Pomoć oko cure :)))) zaključana tema

poruka: 27
|
čitano: 6.125
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Pomoć oko cure :))))

Ljudi, nadam se da ste svi ovdje veliki zavodnici, pa imam ja jedan problem...

Kako da, DISKRETNO, kazem curi da sam "u nju"... da ju volim?

ugl, mora bit diskretno, ne "ej, volim te..." lol.... :))) nego nesto drugacije... :)

 

tnx na savjetima

matija ivanić
14 godina
neaktivan
offline
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure :))))

Reci ja sam Mato s Bug foruma, znam klokati baotiana da ide 400 na sat i vidit ćeš kako će odmah letat oko tebe.

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure :))))

Moj savijet ti je skupi punooooo novaca , jer prema spec. pc-a koje si naveo to ti nije bad, znaš kako kažu gdje ne prodere burgija novac prodere :) 

 

 

I'm from Hollywood
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko cure :))))
mato69 kaže...

Ljudi, nadam se da ste svi ovdje veliki zavodnici, pa imam ja jedan problem...

Kako da, DISKRETNO, kazem curi da sam "u nju"... da ju volim?

ugl, mora bit diskretno, ne "ej, volim te..." lol.... :))) nego nesto drugacije... :)

 

tnx na savjetima

dođi joj i reci u facu direktno OVO"bok mala, ja se tebi sviđam, a ti meni??"{#}

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
14 godina
offline
Re: Pomoć oko cure :))))
jadna ti sudbina dečko ako na bug forumu tražiš savjet oko cure.
It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase 'Regards' ever again.
13 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko cure :))))
jaoooo ne to :)))) nesto drugacije, ovi zvuce kao da im se zele samo u gace uvuc :DD...
matija ivanić
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko cure :))))
mato69 kaže...
jaoooo ne to :)))) nesto drugacije, ovi zvuce kao da im se zele samo u gace uvuc :DD...

baš me zanima koliko ce vremena trebat da te netko od Admina bana s foruma ovaj put....

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko cure :))))
mato69 kaže...
jaoooo ne to :)))) nesto drugacije, ovi zvuce kao da im se zele samo u gace uvuc :DD...

 

A u konačnici ti je to to ..... kupi joj iPad , na to se ženske pale, i vidjet češ 100% prolazis :)

I'm from Hollywood
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure :))))

Ovako :

 

Ej, đes' mala, ja sam ti mato sa BOL Foruma i ja ti imam clocanog Zetora i volim tebe. 

 

{#}

 

Salu na stranu, ako ti ozbiljno treba savjet, nemoj ni pomisliti da joj odmah kazes da si zaljubljen u nju. Pridji joj, predstavi se i pozovi ju na pice.

 

Turbo is my heart, nos is my blood and cars are my life! .. That's Low Life !
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2011 19:29 (Gman).
13 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko cure :))))
zasto me opet svi ubijaju s tim matom... koji k!!!! dal je nekom tako teško povjerovat da ja nisam neki glupi troll!! pičmač..:!!!

unforgiven:
pa ne mogu od NJE trazit savjet.. ako hoces dat savjet daj, ako ne ne treba... :)
matija ivanić
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko cure :))))
mtopol kaže...
mato69 kaže...
jaoooo ne to :)))) nesto drugacije, ovi zvuce kao da im se zele samo u gace uvuc :DD...

baš me zanima koliko ce vremena trebat da te netko od Admina bana s foruma ovaj put....

 

 

Dobit ćemo ga svi koji sudjelujemo u ovoj temi, ako ništa drugo bit će to karton zbog pizze :)  

I'm from Hollywood
13 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko cure :))))
joooj, vec sam odlucio izbrisati acc! nije ovo za mene! kad vidim postupanje prema NOVIM članovima, zlo mi dodje... oprostite ali tako...
matija ivanić
13 godina
offline
Pomoć oko cure :))))

Imam isti problem kao i ti, tako da ti nazalost ne mogu previse pomoci. Meni se također sviđa jedna cura, ali jos uvijek razmatram taktiku prilaženja.   Mislim, ne mozes joj doci i u facu reci da ti je najljepša, da je volis i slično... Iz razloga što ce se ona onda doslovce upisati od straha, soz sto sam prost, odbit ce te ili jednostavno pobjeci glavom bez obzira. Vec sam imao nekoliko slicnih iskustava, i uvijek ista priča... To ti je zenska psihologija, nije im lako kao ni nama muskima snaci se adekvatno u takvim situacijama. Moras uvijek imati na umu jednu cinjenicu: koliko god se naime ti bojis prici joj i reci nesto, toliko ce i nju biti sram kada joj se konacno udostojis izjaviti ljubav.

Osim toga, moras znati citati zenske poglede, to se zove kemija. Iz pogleda   ces   shvatiti imas li sanse ili ne. Ne mozes curu osvojiti na brzinu, moras to polagano lijepim i njeznim ponasanjem, gestama i privrženošću te također moras pokusati postici u cura dojam kako im uvijek i bezuvjetno stojis na rapolaganju.   {#}  Potpuno razumijem kako se osjecas kada prolazis pokraj nje, ali jednostavno nemas hrabrosti reci joj nesto tako intimno. Imam isti problem, no rijesit cu ga. Kao što vidiš, teorija me služi mnogo više od prakse, ali vjerujem da ce i to doci s vremenom. Shvatio sam da jos uvijek nisam za neke veze, vec da mi je mjesto za knjigom jer mi o ucenju i skolovanju ovisi buducnost, dok ce ljubavi i sve ostalo doci samo po sebi, s odrastanjem i osamostaljenjem, tako da nemaš razloga brinuti, veoma si mlad i imat ces mnogo prilika i lijepih iskustava u zivotu, bez sumnje. Moja preporuka da se trenutno ipak najvise drzis knjige kako bi postao ne samo gospodin čovjek, već i, gledano iz zenske perspektive, pozeljan, obećavajući mladić sa osiguranom budućnosti. Kada to uspiješ, vjeruj mi, neces oskudijevati u ljubavima   {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.3.2011 19:30 (Caesar et Brutus).
13 godina
offline
Pomoć oko cure :))))

lol daj meni objasnite ko je taj mato, nisam bio clan foruma dok je on tu vladao medju nama

ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure :))))

A da probate sa dobar dan počet razgovor, pa onda počnete s temom o ljepom vremenu, zatim o glazbi - filmovima , ono malo po malo, nakon 10 min čete vidjet jel imate šanse ili ne. 

I'm from Hollywood
15 godina
offline
Re: Pomoć oko cure :))))
Hahahah mato otvara nove teme :D

najbolje da otvoris jos jednu o patikama pa da znas koje da joj kupis
mato kralj

pročitaj treći post i odma će sve letjet oko tebe
Pliz regajte se i osvojite Steelseries nagrade - http://steelseries.com/10?code=3I8qJfn8
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko cure :))))
win4crazzy kaže...

lol daj meni objasnite ko je taj mato, nisam bio clan foruma dok je on tu vladao medju nama

http://213.202.123.24/forum/topic/automobili-motori-bicikli/skuter-baotian-50ccm-problem/58749.aspx

 

Mato je legenda.

14 godina
offline
Re: Pomoć oko cure :))))
ATiGamer kaže...
win4crazzy kaže...

lol daj meni objasnite ko je taj mato, nisam bio clan foruma dok je on tu vladao medju nama

http://213.202.123.24/forum/topic/automobili-motori-bicikli/skuter-baotian-50ccm-problem/58749.aspx

 

Mato je legenda.


I jos mnogo, mnogo drugih accova i tema, al ova ga je proslavila...

LoL nick: Strongtoni
13 godina
offline
Pomoć oko cure :))))

hahahahahhaa vristim xD

 

a kud je prije ovaj mato suspendiran

ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure :))))

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

evo i :') krenule kad sam vidio naslov teme , odma sam se mato-a i voznje na zadnjem na klokanom baotianu !

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je . Trollovi , get a f*ckin' life !!!
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure :))))

Pitaj Mentalista, on je pokus radio.

Shakespearicles was the strongest writer who ever lived. He was the inventor of the two-story building, the stage play, America and the Rocket Launcher.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko cure :))))
Caesar et Brutus kaže...

  Ne mozes curu osvojiti na brzinu, moras to polagano lijepim i njeznim ponasanjem, gestama i privrženošću te također moras pokusati postici u cura dojam kako im uvijek i bezuvjetno stojis na rapolaganju.   {#} 

  Sranje, sori...ja sam tako izgubio pola godine na jednu curu, bio sam najbolji što možeš zamisliti, al nije bilo ništ od toga, tako da ako ima kemije sve ostalo dođe samo od sebe i nije se potrebno previše truditi, barem ne kod ovih cura 17-19 kakve mene zanimaju.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
13 godina
offline
Re: Pomoć oko cure :))))
Horagio kaže...

Pitaj Mentalista, on je pokus radio.

kakav pokus???

ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!
14 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko cure :))))
mato69 kaže...

Ljudi, nadam se da ste svi ovdje veliki zavodnici, pa imam ja jedan problem...

Kako da, DISKRETNO, kazem curi da sam "u nju"... da ju volim?

ugl, mora bit diskretno, ne "ej, volim te..." lol.... :))) nego nesto drugacije... :)

 

tnx na savjetima

Dođeš i kažeš joj:

TI:Bok,ja sam mato ivanovac

ONA:Mato...Mato ivanovac sa buga...?

TI:DA!

ONA:udaj se za mene!

I will go on until the end
15 godina
offline
Pomoć oko cure :))))

Ma šta ste se namjerili na Matu.

Zamislite samo koliko ćemo žalosni biti kad on nakon 1546-og accounta prestane sudjelovat u forumu.

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
15 godina
offline
Re: Pomoć oko cure :))))
Ako Mato upozna neku prostu onda neka joj samo kaže :

"Imaš d*pe da te troje lupe !"
Pliz regajte se i osvojite Steelseries nagrade - http://steelseries.com/10?code=3I8qJfn8
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice