Kupnja naočala online?

poruka: 6
|
čitano: 12.532
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Kupnja naočala online?

Što mislite o kupnji dioptrijskih naočala na internetu?
Cijene su puno pristupačnije i realnije, ne kao kod nas gdje te komad željeza(okvir) košta po 2000 kuna.
No, možda je pitanje u kvaliteti?
U svakom slučaju, jel itko ima iskustva?

10 godina
offline
Kupnja naočala online?

Đozle ko i svaki proizvod imaju neki broj modela.

Malo proseces po optikama i isprobas par komada pa zapises broj modela. Ja sam sebi mislio naruciti okvire a stakla dat tu radit. 

Ne ebay.de imaju dosta modela jeftinijih do 25-30%. 

 

Ak ides na slijepo, zemeš šubler i izmjeris sirinu, visinu razmak izmedu stakala na ovima koje sad nosis i pronades takav model.

 

Sa kvalitetom nemres fulat ako kupujes iz ducana sa optikom, dapace mozes proci i jeftinije i sa kvalitetnijim proizvodom nego tu na balkanu.

 

Link

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja naočala online?
Hvala. Glava mi je poprilično prosječnih dimenzija tako da sam tu dobar.
I vidio sam na nekim stranicama možeš upisati sve, uključujući dioptriju u dvije kdecimale da ti izrade oni. Zato pitam.
10 godina
neaktivan
offline
Kupnja naočala online?

Ako hoćete naručivati naočale, najbolja stranica je Zenni optical

Povoljni, puno modela...

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
14 godina
offline
Re: Kupnja naočala online?
gocc01 kaže...

Đozle ko i svaki proizvod imaju neki broj modela.

Malo proseces po optikama i isprobas par komada pa zapises broj modela. Ja sam sebi mislio naruciti okvire a stakla dat tu radit. 

Ne ebay.de imaju dosta modela jeftinijih do 25-30%. 

 

Ak ides na slijepo, zemeš šubler i izmjeris sirinu, visinu razmak izmedu stakala na ovima koje sad nosis i pronades takav model.

 

Sa kvalitetom nemres fulat ako kupujes iz ducana sa optikom, dapace mozes proci i jeftinije i sa kvalitetnijim proizvodom nego tu na balkanu.

 

Link

Nasao svoje za 800 kuna, a platio sam ih(doduse sa najkvalitetnijim staklama sa zastitom) 2000.
E sad kad bih se mogao sjetit kolko su me stakla dosla pa da vise nikad ne kupim nigdje osim online.. Kako mi to prije nije palo na pamet.

8 godina
neaktivan
offline
Kupnja naočala online?

Ako se prije isproba model, onda je svakao isplativo kupiti naočale preko interneta,s obzirom da su popusti zagarantirani. Barem 20% popusta se može ostvariti online kupovinom, a modela za izbor ima jako puno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice