Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.688.143
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Uz Vegu se dobije i mali poklon. Ono kad te ekipa pita na čemu igraš a ti lagano odgovoriš na Diesel.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2018 20:04 (mislioc).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mislioc kaže...

Uz Vegu se dobije i mali poklon. Ono kad te ekipa pita na čemu igraš a ti lagano odgovoriš na Diesel.

 

Poškakljam se za smijeh ako ti znaš što si linkao.

12 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
gil kaže...
mislioc kaže...

Uz Vegu se dobije i mali poklon. Ono kad te ekipa pita na čemu igraš a ti lagano odgovoriš na Diesel.

 

Poškakljam se za smijeh ako ti znaš što si linkao.

 Pa ja mislim da je veš mašina.

10 godina
neaktivan
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Sumnjam da ti baš misliš.

Mogao si staviti trafo-stanicu od 10 MWata. bila bi bolja parodija.

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Sve je to kamilica za Intel

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...
lav1000 kaže...

evo i meni moja u teškom BN, za ozbiljno benchanje ipak čekamo jesen/zimu...

 

 

 

 

50C max? Klimatizirana prostorija bogami 

 Hahah nije.... ugodnih 25 je u stanu.... klimu cu iskoristiti ako se ljeto oduzi....

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
gil kaže...

Kad bi ti znao čemu služi FID_ovka, možda bi i bilo smiješno.

 Pa da te ne sprzi struja kad diras oko vegice 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...
gil kaže...

Kad bi ti znao čemu služi FID_ovka, možda bi i bilo smiješno.

 Pa da te ne sprzi struja kad diras oko vegice 

 Grafičke rade na niskim naponima tako da ... hm.

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Izašla nova igra

 

https://gamegpu.com/racing-simulators-/-%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D0%B8/the-crew-2-test-gpu-cpu-2

 

 

možda se može igra oveklokorati za 144 hz monitore...npr. pokrene se igra duplo

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...

 Hahah nije.... ugodnih 25 je u stanu.... klimu cu iskoristiti ako se ljeto oduzi....

25 je mila majka, kod mene ispod 27-28 ne pada posto je komp na visini, prokleta galerija...

11 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

  

14 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Bokte ovo je nevjerojatno koja razlika u BF1 s ovom memorijom, igra radi 100x bolje, bez ikakvog stuttera i dropova i sad cpu usage zna past a gpu je veliku vecinu vremena na max. Ludnica...

16 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...

Bokte ovo je nevjerojatno koja razlika u BF1 s ovom memorijom, igra radi 100x bolje, bez ikakvog stuttera i dropova i sad cpu usage zna past a gpu je veliku vecinu vremena na max. Ludnica...

 koji si ti amater "Bokte".

 

fala bogu da ti igra radi bolje kada si imao SC 8gb rame sad imas DC 16gb

 

SA strane sto sada ima 4ghz brzi ram a isto tako bi ti bolje radila i na 2666mhz- probaj sam testirati nije neka znanstvena fantastika.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2018 12:03 (toxic).
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...

Bokte ovo je nevjerojatno koja razlika u BF1 s ovom memorijom, igra radi 100x bolje, bez ikakvog stuttera i dropova i sad cpu usage zna past a gpu je veliku vecinu vremena na max. Ludnica...

 daj ne pretjeruj još će ispast da ti je i pišek narastao, pa i Jovanka ne skida smješak s lica 

 

je je bolje je, trebalo bi izbenchati malo u igri ali i meni izgleda da se prorijedili dropovi kojih ionako nije bilo previše...

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...

 koji si ti amater "Bokte".

 

fala bogu da ti igra radi bolje kada si imao SC 8gb rame sad imas DC 16gb

 

SA strane sto sada ima 4ghz brzi ram a isto tako bi ti bolje radila i na 2666mhz- probaj sam testirati nije neka znanstvena fantastika.

Je samo sa 8GB rama nikad nije bilo vise od 6-6.5GB zauzeto tako da je malo kompliciranije za objasnit...

16 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...
toxic kaže...

 koji si ti amater "Bokte".

 

fala bogu da ti igra radi bolje kada si imao SC 8gb rame sad imas DC 16gb

 

SA strane sto sada ima 4ghz brzi ram a isto tako bi ti bolje radila i na 2666mhz- probaj sam testirati nije neka znanstvena fantastika.

Je samo sa 8GB rama nikad nije bilo vise od 6-6.5GB zauzeto tako da je malo kompliciranije za objasnit...

 nista nije komplicirano za objasnit... koristio ti se pagefile i zato si imao stuttere itd..ak ti je iskljucen time jos i gore.

Tato je uvijek, sustav koristi koliko je dostupno a onda se koristi sw rijesenja.

Zato su neke igre pametno napravile s ogranicanjem Video rama tipa doom i titanfall, npr ako imas 4gb vrama uopce ne mozes palit texutre.

a GTA5 je tu cini mi se otisao najdalje jer on u postavkama izracunava automatski koliko ce ti se i ram memorije zauzeti i koliko vrama pa se po tome mozes ravnati..

 

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...

 nista nije komplicirano za objasnit... koristio ti se pagefile i zato si imao stuttere itd..ak ti je iskljucen time jos i gore.

Tato je uvijek, sustav koristi koliko je dostupno a onda se koristi sw rijesenja.

Zato su neke igre pametno napravile s ogranicanjem Video rama tipa doom i titanfall, npr ako imas 4gb vrama uopce ne mozes palit texutre.

a GTA5 je tu cini mi se otisao najdalje jer on u postavkama izracunava automatski koliko ce ti se i ram memorije zauzeti i koliko vrama pa se po tome mozes ravnati..

 

 

Pa jel ti kazem da sustav nije koristio koliko je dostupno a i page file stutteri su puno gori od onoga sta je bilo...

12 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...

Bokte ovo je nevjerojatno koja razlika u BF1 s ovom memorijom, igra radi 100x bolje, bez ikakvog stuttera i dropova i sad cpu usage zna past a gpu je veliku vecinu vremena na max. Ludnica...

 Tolko o slabašnom i3 8350k čudo od procesora.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Bome ansha covjek bi pomislio da imas ryzena, ja sam mislio na intelu samo puknes neku najjeftiniju memoriju i to je to, a ne samsung b die module.. eh
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Jakovp kaže...
Bome ansha covjek bi pomislio da imas ryzena, ja sam mislio na intelu samo puknes neku najjeftiniju memoriju i to je to, a ne samsung b die module.. eh

 palčić, pa kako to da ti već nemaš takve module, taman ti takvi fale za prestići single od privjeska 

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Jakovp kaže...
Bome ansha covjek bi pomislio da imas ryzena, ja sam mislio na intelu samo puknes neku najjeftiniju memoriju i to je to, a ne samsung b die module.. eh

Kaze teorija koja nije moja da brza memorija ima veliki utjecaj kad je cpu na max-u tj. bottleneck, kao u BF1 npr...

16 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...
Jakovp kaže...
Bome ansha covjek bi pomislio da imas ryzena, ja sam mislio na intelu samo puknes neku najjeftiniju memoriju i to je to, a ne samsung b die module.. eh

Kaze teorija koja nije moja da brza memorija ima veliki utjecaj kad je cpu na max-u tj. bottleneck, kao u BF1 npr...

 nabavi si i ovo : 

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Jakovp kaže...
Bome ansha covjek bi pomislio da imas ryzena, ja sam mislio na intelu samo puknes neku najjeftiniju memoriju i to je to, a ne samsung b die module.. eh

 Pa i dalje je istina da je za Intela dovoljna jeftina memorija da bi derao guzove Ryzenu. Sa brzom memorijom cak i cetverojezgreni Intel drzi lekcije istome, a ovi sa vise jezgara su pak druga dimenzija.  

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...

 To sto si dobio i s 3000 vs 4000mhz ramom. Kuac :)

Ti si ljubomoran sta me ram preporodio, i molit cu lijepo, bilo je 2666 a sad je 4133mhz!  

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2018 16:49 (ansha).
12 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
I3 je ipak nijansu jači cpu
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mislioc kaže...
I3 je ipak nijansu jači cpu

 Ovaj i3 ima bonus stazice 

12 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ansha daj nam reci kako se ponaša gtx 1080 u kombinaciji sa i5 u BF i dali je može iskoristit 90% većinu vremena

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2018 16:36 (mislioc).
16 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...
toxic kaže...

 To sto si dobio i s 3000 vs 4000mhz ramom. Kuac :)

Ti si ljubomoran sta me ram preporodio, i molit cu lijepo, bilo je 2666 a sad je 4133mhz!  

 Aha :)

Meni je cudno da si se ti cudio ko pura dreku kako ti sada odjednom komp radi bolje u uvjerenju da je to zbog 4ghz rama.. a zapravo je stvar puno jednostavnija :)

 

12 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mislioc kaže...

Ansha daj nam reci kako se ponaša gtx 1080 u kombinaciji sa i5 u BF i dali je može iskoristit 90% većinu vremena

 I koliki je fps veći u prosjeku od njub rama...

16 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
DarthMarkus kaže...
mislioc kaže...

Ansha daj nam reci kako se ponaša gtx 1080 u kombinaciji sa i5 u BF i dali je može iskoristit 90% većinu vremena

 I koliki je fps veći u prosjeku od njub rama...

 0

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice