Iphone 3g jailbreak sta je to ?

poruka: 40
|
čitano: 31.539
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

kupio sam danas iphone 3g 8 giga covjek nije nista diro sve je ostalo isto kao da sam ga kupio u t mobile radi na 098 i nije radio jailbreak sta je to zapravo

 
0 5 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

Dakle, jel toliko teško malo proguglat da bi se vidjelo što je taj jailbreak? Već vidim koliko ćeš iskoristit potencijal tog iphone-a....

Jailbreak omogućuje instaliranje aplikacija koje nisu odobrene od apple-a na tvoj iPhone, a unlock omogućuje da radi sa bilo kojom karticom. Proguglaj malo.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone 3g jailbreak sta je to ?
Ige kaže...

Dakle, jel toliko teško malo proguglat da bi se vidjelo što je taj jailbreak? Već vidim koliko ćeš iskoristit potencijal tog iphone-a....

Jailbreak omogućuje instaliranje aplikacija koje nisu odobrene od apple-a na tvoj iPhone, a unlock omogućuje da radi sa bilo kojom karticom. Proguglaj malo.

znaci bez tog jailbreak ja ne mogu instalirat igrice i to nego bi moro kupovat

14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

e jel ja sad bez toga jailbreka mogu preko iTunsa prebacivat pjesme  video slike i to , a kad bi napravio jailbrek onda mogu prebacivat aplikacije besplatno skinem i prebacim, jel mi jailbreak treba da prebacujem pjesme i to i htio sam pitati kad napravim jailbrek jel gubim garanciju ili mozda kad napravim jailbrek to mogu nekako prikirti pa dobivam opet granicju

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

Dakle, ti bez jailbreaka mozes prebacivat pjesme iz itunes-a.

Mozes instalirat samo besplatne aplikacije sa appstore-a, one koje se plaćaju moraš plaćat.

Gubiš garanciju, ali to se vrlo jednostavno prikrije i nikako se ne može skužit.

Sa jailbreakom mozes dobit appove koje bi inače moro platit besplatno.

Predlazem ti da pogledaš i da update-aš firmware na 3.0.1 i onda slijedi ovaj video.

A kad to napraviš javi pa ti pošaljem PP kako da dobiješ besplatno applikacije koje se inače plaćaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

tnx javit cu ti se kupio mi je brat mobitel a on je u zagrebu ali sutra idem po njega pa ti javim koju verziju ima

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone 3g jailbreak sta je to ?
paun249 kaže...

kupio sam danas iphone 3g 8 giga covjek nije nista diro sve je ostalo isto kao da sam ga kupio u t mobile radi na 098 i nije radio jailbreak sta je to zapravo

 Čovječe, pa jesi ti čuo kada za interpunkcijske znakove??? Namigiva

 

Kad dođem doma s posla, budem ti stavio linkove sa svim potrebnim alatima. Ili možeš i sam pokušati pronaći na stranici "iClarified". Dakle - prvo jailbreak, a onda unlock. Naravno, prvo napravi update preko iTunesa na sw 3.0.1

 

Pozdrav!

 

btw. PITANJE; Kako da citiram 2 poruke u jednom odgovoru? - Znam, sad ću dobiti odgovor da pročitam upute foruma, hehehe! (blush) Sramim se

Zdravac
16 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

Vidiš ovo sa strane, odgovori, citiraj, e dolje je višestruko citiraj, i samo označiš sve poruke koje hoćeš citirat, i na kraju stisneš citiraj.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

ma sta nemoze prebaciti pjesme bez jailbreaka .. jailbreak je za kartice od drugih proizvodaca npr .. ja iman telefon od t-mobila i jailbreaka san ga sad koristin karticu u njemu od tele2 ... to je jailbreak koliko ja znam

 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone 3g jailbreak sta je to ?
vezer kaže...

ma sta nemoze prebaciti pjesme bez jailbreaka .. jailbreak je za kartice od drugih proizvodaca npr .. ja iman telefon od t-mobila i jailbreaka san ga sad koristin karticu u njemu od tele2 ... to je jailbreak koliko ja znam

meni nije vazno da mogu sve kartice stavljat  nabavit cu t mobile kariticu ali zelim stalvjat aplikacije igre a da ne moram placat a jailbrek valjda treba kolko sam ja shavatio

 

molim da me neko ispravi ako grijesim :D

14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

kad ga jailbrekam dobivam li time da i stavljam sve kartice tele tomato i to

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone 3g jailbreak sta je to ?
paun249 kaže...

kad ga jailbrekam dobivam li time da i stavljam sve kartice tele tomato i to

Ne,moraš ga unlockat.

Punk's not dead!!!!
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?
znaci unlock je da rade sve kartice totmato vip .... a jailbrek da mozes stavljat igirce ,aplikacije koje bi inace moro platiti

jesam dobro reko
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone 3g jailbreak sta je to ?

Evo, ovdje ti je sve objašnjeno, čak i nacrtano, a ima i video tutorial, i sve potrebne alate. Stvarno mislim da se nemože pogriješiti.

 

Ipak, svatko tko odluči jailbreakati radi to na vlastitu odgovornost;

 

http://iclarified.com/entry/index.php?enid=4301

 

Pozdrav!

Zdravac
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2009 21:09 (Zdravac).
15 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

ma ja to vise nista nerazumin ali san 100 % siguran kad jailbreakas dobijes cydiu na kojoj mos downloadad emulatore i besplatne igre -.-' dalje nezz vise zbunjujete me :D

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone 3g jailbreak sta je to ?
Zdravac kaže...

Evo, ovdje ti je sve objašnjeno, čak i nacrtano, a ima i video tutorial, i sve potrebne alate. Stvarno mislim da se nemože pogriješiti.

 

Ipak, svatko tko odluči jailbreakati radi to na vlastitu odgovornost;

 

http://iclarified.com/entry/index.php?enid=4301

 

Pozdrav!

jel to vredi i za 3.0.1

14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?
a nekima se javlja kad naprave jailbrek da im ne prepozna karticu sta onda da radis?i moze li se restore ako nestto ne bud evaljalo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone 3g jailbreak sta je to ?
paun249 kaže...
znaci unlock je da rade sve kartice totmato vip .... a jailbrek da mozes stavljat igirce ,aplikacije koje bi inace moro platiti

jesam dobro reko

Otprilike. Jailbreak će ti dopustiti da instaliraš aplikacije neodobrene od applea. A opcije s plaćanjem i skidanjem su ti kao na PC-u:

 

1. Kupiš original program

ili

2. Skineš besplatan program

ili

3. Skineš komercijalni program ali koji je crackan i sl.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

E jel moze neko detaljno objasnit jailbreak iphonea sa 3.1 softwareom, strah me da nesto ne zeznem pa ono ako postupak mze bit sto detaljnije opisan :D

"As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley!"
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2009 18:25 (lucky_look).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

kako da napravim jailbreak na iphone-u 3g verzija 3.1.3????

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

To ti je aplikacija za izlazak iz lepoglave!!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Iphone 3g jailbreak sta je to ?
30 linkova imate i opet pitate. Nemos nesto radit ako neznas kako ide. Procitaj te ako treba 20 puta, jedino tako ce te znati.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone 3g jailbreak sta je to ?
Zasto ga pobogu navodis da stavi 3.0.1? Nek covjek stavi 3.1.2 i svi sretni
15 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

Ali ja ne mogu vjerovati da ljudi stave ovakvu temu iako ima milijun linkova kako napraviti jailbreak i što je zapravo jailbreak i to je još objašnjeno na tim stranicama tako da i djeca to mogu skužiti. Upiši u Google "iphone jailbreak", zar je to toliko komplicirano nekim ljudima? Trebalo bi staviti neku sticky temu s linkovima za jailbreak iPhona/iPod Toucha, a i svih ostalih stvari vezanih uz jaibreak.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g jailbreak sta je to ?

može mala pomoć...zanima me dali se može postaviti slika na iphone 3g iza ikona i kako?jel mi potreban neki prog ili?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iphone 3g jailbreak sta je to ?
Može, treba promjeniti samo jedan false u true u jednom .plistu, ali nemoj.

Mob je i ovako prespor, a sa slikom je još 30% sporiji
Volim jabuke :) | bugcraft.info
14 godina
offline
Re: Iphone 3g jailbreak sta je to ?
picasso kaže...

može mala pomoć...zanima me dali se može postaviti slika na iphone 3g iza ikona i kako?jel mi potreban neki prog ili?

Ako ti se da instaliraj ovo. Dobivaš iOS4 mogućnosti na 3.1.3. Skupa sa pozadinskom slikom i folderima. 

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 3g jailbreak sta je to ?

jel mi ostaje moje aplikacije i ova brzina što ju sada ima, ili će biti sporiji? 

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Iphone 3g jailbreak sta je to ?
power_user kaže...
Može, treba promjeniti samo jedan false u true u jednom .plistu, ali nemoj.

Mob je i ovako prespor, a sa slikom je još 30% sporiji

Ako je tebi 3g spor, šta je onda moja nokia x6 :))

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
14 godina
offline
Re: Iphone 3g jailbreak sta je to ?

Po brzini, avion vs. traktor

Volim jabuke :) | bugcraft.info
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice