Samsung Galaxy ili Nokia 5530 XM

poruka: 78
|
čitano: 17.692
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
LG, Samsung ili Sony Ericsson?

Troumim se između 3 mobitela: LG BL40 Chocolate, Samsung GT-S8300 Ultra Touch i Sony Ericsson XPERIA X1. Najveći minus XPERIA-e je to što ima samo 3 MP kameru, a najveći plus je QWERTY tipkovnica, rezolucija (800x640) i Windows Mobile. Najveći minus Samsungu je rezolucija (240x400), a najveći plus kamera (8 MP). Kod "čokolade" mi se najviše sviđa dizajn. Vidim da svi imaju GPS, ali to mi nije nešto bitno...Cijene su tu negdje u Vipu. Memorija me uopće ne zanima jer ionako imam memorijsku karticu MicroSD koju svi navedeni mobiteli primaju. Koji je po vama najbolji i kojeg bi kupili na mom mjestu?

 

====================>Samsung i7500 Galaxy vs. Nokia 5530 XM<====================

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2010 22:39 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG, Samsung ili Sony Ericsson?

Moj glas definitivno za SE XPERIA X1 Cool telefon je zaista vrh a i provjeren je,sto ce ti to da eksperimentises sa novim LG-jem??

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
LG, Samsung ili Sony Ericsson?

moj savjet ti je , a i smatram najbolja opcija da pričekaš kratak period vremena kada bi trebao doći se xperia x2 sa 8 mp kamerom.

nemoj srljat jer ipak je se najprovjereniji i najučinkovitiji mobitel

 
6 2 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?
stevan94 kaže...

Moj glas definitivno za SE XPERIA X1 Cool

Znam al' me grizu 3 MP Neodlučan

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?


moj savjet ti je , a i smatram najbolja opcija da pričekaš kratak period vremena kada bi trebao doći se xperia x2 sa 8 mp kamerom.

nemoj srljat jer ipak je se najprovjereniji i najučinkovitiji mobitel
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?
Fićo_CoD 5 kaže...
stevan94 kaže...

Moj glas definitivno za SE XPERIA X1 Cool

Znam al' me grizu 3 MP Neodlučan

pa jel ti bas toliko potrebna kamera?? sigurno sonyijeva od 3MP nije uopste losa :)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?
guardian92 kaže...

xperia x2 sa 8 mp kamerom.

 

A koliko će on otprilike koštati znaš li?

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?
po mojoj procjeni do 500 kn više od x1

ja isto čekam x2 pa cu vidjet,ja sam zagrizo za c905 jer bas ne volim tipkovnicu kao na x1 i x2

uglavnom najveci dio mog savjeta se odnosi na to da definitivno uzmes sony ericsson jer mu ostali nisu do koljena
15 godina
offline
LG, Samsung ili Sony Ericsson?

moj glas isto za xperiu x2,čitao sam reivewe od njega i mobitel je odličan, jedino kao minus mi je što ima isti procesor kao x1(od nekih 550mhz-a) što bi ga moglo tu i tam koćit jer ima dosta jače sučelje, mada je u videu(još u bet fazi) vrtio jako lijepo. Za cijenu neznam al vjerojatno će bit skuplja od x1

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?
Fićo_CoD 5 kaže...
guardian92 kaže...

xperia x2 sa 8 mp kamerom.

 

A koliko će on otprilike koštati znaš li?

ja mislim da ti je glupo da cekas taj mobitel,jel dok on dodje kod nas treba jos dosta,a plus ne znas hoce li ga vip imati u svojoj ponudi :)))

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?
guardian92 kaže...
po mojoj procjeni do 500 kn više od x1

ja isto čekam x2 pa cu vidjet,ja sam zagrizo za c905 jer bas ne volim tipkovnicu kao na x1 i x2

uglavnom najveci dio mog savjeta se odnosi na to da definitivno uzmes sony ericsson jer mu ostali nisu do koljena

druze,ja ti imam SE C905 i ne bih ti ga preporucio,samo touchscreen uzimaj,ne vise ova s*anja sa malim ekranom :)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
neaktivan
offline
LG, Samsung ili Sony Ericsson?

Hvala svima na savjetima, no zna li itko kada je XPERIA X1 došla na naše tržište?

 

EDIT: I kada točno izlazi XPERIA 2, tj. kada dolazi na naše tržište?

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2009 22:42 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?
stevan94 kaže...

ja mislim da ti je glupo da cekas taj mobitel,jel dok on dodje kod nas treba jos dosta,a plus ne znas hoce li ga vip imati u svojoj ponudi :)))

To je istina,al mislim da nekad i nije loše strpit se koji mjesec pa da za iste pare dobiješ bolji proizvodNamigiva jer mobove(barem ja)nekupujem svakih mjesec dana,već volim uzet jedan kako treba. Zašto ne pričekat 2-3 mjeseca da izađe novi model nego se poslije grist kako je mogao se strpit sada pa da uživa kasnijeSmijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?
Stoja kaže...
stevan94 kaže...

ja mislim da ti je glupo da cekas taj mobitel,jel dok on dodje kod nas treba jos dosta,a plus ne znas hoce li ga vip imati u svojoj ponudi :)))

To je istina,al mislim da nekad i nije loše strpit se koji mjesec pa da za iste pare dobiješ bolji proizvodNamigiva jer mobove(barem ja)nekupujem svakih mjesec dana,već volim uzet jedan kako treba. Zašto ne pričekat 2-3 mjeseca da izađe novi model nego se poslije grist kako je mogao se strpit sada pa da uživa kasnijeSmijeh

pa onda je najbolje da i nakon 2-3 mjeseca saceka jos pa jos,pa jos.....tome nema kraja

neka sada kupi xperiu x1 i ne moze se pokajati,neka skuplja pare i opet nakon koje godine kad mu dojati kupi novi :)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?
stoja svaka čast najbolji savjet ;)

a ti, frende sto imas c905 prvi si koji nije zadovoljan njime,pa sto te smeta?
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?
guardian92 kaže...
stoja svaka čast najbolji savjet ;)

a ti, frende sto imas c905 prvi si koji nije zadovoljan njime,pa sto te smeta?

pa nije da nisam zadovoljan sa kvalitetom mobitela,ali nekako mi je monotono ove tipke i to sve,jednostavno bih sada uzeo i lg coockie ili neki najlosiji touchscreen samo da je touchscreen :) ali posto sa SE C905 imam dosta naprednih funkcija mogu se jos dosta strpiti i onda uzeti neki moca touchscreen Mršti se

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?
hm e tak vec da...:)
samo imaj mjesec dana touch screen i poludit ces
14 godina
neaktivan
offline
LG, Samsung ili Sony Ericsson?

Od ta tri mobitela XPERIA je najkvalitetnija i najbolja al je to sada već stariji mobitel. Moja ti je preporuka da se strpiš do početka 2010. i uzmeš XPERIA X10

 

XPERIA X10 bi te trebala zadovoljiti kao sva ova tri zajedno, jedina stvar koju nema je fizička tipkovnica.

Ovdje ćeš naći puno informacija: http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x10-2964.php

 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?
Fićo_CoD 5 kaže...

Hvala svima na savjetima, no zna li itko kada je XPERIA X1 došla na naše tržište?

 

EDIT: I kada točno izlazi XPERIA 2, tj. kada dolazi na naše tržište?

Molio bih da mi odgovorite na ova pitanja... Smijeh E da koliko će koštati taj X10 Iznenađen

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2009 22:55 (Fićo_CoD 5).
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?
Fićo_CoD 5 kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...

Hvala svima na savjetima, no zna li itko kada je XPERIA X1 došla na naše tržište?

 

EDIT: I kada točno izlazi XPERIA 2, tj. kada dolazi na naše tržište?

Molio bih da mi odgovorite na ova pitanja... Smijeh E da koliko će koštati taj X10 Iznenađen

A sigurno ne malo, računaj si negdje 3000-4000kn al je to puno bolji izbor od X2 ako ti netrebaju fizička tipkovnica i Windows Mobile.Pogledaj onaj link koji sam napisao, imaš i preview gdje ti dosta toga piše, a možeš i usporediti X2 i X10

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?
Dom031 kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...

Hvala svima na savjetima, no zna li itko kada je XPERIA X1 došla na naše tržište?

 

EDIT: I kada točno izlazi XPERIA 2, tj. kada dolazi na naše tržište?

Molio bih da mi odgovorite na ova pitanja... Smijeh E da koliko će koštati taj X10 Iznenađen

A sigurno ne malo, računaj si negdje 3000-4000kn al je to puno bolji izbor od X2 ako ti netrebaju fizička tipkovnica i Windows Mobile.Pogledaj onaj link koji sam napisao, imaš i preview gdje ti dosta toga piše, a možeš i usporediti X2 i X10

 

daj sta ti je!?? pa nije jos ni x2 dosla a mozes mislita kada onda dolazi x10???

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
neaktivan
offline
LG, Samsung ili Sony Ericsson?

Odlučio sam, sutra u Vipu naručujem Sony Ericsson XPERIA X1, jer dok izađe X2, pa dok dođe na naše tržište, pa dok kođe u Vip i dok mu se malo spusti cijena ima tu dosta vremena. A i jednostavno nemam strpljenja Bogataš Hvala svima još jednom na savjetima!

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2009 23:10 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
LG, Samsung ili Sony Ericsson?

Može mi netko objasniti što je to 3G mreža? Sramim se

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?
Fićo_CoD 5 kaže...

Odlučio sam, sutra u Vipu naručujem Sony Ericsson XPERIA X1, jer dok izađe X2, pa dok dođe na naše tržište, pa dok kođe u Vip i dok mu se malo spusti cijena ima tu dosta vremena. A i jednostavno nemam strpljenja Bogataš Hvala svima još jednom na savjetima!

Svaka cast na izboru Namigiva

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?
Fićo_CoD 5 kaže...

Može mi netko objasniti što je to 3G mreža? Sramim se

imas ovdje

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
odjavljen
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?
guardian92 kaže...
hm e tak vec da...:)
samo imaj mjesec dana touch screen i poludit ces

Glupost. Na temelju čega si to zaključio? Jel imaš neki touch screen mobitel?

 

Ja imam LG Cookie i prezadovoljan sam sa njime. Imam ga od 7og mjeseca i nimalo ne žalim što si nisam kupio neki drugi mob. Idući koji kupujem je LG Arena.

 

A što se tiče autora teme - X1. Imao sam ga 2-3 dana. Odličan mob. Nekad zna bit malo usporen al super je.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?
stevan94 kaže...
Dom031 kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...

Hvala svima na savjetima, no zna li itko kada je XPERIA X1 došla na naše tržište?

 

EDIT: I kada točno izlazi XPERIA 2, tj. kada dolazi na naše tržište?

Molio bih da mi odgovorite na ova pitanja... Smijeh E da koliko će koštati taj X10 Iznenađen

A sigurno ne malo, računaj si negdje 3000-4000kn al je to puno bolji izbor od X2 ako ti netrebaju fizička tipkovnica i Windows Mobile.Pogledaj onaj link koji sam napisao, imaš i preview gdje ti dosta toga piše, a možeš i usporediti X2 i X10

 

daj sta ti je!?? pa nije jos ni x2 dosla a mozes mislita kada onda dolazi x10???

Izlazak X10 je najavljen za početak 2010. tako da računa prvi i drugi mjesec. E sada kakav je Sony Ericsson sa tim izlacima i dok dođe u HR neznam al ovak stvari stoje za sad. Ako mu nije hitno bolje bi bilo da se strpio još mjesec-dva al ako mu X2 isto odogovara onda super.

 

To što ovaj ima oznaku X10 netreba zbunjivati jer neide se to redom X2,X3,X4....X10. Zvao se mob i XPERIA Rachel mislim pa mu je sada odabrano XPERIA X10

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2009 21:02 (Dom031).
15 godina
offline
LG, Samsung ili Sony Ericsson?

Da x10 nije nasljednik x1 jer nema qwerty tipkovnicu već je klasičan samo sa toucscreenom(kao satio)ali dosta močnijeg hardvera(1Ghz procesor) pa su mu valjda tako dali ime x10

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG, Samsung ili Sony Ericsson?

e složio bi se sa stevan94 sonyericsson telefoni su najbolji  bez uvrede nokinim vlasnicima ja sam za xperia x1 jel ako gledaš da LG ili SAMSUNGOVA kamera ima 5 megapixela dok neke kamere naprimer od xperie x1 3.2 megapixela skoro su jednake.zato drži se ti x jedinice.

14 godina
neaktivan
offline
LG, Samsung ili Sony Ericsson?

@Fićo_CoD 5

 

pa kupi li ti ikada xperiu x1? rece da si odlucio i ne javi nam se  vise ;)

pozzz

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice