Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.454
|
čitano: 2.508.709
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Na alzi lakse nego kod nasih trgovina i jos ti salju dostavnu sluzbu doma po artikl koji reklamiras, tak da te ne kosta ni kune
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ahahaha, da kirursku sluzbu :))))
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Mislite da je ovo dobra cijena za taj mis ili treba biti niža? Oglas je moj.

Najbolji program za zaradu na internetu -> https://outloud.us/landingpage/8192
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ok cijena, trebalo bi otici brzo, ako ne morat ces spustiti na 300kn, to je cca 100kn ustede za potencijalnog kupca.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
moderator
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Sa dostavom i porezom skuplje nego kod nas...

Želite zaraditi dok kupujete preko interneta? Registrirajte se. http://bit.ly/mcashback
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Okanite se gamerski slušalica!!

AUDIOFIL
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
volegradele kaže...

Okanite se gamerski slušalica!!

"Audiofil" 

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ansha kaže...
volegradele kaže...

Okanite se gamerski slušalica!!

"Audiofil" 

 Nema veze s mojom gornjom konstatacijom!!

AUDIOFIL
13 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne bi generalizirao, ima super gaming headseta poput Cluda ali su jako rijetki.

Razer obožavam, koristim svu njihovu periferiju ali Razerov headset mogu samo neprijatelju preporučiti. Ergonomija je obično ok, ali kvaliteta zvuka im je 0. Samo pumpaju bass i guše sav ostali spektar zvučne slike. Nisam audiofil, ali cijenim kvalitetan, neutralniji zvuk.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kazes razer ni neprijatelju a sam koristis sve od razer. Ako smijem pitat. Sto to pobogu ?

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Silent horror1992 kaže...

Kazes razer ni neprijatelju a sam koristis sve od razer. Ako smijem pitat. Sto to pobogu ?

 Isto kao što ja sve od Logitech. Pogledaj pod Moj PC

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Silent horror1992 kaže...

Kazes razer ni neprijatelju a sam koristis sve od razer. Ako smijem pitat. Sto to pobogu ?

 Razer headset ni neprijatelju. Tipkovnice, miševe i podloge ne mogu dovoljno nahvaliti.

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

gamerske slusalice su overrated, najbolje je kupiti polovne k702 ili neke sennhiserice.
Smijesno je da ljudi ovdje pricaju puno o grafickama i proc, za koje bi izdvojili do 10000 kn, a kad se pita za audio, kupe jeftine slusalice od 500-1000kn na kojima pise "gaming".

Audiofil sto ti to znaci? Ocito nikad nisi iskusio high end slusalice i usporedio ih sa "gaming slusalicama".

Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Luka123 kaže...

gamerske slusalice su overrated, najbolje je kupiti polovne k702 ili neke sennhiserice.
Smijesno je da ljudi ovdje pricaju puno o grafickama i proc, za koje bi izdvojili do 10000 kn, a kad se pita za audio, kupe jeftine slusalice od 500-1000kn na kojima pise "gaming".

Audiofil sto ti to znaci? Ocito nikad nisi iskusio high end slusalice i usporedio ih sa "gaming slusalicama".

 Ako je 1000 kn jeftino za slusalice onda je i 10 000 jeftino za konfiguraciju. Tako da nemas smisla.

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam imao par modela, gaming slusalica uglavnom od oko 100 kn, nakon  toga sam kpio kao prve bolje plantronics gamecom 307, nakon godine dana crkla jdna stran sama od sebe, dobio novi model na reklamaciji 317 ili 318, njih ubio tako što sam nagazio na kabal kad sam se dizao, isto je crkla jedna strana. Dao ih sestri da odnese na reklamaciju ako prode prode, u među vremenu kupio super lux 668b, šta je to sve preživilo kina ftw od gaženja kabla, u torbi mlatanaja po faksu i  u busu, čak sam bojo tj skido zidnu boju, mlataranja po voćnjaku, padale po tlu,  no nakraju su ipak podlegle torturi...

Nažalost nisam mogo nać isti model, već sam naručio iz muziker.hr super lux 661 koje su udobnije, 668b se većina žalila no meni bi smetale jedino ako bi baš dugo dugo bile na glavi 2-3 h +( doduše compaktnih dimenzija sam pa) no bez beda se mogu naručiti slušalice od akg firme, kojih su superlux ofc kopije.... uglavnom svrijedi svake lipe 668b sam bio platio oko 250 kn kod nas, dok sam 661 platio 120 kn no treba potrošit 500 kn da bude free shiping... 

Ako vam je potreban mic onda dodate one cheap od 20 kn i sreći nigdi kraja.

Doduše ovo su otvoreni modeli, tj čujete sve oko sebe iako djeluje da se ne čuje ništa jer praktički su ko zvučnici 

Ako vam treba nešto tiše odaberete zatvoreni model, i mic treba nac nekakav dinamički ako živite u bučnijem djelu grada ili vam bolja polovica pere suđe dok gejmate

Što se tiče audio fila oni su ako pc master race, ako ne mislis kao i većina obično sljedi kamenovanje....

Iako ja im se osobno divim kad mogu s uber dobrih slušalica, preć na neke lošije 

 

No eto da nije of topic Ako ko želi prodajem nove zapakirane plantronics gamecom 318, dobivene na jamstvu imaju još mislim 4-5 mjeseci jamstvo, kupe prašinu već cca 2 godine       

PM ili komentirajte pa se dogovorimo za cijenu  

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Pa gledaj to ovako, kad ljudi kupuju high end konfiguraciju i stavgtx 1080, i7 skylake koji je vec u điru,i onda na tu konfu stave jeftini monitor od 1000 k meni to nema smisla.
Ja sam imam sljedece slusalice presonus HD7, sennheiser 280, sennheiser 650(mislim) ove pod moj PC. I svake imaju svoju svrhu u mixingu
Postoje open, closed, semi closed etc. Closed su inzinjerske studijske slusanje i svaki detalj na njima je nevjerojatan. Također koristim sennheiserive za gaming. Cuti svaki detalj igre i isto tako igrati jos na 1440p monitoru na ultra postavkama za mene je uzivancija.
Monitor sam kupio od forumasa koji ga je platio 3000 kn, i prodao mi ga za 1600kn. Da bih sam presao na 4k, covijek uziva u detaljima i odlicnoj grafici, ja sam isto razmisljam ali također tezim i odlicnom zvuku.
Ugođaj koji stvaraju slika i zvuk za mene su predobri.

Za nekoga koji potrosi ma gtx 1070 ili 1080, a na njega stavi 1920x1080 monitor marke aoc vrijednosti cca retail 150 eura je grijeh.

Valjda me sad shvacas.
LP, kako bi rekao stjePANJ
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

jel dosta 16ak iljada kuna za audio ? :D :P

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Luka123 kaže...
Pa gledaj to ovako, kad ljudi kupuju high end konfiguraciju i stavgtx 1080, i7 skylake koji je vec u điru,i onda na tu konfu stave jeftini monitor od 1000 k meni to nema smisla.
Ja sam imam sljedece slusalice presonus HD7, sennheiser 280, sennheiser 650(mislim) ove pod moj PC. I svake imaju svoju svrhu u mixingu
Postoje open, closed, semi closed etc. Closed su inzinjerske studijske slusanje i svaki detalj na njima je nevjerojatan. Također koristim sennheiserive za gaming. Cuti svaki detalj igre i isto tako igrati jos na 1440p monitoru na ultra postavkama za mene je uzivancija.
Monitor sam kupio od forumasa koji ga je platio 3000 kn, i prodao mi ga za 1600kn. Da bih sam presao na 4k, covijek uziva u detaljima i odlicnoj grafici, ja sam isto razmisljam ali također tezim i odlicnom zvuku.
Ugođaj koji stvaraju slika i zvuk za mene su predobri.

Za nekoga koji potrosi ma gtx 1070 ili 1080, a na njega stavi 1920x1080 monitor marke aoc vrijednosti cca retail 150 eura je grijeh.

Valjda me sad shvacas.
LP, kako bi rekao stjePANJ

AOC ima izvrsne monitore...

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Svatko ima neke svoje prioritete kad kupuje tehniku. Mislim da se isplati dodatno isprsit kad se kupuje slušalice jer ih ne mijenjaš često al opet ne ići u neke ekstreme.

Da sad kupujem fino bi uzeo Audio Technica ATH-M40X (do 1000kn vjerojatno nema bolje) ili jeftinije M30X i AD500X kao otvorenu varijantu, od jeftinijih opcija Superlux su isto odlične, kome treba nadoda si posebno mikrofon i vozi.

Kome se ne zamara nek uzme Hyperx Cloud i isto neće fulat, ostale gaming headset kraj ovih ne bi gledao.  

A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2017 23:05 (Absu).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Absu kaže...

Svatko ima neke svoje prioritete kad kupuje tehniku. Mislim da se isplati dodatno isprsit kad se kupuje slušalice jel ih ne mijenjaš često al opet ne ići u neke ekstreme.

Da sad kupujem fino bi uzeo Audio Technica ATH-M40X (do 1000kn vjerojatno nema bolje) ili jeftinije M30X i AD500X kao otvorenu varijantu, od jeftinijih opcija Superlux su isto odlične, kome treba nadoda si posebno mikrofon i vozi.

Kome se ne zamara nek uzme Hyperx Cloud i isto neće fulat, ostale gaming headset kraj ovih ne bi gledao.  

 
M40X su "ok" za svoju cijenu, u rangu cijene Senhessier 280 PRO su isto tu negdje, malo skuplje za kristalni zvuk beyerdynamics DT990 (samo pripazite, trebate amp za njih, također 600 ohma + amp, kvaliteta zvuka je nevjerojatna).
O skupljima i boljima necu govoriti da me nebi opet iz napadali...

Ali barem me netko razumije ovdje. thumbs up Absu.

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Meni za gaming ne treba nista bolje od siberia v200, siberia v2 koristio par godina i mislim da ne postoje lakse i udobnije slusalice za tu lovu ako se igra malo duze( ni nakon 12h se ne osjeti da ih imas na glavi). Hyper x je sada po meni best buy i vise od toga za gaming nema smisla, gledao sam i njih ali vise preferiram lagane slusalice, stvar navike.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Absu kaže...

Svatko ima neke svoje prioritete kad kupuje tehniku. Mislim da se isplati dodatno isprsit kad se kupuje slušalice jer ih ne mijenjaš često al opet ne ići u neke ekstreme.

Da sad kupujem fino bi uzeo Audio Technica ATH-M40X (do 1000kn vjerojatno nema bolje) ili jeftinije M30X i AD500X kao otvorenu varijantu, od jeftinijih opcija Superlux su isto odlične, kome treba nadoda si posebno mikrofon i vozi.

Kome se ne zamara nek uzme Hyperx Cloud i isto neće fulat, ostale gaming headset kraj ovih ne bi gledao.  

A ako su ti zahtjevi da sluške imaju mikrofon i da su bežične, koje onda po tebi spadaju u tu kategoriju? Ja bih prvi uzeo neke "negejmerske" da takve postoje i ne koštaju iznad soma kuna, ali nema takvih pa sam morao otić na rog strix wireless, i ono, osim preružnog gejmerskog gimmicka, solidnog zvuka, dobre udobnosti... nemaju žice, imaju mikrofon i 900kn koštaju. Dakle, ovisi koji su kriteriji. Naravno da bi svatko tko cijeni dobar zvuk išli na neke ne-gejmerske sluške. Ali takve uglavnom nemaju mikrofon i uglavnom imaju žice.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da, tu ti izbor pada na gaming headsetove, al kak i sam kažeš sve ovisi o kriterijima, za što i na koji način ćeš ih koristit, ak te zasvrbi lako si uzmeš posebne za muziku, makar mislim da te i strix vjerojatno dobro služe, vole ljudi malo pljucnut po headsetovima :) a ima ih kaj su sasvim solidni za glazbu, meni recimo ne treba mikrofon pa imam širi izbor, koristim svoje Grado SR60 većinom za muziku i tu i tamo zaigram nekaj, nabavio ih polovne za 300kn i baš guštam u njima, a htio dost više potrošit,

uglavnom treba oprezno sa novcima u audiu, ima tu i tamo magle :), za relativno male novce se da stvarno dobrih stvari nabavit.

 

 

A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
9 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Taman mi jučer ostao usb uštekan u kompu i normalno da sam zapeo s nogom u njega i ne radi više...tak da ova ponuda u linksu došla ko naručena 

 

p.s. ograničeno na 2 komada po košarici

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2017 15:16 (kbenzema).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

jel taj usb 2.0 ili 3.0?može link jer ja ne mogu nac to?

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2017 15:23 (njuskac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ako mislite na ovaj za 19 kn u linksu, 2.0 je

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Taj stick je ok za dokumente i niš drugo

Moj PC  
6 1 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
1BIT kaže...

Bagatela

 

 imam identican, mogu samo reci da sam ga koristio svega par puta jer su brzine stvarno uzasne, ali za privjesak za kljuc za 20 KN je ok.

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pitanjce, ne znam jel off topic..

 

Nego, baš jučer slučajno na Aliexpressu vidim da ima kupiti novih/polovnih memorija, procesora itd.

Ima li netko da je naručivao tako komponente?

 

Recimo gledam prije neki dan RAM 2gb DDR2. Na njušci po 70-80kn min. dok recimo na Aliu 5$.

 

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ako bi ja mogao primjetit,da ako se prica o bezicnim gejming slujama,onda Logitech g930 je vrh...od bezicnih,jer te su mi draze,a sta se tice zvuka,mozda malo zaostaju za hyper cloudom2,ali vise volim bezicne...cak iman i g933 Logi takoder,ali zasad mi sto se tice udobnosti(vjerovatno navika od zadnjih par godina,nekih 4 ili vise) ipak g930 u prednosti...a sto se tice cijene,nadu se cak skoro nove po 500kn a na netu takoder tu negdje...g933 su se mogle naci za 100 i nesto sitno eurica sad na novogodisnjim snizenjima...

a hyper cloud se 1 mogla naci i ispod 500kn,cak 450kn da ne izmisljam,nisam siguran,i to je vrh izbora,slazem se,jer za tu lovu nema boljih,a stare i nove su li-la po kvaliteti zvuka...slazem se da su izvrsne i da je zvuk super...

a za najjeftiniju klasu su valjda vrh one od Func HS-260,cini mi se,one su se mogle ubost za 200-250kn cak na amazonu...

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2017 18:59 (johnyaces777).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice