"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.366
|
čitano: 5.833.220
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
12 godina
online
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Znate li neki mob izgledom kao S3/S4, a da je hardverski malo jači?

LoL: CRORenato NFSW: Remzi1996
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

@FakeDeath

Hmmm.. Nije loše. Ima li što sa PowerVR SGX544 GPU-om? Ovi su sa 531, a dosta je velika razlika...

Ima ih i sa 544 po toj cijeni, ali ne podržavaju 900MHz. Nikako da pogodim sve u paketu heheh.

Hvala na pomoći!

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2013 22:45 (mani).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Jel imaju ti mobiteli šta se kupe preko ebaya ili slično garanciju?...Šta napravit ako se mobitelu nešto dogodi a nema u Hrvatskoj ovlašteni servis?...

blacky
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

mani

ti si jako zahtjevan kako vidim {#}

 

baci oko malo na tu stranicu pa listaj jedan po jedan...

PCE nick: FRipper
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2013 22:46 (FakeDeath).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

@Remzi

Di ćeš hardverski jače od S4? Nisam siguran postoji li takav uopće...

Neki bolji kinezi bi se mogli mjeriti sa S3, možda ga i preteći, ali pogoditi takav da liči na njega izgledom je teško...

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2013 22:48 (mani).
12 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mani kaže...

Di ćeš hardverski jače od S4? Nisam siguran postoji li takav uopće...

Neki bolji kinezi bi se mogli mjeriti sa S3, možda ga i preteći, ali pogoditi takav da liči na njega izgledom je teško...

ne da je jači od s4, nego da jak kao ostatak ovih kineza {#}

LoL: CRORenato NFSW: Remzi1996
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Znam, jebiga :P.

A tražim već satima, ali nikako da ga nađem...

Morat ću sniziti kriterije.

A820 je možda najvjerojatniji izbor ukoliko ne nađem nešto bolje.

10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

@Remzi

Aha, sori, krivo protumačio poruku...

A ima lijevih klonova more sa MTK6589 čipom, ali ne znam ni jednog brendiranog da liči na njih.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.8.2013 22:51 (mani).
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Remzi kaže...
mani kaže...

Di ćeš hardverski jače od S4? Nisam siguran postoji li takav uopće...

Neki bolji kinezi bi se mogli mjeriti sa S3, možda ga i preteći, ali pogoditi takav da liči na njega izgledom je teško...

ne da je jači od s4, nego da jak kao ostatak ovih kineza {#}

p ja bi na tvojem mjestu gledao ovaj

 

http://www.banggood.com/CUBOT-GT99-4_5-Inch-4G-ROM-Android-4_2-MTK6589-Quad-Core-Smart-Phone-p-77689.html

PCE nick: FRipper
12 godina
online
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Jedina zamjerka kod cubota mi je težina samog moba, sad imam kineza koji ima144g i dok držim njega i s3,s3 je lakši 2 puta

LoL: CRORenato NFSW: Remzi1996
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nije gt99 toliko težak. 148grama. Brojni kinezi su još i teži

Ako tko želi 10$ ili 10% kupone za Banggood nek se javi na pp. Recenzija Cubota GT99 na anton008.com
14 godina
moderator
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Remzi kaže...

Jedina zamjerka kod cubota mi je težina samog moba, sad imam kineza koji ima144g i dok držim njega i s3,s3 je lakši 2 puta

WTF? S3 ima 133g...

Pretjeruješ...

Fiat Klub Hrvatska -- fiatisti.hr
12 godina
online
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

A i dizajn cubota mi nije baš nešto pošto trenutno imam mob sličan njemu

LoL: CRORenato NFSW: Remzi1996
Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
blackchoco kaže...

Jel imaju ti mobiteli šta se kupe preko ebaya ili slično garanciju?...Šta napravit ako se mobitelu nešto dogodi a nema u Hrvatskoj ovlašteni servis?...

kinezi imaju godinu dana garancije, tvrde da se mobiteli uopce ne kvare jer prolaze kroz provjeru prije slanja ali u slucaju kvara, postarina do tamo je 80 kn i poprave ga ili salju novi neznam sad.

10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Upravo otkrio ZTE V967s! Čini mi se kao pogodak. Ima više manje sve što tražim uključujući 900 MHz 3G. Veća rezolucija nebi škodila, niti bih se žalio na manji ekran zbog veće gustoće piksela, ali za cijenu od oko 150$ mislim da ne može bolje.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mani kaže...

Upravo otkrio ZTE V967s! Čini mi se kao pogodak. Ima više manje sve što tražim uključujući 900 MHz 3G. Veća rezolucija nebi škodila, niti bih se žalio na manji ekran zbog veće gustoće piksela, ali za cijenu od oko 150$ mislim da ne može bolje.

Pa evo imas i ovaj http://www.banggood.com/Jiayu-G3S-4_5-Inch-4G-Android-4_1-MTK6589-Quad-Core-Smartphone-p-75352.html zakodjer je WCDMA na 2100MHz kao i kod ZTE-a, jedino sto je malo skuplji uz popust od 10$ cijena je 167$

i ima vecu rezoluciju, manji ekran, laksi je, hardver je isti, takodje veca je gustoca pixela, jaca baterija, ali opet na tebi je da odaberes 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Dvije su stvari beskrajne svemir i ljudska glupost, ali za ovo prvo nisam siguran.// Mašta je važnija od znanja. -Albert Einstein
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Remzi kaže...

Znate li neki mob izgledom kao S3/S4, a da je hardverski malo jači?

umi x2 , hardverski nije jaci

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 0:58 (golatificon).
12 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
golatificon kaže...
Remzi kaže...

Znate li neki mob izgledom kao S3/S4, a da je hardverski malo jači?

umi x2 , hardverski nije jaci

mob treba biti izgledom takav, a jačinom kao cubot gt99 i neki slični

LoL: CRORenato NFSW: Remzi1996
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mani kaže...

Znam, jebiga :P.

A tražim već satima, ali nikako da ga nađem...

Morat ću sniziti kriterije.

A820 je možda najvjerojatniji izbor ukoliko ne nađem nešto bolje.

 To je i mućilo ali nisam ništa našao u toj cijeni i Lenovo A820 je na kraju bio izbor tako da na banggoodu je jedini jeftijiji se tim specifikacijama zato uzimaj dok cijena ne skoći ili ga ne bude više.

Poželjno je stisnuti HVALA
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
eagle05 kaže...
mani kaže...

Upravo otkrio ZTE V967s! Čini mi se kao pogodak. Ima više manje sve što tražim uključujući 900 MHz 3G. Veća rezolucija nebi škodila, niti bih se žalio na manji ekran zbog veće gustoće piksela, ali za cijenu od oko 150$ mislim da ne može bolje.

Pa evo imas i ovaj http://www.banggood.com/Jiayu-G3S-4_5-Inch-4G-Android-4_1-MTK6589-Quad-Core-Smartphone-p-75352.html zakodjer je WCDMA na 2100MHz kao i kod ZTE-a, jedino sto je malo skuplji uz popust od 10$ cijena je 167$

i ima vecu rezoluciju, manji ekran, laksi je, hardver je isti, takodje veca je gustoca pixela, jaca baterija, ali opet na tebi je da odaberes 

 

 

Da, bolji je ali nema 3G podršku na 900MHz.

 

Zna li tko što o ZTE V967S? Čini mi se kao dobar izbor, nešto bolji od Lenova A820, ali čitam da ljudi imaju problema sa ROM-om i softverom koji dođe uz njega. Te da ga treba rootati kako bi se stavio google market i aplikacije. Ne znam puno o tome pa se nebih volio mučiti s rootanjem... Zna li tko što o tom mobitelu? 

5 ZTE V967S
3 Lenovo A820
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 1:19 (mani).
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
pozz, moze preporuka za dobar mob posto sam na moru i nemam pc pa se teze snalazim, max. cijena 170$

bilo bi pozeljno da ima quad core, oko 4" ekran, gorilla glass, 1gb ram i postenu rezoluciju tipa 720p. Na bonbon-u sam al nisam siguran na koliko radi...
'You can lead a fool to wisdom, bu you can't make him think.'
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mani kaže...
eagle05 kaže...
mani kaže...

Upravo otkrio ZTE V967s!

Da, bolji je ali nema 3G podršku na 900MHz.

 

Zna li tko što o ZTE V967S?

 Tog modela na banggoodu nema, i sad ako naručuješ negdje drugdje razmisli o carini i pdv-u ali ne mora biti možda to izbjegneš.

A na bangoodu ako narućiš netko od nas će ti dati kod za popust, carinu i pdv ćeš 99% izbjeći.

A Lenovo A820 za tu lovu i mob u tom rangu kod nas u Hrvatskoj nećeš naći.

Poželjno je stisnuti HVALA
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Znači, banggood je najbolji i najsigurniji što se izbjegavanja PDV-a tiče? Ima li još koja stranica gdje imam velike šanse za neplaćanje PDV-a?

Onda ću još probati naći mobitel koji podržava 3G 900MHz na bangoodu, a ako ne nađem čini se da će biti Lenovo A820.

Otkuda vama ti bonovi? Košta li to vas što? O kakvom je popustu riječ? Hvala{#}!

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mani kaže...

Znači, banggood je najbolji i najsigurniji što se izbjegavanja PDV-a tiče? Ima li još koja stranica gdje imam velike šanse za neplaćanje PDV-a?

Onda ću još probati naći mobitel koji podržava 3G 900MHz na bangoodu, a ako ne nađem čini se da će biti Lenovo A820.

Otkuda vama ti bonovi? Košta li to vas što? O kakvom je popustu riječ? Hvala{#}!

vjerojatno onaj tko kupi mob dobije taj kod za sljedecu kupnju valda.

10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Uzeo bi na banggood-u mobitel i za preko 150 eura ali me strah otvaranja na carini pa mi lupaju još dodatni trošak pored pdv-a.

Ima li ljudi da im je lupilo carinu kada su naručivali s banggooda?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mani kaže...

Uzeo bi na banggood-u mobitel i za preko 150 eura ali me strah otvaranja na carini pa mi lupaju još dodatni trošak pored pdv-a.

Ima li ljudi da im je lupilo carinu kada su naručivali s banggooda?

kojeg otvaranja na carini kad ide iz EU, nema otvaranja za posiljke iz EU covjece.

10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

A na banggoodu koliko znam ide iz Kine, samo ga prepakiraju u Švedskoj.

Mene zanima kolika je šansa da ga carine ako je iz banggooda jer mi neki ljudi kažu da prolazi sigurno, a neki da ga mogu cariniti.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Nece ti ga carinit, carine na elektroniku nema, vec samo pdv. Uglavnom, stvar je srece. Mozda ce se nekom cariniku dici pa ce provjerit kolko to kosta. Velike su sanse da nece, ali nista nije 100% sigurno. Tko ne riskira, taj ne profitira (reko neki lik).
Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice