Black Friday 2016.

poruka: 360
|
čitano: 70.262
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Black Friday 2016.

Ja sam išao u centar point na Vrbanima. Ćim sam ušao onda sam vidio da su imali 6 komada od 16 gb, dok od 32 nisu imali.

A za prijenosni disk nisam gledao jel ga imaju ili ne, neg sam doma prevagnuo jel mi treba ili ne. :)

BF4 & BF1 - Tonyhrv
12 godina
offline
Black Friday 2016.

Hoce biti negdje jeftinihi tableta,to je pitanje :D.Vidim ima ovih jeftinih po 300kn već sad,treba nećacima od par godina za crtiće pa su ti dobri.Ako padnu na 200-250 kao naručeno 

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
16 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
boxer kaže...

 I šta je bilo od prijave? 

 

I pitamo se zašto 'rvatine odlaze van?

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
offline
Black Friday 2016.

https://www.alzashop.com/black-friday

Akcije počinju od sutra!

Svejedno usporedite s našim cijenama, da ne bi bilo da je samo fora :)

I ono najbolje, ako naručite preko 300Eura, besplatna dostava!

Provjeren dućan, bez razmišljanja možete naručiti.

 

Mobiteli, laptopi, SSD, LEGO, Apple Watch...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2016.

Jel se može dobiti kod njih R1 na firmu situiranu u hrvatskoj?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
chutac kaže...

Jel se može dobiti kod njih R1 na firmu situiranu u hrvatskoj?

 Ima tema o firmi na BUGu, provjeri! Možda je već netko pitao.

 

P.S. pogledao sam , popusti nisu fake. Volan G29 1000kn jeftiniji nego u Linksu!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2016 4:05 (CyberDemonVZ).
10 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2016.

Jel se more kakav biznis ovdje okrenut? :P
Tipa preprodaja poslje po većoj cijeni i sl.
Ove godine nemam ništa za uložit, ali razmišljao sam nešto riješit iduće godine

Siky1234
16 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
CyberDemonVZ kaže...
P.S. pogledao sam , popusti nisu fake. Volan G29 1000kn (?!?!) jeftiniji nego u Linksu!

€229 . cca 1700kn

Z906 zvučnici ista cijena, dok sam iste te kupio u lijepoj našoj za 1860kn na akciji. Imaju ASUS GTX 1060 3GB, a radije bi kupio od 6GB.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2016 19:14 (Najbrži).
12 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Najbrži kaže...
CyberDemonVZ kaže...
P.S. pogledao sam , popusti nisu fake. Volan G29 1000kn (?!?!) jeftiniji nego u Linksu!

€229 . cca 1700kn

 Pa to kažem :) U Linksu na akciji 2700kn

 

Ima netko vremena da sve pronjuška? Po meni skaču klinci, pa nisam baš u mogućnosti :D

Nego u tom dućanu kupuje cijela Europa, tak da bi preporučio ljudima da vise za kompom za vrijeme "puštanja u prodaju".

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
16 godina
offline
Black Friday 2016.

Kud nisam ostavio više para odmah bi kupio G29, to mi je sasvim prihvatljiva cijena. Ima M.2 SSD Intel 600p od 256GB kao na akciji za €99, a cijena skoro ista kao i kod nas u dućanu, cca 780kn.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2016 20:23 (Najbrži).
11 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Ima na alzi monitor iiyama 24" amva za malo vise od soma kuna, fantasticna slika, frendu smo bili narucili prosle godine b1 verziju, ova je novija b2
15 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Najbrži kaže...
boxer kaže...

 I šta je bilo od prijave? 

  I pitamo se zašto 'rvatine odlaze van?

 Pa ja, vidi se sa Marsa da je iz nadležnosti NASE...

 

Ja sam mislio da je u Hr drugačije, normalnije i uređenije ipak ste ušli u EU, da će nenadležno tijelo uputiti prijavu nadležnom tijelu.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
Black Friday 2016.

Edigital u mailu zasad poslao ovo:

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
djigibao kaže...

Edigital u mailu zasad poslao ovo:

 

 Da vidiš kako su ih popljuvali na fb. Ne znam jel itko kupuje tamo uopće? Nisam nikad kupio tamo niti budem.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2016.
chutac kaže...

Gdje bi se mogli naci fotoaparati na popustu? 

I in ear slusalice?

 

:) 

Nije fotić, ali ta kategorija

 

BTW potpisujem potragu. Mislim da edigital il tako netko naš ima Nikon D5500 za 4999, prekrižena cjiena 5999.

 

Al ne znaju oni da već neko vrijeme to pikiram pa znam da je regularna cijena 5200 za to

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
14 godina
offline
Black Friday 2016.

Kupio sam u Edigitalu Cpu i Mbo (pod moj pc) ali s druge strane citam uzasna iskustva s garancijom tako da od njih mislim samo uzimat igre... Mozda se i odlucim na nesto jace jer evo ps 4 500 GB 1700 kn 

MadeInCroatia
16 godina
protjeran
offline
Black Friday 2016.

Evo počelo je na EDigitalu

Vidit ću jel treba starom šta alata, e mene zanima ovo

PS4 + Uncharted 1-3 1810kn (obični je već rasprodan)

Upalo mi je još u oko super cijene za Witchera 3 GOTY za konzole

 

Osobno kod njih bih kupio alat, igre i ostalo što se ne može pokvariti.

 

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2016 7:49 (Prince-Artas).
15 godina
offline
Re: Black Friday 2016.

vidim da su imali SSD od 250Gb za 500kn (koji je rasprodan). Dali će strane trgovine imat i nižu cijenu za takav tip SSD-a kad krene rasprodaja?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
AmonZero kaže...

vidim da su imali SSD od 250Gb za 500kn (koji je rasprodan). Dali će strane trgovine imat i nižu cijenu za takav tip SSD-a kad krene rasprodaja?

 To nitko ne zna, ali postoji mogucnost.

Pogledaj Alzashop, Amazon de i uk. Vec imaju akcije.

 

P.S. ako pronađeš, javljaj! :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
16 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
CyberDemonVZ kaže...

https://www.alzashop.com/black-friday

Akcije počinju od sutra!

 

 Pa zar nije black friday tek idući tjedan?

16 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday 2016.
lllnuclearlll kaže...
CyberDemonVZ kaže...

https://www.alzashop.com/black-friday

Akcije počinju od sutra!

 

 Pa zar nije black friday tek idući tjedan?

 Neke trgovine imaju ga već danas.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
10 godina
offline
Re: Black Friday 2016.

Što da neće imati, cijene 10-15% iznad tržišne, akcije 15-20%. Navali narode 2 petka za redom. Alzashop je malo bolji, ali nisu neke akcije koliko vidim i najveći popusti su za najjeftinije artikle, čisto da negdje piše -60-70%. To treba pratit za DE, GB..

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2016 9:16 (The_Fichek).
15 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
CyberDemonVZ kaže...
AmonZero kaže...

vidim da su imali SSD od 250Gb za 500kn (koji je rasprodan). Dali će strane trgovine imat i nižu cijenu za takav tip SSD-a kad krene rasprodaja?

 To nitko ne zna, ali postoji mogucnost.

Pogledaj Alzashop, Amazon de i uk. Vec imaju akcije.

 

P.S. ako pronađeš, javljaj! :)

 Naravno da ću javit.

Ak bude situacija da je cijena proizvoda mnogo jeftinija, u odnosu kod nas, dok je poštarina dosta velika (tak da te dođe na isto) mogli bi se onda snovčat pa zajedno napravit jednu narudžbu (uzet tipa više SSd ili koječega) i poštarinu podijelit (ili možda čak uopće ne platit poštarinu zbog velike cijene narudžbe) .

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
11 godina
offline
Re: Black Friday 2016.

Ako niste vidjeli, na Technomarketu su objavili proizvode koji su u best buy ponudi i rasporedili su prema poslovnicama. Malo sam preletio ponudu i čini mi se da ima nekih televizora i bijele tehnike koji bi mogli biti dobra ponuda pa si možda netko nešto nađe: BEST-BUY

 

Inače, na Edigitalu sam si uzeo prezenter Canon X Mark (prezenter i kalkulator u jednom) za 102 kn s dostavom. Malo je većih dimenzija u odnosu na ostale prezentere, ali za 102 kn je najjeftiniji na tržištu, a i nije MS, ACME i ostale jeftine marke...

13 godina
offline
Black Friday 2016.

Kod naših nisam našao nikakvi popust a da je vezan za periferiju ili komponente računala. Edigital mi da SSD za 330 kuna a za iste novce i drugu marku samo sa jednakim specifikacijama se dobije i Patriot ili AMD-ov SSD disk.

Mobiteli Samsung J1 daju po 900 kuna, njegoa cijena je i takva. Rješavaju se nekih tableta koji po specifikacijama kaskaju za ostalima tj. na njima je još android 4, a prodaju ga za i dalje višlju cijenu.d U globalu ni B od brutalnih popusta ni kod elipsa ni kod techno marketa kao ni kod edigitala gledajuči da daju na skorom sve proizvode od 5 do 15 % uvrh glave.

Prošle godine je bio asortiman veči, i kod edigitala i kod techno marketa.

BF4 & BF1 - Tonyhrv
13 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2016.
crazy_luđak kaže...

Nije fotić, ali ta kategorija

 

BTW potpisujem potragu. Mislim da edigital il tako netko naš ima Nikon D5500 za 4999, prekrižena cjiena 5999.

 

Al ne znaju oni da već neko vrijeme to pikiram pa znam da je regularna cijena 5200 za to

 Moj izbor je D5300, ali u Elipsu je D5500 5000 kuna, a koliko sam se informirao, nikako u eDigitalu.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
offline
Black Friday 2016.

Prva serija popusta na Alzi je pocela jutros  u 9, i dosta stvari je rasprodano vec.

 

Nisam kupovao finu tehniku, ali sam pokupovao nesto bozicne "krame" za ukucane.. parfemi, satovi, nesto alata, neki lonci.. na kratko se pojavio neki ssd, dok sam provjerio cijenu (cca 40% nize od linksa) i dodao u kosaricu, vec je bio rasprodan. A i stranica im je krepavala stalno, valda ljudi trcali u ducan masovno :)

11 godina
offline
Black Friday 2016.

Ma nista od toga europa je jos daleko od pravog americkog black fridaya pogotovo lijepa nasa jadno

16 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
roby27 kaže...

Ma nista od toga europa je jos daleko od pravog americkog black fridaya pogotovo lijepa nasa jadno

Ne vidim zašto bi bilo jadno. To je američki običaj i ne vidim zašto bi morao biti naš. Isto kao i Helloween i sl. pizdarije...

 

Ne možeš ni očekivati da će biti slično njihovom jer mi smo to preuzeli i naravno da nije ni blizu isto.

 

Generalno gledano, taj sav konzumerizam oko blagdana i komercijalizacija istih mi se uopće ne sviđa...

12 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
roby27 kaže...

Ma nista od toga europa je jos daleko od pravog americkog black fridaya pogotovo lijepa nasa jadno

 Nema veze.

Ova tema je da se napisu akcije koje su dobre, a tu i tamo ima koja.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice