Razmjena i poklanjanje Hardwarea zaključana tema

poruka: 3.242
|
čitano: 615.248
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera
13 godina
odjavljen
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Tražim led ventove 120mm, crvene, trebaju mi i 3Pin na molex. Nudim svašta, samo se javite na pm!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Poklanjam tko hoće ili mu treba ibm desktar hdd 40gb 7200 rpm potpuno ispravan.

 

edit: cassini se prvi javio njemu ide hard da ne dobivam poruke non-stop!

...train hard, feel good, never give up...
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 21:46 (deelight).
 
10 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Tražim DDR2 ram za laptop.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

NUDIM:HDD sata 3.5 80 gb i 20 gb,t-com ruter,kučište staro,matična ploča sa procesorom,stara tipkovnica,vanjski analogni uređaj,disketnu jedinicu i razne kablove.

TRAŽIM:USB to SATA/IDE adapter,neki smartphone,volan za pc,gitara,ddr 1 ram 1 gb ili 2gb  ili tako nešto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Ima li itko za poklonit ili razmijenit punjač za Toshiba laptop? Može i neispravan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Poklanjam Chieftecovo kućište, nema garanciju i slično, prije par dana sam ga dao frendu, ali on kupio novo pa mu ne treba, samo Zadar, ne šaljem poštom niti ikoga tražim po gradu, dođite kod mene na vrata i imate kućište mukte.

Izbušene rupe, sada podržava 4x120mm ventove te 2x80mm ventove, može se dobar propuh napraviti. Ima stalak za CD-ove na vrhu. Ovakvo je kućište: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16811160012

Nema naprijed ona ''vrata''. Sasvim funkcionalno i iskoristivo. Boja nije izgrebana. Stane unutra HD4870x2 koja je ~27cm dugačka. Temperature pale za 10° naspram MS Shrota.

 

Uz kućište dobijete tipkovnicu Genius-ne baš kvalitetnu(može se koristiti, ispravna), 120mm filter za prašinu(funkcionalan). Slično ovako tipkovnica izgleda: http://www.mynoobs.co.za/images/31330183100.jpg

 

Imam još ovaj odličan miš: http://www.ebay.com/itm/iOne-Lynx-R22-Pro-Kit-Prokit-USB-MOUSE-w-GAMING-PAD-/160511047850

Ako ima netko tko bi ga mjenjao neka se javi na pm, miš je dobar za gaming, malen i jako dobro sjeda u ruku. Crveno-crne je boje te ima plavu diodu kao ovaj na slici.

 

LP

E8400 3.0GHz, XFX 8800gt alpha dog, Kingmax 4gb DDR2 800MHz, Chieftec 450w, MS vesper, Asus P5KPL-AM ,
 
11 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Tražim u razmjenu pasivne hladnjake za ram memoriju nešto tipa xigmatek dragon ,imam dosta toga za razmjenu pa mi se javite na PM

So say We All
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Imam ako netko zeli mijenjati za nesto CRT monitor samsung syncmaster753dfx 17" potpuno ispravan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Ako netko ima digitizer za iPod Touch 3G , neka se javi da se dogovorimo :)

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je . Trollovi , get a f*ckin' life !!!
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Pozz
Trazim IDE HDD za laptop (min 20gb).Nudim svaceg u zamjenu.Javite se na PM
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Znam da nije hardware al trazim nekog ko bi mi mozda znao popraviti ipod touch 2g, nece se upalit nakon kaj se ispraznio do kraja dode do apple loga i ugasi se, no daj kad ga prikopcam pise da se puni i ona crvena baterijica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

mjenjam djelove laptopa lenovo g555-sve imam samo maticna otisla a istekla garancija (kupljen u mikronisu)

i laptop compaq 6715s takoder otisla maticna al na njemu nemam harda.

ponude na PP i inace sam iz KA. 

 

trebam ekran 15inchni za laptop (onaj kockasti ekran,mislim da je ravno 15incha)!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

ljudi ovako! stara mi radi u bolnici tralala, i rekla je da ima jedan dečko Toni koji je siromašan i boluje od multipla skleroze, stalno je doma i nema šta radit pa me pitala jel netko od mojih prijatelja ima stari komp da mu pokloni. nažalost od mojih nema nitko, pa sam se sjetio ove teme. ako je moguće da dečku sastavimo barem neki pentium 4 komp da kakve-takve igre može igrati? ja mogu dati kučište, IDE pržilicu, miša i tipkovnicu, znam da nije puno ali eto... ako može još tko šta dati bit ću zahvalan!

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14/88
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2012 10:06 (Mikovic_xD).
 
18 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Mikovic_xD kaže...

ljudi ovako! stara mi radi u bolnici tralala, i rekla je da ima jedan dečko Toni koji je siromašan i boluje od multipla skleroze, stalno je doma i nema šta radit pa me pitala jel netko od mojih prijatelja ima stari komp da mu pokloni. nažalost od mojih nema nitko, pa sam se sjetio ove teme. ako je moguće da dečku sastavimo barem neki pentium 4 komp da kakve-takve igre može igrati? ja mogu dati kučište, IDE pržilicu, miša i tipkovnicu, znam da nije puno ali eto... ako može još tko šta dati bit ću zahvalan!

 

Nije losa inicijativa, ja imam tu dva stara HDDa, samo neznam dali valjaju, kada uhvatim vremena isprobam ih i ako rade nije problem za pokloniti. Velicine Hdda su valjd 20gb i 40gb.. LP

12 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Mikovic_xD kaže...

ljudi ovako! stara mi radi u bolnici tralala, i rekla je da ima jedan dečko Toni koji je siromašan i boluje od multipla skleroze, stalno je doma i nema šta radit pa me pitala jel netko od mojih prijatelja ima stari komp da mu pokloni. nažalost od mojih nema nitko, pa sam se sjetio ove teme. ako je moguće da dečku sastavimo barem neki pentium 4 komp da kakve-takve igre može igrati? ja mogu dati kučište, IDE pržilicu, miša i tipkovnicu, znam da nije puno ali eto... ako može još tko šta dati bit ću zahvalan!

Imam pentium 4 (dakle cijelu konfu) koja skuplja prašinu doma, međutim ne znam u kakvom stanju.

BSOD se javljo pred kraj korištenja, pa bi bilo dobro kad bi netko mogao barem ustanovit u kakvom je stanju sve i da li je štogod iskoristivo.

 

Napamet ne znam komponente (nisam doma, jedino mislim da je matična asus P5ND2). A i dečko mi ima nekakvu grafičku viška samo mora također doma provjerit koja je točno.

 

Stoga ako kaj pomaže, na raspolaganju sam.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Slash 666 kaže...

Reci šta još fali, možda ja imam nešto doma.

prvo hvala vam svima na odazivu! mislim da bi najbolje bilo da prvo vidimo što je sa kompom od Ukulele, i da Necro provjeri hardove, za sada fale matična, proc, rami, nap, hdd i monitor, praktički dosta toga, također se javio skyreeper, on će pogledati još stare kompove iz firme, kad se to javi sve, onda ću updateati listu što smo skupili, tnx pravi ste {#} 

edit: kada to sve pregledamo bi li bilo dobro napraviti zasebnu temu za ovo? zbog preglednosti?

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14/88
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2012 14:31 (Mikovic_xD).
 
1 0 hvala 0
13 godina
online
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Pozdravljam Vas sve!.

 

Ja poklanjam Aopen 350W s PFC-om.

Ima 6 pinski konektor i ima 2xsata!.

 

Dajem i ATI9250 :)

 

imam i TEAC dvd rom :)

EDIT:sjetio sam se da imam par s478 hladnjaka i jedan s775.

 

to dajem onom dječaku :)

 

Napišete mi adresu u PP i ja šaljem.

Lijepi pozdrav..

Luka :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2012 16:24 (RaZ0R9111).
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

-Western Digital HD 320 gb sata 2,5" (star oko 3-4 mjeseca izvađen iz toshiba laptopa)

-AMD Athlon 3600+ x2 (nikad clockan)

-MS Platinum 400 ATX napajanje 400W (staro oko 5-6 mjeseci)

-Maxtor HD 40GB (ovo je staro ali još radi bez problema)

Original Gran Tourismo 4 za PS 2 (original kutija medij je neoštećen)

 

Trebam svašta a najradije bih kakav dobar headset poželjno je logitech :D

 

I još:

 

Mjenjam ovo kućno kino http://www.njuskalo.hr/hi-fi-komponente/kucno-kino-sony-str-dg-500-oglas-247014

 za Logitech 5500 zvučnike ako ima zainteresiranih, moguća zamjena za mobitel iz tog cjenovnog ranga touch screen ne apple shit i mora bit android

 

Hvala.

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

S ciljem da se broj prijevara smanji,pročitajte ovu temu ukoliko se razmjenjujete s neprovjerenim osobama, ili je primopredaja nužna: http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/posredovanje-razmjeni-anti-scam/134333.aspx

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Ovako , posto sam skesirao novce za grafu, sada skupljam za kuciste. Stvar je da nezelim novce ras**zdit na neko kuciste koje ce mi se prestat svidat tipa odmah, cuvam za corsair graphite 600t.  

Znaci komponente su mi trenutno po stolu pobacane... Tako ako ima itko kakvo kucsite da ima rupe za 120mm vent iza, to mi je jedino bitno jer h50 se treba monitirat, ostalo je nebitno! nije mi uopce bitno kakvo je stanje...
Kuciste ne trazim na poklon moze zamjena, ili posudba do negdje 3 mjeseca. Treba mi malo hitno jer ono tu je cuspajz na stolu :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Poklanjam 2 Codegen i 1 LC power napajanje.+

edit: bili su neki stariji modeli, sva 3 300W i otišli su nedavno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 19:46 (mind_challenge).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Ima li tko možda onu plastiku od sapphire hd 6850 jer bi radio na jednom modu ali neželim skidati sa svoje pošto stara tek mjesec dana :) bilo bi mi od velike pomoći to je ova kartica http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1037&pid=497&psn=&lid=1&leg=0

So say We All
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Ima ko kakvu web kameru? ili 1gb ddr2 rama? Crvene led diodice?

Javite na pp 

Zagorje u srcu
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2012 17:03 (crni pauk).
13 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Pozdrav, imam neke stvari za zamjenu.

Nudim:

- HDD 500GB 3.5" SATA 6Gb/s, Seagate SV35. Model ST3500411SV. 100% ispravan. Garancija.

- HDD 60GB 2.5" PATA, Seagate Momentus 4200.2 ,model ST960821A. 100% ispravan.

- AGP Grafička Radeon 9200 128Mb (128bit), Gigabyte GV-R92128DH, zamijenjen hladnjak, ispravna.

- SO-DIMM DDR2 (za notebook) 2 komada po 1GB na 667MHz, Samsung (PC2-5300S-555-12-A3).

Tražim:

- proc Intel soc.775 - neki Quad Core

- memoriju DDR2 2 keksa po 2GB (može i samo jedan-po dogovoru) na 800 ili 667 MHz.

 

Ponude molim na PM. Idealno bi bilo lokacija Zagreb - zamjena na ruke.

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Tražim USB produžne kablove 2 m pa nadalje, javite se na PP pa se dogovorimo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Mjenjam neispravnu grafu , Gigabyte 8500GT 256mb gddr2 , izvadjena iz kompa pred tjedan dana , jednom sam upalio komp i na ekranu je pisalo no signal . Nije mi se dalo sa time igrat , pa sam ju spremio i kupio novu .

Mjenjam za razno , ponude na PP .

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je . Trollovi , get a f*ckin' life !!!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Ajmo ljudi treba mi DDR2 2gb 800mhz ili kakav hladnjak za proc  !!

 

Nudim: HDD 2.5" 120GB SATA SAMSUNG-5400-8mb---model: HM121HI (naravno ispravan i bez kakvih škljocanja i zvrndanja)

 

NA PM!

Nino
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2012 18:57 (Ninogulub).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

  • Nudim Foxconn Winfast N15235 AM2 matičnu potpuno ispravni.
  • Dva jedno jezgrena AMD procesora mislim da su (1.6 i 2.0) AM2 chipset potpuno ispravni imam i hladnjake za njih
  • IDE/SATA/IDE 3,5" adapter kupljen u Chipoteci  (model sa led inikacijim dvosmjerni)
  • Usb 2.0 Hub 1/4
  • Tv stick Infiniti (mini) integrira se u Media player na Windows 7 (ali ima i svoj program za snimanje)
  • Kučište i elektroniiku od My Booka 500 sa punječem i usb kablom
  • Vodafon (Vip) stick za internet sa brojem na bonove  (fensy crveni)
  • TCom ruter Thomson ST780i WL
  • Skener Canon Lide 25 korišten do 10 puta

 

U potrebi sam za:

 

  • grafičkom karticom Ati HD 5750 ili Nvidia GTS 450 (molim bez pečnica )
  • monitor 19" ili veći 
  • 2 keksa ddr2 od 2GB 1066
  • Web kameru (prednost modeli sa mic.)
  • par stolnih zvučnika (sa "rupom" za sluške) 
  • kvalitetnije slušalice za istu onu rupu na zvučniku
  • PS2 tipkovnica

Zagreb (nije uvjet)

D.L
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.1.2012 3:16 (nalogodavac).
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Mjenjam ili Poklanjam: 15" CRT Siemens monitor (ako jos kome treba), ok slika, malo izgrebana maska ali ok inace, 1024*768 optimalna ali moze i 1280x1024 ali je onda mutno ...

Mijenjam ili Poklanjam: Nokia 9800S digitalni reciver za satelitsku s daljnskim, ispravan je, daljinski malo steka kod stiskanja tipki ali polako, nema zurbe

Mijenjam ili Poklanjam: ISDN PCI 128k adapter (Asusov,mislim),ispravan,ostao mi kad sam odjavio ISDN liniju

Mijenjam ili poklanjam: 160GB ata Maxtor disk (neznam jel radi, mislim da da, za backup mi sluzio,sad stoji u kutiji vec par mjeseci)

 

Trazim ddr2 od 1GB ili 2GB, brzina nebitna, od 533 pa navise, samo da je ispravna

 

Đakovo, nist nebi slao nikakvim sluzbama, ako je tko blizu neka se javi na pp, ako u skorije vrijeme (cca 7 dana) ne promjenim sve ovo gore poklanjam

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice