Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.225.542
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
OriginalEXE kaže...
OriginalEXE kaže...

Prodavač: Ja (OriginalEXE)

 

Kupac: Goddish

 

Predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-paypal-usluga/103066.aspx

 

Ocijena: 0/5

 

Kupio sam navedenom forumašu što mu je trebalo, još dan danas nisam primio novac natrag. Dogovorili smo se da mi vrati putem bona za mobitel, prvo nije imao novaca, onda je imao pa je posudio prijatelju itd. Više niti ne odgovara na poruke. 

 

P.S. Ako ovo čitaš, nije Zaprešić tako daleko... Vidio sam da si još nekoga prevario.

Evo poslao je sada bon, kao stigao mu :D

 

Barem je vratio ako ništa, no svejedno jako neodgovorno.

Ocjena od 0-5?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/LivCRO1892
12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Liverpool1892 kaže...
OriginalEXE kaže...
OriginalEXE kaže...


 

Ocjena od 0-5?

Ostajem pri prvotnoj ocjeni, unatoč vračanju, i dalje nikako ne preporučam daljnja poslovanja sa forumašem jer nisam prvi koji se opekao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2011 18:22 (OriginalEXE).
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Kupac: Scorp21

 

Prodavač: aladdin

 

Predmet: Procesor Q6600

 

Iskustvo: Nije bilo nikakvih problema prilikom trgovanja sa navedenim prodavačem te se uredno javaljao. Procesor i hladnjak su bili očišćeni (kao novi) te su bili zapakirani tako dobro da se ni staklo ne bi razbilo da je bilo unutra :-)

Svaka pohvala!

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2011 22:29 (Scorp21).
15 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ekipa,sorry za ovaj off,ali čitam i ne mogu se načuditi{#}

 

Jest da je ovo virtuala,ali novac je pravi i pripada živim ljudima od krvi i mesa koji stoje iza svakog nicka.

Krajnji bezobrazluk,nadam se da neće proći samo tako.

 

Netko ti izađe u susret,odradi ti na povjerenje nešto što si sam tražio i garantirao da si ispravan...

Netko ti na povjerenje pošalje komad hardware-a,a ti ga nonšalntno otpiliš?

Sramota!!!!!

 

Kakav to čovijek mora biti ne-karakter da si tako što dozvoli?

 

Edit: (No spamm dalje)

 

 

Mislim... i meni(jednom klincima grafa za njihov komp,jednom frendu jednom)

je trebalo u par navrata nešto hardware-a i to sam zatražio od ekipe,

(znate već i sami šta i kad)...i nije mi niti na kraj pameti bilo da ljude navlačim za nos.

 

Jednostavno sam rekao da nemam novaca i opisao situaciju.

 

Nešto(puno) sam dobio od zoharbize i Iveka,ljudi su poslali komponente na poklon i to je to.

(Naravno,zahvalan sam do groba za pomoć:) )

 

Šta bi bio "bolji" da sam išao nekog zavaljati za lovu ili za išta drugo?

 

Samo bih naškodio i sebi i drugima i pokvario ugled na forumu

(nije da sam nešto poznat ovdje)...ali ovo je jedini forum

(osim mojeg malog private) gdje dolazim već 3 godine i osjećam se kao doma:)

 

Pa,onda dolazim do zaključka da nema tih novaca za koje bih 

dao to sve.

 

I onda naletim na ovakvo što,čitam i tlak mi skoči na ohohooooooooo

 

Taj mališa se igra svojom glavom,koliko vidim...neće mu to proći samo tako.

Znam da je klinac,ali to ga nikako ne opravdava.

 

 

A,ako slučajno ovo pročita i on:

 

Čovječe mali,vrati ljudima njihove novce,nemoj sramotiti roditelje!

Sigurno im neće biti niti lako niti drago kad im ljudi dođu doma

zbog tvojih gluposti.

 

Vjeruj da neće,niti jednom roditelju nije....i ne vjerujem ti kad kažeš da su upoznati

sa situacijom i pogotovo ne vjerujem da ti odobravaju takvo ponašanje!

 

Eto,ja tako i toliko...over&out na ovu temu.

 

Još jedared sorry za spamm.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2011 23:21 (fromcelltohell).
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Vidim da je lagani OFF pa cu biti kratak:

ja se ode nađem na listi 'prevaranata' jer je tipu kojem sam prodao matičnu dotična otišla u vječna lovišta 10 dana nakon uspješne transakcije.

Tip ode u temi napiše da mu ne odgovaram na PP a imali smo jedno 10ak poruka odmah nakon šta mi se javio i objasnio što se dogodilo.Mali milijun mojih isprika da ne spominjem,mada nisam bio kriv ni dužan.

Naravno,kako je ljut ,ne pada mu na pamet editirati pošteno post i ispada da se ja ni ne javim nakon što 'namjerno' zahebem nekog.

Takva je slika o meni nekom sa strane tko pročita.

 

Sad ide zanimljiv dio;

navedene komponente (procesor i matična) sam mu prodao sa garancijom i računom iz HG spota.

10ak dana nako što mu je sve savršeno zapakirano stiglo,pokvari mu se matična i ja sam automatski prevarant.

Naravno da ne dolazi u obzir nestručno rukovanje s njegove strane recimo...

Kratko sam (ljutito,priznajem) porazgovarao sa pokretačem ove teme i čovjek me sam pitao da li želim da me makne s liste i rekao sam NE.

Iz principa.

 

 

Sve u svemu,čitam temu jer je pratim ali ne vjerujem automatski u niti jedan post osim od gerijatričara s foruma (kihoty i ekipa) jer je itekako varljiv čim se uključi ljudski faktor i to je zdravom logikom jasno.

Kako je jutro i pijem kavu,nakon par mjeseci odlučio sam napisati dvi kratke svog iskustva.

 

Toliko od mene,malo razmislite kako bi vam bilo da se nađete jednog dana u slicnoj situaciji.

LP.

Me gusta.
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Ja

 

Kupac:rooswelt1991

 

Predmet: ATi Powercolor HD4670 512 Mb

 

Iskustvo:Odlicno, sve 5, nasli se, on pogledao grafu, kako sta gdje, i razisli se

 

Datum: Prije par mjeseci

 

 

PS: Ovo sam dodao samo da mu napisete x6 eto tek toliko, nek uziva {#}

Nothing lasts forever
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: AbeDomeNuS

 

Prodavač:Rupy

 

Predmet: Phenom II X2 555 @ X4 B55

 

Iskustvo: Jedno predivno iskustvo i prodavač za svaku pohvalu na ovome svijetu, imao je ponuda puno, i od 500 i od 550 ja sam mu u startu nudio 500 ali sam rekao, ko ga šljivi, dam mu i 550 kad mi hitno treba, prodavač je platio poštarinu što je bio veliki + jer sam u stisci sa lovom, a uz to, čovjek me nazvao i govorio mi o procesoru sve što me zanimalo, raspričali smo se 2 puta po 20 minuta, stvarno čovjek nemam riječi za njega, definitivno prodavač za preporuku!

 

Ocjena: 5+/5

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1654425
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač:Liverpool1892

 

Predmet:Prednja LED lampa i stražnja bljeskalica

 

Opis trgovanja: stiglo vrlo uredno zapakirano, testirao sam stražnju bljeskalicu i odlično je, mala zamjerka je sam način rastavljanja stražnje bljeskalice, nije jednostavno. Liverpool1892 mi je preko PP-a poslao kako da rastavim, međutim strgao sam plastiku unutra, ali drži čvrsto k'o da se nije ništa dogodilo. Uplatio sam mu na račun iznos predmeta + 15kn poštarine što mi je vrlo zgodno jer ne moram ništa plaćati kad mi stigne paket. Inače preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 4/5

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač:vexx5555

 

Predmet:servis tipkovnice mog SE C902

 

Opis trgovanja: dogovoreno u par PP, poslao mobitel običnom poštom (cca 8kn me izašlo slanje), nazad mobitel stigao običnom poštom odlično zapakiran (uplatio mu na račun ruke + poštarinu) i tipkovnica je preodlično riješena. Mala zamjerka je jedino što nije uspio popraviti i poslati da mi stigne u subotu, inače preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim cijenjenim bug forumašem

 

Ocjena: 4/5

 

Dečki hvala velika

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2011 8:28 (Najbrži).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:Ja

 

Prodavač:Kresho

 

Predmet:Razer Destructor

 

Iskustvo:Dogovorili se u par poruka poslao mi je jućer i to je danas stiglo lijepo zapakirano i sve pet:

 

Ocjena:5/5

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: dmanz

 

Prodavac: Najbrzi

 

Predmet: Genius Speed Wheel 3

 

------------------------------------------

 

pouzecem mi poslao volan koji od prve nije radio i trebalo mi je par dana da otkrijem kvar i da ga popravim jedva morao sam ga cijelog rastavljat, on kaze da ga nije probao 2 godine dal radi. Pa cuj bilo bi logicno da prvo probas nesto prije nego prodajes.

 

3/5

Dirt 3 -> Dino Bzik
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2011 15:51 (dmanz).
16 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
dmanz kaže...

Kupac: dmanz

 

Prodavac: Najbrzi

 

Predmet: Genius Speed Wheel 3

 

------------------------------------------

 

pouzecem mi poslao volan koji od prve nije radio i trebalo mi je par dana da otkrijem kvar i da ga popravim jedva morao sam ga cijelog rastavljat, on kaze da ga nije probao 2 godine dal radi. Pa cuj bilo bi logicno da prvo probas nesto prije nego prodajes.

 

2/5

Ček. Ti si ovdje opisao slučaj gdje si bio kupac, a linkaš oglas gdje si bio prodavač tog volana {#} (zbunjen sam) :D

Kad već čitaš ovo, pročitaj i pravila foruma! :D
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:  Monopol

 

Kupac: rooswelt1991

 

Predmet: 2 stvarčice

 

Ocijena: 5/5

 

Opis: Uplata bona, poslao par sati prije nego sam mu uplatio{#}

 

Prodavač za preporuku{#}

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
16 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
dmanz kaže...
pouzecem mi poslao volan koji od prve nije radio i trebalo mi je par dana da otkrijem kvar i da ga popravim jedva morao sam ga cijelog rastavljat, on kaze da ga nije probao 2 godine dal radi. Pa cuj bilo bi logicno da prvo probas nesto prije nego prodajes.

Nije bio u kvaru već je imao onaj "luft" tj. tehnički problem volana gdje se kod kalibriranja kad fizički skreneš volanom malkoc lijevo on logički skreće desno. Ocjenu podržavam

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Najbrži kaže...
dmanz kaže...
pouzecem mi poslao volan koji od prve nije radio i trebalo mi je par dana da otkrijem kvar i da ga popravim jedva morao sam ga cijelog rastavljat, on kaze da ga nije probao 2 godine dal radi. Pa cuj bilo bi logicno da prvo probas nesto prije nego prodajes.

Nije bio u kvaru već je imao onaj "luft" tj. tehnički problem volana gdje se kod kalibriranja kad fizički skreneš volanom malkoc lijevo on logički skreće desno. Ocjenu podržavam

ne nije to bilo, bilo je sve izpremijesano uglavnom popravio sam ga sad radi kak spada hvala

Dirt 3 -> Dino Bzik
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Liverpool1892
Kupac: Toshiba-Google
Predmet: Oprema za bicikli(Džepni set)

Ocjena: 5/5

Prije svega sam tražio broj mobitela da ga nazovem i pitam neke detalje koje su me zanimale.
Prodavač izašao u susret, rekao je da je od Srijede u Zagrebu pa da možemo napraviti primopredaju pa tako nisam morao plaćati poštarinu.
Jučer smo se našli kod picerije Mozart i izvršili primopredaju. Par puta mi je govorio da dobro pregledam da nije negdje oštećeno.
Odličan i iskren prodavač.

15 godina
moderator
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Koliko spama zbog jedne ocjene.

 

Na PP riješite to s ocjenom,ovdje samo napišite iskustvo koje ste imali prilikom kupnje/prodaje

سمندری ڈاکو
13 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:RaZ0R9111

 

Prodavač:Eplati.com

 

Predmet:Corsair H50(Linka nema)

 

Iskustvo:Več dosta trgujem sa eplatijem...Odlična iskustva i svakako za preporuku,danas je stigao h50..Uredno zapakiran(10-ak minuta sam se mučio sa otpakiranjem)Svi sastavni djelovi su tamo bili,kao i gratis artic termalna pasta..

Ocjena:5+/5

|AMD Phenom x2 550 @ x4 3.1GHZ|Gigabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Neznam kako bi ovo napisao, nemože u standardnu trgovinu i malo se kosi sa pravilima, ali vrijedno je da bude zapisano.

 

Prošli tjedan je bila akcija na steamu, CS je bio 2€.

 

Pošto sam maloljetan i nemam kako kupiti, zamolio sam u temi "Popusti, akcije i dobre ponude za igre" nekoga da mi kupi tu igru, da odmah vraćam novce.

 

MarioKnez se jedini javio, giftao mi igru, ali navedeni novac, 2€, neće da uzme ni pod razno. Prvo neće da uzme novac od igre, pa sam ga tražio račun da mu uplatim novce makar za piće jer mi je učinio uslugu, ali onda se izvlači da nema račun {#} i da igra i košta kao piće. Sve u svemu, neće čovjek da uzme svojih 2€ ni pod razno. Mislim stvarno nije u redu napravio mi je uslugu i dužan sam mu makar piće, al vratiću ti ja to već nekako!

 

Još jednom Mario, hvala puno na pomoći. Od mene čovjek ima veliki +.

 

Još jednom isprika što post nije onakav kakav bi trebao biti, i što se pomalo kosi sa pravilima, al čovjek mi je učinio uslugu i zaslužuje da ga se spomene.

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

PRODAVAČ: anarchyST

 

KUPAC: TU SAM

 

PREDMET: [Prodaja] AMD Phenom II 965 BE

 

 

ISKUSTVO: Dogovorili se preko PP. Detalji preko moba. Ja uplatio novce i za 1,5 dan stigao proc. na vrata.

         Uredno upakiran sa svim papirima.

         Moja preporuka!

         OCJENA: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2011 23:17 (aladdin).
15 godina
moderator
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Liverpool ti si stavi 4/5 i gotovo,pa ako riješiš onda lako editiraš post i staviš 5/5.

 

A i nije 4/5 tako strašna ocjena da sad netko nebi nešto kupio od tebe.

 

I držite se teme!

سمندری ڈاکو
12 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ajde nećemo spamati.

 

Liverpool, dakle moj prijateljski savjet ti je da uneseš ocijenu onoliku koliku je dao Najbrži, on je tu kupac i gotovo. Stvar je jasna, ti nemaš tu šta se buniti. To je tako, isto bi se mogao buniti PC-Man, ali čovjek šuti i briga ga. Unesi sebi ocijenu i gotovo.

 

Takoder jedan prijedlog: Sebi si unio bodove iz stare teme, a svima drugima NISI. Ja kada bi radio prvo bi pročelšljao sve teme, i onda bi svima dao bodove koliko ih imaju. Ovako si samo sebi dao, još si sam sebi uračunao neke li-la bodove sa likovima koji uopce nisu registrirani i nismo čuli njihovu stranu priče.

 

Nadam se da mi moderator neće obrisati post, jer je ovo moje samo SAVJET kako da vodiš bolje listu, i ne želim ti ništa loše sa ovim savjetom samo ti sugestiram kako bi bilo bolje za forumaše.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Monopol posluje kao Google {#} 

Najprofitabilnija osoba u 2011. godini Monopol aka (zaboravio Real name {#})

(sorry na OT-u, nisam mogao odoliti.)

 

Što se teme tiče, jako ste zaspamali oko gluposti, koliko sam skužio, Liverpool si neće upisati "lošu" ocjenu koju je dobio?!

 

EDIT: "loša" ocjena 4/5 je zbog toga što je određeni član pogrešno rastavio nešto?! {#}

 

Vraški puno zavrzlama. Moderatori ovdje imaju najviše posla, čini mi se.
Malog Goddisha neću komentirati, xD. Poslovati na vlastitu odgovornost i biti pripravan ići mu u Zaprešić koliko sam skužio odakle je. 

Stvar koja me opisuje: http://www.youtube.com/watch?v=EExdBDd0rcA
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.7.2011 14:21 (sudy_freak).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Dečki, cijela svrha ove teme je dijeljenje iskustava iz trgovine. Svatko ima pravo napisati što je doživio i molio bih vas da ne prijavljujete poruke u kojima netko replicira na ocjenu trgovine.

Nema smisla da moderatori brišu postove jer ispada da smo pristrani.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:AbeDomeNuS

 

Prodavač:all_or_nothing

 

Predmet: 1X4 GB VENGEANCE

 

Iskustvo: Javio se na PM, rješili cijenu, čovjek je poslao PRIJE moje uplate, što me definitivno iznenadilo! Prodavač za svaku pohvalu!

 

Ocjena: 5+/5

 

 

Prodavač:zoharbizo
Predmet:HD 4850
Iskustvo: Javio se na oglas, dogovorili se malo oko cijene, našli se u Splitu, porazgovarali dvi tri, ja nikako novce iz novčanika jer sam bio smotan ko sajla taj dan, šta od treme šta od živaca uglavnom dobar momak skroz i moje preporuke za daljnju kupnju i prodaju šta se tiče njega iznenadio me iskreno :)
Ocjena: 5/5
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1654425
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: zoharbizo

 

Kupac: Ja

 

Predmet: AMD Athlon 64 x2 5400

 

Opis trgovanja: Tražio sam dvojezgreni AMD ov procesor iz serije 5xxx. Na oglas se javio zoharbizo te smo kroz par mailova i pp-ova dogovorili se.

Jutros stiglo uredno zapakirano. CPU stavljen i radi ko zmaj:)

Svakako preporuka za trgovanje s dotičnim forumašem.

 

Ocjena: 5/5

World Championships: 7, GP started: 278, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,469
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: GimmieCorsair

 

Kupac: rooswelt1991

 

Predmet: 120mm ventovi!

 

opis: Dogovoreno, i poslano prema dogovoru! I jedna malo čudna stvar, zapakovao ih je kao da šalje nuklearni otpad, 5 minuta sam ih vadio iz raznih kutija vrećica i šta ja znam čega ne {#}

Uglavnom, preporuka

 

Ocijena 5/5

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
rooswelt1991 kaže...

Prodavač: GimmieCorsair

 

Kupac: rooswelt1991

 

Predmet: 120mm ventovi!

 

opis: Dogovoreno, i poslano prema dogovoru! I jedna malo čudna stvar, zapakovao ih je kao da šalje nuklearni otpad, 5 minuta sam ih vadio iz raznih kutija vrećica i šta ja znam čega ne {#}

Uglavnom, preporuka

 

Ocijena 5/5

Dogadjalo se da mi uniste pakete pa... Bolje ovako nego da me doceka unisteni paket...

Gamers Don't Die, They Respawn.
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Znam da pokloni ne ulaze u listu ali moram pohvaliti predobrog zoharbizu koji mi je poklonio amd stock cooler sa heatpipeovima koji ljudi inace prodaju po 50-100kn.

 

Neznam sto da kazem osim hvala i preporuka da sto vise trgujete s navedenim clanom!

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Imam jedno pitanje za Liverpoola.

 

Zašto se ne računa prodaja keyeva?

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
dedaa kaže...

Imam jedno pitanje za Liverpoola.

 

Zašto se ne računa prodaja keyeva?

Prodaja i razmjena se na računa jer je u prijašnjim temama dolazilo do lažnih dogovaranja. Poštenim forumašima svaka čast i za ovo mogu zahvaliti jedino onima lošim i pohlepnima.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/LivCRO1892
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice