Novi mobitel?

poruka: 45
|
čitano: 13.295
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel?

Uzeo bih novi mobitel kojeg bi najviše koristio za slušanje glazbe, pregledavanje pošte i da mogu vidjeti što je novo na forumu. Cijena mi je ograničena na 3200 kn. Trenutno razmišljam o ovome mobitelu. Koje su vaše preporuke?

''I have seen the promised land, but I may not get there with you.'' - Martin Luther King Jr.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.9.2009 11:54 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel?

Mobitel je dobar i ja bih ga uzeo na tvome mjestu.

JAZZ.BA
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel?

Samo u čijoj je on ponudi?

''I have seen the promised land, but I may not get there with you.'' - Martin Luther King Jr.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel?

Ima li još netko kakvu preporuku?

''I have seen the promised land, but I may not get there with you.'' - Martin Luther King Jr.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi mobitel?

Imaš puno opcija ako može iz oglasnika nekog ili mora bit novi iz trgovine?

I još jel može na pretplatu i ako može do koje cifre, na kolko mjeseci itd.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi mobitel?

Ja ti preporucam ovaj mobitel Cool

podrav iz MOSTARA (nije reklama za cigare) :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi mobitel?
Spaceblade kaže...

Imaš puno opcija ako može iz oglasnika nekog ili mora bit novi iz trgovine?

I još jel može na pretplatu i ako može do koje cifre, na kolko mjeseci itd.

Ne bih preplatu i mora biti iz trgovine.

''I have seen the promised land, but I may not get there with you.'' - Martin Luther King Jr.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi mobitel?

U tom cjenovnom rangu bez pretplate vidim jedino Lg KM900 (arena) i Nokia 5800XM (sa touchom).

Jet je zakon ali nevidim ga u trgovinama kod nas.

 

Osobno imam Nokiu i za sada sam zadovoljan i za ono što ti treba mislim da je sasvim dovoljna. Ako ti se nesviđa pogledaj videa na jutjubu od oba moba pa sam procjeni ili idi isprobat u trgovinu najbolje, ili kupi neki 3.

 

E, sad, preko oglasa moš nabavit 3x bolji telefon sa garancijom, svom opremom, malo korišten ili još u kutiji, itd. pa ako bi mogao tako nešto to bi ti bilo bolje. Ali opet to ti nije 100% sigurno tako da...

15 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel?

Pronašao sam ga u ovoj trgovini. Što se tiče oglasa znam da se to može naći, ali kao što si rekao nije sigurno tako da ću kupiti u trgovini.

''I have seen the promised land, but I may not get there with you.'' - Martin Luther King Jr.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.9.2009 20:19 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi mobitel?

Ko bi reko da ima u konikomu :)

Ako imaš love onda uzmi.

15 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel?

Može li mi netko reći koliko prometa troši HSDPA kada pristupim internetu i da li A-GPS troši promet kada ga koristim? Operater je T-Mobile.

''I have seen the promised land, but I may not get there with you.'' - Martin Luther King Jr.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.9.2009 6:33 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel?

ja bi na tvom mijestu uzeo samsung i8910

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel?

Nokia 5800.... jednostavan razlog nokija je zakon!!!

Moj PC  
2 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi mobitel?

N900 500 € skupi jos malo love nema boljeg na svijetu ! pogledaj an youtube ko mini PC je =)

[url=http://img16.imageshack.us/i/sighx.gif/][img=http://img16.imageshack.us/img16/1065/sighx.th.gif][/url]
15 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel?

Već sam naručio JET samo me sada zanima odgovor na ova pitanja. Po ocjenama nije loš ni JET na svim recenzijama po netu ima visoke ocjene.

''I have seen the promised land, but I may not get there with you.'' - Martin Luther King Jr.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel?

Što nitko ne zna koliko troši taj HSDPA?

''I have seen the promised land, but I may not get there with you.'' - Martin Luther King Jr.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Novi mobitel?
Razer_Copperhead kaže...

Može li mi netko reći koliko prometa troši HSDPA kada pristupim internetu i da li A-GPS troši promet kada ga koristim? Operater je T-Mobile.

pa troši onoliko koliko sam prometa napraviš.

 

i gps troši promet

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
15 godina
offline
Novi mobitel?

Muzika? NOKIA XM5800 za to je i stvorena, zvuk vrhunski, 35h sviranja glazbe na slušalicama.

 

HSDPA- 3G/3.5G mreža, ima brzine oko 2,5-5 Mb/s , up 1-2Mb/s, tarife za mobilni internet su očajne, tako da je wlan najvažniji kod mobitela. No meni surfanje na mobitelu ide na živce. Ja 3G mrežu isključim da netroši dodatno struje u mobitelu. T-mobile 100kB -> 5kn

 


GPS netroši promet, ako imaš instalirane mape i ako neideš na satelitsku snimku, stanje u prometu i te stvarčice ako nekoristiš. A A-GPS troši skine samo cca 3kB da nađe satelite 10x brže(ja to koristim).

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.9.2009 14:20 (Hyperion).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi mobitel?
jurluk kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Može li mi netko reći koliko prometa troši HSDPA kada pristupim internetu i da li A-GPS troši promet kada ga koristim? Operater je T-Mobile.

pa troši onoliko koliko sam prometa napraviš.

 

i gps troši promet

To znam. Nego otprilike kada bih došao do BUG-ovog foruma i pregledao nove teme da li bi puno potrošio?

''I have seen the promised land, but I may not get there with you.'' - Martin Luther King Jr.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.9.2009 14:51 (Razer_Copperhead).
15 godina
offline
RE: Novi mobitel?
Razer_Copperhead kaže...
jurluk kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Može li mi netko reći koliko prometa troši HSDPA kada pristupim internetu i da li A-GPS troši promet kada ga koristim? Operater je T-Mobile.

pa troši onoliko koliko sam prometa napraviš.

 

i gps troši promet

To znam nego otprilike kada bih došao do BUG-ovog foruma i pregledao nove teme da li bi puno potrošio?

Meni samo da otvori bug forum na mobitelu potroši 300-400kB, što je oko 20kn u t-mobile-u. Spojiš se nekom na mrežu i gotovo.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel?

Još me zanima kako isključit taj 3G da ne troši bateriju? I mislim da ima JET ugrađenu neku Rout 66 u A-GPS što bi značilo da neće trošiti novac kada to koristim?

''I have seen the promised land, but I may not get there with you.'' - Martin Luther King Jr.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel?

Nokia N97 300€ u inozemstvu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel?

Kupio bih novi mobitel, u Vip-u više nema u ponudi nokia N95 već samo N96. Gdje god da pogledam svi govore da je N95 fenomenalan a N96 promašaj. Ima li netko iskustva i zašto se "pljuje" po N96

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi mobitel?

u tele2 je 100kb 20lipa,a ima i 10mb za 10kn....internet

I love Counter Strike 1.6
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2009 19:47 (rocker55555).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel?

Danas sam dobio JET i mobitel je stvarno odličan.

''I have seen the promised land, but I may not get there with you.'' - Martin Luther King Jr.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi mobitel?

Kada aktiviram opciju  web'n'walk mogu koristiti  HSDPA do 25MB, a da ne trošim novac i može li se kasnje deaktivirati i kako?

''I have seen the promised land, but I may not get there with you.'' - Martin Luther King Jr.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi mobitel?
"Aktivacija opcije:
Besplatnu SMS poruku sadržaja A pošaljite na broj 3636. Zatim slijedite upute koje ćete dobiti putem SMS-a.
Deaktivacija opcije:
Besplatnu SMS poruku sadržaja D pošaljete na broj 3636. Zatim slijedite upute koje ćete dobiti putem SMS-a.
Opcije možete aktivirati i deaktivirati i pozivom na broj Službe za korisnike, na prodajnom mjestu T-Mobilea ili u portalu Moj T-Mobile."
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi mobitel?
oak kaže...

Kupio bih novi mobitel, u Vip-u više nema u ponudi nokia N95 već samo N96. Gdje god da pogledam svi govore da je N95 fenomenalan a N96 promašaj. Ima li netko iskustva i zašto se "pljuje" po N96

Vrlo su ti slicni,meni je bolja N96 sto goviri i cijena,ali bolje ti je da sada das vise i kupis N97 i miran si.....

Ako volis touchscreen N97 je idealno rjesenje,ako nemas bash toliko para uzmi 5800XM nokiju,extra je,ja je uzimam za koji dan...ako neces touchscreen onda ti je moja preporuka da uzmes N85,vrlo je slican N95-ici i malo je bolji...a koliko ja vidim u vip ponudi nema ni N95 ni N96!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi mobitel?

na neviđeno je ok

tateK
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi mobitel?

Ima u VIPu N96 i trenutačno je uz produženje ugovora 800 kn jeftiniji od N97. Kupio bih ja N97 ali mi "vjera" ne dopušta tolike novce iskrcati za mob. Nije mi touchscreen toliko važan (lijepo bi ga bilo imati) da dajem hrpe love za to.

Neki mi predlažu i E66 koji je po karakteristikama blizak N95, a nije toliko "plastičan" u ruci i nije toliko zgodan.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice