[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

poruka: 233
|
čitano: 135.386
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Uspjeh! blackberry me najvise fascinirao. imam novi telefon :D. hvala svima

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

pratio sam korake ali nakon 9.koraka kada sam htio namjestit da se pri spajanju...upalio bi mobitel i onda se ona crta pri ukljucivanju nebi do kraja dosla i tako bi stojala...jel mi mobitel z asmece ili ima nade jois za njega???HELP

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
xavi kaže...

pratio sam korake ali nakon 9.koraka kada sam htio namjestit da se pri spajanju...upalio bi mobitel i onda se ona crta pri ukljucivanju nebi do kraja dosla i tako bi stojala...jel mi mobitel z asmece ili ima nade jois za njega???HELP

Probaj sve ispočetka i dobro prati korake, možda si negdje promašio neki dio. Ako još uvijek imaš problem, mogu ti ja preko teamviewera napraviti flash mobitela.

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash

sve sam ponovo napravio i kada se hocu spojiti preko media plaxyer comp. neucitava da sam se spojio preko usb-a i nemogu prebadciti mapu res na mob

16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
xavi kaže...

sve sam ponovo napravio i kada se hocu spojiti preko media plaxyer comp. neucitava da sam se spojio preko usb-a i nemogu prebadciti mapu res na mob

Probaj isključiti Samsung PC Studio te zatim uštekaj mobitel. Naravno kada odabereš "Media Player" u opcijama, mobitel mora biti upaljen i spojen u USB utor i zatim odabrati "Media Player" kada Vas pita kako se želite spojiti na PC.

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

na kompu imam instaliran pc studio 7 i new pc studio.izgasio sam pc studio, na mobu sam izabrao da se kod spajanja spoji media playerom i upalio pc studio 7 i new pc studio i nijedan nije ucitao USB.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
xavi kaže...

na kompu imam instaliran pc studio 7 i new pc studio.izgasio sam pc studio, na mobu sam izabrao da se kod spajanja spoji media playerom i upalio pc studio 7 i new pc studio i nijedan nije ucitao USB.

PC Studio 7 i Samsung PC Studio ti NISU POTREBNI za prepoznavanje mobitela na operacijskom sustavu. Samsung PC Studio je potreban samo za driver za mobitel, ništa više ništa manje. Poslije instalacije ga se slobodno može ugasiti. Znači kada izabereš na mobitelu spajanje "Media Player", PC ti ga mora sam prepoznati, a ne PC Studio 7 ili Samsung PC Studio.

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2011 0:21 (Najbrži).
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash

nece da ga prepozna

13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash

jel se na jos neki nacin moze prebaciti mapa RES na mob a da valja??

16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
xavi kaže...

jel se na jos neki nacin moze prebaciti mapa RES na mob a da valja??

Ne znam drugi način {#}

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
13 godina
protjeran
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Mozete li mi malo helpati, rijec je o flashovanju samsung star S5230FIGX3 tako valjda.

Uradio sam sve korake ali na kraju mi pokazuje security fail.

Probao sam mobitel da ugasim na crveno dugme ali nece, sta da radim pomozite mi kako znate.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

USPJEH! "Najbrzi" mi je odradio flesh i sasvim dobro radi.....

Puno ti hvala, i da , prepurucujem vam svima HTC Hero temu - odlicna je .....

Lik je posten maximalno....{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: [How to] Samsung GT S5230 flash

Imam problem...Mislim da sam uradio sve kako ste napisali na forumu medjutim kad kopiram RES mapu ne dozvoljava mi da kopiram menu.swf i myfiles.swf....pa bi molio za pomoc  ako ko zna kako da to napravim :(

 

13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

pitanje- sto ako mobitel nije dekodiran?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

znal ko kako stavit onakav sat na desktop kao sto je na onom videu od hatc-a pozz

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2011 9:55 (devil111).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Ja sam uspio i radi mi ali ima jedan problem...kako da mi radi internet? ocu uc recimo na fejs i pise mi da moram neku mrezu aktivirat sa da radim :/

AM
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
meky 12 kaže...

Ja sam uspio i radi mi ali ima jedan problem...kako da mi radi internet? ocu uc recimo na fejs i pise mi da moram neku mrezu aktivirat sa da radim :/

"DA" na broj 777 pošto si Tele2 i dobit ćeš autmatski internet postavke

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Oprostite na smetnji. . Pošto imam taj samsung reko odo ga flashirati. I sve napravim kako piše u tutorijalu i sve ide u redu... i na kraju kod zadnjeg paljenja prije prebacivanja teme ( mape res) na njega, display je jednostavno bijeli i ne mogu  ništa raditi.... one dole tipke za poziv se prilikom stiskanja čuju i kad stisnem tipku za poziv prebaci me u opciju za pozive... kada spojim usb kabel normalno ga očita... korak prije nego što sam stavio onaj pach normalno se palio... sad neznam što da radim.. i da btw 2 puta sam ponovio postupak i opet je isto...ako mi neko može reći što da radim bio bih  jako zahvalan

''Znam da ništa ne znam.''
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
Najbrži kaže...

Nakon 9.-og koraka, UPALI mob i stavi da te pita kako želiš spojiti mob kada ga ukopčaš preko USB-a na komp te ga spoji na komp i prebaci mapu "Res". POSLIJE toga napravi MXEIL2 PATCH.

Taj sam problem i ja imao kada sam Alex_vu radio flashanje. Pozdrav

zeleno: što ti znači da mapravim MXEIL2 PATCH??? jel napravim mapu sa tim nazivom ili šta?? ja sam 3 puta pokušao i svaki put mi ekran bude bijel.... help please :/ 

''Znam da ništa ne znam.''
16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
ilija2010lukic kaže...
Najbrži kaže...

Nakon 9.-og koraka, UPALI mob i stavi da te pita kako želiš spojiti mob kada ga ukopčaš preko USB-a na komp te ga spoji na komp i prebaci mapu "Res". POSLIJE toga napravi MXEIL2 PATCH.

Taj sam problem i ja imao kada sam Alex_vu radio flashanje. Pozdrav

zeleno: što ti znači da mapravim MXEIL2 PATCH??? jel napravim mapu sa tim nazivom ili šta?? ja sam 3 puta pokušao i svaki put mi ekran bude bijel.... help please :/ 

Nakon 9.-og koraka, UPALITE mob i namjestite da Vas mobitel pita kako želite spojiti mob kada ga ukopčate preko USB-a na komp, te POTOM SPOJITE MOBITEL na komp odabirući "MEDIA PLAYER" kao način spajanja i prebacite mapu "Res". Kada se prebacila mapa "Res", ugasi mobitel, napravi kao "DOWNLOAD" mode i napravi MXEIL2 PATCH

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
Najbrži kaže...
ilija2010lukic kaže...
Najbrži kaže...

Nakon 9.-og koraka, UPALI mob i stavi da te pita kako želiš spojiti mob kada ga ukopčaš preko USB-a na komp te ga spoji na komp i prebaci mapu "Res". POSLIJE toga napravi MXEIL2 PATCH.

Taj sam problem i ja imao kada sam Alex_vu radio flashanje. Pozdrav

zeleno: što ti znači da mapravim MXEIL2 PATCH??? jel napravim mapu sa tim nazivom ili šta?? ja sam 3 puta pokušao i svaki put mi ekran bude bijel.... help please :/ 

Nakon 9.-og koraka, UPALITE mob i namjestite da Vas mobitel pita kako želite spojiti mob kada ga ukopčate preko USB-a na komp, te POTOM SPOJITE MOBITEL na komp odabirući "MEDIA PLAYER" kao način spajanja i prebacite mapu "Res". Kada se prebacila mapa "Res", ugasi mobitel, napravi kao "DOWNLOAD" mode i napravi MXEIL2 PATCH

Hvala uspio sam

''Znam da ništa ne znam.''
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Da li neko moze da mi pomogne da vratim srari,originalni firmware?Flesovala sam i stavila iPhone temu koja mi se ne dopada,pa bih da vratim staru.Pleaseeeeeeeeeeeeeeee,help me....{#} {#} jako mi je bitno da vratim staru.Hvala u napred svim dobrim ljudim koji ce mi pomoci.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Ilija,mozes li mi pomoci?{#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
anchi88 kaže...

Kako da vratim stari, originalni firmware? Stavila iPhone temu koja mi se ne dopada, pa bih da vratim staru. Hvala u napred svim dobrim ljudim koji ce mi pomoci.

 

Najbrži kaže...

 

Prati sve korake kao i kod flashanja samo u 7. koraku koristite datoteke od S5230XFIF2 original firmware. Kod 10. koraka STANI! Flashanje je gotovo, dalje ne smiješ ništa raditi po koracima!

Najbrži kaže...

7. Preuzmite MXEIL2 datoteke s mediafire ili megaupload, isto je na obje poveznicekoristiti datoteke od S5230XFIF2 firmware

Ako gdje zapne ili bude problema, javi se na PP. Sretno s flashanjem ;)

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2011 22:34 (Najbrži).
14 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

ima li gdje za download s5230XFJF1 firmware, jer je u mene taj dosao na bratovom mobitelu, u slucaju da nesto zeznem, pa da mogu vratiti?

 

imam jedan problem: kada kliknem port searsh nista se ne dogadja, tj. ne otlkjuca se download??

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2011 10:31 (Almin94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
Almin94 kaže...

 

 

imam jedan problem: kada kliknem port searsh nista se ne dogadja, tj. ne otlkjuca se download??

mobitel ti mora biti ugašen... nakon toga stisneš ZAJEDNO tipku za smanjivanje zvuka+tiplu za prekidanje poziva+ tipku za zaključavanje

na ekranu bi ti se trebao pojaviti Download.. nakon toga spojiš mobitel usb kablom na komp i stisneš port searsh

''Znam da ništa ne znam.''
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
Almin94 kaže...

ima li gdje za download s5230XFJF1 firmware, jer je u mene taj dosao na bratovom mobitelu, u slucaju da nesto zeznem, pa da mogu vratiti?

 

 

 stavi originalni S5230XFIF2 jer s5230XFJF1 firmware više nema a XFIF2 je nadogradnja na njega

''Znam da ništa ne znam.''
16 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
Almin94 kaže...

ima li gdje za download s5230XFJF1 firmware, jer je u mene taj dosao na bratovom mobitelu, u slucaju da nesto zeznem, pa da mogu vratiti?

 

imam jedan problem: kada kliknem port searsh nista se ne dogadja, tj. ne otlkjuca se download??

ilija2010lukic ti je sve fino objasnio. Hvala što si mu odgovorio.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
ilija2010lukic kaže...

mobitel ti mora biti ugašen... nakon toga stisneš ZAJEDNO tipku za smanjivanje zvuka+tiplu za prekidanje poziva+ tipku za zaključavanje

na ekranu bi ti se trebao pojaviti Download.. nakon toga spojiš mobitel usb kablom na komp i stisneš port searsh

aaa ok! u mene je mob bio ukljucen u kompjuter kada sam kliknuo na port search, jer kada sam citao onaj tutorial koji je napisao najbrzi, zadnje sto je pisalo, ne znam u kojem tacno koraku, je da mob bude ukljucen u komp, pa je verovatno u tome bio problem.. poslije cu probati ponovo

 

hvala na odg !

14 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

ipak ne moze, download se nece otkljucati :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice