Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.426
|
čitano: 2.460.546
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
16 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Darko1983 kaže...

jura  pa i ti sad pišeš u temi koja nije P&O .... u svakom slučaju moderatori stalno prebacuju postove u ovu temu.

 Pa pišem da, jer vidim da od jučer još nitko nije reagiral.ne kužim više da ljudi ne shvaćaju da imaju povezanu temu s tom i da komentiraju tu, a ne svaki drugi dan neki padobranac iskomentira nekaj.za to bi trebali barem bijele kartone dijeliti pa bi se možda nekaj promjenilo.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2016 14:29 (jura).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Obuzelo nas abrakadabra uzbudjenje :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2016 14:31 (The_Fichek).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...

Obuzelo nas abrakadabra uzbudjenje :D

 A očito da je. :-) ma zasmetalo me to malo, jer je jucer vec netko brisal postove od one ženske koja je nudila kredite pa sam očekival da se budu izbrisali i ostali postovi koji tam ne spadaju.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne brigaj ti,moderatori rade dvoj posao.

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Idealist na "moru" ces bilo koji hw prodati 10x teze(manjak ljudi ne?!), zato su tamo cijene i povoljnije!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Stjepanj, po kojoj to logici hahahaha, pa bar danas možeš poslat sve priko pošte. Joj Stjepane hahahahah

Gamer
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mirko111222 kaže...

Stjepanj, po kojoj to logici hahahaha, pa bar danas možeš poslat sve priko pošte. Joj Stjepane hahahahah

 pa po toj logici, vecina ljudi(citaj 90%) ne pada na pamet slati hw postom...na njusci sam svaki dan pobogu i ljude to ne zanima! pita me svaki 100-ti jel moze postom!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ma to neće poštom jedino neko ko ima 40 god. A i danas ti možeš pregledat sve,to jest otvorit paket i vidit jel sve kako treba biti,ako nije vraćaš nazad i to je to.

Gamer
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Naravno no velim ti 90% ljudi ne zeli cuti za ikakvu dostavu...ima daleko vise razloga zasto ne slati...lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ma ima svega, tako da šta god kažemo nije mjerodavno.

Gamer
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Prije par tjedana, mozda sad vec i mjeseci je netko stavio oglas u vezanu temu, bila je rjec o televizoru i good deal je bio!
E sad.. Prodavac je bio s njuskala i pisalo se da je pouzdan, da sve stvari koje prodaju su nove i da su kupljene u mediamarketu?!
Zanima me dali ima netko link od toga oglasivaca, posto ce mi za manje od mjesec dana trebat kojesta - od TV-a do frizidera.. Pa zasto ne proc jeftinije i bolje nego u ducanu :)

p.s.-sjecam se da je pisalo da dostavlja po ZG, KC, durdevcu, VZ itd, ako sta pomaze.. To mi je ostalo u sjecanju od gradova, posto sam dobio dojam da je neki vozac posto su svi gradovi udaljeni podosta jedan od drugog...
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Tony1999 kaže...

 Hvala ti puno!
Dal je netko bio onda narucivao TV onaj? Koja je caka s proizvodima?
Ima neke lude popuste u ducanu ili?

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Koliko vrijede ovi rami od 16GB? Znaci 2x8GB. Novi, ne otvoreni, za garanciju ne znam jel ima. 

DDR3 1600MHZ

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2016 12:34 (jopaa991).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ovaj orange PC? Cini se kao good deal?
Jel gore android 4.4 ili ga treba stavit?
Cini se kao super stvar za ustekat u TV i imat na TVu google, yt i torrent za filmove. Mozda i kakva aplikacija za satelit, maxtogo ili slicno.
8,5$ je sve sto se mora platit? Nema nikakvih drugih davanja? Posta besplatna kako pise?
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jopaa991 kaže...

Koliko vrijede ovi rami od 16GB? Znaci 2x8GB. Novi, ne otvoreni, za garanciju ne znam jel ima. 

DDR3 1600MHZ

 

Cuj, novi su oko 600kn, a sad sve ovisi ako ti imaju garu ili ne...

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...
jopaa991 kaže...

Koliko vrijede ovi rami od 16GB? Znaci 2x8GB. Novi, ne otvoreni, za garanciju ne znam jel ima. 

DDR3 1600MHZ

 

Cuj, novi su oko 600kn, a sad sve ovisi ako ti imaju garu ili ne...

 Nabavit ih za 280-300 kuna bi bio dobar deal? :)

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mislim da bi.
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

razmišljaj o tome da sam ja 8Gb prodao za 200kn.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Idealist kaže...

i5-2500 - 350kn

Datum registracije: 13.07.2016. + nema broj tako da budite oprezni!

Budem ja to za sebe probao utopit jer i5 2500 za 350kn se baš ne može tako lako nači 

We Will Crack You!!!Denuvo!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/prevencija-protiv-prevaranata-oglasi-p--o/159462.aspx?page=0&jumpto=3077846&sort=asc&view=flat

 

Zapazio sam nešto zanimljivo.

 

danijasmina i danigrom, obratite pažnju da su nickovi na listi prevaranata s njuškala; radi se o istoj osobi što se može vidjeti s iskustava kolega u temi. Slični su nickovi, a opet na istu foru "danija'', samo varijacije na temu. Naravno, to ne mora nužno biti točno i da sam u pravu, ali jelda da malo vuče na te nickove? dani je kum. Veliki oprez potreban, da ne bi stari dani opet koga zavaljal.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

nisu loše cijene za ove dvije gtx 970 samo mu je opis teški fail:

 

"Dobijete dvije Gainward grafičke kartice i SLI bridge za spajanje u SLI mode, dajući 8GB brzog DDR5 VRAMa."

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2016 12:35 (jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jura kaže...

nisu loše cijene za ove dvije gtx 970 samo mu je opis teški fail:

 

"Dobijete dvije Gainward grafičke kartice i SLI bridge za spajanje u SLI mode, dajući 8GB brzog DDR5 VRAMa."

 To je kao ono prodajem procesor 32GHz tj osmerojezgreni procesor takta 4 GHz-a 

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
9 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Caesar et Brutus kaže...

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/prevencija-protiv-prevaranata-oglasi-p--o/159462.aspx?page=0&jumpto=3077846&sort=asc&view=flat

 

Zapazio sam nešto zanimljivo.

 

danijasmina i danigrom, obratite pažnju da su nickovi na listi prevaranata s njuškala; radi se o istoj osobi što se može vidjeti s iskustava kolega u temi. Slični su nickovi, a opet na istu foru "danija'', samo varijacije na temu. Naravno, to ne mora nužno biti točno i da sam u pravu, ali jelda da malo vuče na te nickove? dani je kum. Veliki oprez potreban, da ne bi stari dani opet koga zavaljal.

 Kaže več rezervirao čovjek i trebao bi doči danas po njega, ako ne onda valjda meni bude ja sam odmah rekao da bih preko Overseas Expressa uzeo pošto mi je to nekako najsigurnija opcija za slanje.

We Will Crack You!!!Denuvo!!!
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Asta sta se tice tog towera i nije nesto, ja sam ga kupio na ebayu za nekih 60eur ne sjecam se vise, morao bi pogledat. 170eur se po meni ne isplati za to kuciste. Ako nekom trebaju slike kucista nek posalje pp.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Odlična prilika.......Intel i7 4790 CPU 4.0Ghz,MSI Z97 Gaming ITX,16 gb Corsair 1600 Mhz DDR3 Rama (2x8 kit) i Corsair h100i vodeno hlađenje za 2500kn... http://www.njuskalo.hr/pc-kartice/cpu-i7-maticna-ploca-ram-oglas-19588542

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
3n3m1 kaže...

Odlična prilika.......Intel i7 4790 CPU 4.0Ghz,MSI Z97 Gaming ITX,16 gb Corsair 1600 Mhz DDR3 Rama (2x8 kit) i Corsair h100i vodeno hlađenje za 2500kn... http://www.njuskalo.hr/pc-kartice/cpu-i7-maticna-ploca-ram-oglas-19588542

 Prodano još za vikend.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Patrick_cro kaže...
Asta sta se tice tog towera i nije nesto, ja sam ga kupio na ebayu za nekih 60eur ne sjecam se vise, morao bi pogledat. 170eur se po meni ne isplati za to kuciste. Ako nekom trebaju slike kucista nek posalje pp.

 Slažem se, za te novce nije dovoljno kvalitetno izrađen.

lp

If you have nothing to lose, try.
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pokvarila mi se trenutna grafa pa bi htio uzeti GTX 960 ako ima negdje do oko 1000 kn (može naravno i polovna).

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Teško budeš našao za 1000kn gtx 960, najjeftinija na njuški ti je od našeg Stjepka. Javi mu se, pa se vjv i dogovorite oko cijene.

 

Lp

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice