Nova Ruska droga pod imenom Krokodil zaključana tema

poruka: 267
|
čitano: 45.961
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Random. kaže...

 

  1. Siguran sam da bi osjetio po okusu / mirisu da ti je u piću benzin i ta ostala smeća.
  2. Posljedice su drugačije kad tu smjesu progutaš nego kada je ubrizgaš u krvotok. 

Popijes si jednu dozicu -> ides pisat -> hoces izvadit malog -> padne ti u skoljku -> tek onda si u depresiji i zbog depresivnog stanja rokas ih dalje :)

Truth in engineering.
14 godina
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Random. kaže...
mar123 kaže...

sto bi bilo da recimo netko kupi spricu tog sranja i nekom to ubaci u neko pice, oce se onom tko to popije to sve događat? to je novi nacin za ubijanje ljudi. jebes pistolje i oruzje umes to smece(jeftino je) stavis nekom u pice ovaj popije i umre u mukama a nemogu nikako dokazat da mu je to netko stavio u pice.

 

  1. Siguran sam da bi osjetio po okusu / mirisu da ti je u piću benzin i ta ostala smeća.
  2. Posljedice su drugačije kad tu smjesu progutaš nego kada je ubrizgaš u krvotok. 

gledo sam na televiziji da je neki tip popio malo deterdženta pa smu mu izvadili stomak {#}

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
r3c0d kaže...

U pm nisam nikad vidia nešto ovako. Mislim da ljudi koji su konzumirali ovu drogu ili bar oni koji su vidjeli posljedice da će zbrojit 2 i 2 i da se neće više drogirat. 

Nitko ovo ne konzumira zato što gušta u ovome.

Razvili su fizičku ovisnost sa heroinom, ostanu li bez njega najednom, umrijet će, očajni su.

Prestali bi da mogu, kad do ovoga dođe.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 0:12 (thuglife).
13 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Ma znam sve to, al ovakve slike te trgnu malo da promisliš ili bi bar trebale.

xf: recod8600
13 godina
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
luka94 kaže...
Random. kaže...
mar123 kaže...

sto bi bilo da recimo netko kupi spricu tog sranja i nekom to ubaci u neko pice, oce se onom tko to popije to sve događat? to je novi nacin za ubijanje ljudi. jebes pistolje i oruzje umes to smece(jeftino je) stavis nekom u pice ovaj popije i umre u mukama a nemogu nikako dokazat da mu je to netko stavio u pice.

 

  1. Siguran sam da bi osjetio po okusu / mirisu da ti je u piću benzin i ta ostala smeća.
  2. Posljedice su drugačije kad tu smjesu progutaš nego kada je ubrizgaš u krvotok. 

gledo sam na televiziji da je neki tip popio malo deterdženta pa smu mu izvadili stomak {#}

taj koji popi tu drogu necemu trebati doktori nego paket toalet papira i kantu da odlozi organe

15 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

znaci moglo bi se rec najgori otrov koji postoji jer te ne ubije odma nego se mucis a pomoci ti nema. postoje oni otrovi koji te ubiju odma ali ovaj te muci i gledas kako se raspadas. smrt kakvu nebi nikom pozelio(osim govnetu koji je izmislio ovo).

15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
r3c0d kaže...

Ma znam sve to, al ovakve slike te trgnu malo da promisliš ili bi bar trebale.

Ti nerazumiješ pojam ovinosti ( što je dobro ), nema tu misliti, nemisliti, ti si u tom trenutku nešto slično divljoj životinji, spreman na sve za piz, puše drugima za siću, prdaju obiteljsko zlato, kradu, ubijaju...

Mozak tu neradi, samo nagon, instinkti. Žele prestati ali nemogu.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
16 godina
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
mar123 kaže...

znaci moglo bi se rec najgori otrov koji postoji jer te ne ubije odma nego se mucis a pomoci ti nema. postoje oni otrovi koji te ubiju odma ali ovaj te muci i gledas kako se raspadas. smrt kakvu nebi nikom pozelio(osim govnetu koji je izmislio ovo).

Da,da...

 

Vele da je bolji uzasan kraj nego uzas bez kraja...

Prosil bi nekog da mi stisne metak u celo kad bi me krokodil ugrizel...

Truth in engineering.
13 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Razumin i shvaćam da si u pravu.

xf: recod8600
16 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Nego, idem ja radje u svoju temu di se raspravlja o vedrijoj temi -> gayevi FTW naspram ovog ! :)

Truth in engineering.
13 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Mislim da ludim Rusima od ovog samo mamurluk dode...

 

I da deca.Ne to uzet.

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
15 godina
neaktivan
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Odvratno.

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 0:43 (Jebasu123).
16 godina
neaktivan
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Neki dan bilo na nekoj TV,nema frke,niko ovo ne dila jer je droga jeftina i izraduju je sami ovisnici (droga za sirotinju).Glavni sastojak su tablete protiv bolova koje se u rusiji mogu dobit bez recepta u ljekarni.Koriste ju ovisnici o necem drugom kad vise nemaju love za cistu drogu a kriza dodje.Onda se ne pita vise sta se uzima.

14 godina
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
zoharbizo kaže...
luka94 kaže...
thuglife kaže...

Najveći je problem što "puca" ka i herion, a sastojke s kojima ga smiksaš možeš nabaviti u ljekarni bez recepta.

Netrebaju ti ni dileri.

sad se bojim ić u kafiće :(

Nema toga u nas koliko znam.Nadam se da nece ni biti.

Recesija, jbga, nema se para..

"Life is simple, kill or be killed, a survivor's code... My code!!"
13 godina
neaktivan
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Neznam zašto ali nije me ih žao, znam da je veoma teško i bolno "razdoblje" kroz koje prolaze ali jednostavno nije mi ih žao niti malo, kada su već potegli prvi "speed" ili što već, moraju prihvatiti da su ponajviše(većina) sami krivi za to, za to da se sad doslovno raspadaju.Na neki način ovo može biti lekcija svima nama {#}.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 1:00 (shady1024).
12 godina
protjeran
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Ma neka se narod veseli! {#}

Amat Victoria Curam.
13 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

In soviet russia drugs eat you!

[url=http://internationalvapersclub.com/sig][img]http://internationalvapersclub.com/sig/sig.php?d=20110415&p=1.5&c=3.70[/img][/url] [url=http://internationalvapersclub.com/]International Vaper
12 godina
protjeran
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Najbolje mi je kad medicinska sestra (pretpostavljam) pincetom kucne par puta po živoj kosti {#}

 

EDIT: Ekipu iz videa bi trebali castati za treću sezonu Walking Dead-a pa ovi će moći zaraditi za ''aligatora'' kad se pojavi na tržištu {#}

Amat Victoria Curam.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 1:14 (Landser_33).
14 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

jednom riječju: UŽAS !{#}

čitao sam već o tome prije koju godinu,ali nije bilo tako "edukativnih" scena {#}

 

nije mi toliko gadno ,imam želudac ali stvarno su posljedice odvratne.

iako ,pošto vidim da si to sirotinja "kuha" , da ih ne rokne droga unutar tih 1-3 godine (ako se to može uopće nazvati drogom) onda ionako umiru od raznoraznih boleština od prljavih šprica i ne-higijenskih uvjeta.

vijest kao takva nije toliko bombastična ,izuzev videa , pošto nema dilera koji bi prodavali ovo, ali boga mi ako nebum ovo pokazao sinu jedan dan ,čisto kao preventivu!

budi ti meni sine rađe pred kompom ili deri polagano vinčeko u parku nego da ti prste ruke i noge pakiramo ko meso za škrinju{#}

 

djeco, radije budite dementni od IGRI :) nego da vam bacamo ruže na sprovodima....zbog ovakvih stvari!

napokon dočekao DNF!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
XVII Mini kaže...

Vjeruj mi da znaju da su ovakve užasne posljedice, nebi to radili.

Uzimanje droga ima utjecaj na kolicine dopamina u mozgu. Dopamin je inace neurotransmiter koji kontrolira puno stvari u mozgu, jedna od njih je i izazivanje osjecaja srece. Kako je moguce otupiti na bol, tako je moguce i na srecu. Ako cesto drogama uzrokujes velike izlijeve dopamina, ti se privikavas na stanje "umjetne srece" do te mjere da ti to postane normalno i kada se vratis u pravu normalu (utjecaj droge prestane), ti se vise ne osjecas normalno, nego depresivno, jer je tvoje "normalno" sada podignuto za jednu stepenicu vise. Znaci da bi se tada osjecao normalno potrebna ti je doza, a ako se zelis osjecati super potrebna ti je jos veca doza. To je razlog zasto se narkomani predoziraju. Svi znaju da ce ih veca kolicina droge ubiti u jednom trenutku, ali ljudi uzimaju droge da bi se osjecali super. A kako s vremenom otupljujes na dobar osjecaj koji ti droga stvara, moras uzimati sve vece i vece doze.

 

Teske droge kakva je heroin doslovno mijenjaju tvoj mozak (to uopce nije metafora). U teskim slucajevima se ovisniku prepisuju legalne droge (npr. metadon) jer on vise ne moze normalno funkcionirati bez droge u organizmu.

 

Jednom sam u srednjoj sa razredom posjetio jednu komunu, gadne su to price na sto su ti ljudi spali. Ali svi su nam govorili isto: "ako nesto i morate probati, zutome (heroinu) se ne priblizavajte. Kada to jednom uzmete dotaknuli ste dno."

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 4:09 (rustweaver).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Recesija, jbga, nema se para..

Što je najgore, ovo je jako jako jeftina "solucija", ako se ima za koji điont ima se i za ovo.

shady1024 kaže...

Neznam zašto ali nije me ih žao, znam da je veoma teško i bolno "razdoblje" kroz koje prolaze ali jednostavno nije mi ih žao niti malo, kada su već potegli prvi "speed" ili što već, moraju prihvatiti da su ponajviše(većina) sami krivi za to, za to da se sad doslovno raspadaju.Na neki način ovo može biti lekcija svima nama {#}.

Nema speed puno veze s ovim, na ovo dikretno vodi dop ( herion ), a sad što vodi do dopa ovisi o pojedincu, ak oje pametan, ništa, nema dopa, nema ovoga...

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 1:16 (thuglife).
14 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Nova ruska droga?

Bila je možda nova prije 3 godine, sad više nije {#}

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
underdog kaže...

Nova ruska droga?

Bila je možda nova prije 3 godine, sad više nije {#}

Pa ne baš, koliko ja znam, u Rusiji se zabolježilo veće pojavljivanje 2010. i od tada je počelo.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
14 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Te slike i video klipovi "žrtava" krokodila se vrte po 4chan-u barem 3 godine.

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
thuglife kaže...
mar123 kaže...

jel mi moze netko tko se razumije u kemiju objasnit sto tocno ovo govno radi ljudskom organizmu?

Evo, nabrojat ću ti sastojke:

Benzin, teški metali ( vjerujem da ti ovdje nemam što pojasniti ), crveni fosfor ( šibice, dovoljno? ) i kodeina ( nešto slično, ali slabije od morfija, ubrizgavanej istoga u žilu izaziva svrbež, bolesni svrbež koji je apsolutno nepodnošljiv, groznicu, crvenilo i nepravilan rad srca ).

 

Benzin - organsko otapalo, a posjeduje i toksicna svojstva.

Teski metali - svaki je stetan na svoj nacin ali im je zajednicka karakteristika da se akumuliraju u organizmu.

Fosfor - crveni je manje toksican od bijelog ali oba su toksicna kada se prijede odredena granica (fosfor je inace potreban u organizmu)

Kodein - narkotik.

 

Nekako mi za raspadanje tkiva najzasluzniji izgleda benzin. Jos nisam cuo za takvo djelovanje teskih metala, oni najcesce napadaju unutarnje organe.

 

Uglavnom kopao sam malo, i ovo je u biti droga (tj. spoj):

http://en.wikipedia.org/wiki/Desomorphine

 

Ocito je da je glavni sastojak kodein, koji se podvrgava kemijskoj reakciji kako bi iz njega nastao dezomorfij. Kako to uvijek biva u tim ilegalnim labosima, proizvodnja i cistoca bas nije na nekoj razini tako da je dezomofij oneciscen drugim spojevima koji su nastali u reakciji kao i mikroorganizmima.

 

Ovo sto se u videu moze vidjeti je u biti klasicna nekroza (odumiranje) tkiva, bilo zbog infekcije od necistih igala, bilo zbog toksicnih nusprodukta u proizvodnji dezomorfija. Moze se vidjeti kako je tkivo potpuno nestalo na mjestima gdje su se boli iglama. Prvi mladic je imao gadnu infekciju kod lakta koja se prosirila do sake. Onoj zeni je dio podlaktice potpuno nestao zbog odumiranja tkiva (nisam imao pojma da covjek moze tako zivjeti sa potpuno izlozenom kosti), kada je nestalo mjesto na koje se mogla bosti iglom pocela se bosti sa unutarnje strane bedara sto se takoder gadno inficiralo. Poslijednji mladic nema stopalo, pretpostavljam da si je iglu zabadao medu nozne prste (stari trik za skrivanje uboda od igle). Koliko ova snimka nekome bila sokantna, veoma slicne stvari su moguce i od "obicnog" heroina.

 

I jos nesto, ovakvo uznapredovalo unistenje tkiva ne nastaje u roku od par dana, to je trajalo neko vrijeme. Zbog toga je cijela stvar jos groznija, jer su oni doslovno gledali kako polako propadaju i nije ih bilo briga. Da je ovoliko unistenje tkiva nastalo u par dana, tada bi bila rijec o izrazito korozivnom sredstvu i ovaj video ne bi bio sniman u ordinaciji nego na obdukcijskom stolu.

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 2:38 (rustweaver).
14 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

ah ti rusi.

origin. TrueLiarHR
12 godina
neaktivan
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

nek im je lijepo, pa sta bude bude. :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Sta se nedaju lijekovi sa Codeineom sa receptom?!?
Veza : 7500/650kbps. Prodajem PC, Athlon x3, 4GB RAM, HD6850, 250GB HDD + Pokolni, garancija.
13 godina
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
8ax kaže...
Sta se nedaju lijekovi sa Codeineom sa receptom?!?

 in Soviet Russia, no.

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Mentalist kaže...
Ljudi ne biraju da budu narkomani, to je dio njihove osobe, oni se takvim rode.

Upravo to.

zoharbizo kaže...

Reci to majci koja tako izgubi jedino dijete.Ne rode se oni takvi nego ih spletom okolnosti drustvo uvuce u to.

Majka nikad neće priznati da je plod njene utrobe ne savršen/loš/pokvaren/itd. tak da ono...

Gamer71 kaže...

Biraju, svatko prvi puta bira što će napraviti. Svaki sljedeći put drogu ne uzima čovjek nego ona prethodna doza te droge.

Pri prvoj čaši čovjek pije vino; pri drugoj čaši vino pije vino; pri trećoj čaši vino pije čovjeka.

Alkohol i droge, iako u nekoj suštini jesu slični-isti ne mogu se uspoređivati.

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice