CCNA obnova licence

poruka: 5
|
čitano: 5.262
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
CCNA obnova licence

Pozdrav, želim da krenem sa pripremom za CCNA, budući da je potrebno svake 3 godine obnoviti licencu, zanima me koliko košta obnova licence, da li je ista cijena kao prvi put kada se polaže ili je nekim slučajem obnova besplatna? 

Budući da sam prva godina fakulteta, nez. da li je pametnije da sačekam i položim pred kraj treće godine ili da krenem odmah?

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
CCNA obnova licence

???

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
CCNA obnova licence

Mislim da ti je bolje nakon faksa tj. onda kad planiraš tražiti posao. Međutim, ovisno o životnim događanjima, možda kasnije nećeš imati ni vremena položiti. Svakako vidi imaš li mogućnosti na popust kao student

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
CCNA obnova licence

Obnova certifikata == normalna cijena ispita. Kasnije sam odlucujes oces li ponavljat isti CCNA ili uzet neki drugi CCNA ispit poput Security, Voice ili Wireless ili ic prema CCNP i dalje. Ako si isao na Ciscovu akademiju, i imao neki odredjeni postotak po onim manjim ispitima (npr. > 85%) imat ces pravo na voucher tj. popust na prvo polaganje CCNA.

Za fax i CCNA nemogu ti nis konkretno rec. Imao sam polozen certifikat od negdje kraja specijalistickog studija pa do pred dvije godine. Nije mi nesto extra pomogao oko zaposljavanja posto dosta ljudi ima CCNA cert, a nisam imao novaca za obnovu i kretanje po zamisljenom Ciscovom pathu.
Osobno, certifikati sigurno vrijede ako imas neko radno iskustvo uz njih i radis s tim tehnologijama, ali inace ce ti skupljat prasinu u ormaru.

My 0.02$.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 13:05 (shell).
 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: CCNA obnova licence
shell kaže...

Obnova certifikata == normalna cijena ispita. Kasnije sam odlucujes oces li ponavljat isti CCNA ili uzet neki drugi CCNA ispit poput Security, Voice ili Wireless ili ic prema CCNP i dalje. Ako si isao na Ciscovu akademiju, i imao neki odredjeni postotak po onim manjim ispitima (npr. > 85%) imat ces pravo na voucher tj. popust na prvo polaganje CCNA.

Za ti fax i CCNA nemogu nis konkretno rec. Imao sam polozen certifikat od negdje kraja specijalistickog studija pa do pred dvije godine. Nije mi nesto extra pomogao oko zaposljavanja posto dosta ljudi ima CCNA cert, a nisam imao novaca za obnovu i kretanje po zamisljenom Ciscovom pathu.
Osobno, certifikati sigurno vrijede ako imas neko radno iskustvo uz njih i radis s tim tehnologijama, ali inace ce ti skupljat prasinu u ormaru.

My 0.02$.

 Hvala na odgovoru. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice