPS LCD, 1920 x 1080, 441 ppi

2GB RAM

16GB ROM

13mpx Sony kamera (ako se ne varam)

 

Radio sam u trgovini kratko na njemu prije kupnje, nedovoljno za bilo kakvo mišljenje (pogotovo moje, laičko), ali čini mi se po speckama da je ovo tenk od moba.

 

Sretno mi bilo, pošto sam ko babac nakon Nokie na koju kad se čovjek navikne, za sve drugo je valjda invalid..{#}

 

 

In the name of tragedy...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mislim da kad si vec davao tolike novce da ti je bilo bolje da odes na Xiaomi Mi3. Taj mob ima 3g na 850/2100 a nasi odasilju na 900/2100 tak da tamo gdje se emitira na 900mhz net ce ti biti u banani. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ili G2 pa ima bolji mob od oba

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MARKOZD15 kaže...

Ili G2 pa ima bolji mob od oba

Istina. Ne vidim smisao davati 2200kn za kineze, kad ima fino g2 za 1700kn di god želiš sa 18mj jamstva cca.  

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Izbor je pao zbog trajanja baterije ponajviše, a i uzeo sam ga na 24mj. beskamatno (90kn mjesečno), što neću ni osjetiti. Iskreno u korištenju mu ne vidim baš nekakvu manu zasad, sve je superbrzo, a vjerojatno se još da optimizirati brisanjem startup aplikacija itd.

 

Jedino mi garancija od 12mj. nikako nije jasna. {#} No vjerojatno imbecilna politika trgovine, mislim da sam u jednoj drugoj, doduše prekasno, vidio 24mj.

 

Nema veze, mislim da se nitko ne bi bunio da mu je to prvi smartphone.

In the name of tragedy...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Dobar je to mobitel, samo mu vidi zračenje i sl

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Po meni nije dobar, fali mu 3g na 900mhz i za te iste novce je mogao dobit bolji i jaci mob. Jedina prednost mu je jaca baterija, dok sve ostalo mu ne ide u prilog usporedivsi sa lg g2 ili xiaomi mi3. Ja bih na njegovom mjestu vratio mob ako moze i uzeo neki drugi, jer kad tad ces osjetiti nedostatak 3g na 900mhz. Neznam zast je tako tesko da naprave verziju za eu trziste 900/2100 kao i drugi proizvodaci, onda bi bio donekle dobra kupnja. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Uf iskreno i nije neka kupovina, za kineza koji ima 1 god gare dati 2200kn i to razvlačiti 2 godine.. zamisli cicikrepne nakon tih god dana, počne gubit signal, ili bilo kakva slična mušica svojstvena tim jeftinijim kinezima. A prodat ga po nekoj razumnoj cijeni nemoguća misija, pogotov sad kad ih ima mali milijun.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MARKOZD15 kaže...

Dobar je to mobitel, samo mu vidi zračenje i sl

odakle tolika briga za zračenje mobitela, a one druge svakodnevne nitko nikad ne spominje poput zračenje laptopa, televizora, monitora, satova, tableta, WiFi routera, mikrovalne pećnice dalekovoda, gromobrana, razvodnih  ormara, el. utičnica, trafo-stanica, GSM baznih stanica... ili bilo koje druge el. opreme 

Life is too short to remove USB safely
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.12.2014 17:27 (hrvooje).
13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ti kao da živiš samnom pa automatski misliš da ništa ne gledam, forumska sveznalica

 
0 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pa mobiteli su jedni od nama najgorih zračivaća, zato jer dok smo spojevi na WiFi i na neki band razgovaramo, surfamo... Mobiteli su direktno na tijelo spojeni. 

 

Dok je televizor daleko od nas, monitor isto, a i monitor i televizor nemaju nikakvih signala koji bi nam mogli štetiti... 

 

@MARKOZD, pa nemoj ga tako napadati, nema potrebe ;) 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
3 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ma znam ali ono, što ljudi znaju na što je pazim, a na što ne, isprike :)

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice