T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.814.888
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Molim vas interesira me nekoliko pitanja oko ovog huawei pa bi molio odgovor.

1. Dali se ovaj Android ICS (4.0.3) može rootat. Mislim da se tako zove. Nešto kao jailbreak kod iphone-a.

2. Isto me interesira dali u ovaj Huawei Mediapad 7 Lite ulazi sim kartica tako da mogu imati internet bez wi-fi.. i dali se može otključati za sve kartice.

3. budući ima USB, dali se može priključiti vanjski disk 100 gb nakojemu su crtići tako da djeca gledaju prilikom putovanja. Npr .avi file

Veliko hvala unaprijed

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2012 20:53 (vito777).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Općenito. Inače sam Apple-ovac ali znam neke stvari.

 

1. Svaki se androiad može rootat! Bar su mi tako rekli.Samo nemoj to raditi ako neznas kako. Googlaj prije sigurno je netko nesto radio.

2. Čim ga rootas odmah ti je unlockan na sve mreže , tako da možeš bilo koju karticu staviti unutra i surfati preko 3G mreže.

3. USB- hmmm trebalo bi prepoznati disk, to nisam siguran ali brijem da može ako je u FAT32 ! neznam jel vidi NTFS. Ispravite me ako sa  u krivu

 

Btw i ja sam produyio ugovor s T-comom i čekam Huawei media Pad 7. Koliko si ga dugo čeako od produljenja i kak ti se čini? jel spor i kakav je dispaly?

 

Hvla

14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

ak ga rootas nije ti otlkjucan na sve mreze-----

16 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ne može se svaki rootat, npr Motoroly Defy mini i neki HTC modeli ne mogu

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2012 0:59 (segregator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
segregator kaže...

Ne može se svaki rootat, npr Motoroly Defy i neki HTC modeli ne mogu

 http://www.freeyourandroid.com/guide/root-motorola-defy

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=9456771

 

mojterola se da rootati bez pardona {#}

 

Što ga više lome-to ga više volim!
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Evo danas stigao huawei...sve radi dobro

 
4 0 hvala 2
12 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
ezacro kaže...

Evo danas stigao huawei...sve radi dobro

to si dobio za produljenje ugovora ili  ? 

http://revohd.com
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Da u max2l paketu

 
0 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ček, sad kad ja taj ugovor produljim onda sam npr u max2L internet (flat taj koji je već) i onda mogu opet uzet neki tablet?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Bilo je vec par puta napisano na zadnjim stranicam

Produljis ugovor i dobijes tablet za (600 kn huawei a 8kn alcatel)

https://www.hrvatskitelekom.hr/promotivna-ponuda-tablet

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
ezacro kaže...

Evo danas stigao huawei...sve radi dobro

Meni će stići taj tablet kroz nekih 2 tjedna.

Ja sam uzeo Max3M paket na 2 godine. Uspjeli smo se dogovoriti za taj paket iako mi ističe samo adsl pretplata a max tv i flat tek za godinu dana. I telefon sam prebacio s Optime na njih (tarifa 60).

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
13 godina
odjavljen
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ja sam skužio da je to samo za nove korisnike.

 

Jeli itko uzimao ovaj Alcatel? Mislio sam ga prodati odmah pa samo da vidim koliko je trebalo ako je netko već produžio i dali to plaćam odmah u poslovnici ili?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

PAŽNJA!!!

 

Prije nego što naručite tablet dobro pregledajte koje programe imate na MAX TV. Ja sam sa ovom opcijom na gubitku. :(.

 

Do sada sam imao telefon 150 minuta, MAXADSL flat i brzinu do 10, i osnovni paket MAXTV, a plaćao sam prosjek oko 450 kn.

 

Usput, malo gledam tv, a djeca obožavaju nickledeonhr koji je bio u ovom paketu.

 

Ja sam jučer naručio tablet, MAX3 M paket sa većom brzinom interneta, misleći da ću plaćati sveukupno oko 405 kuna, a danas gledam nema ovog dječijeg programa, usput nema nekoliko programa koje su mi gledala dječica. Zovem gore da mi to uključe i slijedeća opcija je mjesečna nadoplata od 40 kuna da bi to mogli gledati. Znači sad me ispada 445 kuna a imam manji telefon za 90 minuta.

 

Još kad vidim da je ovaj tablet sranje...

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Evo ga ja i sto imam par pitanja 
1.) Koje programe na max tvu s MAX3 L paketu?
2.) Da li  sto se placa 329kn i sto je onih 30kn mjesecno ?
3.) Ima li ko iskustava s huawei tabletom, valja li sto i slicno?

 

DUDE WTF ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Gledao sam taj Huawei tablet i za te pare mislim da bolji ne moze, ja cu ga uzeti sad cim mi izadje ugovor. Mogucnost poruka poziva interneta preko kartice, dobar ekran, taman mi je to!

12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Compton kaže...

Evo ga ja i sto imam par pitanja 
1.) Koje programe na max tvu s MAX3 L paketu?
2.) Da li  sto se placa 329kn i sto je onih 30kn mjesecno ?
3.) Ima li ko iskustava s huawei tabletom, valja li sto i slicno?

 

1) Osnovni paket, Extra paket, Plus Paket

2) Plaća se 359 kn, tih 30 kn je osiguranje za opremu

11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

3) Nakon dva dana intezivnog korištenja mogu reci da je tablet odlican. Stavio sam karticu od tele2 (nije zakljucan na tmobile ali ima predinstalirane neke aplikacija tipa maxtv vodic). GPS je nasao satelite za 30 sekundi,navigacija radi.

Odgledan je novi batman bez ikakvih trzanja. Sve u svem iako nije hardverski prejak pokrenuo je sve igre i aplikacije bez greske. Mane su mu je sto je malo težak i kamera je ocajna (iako je ona na tabletu manje bitna)

Baterija je izdržala jedan dan (sa punjenjem od 6 sati)

 
2 0 hvala 11
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ja čekam da mi dođe, sad je pitanje kako ga rootat. Nisam u nekom gradu da bi mi to netko mogao napraviti, ima li negdje kakva uputa... :(

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

za one koji imaju mogucnosti a premisljaju se oko tableta imaju jos samo danas da se odluce, od sutra (19.11) krece ista ta ponuda no samo za korisnike koji idu uzimati novi adsl i/ili maxtv.

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
dedaa kaže...

za one koji imaju mogucnosti a premisljaju se oko tableta imaju jos samo danas da se odluce, od sutra (19.11) krece ista ta ponuda no samo za korisnike koji idu uzimati novi adsl i/ili maxtv.

  Ja ga sad probao produžiti preko neta,ispunio sve podatke i piše da nemaju trenutno ništa u ponudi za produženje.znači zakasnio sam.

16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
dedaa kaže...

za one koji imaju mogucnosti a premisljaju se oko tableta imaju jos samo danas da se odluce, od sutra (19.11) krece ista ta ponuda no samo za korisnike koji idu uzimati novi adsl i/ili maxtv.

 

Da li to vrijedi i za stare korisnike kojima je ugovorena obaveza istekla ili samo za nove korisnike? 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
djigibao kaže...
dedaa kaže...

za one koji imaju mogucnosti a premisljaju se oko tableta imaju jos samo danas da se odluce, od sutra (19.11) krece ista ta ponuda no samo za korisnike koji idu uzimati novi adsl i/ili maxtv.

 

Da li to vrijedi i za stare korisnike kojima je ugovorena obaveza istekla ili samo za nove korisnike?

  Pa vrijedila je za sve,a od sutra samo tko uzima 1. puta adsl ili maxtv.Bar mislim. :)

16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Znam da je bilo za sve, ali ja nisam mogao uzet MAX3 jer sam vec produzio za internet, ali ako bi sad davali za produzenje MaxTV onda bih mogao uzeti.
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora
Ponuda je dostupna:
  • novim MAXadsl i/ili MAXtv korisnicima koji sklope ugovor za MAX2 odnosno MAX3 paket uz minimalno trajanje ugovora na 12 ili 24 mjeseca
  • postojećim MAXadsl ili MAXtv korisnicima koji sklope ugovor za MAX2 odnosno MAX3 paket uz minimalno trajanje ugovora na 12 ili 24 mjeseca, ukoliko nemaju ugovor s obveznim trajanjem na navedenim paketima ili imaju ugovor koji im ističe u roku od 30 dana
  • postojećim korisnicima MAX 2 paketa koji proširuju paket na MAX 3 i uzimaju novi MAXtv
  • postojećim MAX2 ili MAX3 korisnicima koji nemaju ugovornu obvezu na paket

 

po ovomu za produljenje vridi ova ponuda tableta,jeli cemu ovaj huawei -jel ga itko ima

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Ne daju više za produženje,samo ako uzimaš 1. put.Zakasnio si,kao i ja. Bio sa u T-centru u Vk,htio produžiti,kaže teta da moj stari mora doći pošto je na njega linija i adsl.Reko probat ću preko službe za korisnike,nisam mogao dobiti agenta. Kasnije ću,pa posao onaj,pa ovaj,nikako da nazovem.Sjednem za komp večeras i vidim da Dedaa kaže da završava akcija,probo prijavu preko neta,al vidim da su maknili poklone za produženje,ima samo za nove korisnike.Možda bude nešto za Božić iako bih volio da sam se dočepao tableta.
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
dedaa kaže...

za one koji imaju mogucnosti a premisljaju se oko tableta imaju jos samo danas da se odluce, od sutra (19.11) krece ista ta ponuda no samo za korisnike koji idu uzimati novi adsl i/ili maxtv.

E ako ce biti za max tv onda je moj

Neznam se potpisat..xDD
15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Je li uracunata pretplata (75 KN) u ove MAX 3 pakete?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Mr. Kennedy kaže...
po ovomu za produljenje vridi ova ponuda tableta,jeli cemu ovaj huawei -jel ga itko ima

ja stvarno cekam nesto konkretnije za produzenje....zadnji puta sam to napravio sa WD-320GB.  kao vlasnik slicnog uredjaja, boljih perfomansi (Samsung Galaxy Tab2  7.0,16GB + 3G)placenog 2000kn, mogu reci da je ponuda nategnuta...opet zavisi koja..samo produzenje neta uz 600kn za uredjaj..ne zasluzuje.  ipak je nategnut sa jednom jezgrom i ima tu dosta laga za danasnje potrebe.

 

btw, ja sam onaj koji ce kupiti tab jedino sa 3G modulom,jer to iskoristim van doma.  stoga preporuka svakom, kome ce sluziti van spavace sobe.  osobno na samsungu picim bonbon internet sim karticu 4gb=90kn.

11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora
Ja sam dva puta produžavao.Prvi put sam dobio Verbatima od 250 Gb,a drugi puta WD od 320 Gb.Mobiteli koje nude u zadnje vrijeme za produženje mi ne trebaju,na tablet sam izdgleda zakasnio.Jel su djelili još ta osim mobača,dig. fotića koji mi netrebaju ?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Koliko znam teta na telefonu mi je rekla da ponuda za produljenje ugovora vrijedi do kraja 1. mjeseca tako da trebalo bi biti i dalje. E sad vidjet cemo sto ce biti od toga :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2012 23:57 (Marko5552).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice