XBMC(KODI) Addonsi

poruka: 2.566
|
čitano: 678.088
|
moderatori: Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
6 godina
XBMC(KODI) Addonsi

Jutro. Mene zanima koji su subtitle dodaci za kodi najbolji i koje bi valjalo instalirati...hvala

Ako imate neki link tutorial za instaliranje to bi bilo super, koristim kodi 18

0 0 hvala 0
8 godina
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2019 8:18 (dankec).
5 godina
roby27 kaže...

Jutro. Mene zanima koji su subtitle dodaci za kodi najbolji i koje bi valjalo instalirati...hvala

Ako imate neki link tutorial za instaliranje to bi bilo super, koristim kodi 18

Settings>Add-ons>Install from repository>Kodi add-on repository>Subtitles

Za hr/srb titlove Titlovi.com Official(zahtjeva račun na titlovi.com),Podnapisi.net,

Opensubtitles(isto zahtjeva račun,ali postoji alternativa opensubtitles by opensubtitles),

BSplayer(ne radi sa streamovima) pa čak i Subscene mi je nekad zna koji "naš nać.

Za eng. Super Subtitles i Addic7ed.com 

Ako oćeš da ti ih automatski traži instaliraj i Autosubs.

Add-ons>Install from repository>Kodi add-on repository>Services>Autosubs

8 godina

Autosubs mu neće pomoći za kodi 18

10 godina
Autosubs...
Meni malo radi, a malo ne...
Nisam skužio neki obrazac...

1 0 hvala 0
5 godina
NemaVeze kaže...

Autosubs mu neće pomoći za kodi 18

Evo baš gledam jedva sam naša video bez embedded titlova  da probam jeli radi i izgleda da ne radi. 

Si proba Subtitles Mangler, on isto ima tu funkciju + konvertiranje titlova, dodavanje pozadine....

8 godina

Nisam. U zadnje vrijeme koristim Gaia koja ima tu mogućnost (podesio sam da uvijek ponudi izbor titlova).

Dopuna: Izgleda da ni 'Subtitles Mangler' ne može puno pomoći, čak i ako radi kako treba, jer se neće aktivirati ako su prisutni interni titlovi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2019 8:11 (NemaVeze).
5 godina
NemaVeze kaže...

Nisam. U zadnje vrijeme koristim Gaia koja ima tu mogućnost (podesio sam da uvijek ponudi izbor titlova).

Dopuna: Izgleda da ni 'Subtitles Mangler' ne može puno pomoći, čak i ako radi kako treba, jer se neće aktivirati ako su prisutni interni titlovi.

Zasad radi ko pjesma. Ne znam kako je po defaultu ali postoji opcija:

-don't invoke search dialog if local unprocessed subs are found

Kod mene radi i ako datoteka ima embedded titlove, doduše ako nađe sinhronizirane titlove

na željenim jezicima neće te ništa ni pitat samo će ih skinit i obradit(pauzira video par sekundi).

Tek kad ne nađe sync titlove da ti dialog za skinit i pita oće sljedeći put pokretnit dialog za tu datoteku kad skineš titlove.

EDIT: ako baci odma neku grešku nakon šta se instalira samo idete na update i triba bi proradit(na tri pc-a ista stvar, očito neki bug).

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.5.2019 7:34 (om-prat).
8 godina
om-prat kaže...
Zasad radi ko pjesma.

Hvala, probati ću ga. Rijetko koristim i Seren pa će dobro doći.

6 godina
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav!

Imam problem pa se nadam da cete mi moci pomoci.

Instalirao sam na novi PC kodi ovu najnoviju verziju i phoenix reborn. Program radi, radi mi par programa dok ostali samo zavrte loading local proxy i desno dolje pise reprodukcija nekih 10-ak sekundi i nakon toga se nista ne desava. Imam doma t-com i tele2 pokucni internet, probao deinstalirat antivirus ali ništa nije pomoglo.

Danas sam na mobitel isto tako sve instalirao, koristim 4g mrezu od tele2, sve radi najnormalnije. Kad se vratim s posla, probat cu jos spojiti mobitel na wifi. Da li je itko imao slican ili isti problem? Kako ste ga rijesili?

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina

Evo na mobitelu i dalje radi normalno i na mojem wifiju doma, dok na racunalu i dalje ne radi. Racunalo stvarno nije slabo, novog sam kupio, no nije do hardwarea. Cuo sam se administratorima i kazu mi da mi nesto radi sto je na jednom serveru dok mi na drugi gdje su ostali programi (recimo arenasport 1-6 HR mi ne rade osim 3, 3 jedina radi).
Ja sam isao na windows firewall i doslovno sve sto vidim da je pisalo KODI sam allow connection i public i private. Mogu li jos nesto probati? Windows je originalan inace i registriran sa keyem koji sam kupio na ebayu.

Kovačić
8 godina
om-prat kaže...

Probao sam mangler i nisam ga uspio natjerati da proradi.

Ovaj mi radi bez problema: Sub Loader
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2019 9:23 (NemaVeze).
8 godina
acmilan2 kaže...

Ako ti PC ne ide preko wifi možda da ga probaš spojiti kabelom.

6 godina

Nemam tako dugi kabel, malo nije dobro rasporedjeno.

S druge strane - na 2 mobitela sa obadva wifija radi normalno sve. Samo komp zeza.

Kovačić
5 godina
NemaVeze kaže...

Probao sam mangler i nisam ga uspio natjerati da proradi.

Ovaj mi radi bez problema: Sub Loader

Meni zasad dobar, samo ja vrtim 80% vrimena lokalne datoteke pa dobro dođe i za održavanje ako sam skinija više titlova.

Na exodusu i tempestu uredno radi, ali evo sad sam proba Seren i na nijedom video se ne pokreće pretraga. 

Fork Autosubsa? Probat ću popodne..

Edit: Evo proradija mangler i na Serenu, od 10 videa samo na jednom ne pokrene dialog, zasad ne vidim razlog...

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2019 12:53 (om-prat).
8 godina

Mangler mi je stalno javljao grešku i nije radio. 'sub loader' na 'opensubtitles' traži titlove koji odgovaraju videu, a to nema niti jedan drugi skidač

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice