Kako dobiti vrućicu? zaključana tema

poruka: 101
|
čitano: 287.166
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vrućicu?

Pa nema baš nekog smisa ne ić u školu tako da se namjerno razboliš :S

 

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
14 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vrućicu?

stavi toplomjer pod lampu

15 godina
protjeran
offline
Kako dobiti vrućicu?

Ma podmiti(money) starce i problem rjesen.Ti sretan ,oni sretni, mi sretni.

Danas je to normalna pojava,tako da sumnjam da ce to odbiti.

http://aixtended.com/
15 godina
offline
RE: Kako dobiti vrućicu?
nerazumijem zasto bi moro bitit bolestan da ne ides u skolu ak ti se neda nemoj ic i samo dodi po isprcnicu poslje...
14 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vrućicu?

tko kaže da moraš imati temperaturu da bi bio bolestan.Mene često znaju hvatati upale grla i to nakon par dana zna biti dosta neugodno i ajmo reći bolno.No kad mjerim bude oko 36, ako ne i manje...Namigiva  samo dobro odglumiti i nema problema. (sječam se da sam jednom namjerno propustio i kad ošao kod doktora da mi da ispričnicu, ispalo da imam neku bolest.haha, dobio čak antibiotik.A osjećao se sasvim normalno Cool)

Dont bug me!
13 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vrućicu?

staviš toplomjer u šaku tako da ti dno toplomjera(dio di je 42 stupnja)bude u razini palca.stisni šaku i s drugom rukom par puta srednjom jačinom udari po ruci u kojoj je toplomjer i tjt.

11 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vrućicu?

Ovako.Želim dobiti temperaturu i ne ići sutra u školu jer ispituje geografiju.Ne znam da lažem ili da ne idem u školu.Ja nisam bila kući za vikend i nisam stigla učiti.Moji mi kažu ideš u školu bla bla.....Pomoć molim vaaaaaaaaaas {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako dobiti vrućicu?
Swaggy6969 kaže...

Ovako.Želim dobiti temperaturu i ne ići sutra u školu jer ispituje geografiju.Ne znam da lažem ili da ne idem u školu.Ja nisam bila kući za vikend i nisam stigla učiti.Moji mi kažu ideš u školu bla bla.....Pomoć molim vaaaaaaaaaas {#}

Pojedi sirov krompir 

11 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti vručicu??

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti vručicu??
Procitaj je dva puta i dobij 2.
We Are Barcelona, We Come, We See, We Conquer!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako dobiti vručicu??

Ako imate stakleni toplomjer....lupkaj sa doljnjm stranom o stol ili sa prstom lupkaj po tom dole zeljeznom djelu temperatura ce ti se povecavat

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice