Pomoć oko cure zaključana tema

poruka: 94
|
čitano: 17.349
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure

c/p forum.hr  

-

 

Odi u Intersport i kupi kvalitetnu nogometnu loptu.

Vježbaj par dana preciznost i onda izađi pred zgradu i razbij joj loptom prozor.

Onda otiđi gore kod nje po loptu i reci "Djevojko, ja se izvinjavam, rasturio sam vam prozor, sad bum vam rasturil pi.ku, i onda bum is uzel loptu i idem doma!"

 

;D

Only God (& mod) can judge me
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2009 0:28 (Core2Duo2).
15 godina
offline
RE: Pomoć oko cure
Core2Duo2 kaže...

c/p forum.hr  

-

 

Odi u Intersport i kupi kvalitetnu nogometnu loptu.

Vježbaj par dana preciznost i onda izađi pred zgradu i razbij joj loptom prozor.

Onda otiđi gore kod nje po loptu i reci "Djevojko, ja se izvinjavam, rasturio sam vam prozor, sad bum vam rasturil pi.ku, i onda bum is uzel loptu i idem doma!"

 

;D

 nešto luđe odavno nisam čua, to bi kod mene upalilo....
stvarno si kraljSmijeh
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
RE: Pomoć oko cure
Core2Duo2 kaže...

c/p forum.hr  

-

 

Odi u Intersport i kupi kvalitetnu nogometnu loptu.

Vježbaj par dana preciznost i onda izađi pred zgradu i razbij joj loptom prozor.

Onda otiđi gore kod nje po loptu i reci "Djevojko, ja se izvinjavam, rasturio sam vam prozor, sad bum vam rasturil pi.ku, i onda bum is uzel loptu i idem doma!"

 

;D

 hahah dobra dobra! šta sve čovjek neće pročitati na ovom forumu hahah!
Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure

Ova tema nema nikakvog smisla a i odgovori su takvi!

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice