Posao za maloljetnika

poruka: 5
|
čitano: 2.909
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Posao za maloljetnika

Evo imam 14 godina i htio bih odraditi neki sezonski posao pretpostavljam da sad nemogu nista raditi ali mislim da cu sljedece ljeto kad zavrsim 1. raz. moci.

Pa me zanimaju vasa iskustva zivim u ZG mislim da lokacija nebi trebala biti problem koliko ste vi zaradivali?Koliko ste se namucili? i ostala iskustva.

Htio bih malo zaraditi da se malo skinem starcima sa grbace i pocnem stedit za stan/auto :P

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
11 godina
protjeran
offline
Re: Posao za maloljetnika

Beri maline,sljive...sta ima jos 

13 godina
odjavljen
offline
Re: Posao za maloljetnika
zelenbic kaže...

Evo imam 14 godina i htio bih odraditi neki sezonski posao pretpostavljam da sad nemogu nista raditi ali mislim da cu sljedece ljeto kad zavrsim 1. raz. moci.

Pa me zanimaju vasa iskustva zivim u ZG mislim da lokacija nebi trebala biti problem koliko ste vi zaradivali?Koliko ste se namucili? i ostala iskustva.

Htio bih malo zaraditi da se malo skinem starcima sa grbace i pocnem stedit za stan/auto :P

Ja ću se zaposliti u Konzuma, slagat ću kutije, usput se malo nabildat i dobit pare. Kuš bolje!

Ej beba, Johnny Bravo ''in da house'' :D
13 godina
offline
Re: Posao za maloljetnika
MARKOZD15 kaže...
zelenbic kaže...

Evo imam 14 godina i htio bih odraditi neki sezonski posao pretpostavljam da sad nemogu nista raditi ali mislim da cu sljedece ljeto kad zavrsim 1. raz. moci.

Pa me zanimaju vasa iskustva zivim u ZG mislim da lokacija nebi trebala biti problem koliko ste vi zaradivali?Koliko ste se namucili? i ostala iskustva.

Htio bih malo zaraditi da se malo skinem starcima sa grbace i pocnem stedit za stan/auto :P

Ja ću se zaposliti u Konzuma, slagat ću kutije, usput se malo nabildat i dobit pare. Kuš bolje!

Jesi dosao preko veze il si se priajvio takoder kolko imas god.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
neaktivan
offline
Posao za maloljetnika

PRODAJ BUBREG sala mala.....imas vise opcija letci ciscenje stakala na benzinskoj...dilanje krafni na plazi sviranje nekog instrumenta na trgovima....

All that's left of proud Tristram, are ghosts and ashes.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice