Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.185
|
čitano: 6.409.927
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Sum_of_all_fears kaže...

Roditelje ovog nesretnog djeteta osuditi za ubojstvo iz nehata. Skupa sa ovima koji se bore protiv cijepljenja.

 

Napisao bi ja što stvarno mislim ali pobrao bi crne kartone i za svoje praunuke...

Mislim da bi na roditeljima trebalo primjenit alternativnu metodu liječenja gluposti, batinama. Ako ne uspije iz prve treba biti uporan, iz 42 možda i hoće...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
fredii kaže...

Svi joj to govore, pa čak sam i ja indirektno, ali šefica se nećka. Zašto, nikome nije jasno, vjerojatno joj te pizdarije ne trebaju, ali dovoljno se priča okolo da je vrtić loš. To zapravo i nije istina, jer šefice se stvarno trude da vrtić bude na mjestu, ali s ovim samo će pojačati glasine, ako se otkrije da maloga zanemaruje i tračevi će se opravdati. A sad bi mali trebao u talijanski vrtić, možda je i to razlog da ne pokreću. Ne znam, ali za masu problema s djecom, nisu uopće krive majke, nego očevi. Drugi klinac ima vjerojatno neki oblik autizma, prema onome što se vidi u njegovom ponašanju, stara želi to riješiti, ali stari je glup ko kurac. Mali ima skoro 3 godine, nosi i dalje pelenu, ne jede sam, nego ga one hrane i njegove bočice uvijek moraju biti okrenute s tekstom.

 

 Ma da, nedaj bože da se inkomodira...šta će još ljudi počet očekivat od nje, da radi svoj posao, svašta...

14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?
16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Žalosno za viditi ovakve kurvanske poteze snimateljice...

 

 

Posljednje što nam dolazi iz Mađarske su snimci jedne snimateljice mađarske televizije kako udara sirijske izbjeglice dok je na novinarskom zadatku.
Na prvom snimku vidi se kako kako udara jednu djevojčicu.

 

Na drugom snimku ista snimateljica podmetnula je nogu starijem čovjeku koji u naručju nosi svoje dijete.

 

Snimateljica je navodno dobila otkaz nakon što su snimci prikazani širom svijeta. Ime snimateljice je Petra Lazlo, a radila je za N1TV.

 

 

http://www.klix.ba/vijesti/svijet/madjarska-snimateljica-lokalne-televizije-udarala-izbjeglice/150908119

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Ne znam zašto vas čude Mađari. Sjetimo se drugog svjetskog rata a zatim i hladnog rata. Danas Orban svakodnevno sere. Pogledajmo samo razliku odnosa Angele Merkel prema azilantima a što govori i radi Orban!

 

 

 

 

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...

Sjetimo se drugog svjetskog rata a zatim i hladnog rata. Danas Orban svakodnevno sere.

 

 

 

 

 mozda je poceo piti donat mg

Potpis!
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
boxer kaže...

Žalosno za viditi ovakve kurvanske poteze snimateljice...

 

 

Posljednje što nam dolazi iz Mađarske su snimci jedne snimateljice mađarske televizije kako udara sirijske izbjeglice dok je na novinarskom zadatku.
Na prvom snimku vidi se kako kako udara jednu djevojčicu.

 

Na drugom snimku ista snimateljica podmetnula je nogu starijem čovjeku koji u naručju nosi svoje dijete.

 

Snimateljica je navodno dobila otkaz nakon što su snimci prikazani širom svijeta. Ime snimateljice je Petra Lazlo, a radila je za N1TV.

 

 

http://www.klix.ba/vijesti/svijet/madjarska-snimateljica-lokalne-televizije-udarala-izbjeglice/150908119

 Vrlo pristrano izvještavanje. Na prvoj snimci je očito ljuta jer je krdo naletjelo na nju. Ne udara nikoga ciljano već iskaljava ljutnju. Druga snimka je upitna, ali izgleda kao da i taj lik ide na nju. U svakom slučaju neka frustracija postoji koje kod novinara ne bi smjelo biti, ali pisati o tome kako novinarka mlati "izbjeglice" s predumišljajem je čisti senzacionalizam.

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...

Ne znam zašto vas čude Mađari. Sjetimo se drugog svjetskog rata a zatim i hladnog rata. Danas Orban svakodnevno sere. Pogledajmo samo razliku odnosa Angele Merkel prema azilantima a što govori i radi Orban!

 

 Mađarima se baš nema što zamjerati. U drugom svjetskom ratu su bili oportunisti, s tim da je to logično obzirom na kompliciranu geopolitičku situaciju u kojoj su se nalazili. Očito je da im zločinački režim sam po sebi nije bio cilj (za razliku od Italije, Srbije ili Hrvatske). Brzo su došli u nemilost Nijemaca jer nisu podržavali njihove ciljeve. Za vrijeme hladnog rata su bili gotovo odmetnici iz Varšavskog pakta, ponovo u teškom položaju (sjeti se Ruske okupacije 1956.), dok je u DDRu kod Merkelice bilo jako puno pristaša komunističkog terora. Orban je sam bio predvodnik stvaranja oporbe u Mađarskoj, nekoliko godina i u ilegali dok je Merkelica (pametno) šutila sve do smirivanja situacije dugo iza pada Berlinskog zida. Tako da mi nije jasno što želiš reći pogotovo pozivanjem na hladni rat i WW2. Može malo detaljnije?
Orban razmišlja o dobrobiti onih koji su ga izabrali na izborima i to je ono što političar radi. Merkelica je kad zagrebeš ispod površine tipični političar koji se naginje kako vjetrovi pušu isključivo s ciljem opstanka na vlasti. Žive li Nijemci bolje pod njenom palicom? Naravno da ne, ona je populist i muljator poput ovih naših, a posljedice njene politike će se na njihovu žalost tek osjetiti. Ne tvrdim da je Orban u pravu ili da Merkel nije, ali to je tako. Mnogim političarima je u interesu stvaranje jake imigrantske populacije na socijali jer omogućuje veliko dodatno zaduživanje i stvara novu klasu glasača koji su lako potkupljivi obećanim socijalnim pravima. 

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
jozef kaže...
phoenix2003 kaže...

Ne znam zašto vas čude Mađari. Sjetimo se drugog svjetskog rata a zatim i hladnog rata. Danas Orban svakodnevno sere. Pogledajmo samo razliku odnosa Angele Merkel prema azilantima a što govori i radi Orban!

 

 Mađarima se baš nema što zamjerati. U drugom svjetskom ratu su bilioportunisti, ........

Oportunisti?! U ratu?!!! WTF! Ko je jamio-jamio?!

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...
jozef kaže...
phoenix2003 kaže...

Ne znam zašto vas čude Mađari. Sjetimo se drugog svjetskog rata a zatim i hladnog rata. Danas Orban svakodnevno sere. Pogledajmo samo razliku odnosa Angele Merkel prema azilantima a što govori i radi Orban!

 

 Mađarima se baš nema što zamjerati. U drugom svjetskom ratu su bilioportunisti, ........

Oportunisti?! U ratu?!!! WTF! Ko je jamio-jamio?!

 Hmm, moram priznati da me iznenadio (pa i razočarao) TU Drage Galića na ovakvu "argumentaciju". Ne treba to dalje komentirati, ionako ću dobiti crveni karton što ga uopće spominjem.
Inače radiš veliku grešku što povezuješ kriminal u ratu s politikom jedne države u ratu. To uglavnom nema veze jedno s drugim. Zbog političkog oportunizma je buknuo i prvi svjetski rat, svaka država gleda svoju priliku a u burnim ratnim godinama te prilike se lakše ostvaruju (bar prividno). Možda ne znaš da su se i nakon tog rata Francuzi ponašali oportunistički cijeđenjem Ruhra što je glavni uzrok krize u Njemačkoj i jačanja nacionalsocijalizma koji je omogućio dolazak Hitlera na vlast i realizaciju holokausta i svih strahota koje su se potom dogodile. Bez obzira na ishod radi se o legitimnoj politici jedne zemlje. Uostalom pogledaj hrpu zemalja koje su WW2 počele na jednoj strani, a završile na drugoj, Italija je najbolji primjer. Ako se ovdje pojavi neki povjesničar znat će nam nabrojati bezbroj takvih slučajeva.

 

P.S. pretpostavljam da na pitanje koje sam ti postavio u postu "slučajno" nisi odgovorio. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2015 12:42 (jozef).
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Ma nećeš dobiti nikakav karton, već sam dao TU Phoenixu jer je jasno istaknuo nakaradnost tvoje "argumentacije" - biti oportunist je za tebe u redu. Čuj, tu su rasni zakoni, logori za uništavanje, ideologija fašizma, pa se svrstajmo uz tu stranu jer je to "oportuno". Oportunizam znači zanemarivanje načela, moralnih i pravnih pravila i svrstavanje uz radnje i postupke koji ti trenutno najviše odgovaraju. 

U tom smislu je oportuno opljačkati leš, ili silovati onesviještenu (ili svaku drugu, for that matter) osobu. 

 

Dakle, pojam oportunizma NIJE POZITIVAN, tako da pretpostavljam da ili si jako mlad pa ti značenje riječi još nije posve jasno ili si tzv. "moralni idiot" (nije uvreda, termin se koristi u etici).

 

 

 

 

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2015 13:14 (Drago).
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...


U tom smislu je oportuno opljačkati leš, ili silovati onesviještenu (ili svaku drugu, for that matter) osobu. 

 


 

 

 

 

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
jozef kaže...

 Hmm, moram priznati da me iznenadio (pa i razočarao) TU Drage Galića na ovakvu "argumentaciju". Ne treba to dalje komentirati, ionako ću dobiti crveni karton što ga uopće spominjem.
Inače radiš veliku grešku što povezuješkriminal u ratu s politikom jedne države u ratu. To uglavnom nema veze jedno s drugim. Zbog političkog oportunizma je buknuo i prvi svjetski rat, svaka država gleda svoju priliku a u burnim ratnim godinama te prilike se lakše ostvaruju (bar prividno). Možda ne znaš da su se i nakon tog rata Francuzi ponašali oportunistički cijeđenjem Ruhra što je glavni uzrok krize u Njemačkoj i jačanja nacionalsocijalizma koji je omogućio dolazak Hitlera na vlast i realizaciju holokausta i svih strahota koje su se potom dogodile. Bez obzira na ishod radi se o legitimnoj politici jedne zemlje. Uostalom pogledaj hrpu zemalja koje su WW2 počele na jednoj strani, a završile na drugoj, Italija je najbolji primjer. Ako se ovdje pojavi neki povjesničar znat će nam nabrojati bezbroj takvih slučajeva.

 

P.S. pretpostavljam da na pitanje koje sam ti postavio u postu "slučajno" nisi odgovorio. 

Jesi li ti prespavao devedeste ili što?!

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2015 22:07 (phoenix2003).
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
jozef kaže...

 Vrlo pristrano izvještavanje. Na prvoj snimci je očito ljuta jer je krdo naletjelo na nju. Ne udara nikoga ciljano već iskaljava ljutnju. Druga snimka je upitna, ali izgleda kao da i taj lik ide na nju. U svakom slučaju neka frustracija postoji koje kod novinara ne bi smjelo biti, ali pisati o tome kako novinarka mlati "izbjeglice" s predumišljajem je čisti senzacionalizam.

 Naslov jeste pristran i pomalo senzacionalistički i to je maltene standard novinarskog izvještavanja no treba pogledati srž informacije.

Kakva to baraba moraš biti da nogom udaraš dijete koje otac vuče za ruku i još ono kurvanski podmećeš nogu starcu koji nosi dijete u naručju, te koji potom pada na dijete. I ti imaš opravdanje za takve postupke?

Starca vuče policajac za jaknu i tzv. novinarka snimateljica mu podmeće nogu. Hajde da je to samo neki muškarac ali to je čovjek sa djetetom u naručju, wtf jesu li tebi sve na broju?

Također, primi na znanje da kada se priča o ljudima onda se za njih kaže skupina, grupa, mnoštvo i sl., a krdo za životinje, stoku...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
moderator
offline
Što se događa s našim društvom?

Nije kod nas, al mi nešto ne radi Fejs, pa moram ovdje protestirati!

 

Lopine provalile gospodinu Bilzerianu u kuću! Ima li išta više sveto?!?!?!?!?

 

 

http://www.people.com/article/dan-bilzerian-house-broken-into-hollywood-hills

 

 

This space for rent!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...
...

 

 

 

 ISIL-ovci su filantropi u usporedbi s ovim barabama!

Freak Show Inc.
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Umjeren, decentan, dostojanstven - gospodin!

 

 

This space for rent!
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

Lopine provalile gospodinu Bilzerianu u kuću! Ima li išta više sveto?!?!?!?!?

 

http://www.people.com/article/dan-bilzerian-house-broken-into-hollywood-hills

 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

http://www.24sata.hr/news/svi-osmasi-u-vukovaru-uce-o-ratu-za-slobodu-i-domovinu-436495

S novom školskom godinom napokon će zaživjeti nekoliko godina stara ideja, koja je prošle godine uspješno prošla pilot-projekt. Svi osmaši hrvatskih osnovnih škola obvezno će u svom nastavnom programu morati doći u posjet Vukovaru i u tamošnjem Memorijalnom centru poslušati predavanja o Domovinskom ratu i bitki za Vukovar.

 

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
captain_soap_McTawish kaže...

http://www.24sata.hr/news/svi-osmasi-u-vukovaru-uce-o-ratu-za-slobodu-i-domovinu-436495

S novom školskom godinom napokon će zaživjeti nekoliko godina stara ideja, koja je prošle godine uspješno prošla pilot-projekt. Svi osmaši hrvatskih osnovnih škola obvezno će u svom nastavnom programu morati doći u posjet Vukovaru i u tamošnjem Memorijalnom centru poslušati predavanja o Domovinskom ratu i bitki za Vukovar.

 

 

 

Zašto se snebivaš? Živim pokraj Vukovara i mislim da je to jako lijepo. Ne zalažem se za nikakvu desničarsku propagandu, baš naprotiv. Ali činjenica je da se radi o povijesno vrlo zanimljivom gradu. Osnovnoškolci uglavnom tijekom školovanja imaju nekoliko udaljenih izleta pa zašto ne bi onda vidjeli Vukovar? Grad je gotovo u potpunosti saniran i vrlo je lijep.

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Friday kaže...

 

Zašto se snebivaš? Živim pokraj Vukovara i mislim da je to jako lijepo. Ne zalažem se za nikakvu desničarsku propagandu, baš naprotiv. Ali činjenica je da se radi o povijesno vrlo zanimljivom gradu. Osnovnoškolci uglavnom tijekom školovanja imaju nekoliko udaljenih izleta pa zašto ne bi onda vidjeli Vukovar? Grad je gotovo u potpunosti saniran i vrlo je lijep.

 Nemam ja ništa protiv Vukovara niti izleta u Vukovar, dapače nadam se da ću osobno imati priliku otići u posjet. Rekao bih čak da velik broj škola samostalno organizira izlete u Vukovar (kao i u ostale destinacije), no ono što mi smeta što je ovo isključivo u propagandne svrhe, da nije ne bi bilo obavezno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2015 14:40 (captain_soap_McTawish).
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
captain_soap_McTawish kaže...

 Nemam ja ništa protiv Vukovara niti izleta u Vukovar, dapače nadam se da ću osobno imati priliku otići u posjet. Rekao bih čak da velik broj škola samostalno organizira izlete u Vukovar (kao i u ostale destinacije), no ono što mi smeta što je ovo isključivo u propagandne svrhe, da nije ne bi bilo obavezno.

Mislim da je Vukovar najbolji mogući izbor za ovako nešto. Na primjeru Vukovara je moguće vidjeti što rat u stvari jest. Razaranje i ubijanje te na kraju balade odmazda na nemoćnima. Ako na osnovu ovoga ne možeš steći pravu sliku o ratu ne znam na osnovu čega možeš.

Stručnjak za odmaganje...
13 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Jedino će biti problem tko će to platiti. Terenske nastave bi u svakom slučaju moglo biti više.

 

Ali čini mi se da so od 6 000 problema u hrvatskim školama krenuli s riješavanjem onih najmanje bitnih. 

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ROFLOLMAO kaže...

Jedino će biti problem tko će to platiti. Terenske nastave bi u svakom slučaju moglo biti više.

 

Ali čini mi se da so od 6 000 problema u hrvatskim školama krenuli s riješavanjem onih najmanje bitnih. 

Pa ne radi se tako samo po skolama. Svugdje se rijesavaju nebitni problemi, a pravi se guraju pod tepih, tako se to radi u HR.

Rvat katolik!
16 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
boxer kaže...
jozef kaže...

 Vrlo pristrano izvještavanje. Na prvoj snimci je očito ljuta jer je krdo naletjelo na nju. Ne udara nikoga ciljano već iskaljava ljutnju. Druga snimka je upitna, ali izgleda kao da i taj lik ide na nju. U svakom slučaju neka frustracija postoji koje kod novinara ne bi smjelo biti, ali pisati o tome kako novinarka mlati "izbjeglice" s predumišljajem je čisti senzacionalizam.

 Naslov jeste pristran i pomalo senzacionalistički i to je maltene standard novinarskog izvještavanja no treba pogledati srž informacije.

Kakva to baraba moraš biti da nogom udaraš dijete koje otac vuče za ruku i još ono kurvanski podmećeš nogu starcu koji nosi dijete u naručju, te koji potom pada na dijete. I ti imaš opravdanje za takve postupke?

Starca vuče policajac za jaknu i tzv. novinarka snimateljica mu podmeće nogu. Hajde da je to samo neki muškarac ali to je čovjek sa djetetom u naručju, wtf jesu li tebi sve na broju?

Također, primi na znanje da kada se priča o ljudima onda se za njih kaže skupina, grupa, mnoštvo i sl., a krdo za životinje, stoku...

 ovo sto se desava nije nikakva izbjeglicka kriza ovo je invazija jedne strane opasne civilizacije  i mentaliteta. Treba ih sve vratiti u Tursku odakle su otjerani ili u domovinu Siriju pa nek traze oprost od al assada kojeg su izdali!

Europa europljanima !

 

 

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Van_Blaster kaže...
ovo sto se desava nije nikakva izbjeglicka kriza ovo je invazija jedne strane opasne civilizacije  i mentaliteta. Treba ih sve vratiti u Tursku odakle su otjerani ili u domovinu Siriju pa nek traze oprost od al assada kojeg su izdali!
Europa europljanima !

Sarkazam?

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
duhonja kaže...

(mozda i za ovbo popušim crveni,a mozda i gore..)

Dobar je strah, kome ga je Bog dao... 

Anal probing; jer ima i gorih stvari od pušenja ku*ca Anal probing; jer ima i gorih stvari od pušenja ku*ca
Gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2015 20:26 (Veliki Brat).
9 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Veliki Brat kaže...
duhonja kaže...

(mozda i za ovbo popušim crveni,a mozda i gore..)

Dobar je strah, kome ga je Bog dao... 

 Hvala kolega..ucit cu na tvom zivopisno opisanom iskustvu..

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Van_Blaster kaže...

Europa europljanima !

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Van_Blaster kaže...

 ovo sto se desava nije nikakva izbjeglicka kriza ovo je invazija jedne strane opasne civilizacije  i mentaliteta. Treba ih sve vratiti u Tursku odakle su otjerani ili u domovinu Siriju pa nek traze oprost od al assada kojeg su izdali!

Europa europljanima !

 

 

 Ne bih sada da širim diskusiju o izbjeglicama jer se o tome već pričalo. Ukratko, kritikujem neetičko ponašanje jedne osobe, žene i snimateljice na radnom zadatku jer nasumično fizički nasrće na djevojčicu i čovjeka sa djetetom. Meni to izgleda degutantno.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice