Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.182
|
čitano: 6.381.855
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Arendelle kaže...

 Valja izbjegavati minisuknje za ovakvih hladnih dana. Ako ne zbog toga što je velika mogućnost da se prehladiš, onda zato što "zimske tenisice" nikako ne pristaju uz njih.

 Vidiš a ja sam baš mislila da je kombinacija dopičnjaka i tenisica baš če-če

Da sam imala minisuknju sad bi mi noge amputirali.  

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
8 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Da sam platio ulaznicu, sad bih se već žalio na blagajni...

:(

Oh, well...

Kruha i igala...
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
fer-de-lance kaže...

Da sam platio ulaznicu, sad bih se već žalio na blagajni...

:(

Oh, well...

 Ih pa ko ti kriv kad kupuješ kokice za krivu predstavu. Nemoš očekivat akciju u tragikomediji.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
8 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ddarknessfairyy kaže...

 Ih pa ko ti kriv kad kupuješ kokice za krivu predstavu. Nemoš očekivat akciju u tragikomediji.

 Iskreno da kažem, očekivao sam samo malo girl on girl švedske akcije, a na kraju dobijem političke igre...

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2017 22:23 (fer-de-lance).
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...
 Ne lupetaj. Švica je imala pa je povukla zbog neisplativosti...

 

 

 Ne lupetaj. Grad St.Moritz je uskratio novcanu potporu jer je sam u problemima oko gradskog proracuna.

 

Dali je staza isplativa ili nije je na gradu koji fincira istu da odluci sta su mu prioriteti. Dali ce to biti socijlana politika ili promocija turizma nema veze sa isplativoscu skijaske staze ili pucke kuhinje.

 

Nije ni tvoje opcenito trkeljanje na forumu isplativo bug urednistvu/kuci pa je opet tu radi sirenja/promocije plularizma na portalu opcenito.

 

City Race

 

https://web.facebook.com/StMoritzCityRace/

 

 

fer-de-lance kaže...

 Iskreno da kažem, očekivao sam samo malo girl on girl švedske akcije, a na kraju dobijem političke igre...

 

Zazmiri i stavi ruku tamo gdje je Al Bundy drzi i eto tebi akcije.... 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2017 22:35 (spaljeni).
8 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Lijen sam, rade to prepustim ženama.

(zato kaj nemam dobru koordinaciju ruku)

Kruha i igala...
12 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?
spaljeni kaže...
DarthMarkus kaže...
 Ne lupetaj. Švica je imala pa je povukla zbog neisplativosti...

 

 

 Ne lupetaj. Grad St.Moritz je uskratio novcanu potporu jer je sam u problemima oko gradskog proracuna.

 

 

 

Sreća naša tu Zagreb briljira...

 

P.S. bolje širit pluralizam nego šovinizam

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2017 23:31 (DarthMarkus).
16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Mislim da je vazno napomenuti ono sto se cesto ne napominje i ono sto Index namjerno ne spominje.

 

Grad je u cijelom eventu Snjezne kraljice pokrivao samo 25% od ukupne cijene odrzavanja mitinga i spektakla na Trgu.

To je cca nekih 7 milijuna kuna, a ne 25 koji se spominju.

75% pokrivaju sponzori, prodaja ulaznica itd.

 

Po meni super deal, velika promocija Zagreba i Hrvatske.

 

 

Btw. Svicarska je vec dovoljno poznata sama po sebi i po skijanju i po jos 500 stvari ukljucujuci to da imaju para ko blata.

Njima mozda nije isplativo jer od toga nemaju cisti profit ali ja tvrdim da nama jest.

Mi nismo Svicarska, nemamo njihovu lovu ali nenamo ni njihov brand "Svicarska".

Mi stvaramo svoj brend, a bogme ga stvaramo sjajno zadnjih godina!

Snjezna kraljica nisu fontane, ovo je nesto stvarno korisno za ZG i Hrvatsku.

- Psiho246
16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Hajmo se malo naoružat, zakaj ne ima se para a pogotovo trofazni/nepotrebni "heliči Crni Jasterbi močno transportno oružje=moramo kupit kvotu Američanskog oružja".

 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kolinda-otkrila-hrvatska-kupuje-novu-borbenu-eskadrilu-i-black-hawkove/939856.aspx

 

Dok izgubljena ekipa mozga kaj če letečeg oružja kupit, Slavoniju ko hebe "nego je opet uštedil na vrlo skupoj izolaciji cijevi" pa eto nek voda teče.Još koja godina i u Slavoniji če ostat samo prazne kuče, odoše ljudi trbuhom za kruhom nažalost nema druge opcije.

 

http://www.24sata.hr/news/kaos-u-osijeku-zbog-hladnoce-pukla-cijev-bolnica-pod-vodom-506403

 

 

 

16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Sto se tice ovih panicnih naslova o hladnoci, ja se nadam  da ima jos starijih clanova koji se sjecaju da su prije zime bile normalne sa temperaturama od -15 do -20. I kao djeca bili smo vani svaki dan na sanjkama, radili utvrde od smrznutog snijega, vozili se biciklima smrznutim barama i jezerima gdje je led bio tako tvrd da smo bacali kamenje na njega i nije htio puknuti...

8 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

meni ovi minusi odgovaraju,jbga,polarni covjek a i nostalgicno se prisjecam djetinjstva kad je svaka zima bila kakva i treba da bude

 

 

waaagh
8 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
walentkane kaže...

Sto se tice ovih panicnih naslova o hladnoci, ja se nadam  da ima jos starijih clanova koji se sjecaju da su prije zime bile normalne sa temperaturama od -15 do -20. I kao djeca bili smo vani svaki dan na sanjkama, radili utvrde od smrznutog snijega, vozili se biciklima smrznutim barama i jezerima gdje je led bio tako tvrd da smo bacali kamenje na njega i nije htio puknuti...

 Upravo to, ovo kaj danas mediji forsiraju (mega val hladnoće ) je čisto senzacionalističko sranje.

Evo, danas sam proveo pola dana s ekipom na obližnjoj zaleđenoj bari, i moram priznat da je to fakat toplo u odnosu na godine kad sam ja bio mlad.

Čak sam i mogao pišati a da me nije peklo od hladnoće , i nemam sige po bradi....

Nije to prava zima, a da ne pričam da se ne sjećam kad je zadnji put krknulo pola metra snijega....

 

Jedna prigodna:

 

 

Kruha i igala...
12 godina
online
Što se događa s našim društvom?

rambox u  Slavoniji već jesu prazne kuće...

 

Evo ja kad sam išao u školu (okolica SB-a), bilo nas je tri razreda (a,b,c), sad ne mogu skupit jedan razred...

 

Svaka druga kuća je prazna (doslovno), tj. starce koji su umrli nitko nije naslijedio.

 

I onda vele "Imamo HR !!! "...Imamo mi goli q...

7 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

 Pet mjeseci s ovim nickom. Marconi je višestruko protjerivani povratnik. 

Reče moderator koji je par godina trolao s nickom @Verbatim

 

Po pravilima foruma trebao je sam sebe nokautirati i proćerati s ovog ugodnog mjesta.

16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Ne. (Ali hvala ti što si mi potvrdio da si Bruno. Ovo je bilo lako...)

 

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2017 20:43 (Drago).
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Kakva su pravila o duplim nickovima? Kaj u slucaju ako moderator ima dupli nick i oba su vrlo aktivna (postoji bar jedan takav)? :)

 

EDIT: vidim sad u pravilima da je striktno zabranjeno.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2017 20:52 (nixass).
15 godina
odjavljen
offline
Što se događa s našim društvom?

Opet Drago radi reda u pješčaniku... Ovim tempom ćemo ostati bez vesele ekipe koja sjedi u kutu, jede zemlju i doziva mamu svaki put kad ih netko pogleda

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Bruno je na posebnom režimu.

 

This space for rent!
12 godina
online
Što se događa s našim društvom?

Drago se vratio iz transcedativnog Zen majstora u .....Dragu !!! 

 

HAHA...

 

Btw Marconi, drugi put promjeni nick u Predrag Raos ili Božidar Alić, tako te neće skužit...

 

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Nije Bruno u pitanju :p

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
odjavljen
offline
Što se događa s našim društvom?

Fascinatno... I iz groba dijeli TDove...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Sum_of_all_fears kaže...

Fascinatno... I iz groba dijeli TDove...

 

 

This space for rent!
8 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Stići će nas njegova ruka.

vocap, bičz?
15 godina
odjavljen
offline
Što se događa s našim društvom?

Horror film. Povampireni ustaše opsjedaju državu, forumaši izlaze iz grobova...

 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

he,he

16 godina
moderator
offline
Što se događa s našim društvom?

Dosta međusobnog vrijeđanja.

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Fascinatno... I iz groba dijeli TDove...

 

 

Mali Tony s' Sustipana

Ni' izdržo ni par dana

 

Baljezga o koočemu

Misl'o Dragi sjebat temu

 

Pa je Drago izvadio pam pam pam pam

Mali Tony sad živi na Lo vri ncu.

12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

Ne. (Ali hvala ti što si mi potvrdio da si Bruno. Ovo je bilo lako...)

 

 Jebi ga, zadnji put kada sam otvorio toniev profil vidim 2000. godište. Taman se ponadao da ima opravdaje, pubertet i to...Kad ono onaj 40-godišnjak. 

12 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Izgleda da sam propustio nešto jer nisam upoznat s likom i djelom dotičnog Brune :D

 

Tread softly because you tread on my dreams.
13 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Drago, forkaju nam temu tu po forumu. Zar ćemo dopustiti da se to događa? Kome treba pisati peticiju?

Stručnjak za odmaganje...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice