Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.280.025
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Što se događa s našim društvom?

Index osim sto objavljuje naslov "Okruzeni smo ljudskim smece" njihov gazda (Babic) redovno pljuje i vrijedja sve oko sebe na fejs profilu, u jednom postu koristi rijeci: glup covjek, degenerici, smece, sljam, proljev od ljudi, itd, a da ne spominjem ostalo. U najmanju ruku mislim da je nekorektno od tog portala da objavi ovakvu vijest kad im je gazda jos gori.

 

Mediji su takodjer pokvareni, npr. kriza u Ukrajini je prikaza ko da su Rusi najveca gamad, a Ameri oslobodioci, a iza te price stoji jos "n" faktora koji nisu uzeti u obzir, tko procita tu i tam neki americki medij moze se bez problema uocit manipulacija. 

 

Tak da ovi ispadi bijesa su nista, 0 bodova tj. bezopasni niti utjecu na nesto veliko, ali da bi se odredjene osobe (ako nista zbog sebe) mogle bolje iskontrolirat ne bi bilo lose. 

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2015 15:07 (Edge).
16 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

Zar ne živimo u demokraciji, zar nema svatko pravo na svoje misljenje ?
Ovo je diktatura na lijevo-"liberalni" način predvođena režimskim medijima..

Long Live Freedom
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2015 16:07 (The Black Iso).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Edge kaže...

 

The Black Iso kaže...

 

 Pa dečkići, jedna Njemačka je nesumnjivo demokratska država, ali bi ti za ovakvo spominjanje Hitlera, plinskih komora, konc logora i ostalih ''ljepota'' na Facebooku, pod pravim imenom , policija pokucala na vrata.

 

Ipak oni nisu balkanska prćija gdje se zakoni ne provode.

 

BTW, demokracija nije anarhija.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2015 18:10 (kizo2703).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
The Black Iso kaže...

Zar ne živimo u demokraciji, zar nema svatko pravo na svoje misljenje ?
Ovo je diktatura na lijevo-"liberalni" način predvođena režimskim medijima..

Nacionalizam, pozivanje na nerede, mržnja po vjerskoj/nacionalnoj osnovi je "pravo na mišljenje"???

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
16 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Mala pomoć ako neznate za koga glasati, meni izbacilo HRAST.

Pokreni aplikaciju Gdje sam 2015.!

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Sum_of_all_fears kaže...

Nacionalizam, pozivanje na nerede, mržnja po vjerskoj/nacionalnoj osnovi je "pravo na mišljenje"???

 Pa, to je i "program" HDZ-a i satelita! Pa čemu se onda čudimo?!

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2015 16:27 (kizo2703).
16 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

nacionalizam nije los to je stvar kulturoloskog indetiteta  , nacionalni ekstremizam je los i spada u asocijalno ponasanje potpuno isto kao i  ljevicarsi paratizam i njihov promaseni gospodarski sustav bez konkurentnosti i slobodnog trzista  na temeljima spekulacija kojekakvih besposlicara pseudo filozofa devetnaestog stoljeca 

europa europljanima
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tunder kaže...

Mala pomoć ako neznate za koga glasati, meni izbacilo HRAST.

Pokreni aplikaciju Gdje sam 2015.!

 

Svođenje vlastitog izbora na obični upitnik je poprilično pogrešna stvar. Ne samo da ovaj upitnik ne treba slušati, nego osoba koja nema pojma za koga glasovati, po meni, ne bi niti trebala izaći na izbore ukoliko se ne želi barem upoznati s opcijama.

Ukoliko ljudi nisu spremni odvojiti malo vremena za osnovnu političku pismenost i barem par klikova na internetu da vide tko je tko, glasovanje nema nikakvog smisla.

 

Recimo da meni ispadne HDZ kao najbolji izbor. Nisam odgovarao na ova pitanja i stvarno sumnjam da bi, ali eto, recimo.

Ja sebe nikako ne bih mogao smatrati normalnom osobom kada bih rekao "ok, dobro, hdz i ekipica", a dobro znam što su HDZ-ovci napravili i u kakvom su rasulu ostavili zemlju prije ovih cirkusanata.

 

Sat vremena bauljanja po internetu dovoljno je da saznaš ponešto o kandidatima na listi i što zastupaju.

Još bolje, kakvi su ljudi. Iskoristite tu mogućnost preferencijalnog glasovanja, ma kako bijedna bila.

Battlelog: [deda] lubosaur
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Sum_of_all_fears kaže...
The Black Iso kaže...

Zar ne živimo u demokraciji, zar nema svatko pravo na svoje misljenje ?
Ovo je diktatura na lijevo-"liberalni" način predvođena režimskim medijima..

Nacionalizam, pozivanje na nerede, mržnja po vjerskoj/nacionalnoj osnovi je "pravo na mišljenje"???

 Malo treba da Nazi minioni ustase pokazu svoje pravo lice. Za njih je "sloboda misljenja" reci da nekoga treba utusiti plinom, u njihovoj poremecenoj i maloumnoj glavi je to valjda "humana eutanazija" . . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
9 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Van_Blaster kaže...

nacionalizam nije los to je stvar kulturoloskog indetiteta  , nacionalni ekstremizam je los i spada u asocijalno ponasanje potpuno isto kao i  ljevicarsi paratizam i njihov promaseni gospodarski sustav bez konkurentnosti i slobodnog trzista  na temeljima spekulacija kojekakvih besposlicara pseudo filozofa devetnaestog stoljeca 

 Tužno je ako smatraš da nacionalizam nije loš. Nekakve podjele po umjetnim granicama i pseudorazlikama u genima i krvnim zrncima nas nikada neće odvest naprijed. Ali dobro, daleko smo mi još od priznavanja da sjebavamo čitavu planetu, još je dalje priznavanje da smo svi crveni pod kožom.

11 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

govor mržnje nije sloboda govora i točka

kretene koji se tako ponašaju treba sankcionirati po džepu, jer većina njih na ovakve javne prozivke će se još i napuhati od ponosa

15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

ahhahaa.. nema više 'slobode govora' ili umjetničkog ''izričaja''. Bećarac.. pa ti pjevaj.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tunder kaže...

Mala pomoć ako neznate za koga glasati, meni izbacilo HRAST.

Pokreni aplikaciju Gdje sam 2015.!

 

 Sa nekom smotanom aplikacijom ili bez nje, 80% hrvatske političke scene spada pod "parazitske hrastove-bukve sa gadnim korjenjem" koje se teško može isčupat.

 

 

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ihush kaže...

ahhahaa.. nema više 'slobode govora' ili umjetničkog ''izričaja''. Bećarac.. pa ti pjevaj.

Majko mila, di smo mi zapeli u '39.-oj, kad se ljudima za tekstove pjesama pišu kazne... I što sad? Oće mu odrapit tih pet somova pri svakom izvođenju, ili mogu i ja za tu cifru dobit doživotnu zadovoljštinu jebavanja majke cajkanima - kad me prijave, samo im pokažem potvrdu o plaćenoj kazni i vozi dalje?

Gledam te!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Veliki Brat kaže...

Majko mila, di smo mi zapeli u '39.-oj, kad se ljudima za tekstove pjesama pišu kazne... I što sad? Oće mu odrapit tih pet somova pri svakom izvođenju, ili mogu i ja za tu cifru dobit doživotnu zadovoljštinu jebavanja majke cajkanima - kad me prijave, samo im pokažem potvrdu o plaćenoj kazni i vozi dalje?

 Da, cajkana ni u slučaju ne smiješ ''uvrijedit'' ni u naznaci, ali zato se "SS" može šetat po Zagrebu, bez ikakvih posljedica.

 

Kaj će tek radit ako dobiju dovoljno glasova?!

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
8 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

Mi nismo više ni banana država, mi smo trula-smrdljiva-banana država. Neko se treba obračunat sa ovim pobješnjelim nazi-feminizmom, i prestat financirat Sarnavke & co.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Sad Beaver kaže...

Neko se treba obračunat sa ovim pobješnjelim nazi-feminizmom, i prestat financirat Sarnavke & co.

 ????????????????????? Nazi-feminizam?!  Daj meni malo toga na čemu si!

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kizo2703 kaže...
Sad Beaver kaže...

Neko se treba obračunat sa ovim pobješnjelim nazi-feminizmom, i prestat financirat Sarnavke & co.

 ????????????????????? Nazi-feminizam?!  Daj meni malo toga na čemu si!

mozda je clan:

http://www.male100x100.eu/

 

da faq???????

“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
16 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?


"Govor mržnje" je danas ekvivalent "blasfemije" u srednjem vijeku. Kolokvijalno rečeno, može te se za isti prozvati, ne maltene, već doslovno bilo što.

Zaista bi bilo zabavno, da nije žalosno, koliko licemjerja se sadržano u tim modernim dogmama, i koliko se paralela može povući sa tiranijom crkve ili bilo kojom drugom u povijesti.
Čar liberalnog pokreta i ključni sastojak iskog je selektivnost. Kaže otprilike ovako: "možeš to, to i to, NO pod uvijetom tim tim i tim, i samo ako je tako i pod tim uvijetima, tada je ok."

I naravno, pravila što je dobro a što loše donose oni sami.
Zaista čovjek kad ovako sagleda malo objetivno stvari shvati da mu ne treba ni komedija ni satira, kad ima prilike oko sebe gledati ovakve stvari.

Bilo da se radi o izbjeglicama, nasukanim dupinima, otopljenim lednjacima... uvijek netko diktira što je dobro a što nije.

I to čovjek mora prihvatiti, inače je neprijatelj. I da, zaboravio sam, sve pod paskom "slobode".

Eto, da ne znam bolje, rekao bih da ta doktrina i nije baš toliko liberalna, no što ja znam seljačina...

Long Live Freedom
9 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
The Black Iso kaže...


"Govor mržnje" je danas ekvivalent "blasfemije" u srednjem vijeku. Kolokvijalno rečeno, može te se za isti prozvati, ne maltene, već doslovno bilo što.

Zaista bi bilo zabavno, da nije žalosno, koliko licemjerja se sadržano u tim modernim dogmama, i koliko se paralela može povući sa tiranijom crkve ili bilo kojom drugom u povijesti.
Čar liberalnog pokreta i ključni sastojak iskog je selektivnost. Kaže otprilike ovako: "možeš to, to i to, NO pod uvijetom tim tim i tim, i samo ako je tako i pod tim uvijetima, tada je ok."

I naravno, pravila što je dobro a što loše donose oni sami.
Zaista čovjek kad ovako sagleda malo objetivno stvari shvati da mu ne treba ni komedija ni satira, kad ima prilike oko sebe gledati ovakve stvari.

Bilo da se radi o izbjeglicama, nasukanim dupinima, otopljenim lednjacima... uvijek netko diktira što je dobro a što nije.

I to čovjek mora prihvatiti, inače je neprijatelj. I da, zaboravio sam, sve pod paskom "slobode".

Eto, da ne znam bolje, rekao bih da ta doktrina i nije baš toliko liberalna, no što ja znam seljačina...

 Da, neke civilizacijske norme postoje. Ne može baš sve biti dozvoljeno. Pogotovo ne pozivanje na polijevanje benzinom i paljenje. Neki do toga dođu sami svojim shvaćanjem moralnosti, nekima koji bi utrpali pozive na klanje pod slobodu govora očito treba crtat.

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
The Black Iso kaže...


"Govor mržnje" je danas ekvivalent "blasfemije" u srednjem vijeku. Kolokvijalno rečeno, može te se za isti prozvati, ne maltene, već doslovno bilo što.

Zaista bi bilo zabavno, da nije žalosno, koliko licemjerja se sadržano u tim modernim dogmama, i koliko se paralela može povući sa tiranijom crkve ili bilo kojom drugom u povijesti.
Čar liberalnog pokreta i ključni sastojak iskog je selektivnost. Kaže otprilike ovako: "možeš to, to i to, NO pod uvijetom tim tim i tim, i samo ako je tako i pod tim uvijetima, tada je ok."

I naravno, pravila što je dobro a što loše donose oni sami.
Zaista čovjek kad ovako sagleda malo objetivno stvari shvati da mu ne treba ni komedija ni satira, kad ima prilike oko sebe gledati ovakve stvari.

Bilo da se radi o izbjeglicama, nasukanim dupinima, otopljenim lednjacima... uvijek netko diktira što je dobro a što nije.

I to čovjek mora prihvatiti, inače je neprijatelj. I da, zaboravio sam, sve pod paskom "slobode".

Eto, da ne znam bolje, rekao bih da ta doktrina i nije baš toliko liberalna, no što ja znam seljačina...

Javno poticanje na nasilje jasno je definirano člankom 325. kaznenog zakonom i tu nema nikakve skrivene premise, kolokvijalnih izraza, ekvivlenata ili "doslovno bilo što".

Javno poticanje na nasilje i mržnju
Članak 325.tt

(1) Tko putem tiska, radija, televizije, računalnog sustava ili mreže, na javnom skupu ili na drugi način javno potiče ili javnosti učini dostupnim letke, slike ili druge materijale kojima se poziva na nasilje ili mržnju usmjerenu prema skupini ljudi ili pripadniku skupine zbog njihove rasne, vjerske, nacionalne ili etničke pripadnosti, podrijetla, boje kože, spola, spolnog opredjeljenja, rodnog identiteta, invaliditeta ili kakvih drugih osobina,

kaznit će se kaznom zatvora do tri godine.

(2) Kaznom iz stavka 1. ovoga članka tt kaznit će se tko javno odobrava, poriče ili znatno umanjuje kazneno djelo genocida, zločina agresije, zločina protiv čovječnosti ili ratnog zločina, usmjereno prema skupini ljudi ili pripadniku skupine zbog njihove rasne, vjerske, nacionalne ili etničke pripadnosti, podrijetla ili boje kože, na način koji je prikladan potaknuti nasilje ili mržnju protiv takve skupine ili pripadnika te skupine.

(3) Za pokušaj kaznenog djela iz stavka 1. i 2. ovoga članka tt počinitelj će se kazniti.

 

Govor mržnje nije ekvivalent ničega. Postoji zakon kojeg treba poštivati. Jasno je u zakonu specificirano što točno znači koji dio i uopće nema otvorenog pitanja.

 

A sad svi vi korisnici foruma koji mu klikćete TD na svakom postu, mislim da ih ima preko 100.000 do sada:

 

Kako danas neka osoba može reć da "se paralela može povući sa tiranijom crkve ili bilo kojom drugom u povijesti". Nadam se da trollaš cijelo vrijeme.

8 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?

Neka mi neko objasni kako kazna za bećarac nije debilizam par excellence.

15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
The Black Iso kaže...

Zar ne živimo u demokraciji, zar nema svatko pravo na svoje misljenje ?
Ovo je diktatura na lijevo-"liberalni" način predvođena režimskim medijima..

Malo te yebe definicija demokracije. Demokracija ne znači da možeš raditi govoriti što hoćeš. Pogotovo ako govoriš kako bi nekog trebalo zapaliti benzinom. 

Rvat katolik!
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Sori radi doubleposta...

 

Evo malo razmišljam. Da je ove naše ultradesničare staviti u svoju državicu, dati im da kroj svoje zakone, oni bi se vjerovatno međusobno poubijali u roku od godine dana, a zakoni bi dopuštali protjerivanje/mučenje/ubijanje svega što je drugačije ili drugačije misli...

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2015 14:28 (tnakir).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...
The Black Iso kaže...

Zar ne živimo u demokraciji, zar nema svatko pravo na svoje misljenje ?
Ovo je diktatura na lijevo-"liberalni" način predvođena režimskim medijima..

Malo te yebe definicija demokracije. Demokracija ne znači da možeš raditi govoriti što hoćeš. Pogotovo ako govoriš kako bi nekog trebalo zapaliti benzinom. 

Sloboda koja ne zadire u slobodu drugog je za takav ''mindset'' jednostavno nedokučiva zagonetka. Džabe se trudiš.

Tread softly because you tread on my dreams.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

Sori radi doubleposta...

 

Evo malo razmišljam. Da je ove naše ultradesničare staviti u svoju državicu, dati im da kroj svoje zakone, oni bi se vjerovatno međusobno poubijali u roku od godine dana, a zakoni bi dopuštali protjerivanje/mučenje/ubijanje svega što je drugačije ili drugačije misli...

 

Opet bi im bili komunisti krivi.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Sad Beaver kaže...

Neka mi neko objasni kako kazna za bećarac nije debilizam par excellence.

Policija ne učestvuje u javnom skupu radi provoda i uživanja. Policija je državni organ čiji su službenici zaštićeni zakonom.

8 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...

Policija ne učestvuje u javnom skupu radi provoda i uživanja. Policija je državni organ čiji su službenici zaštićeni zakonom.

 Kakve to ima veze? Zašto su morali kaznit lika zbog bećarca? Koliko glup moraš bit?

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2015 21:00 (Sad Beaver).
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Sad Beaver kaže...
phoenix2003 kaže...

Policija ne učestvuje u javnom skupu radi provoda i uživanja. Policija je državni organ čiji su službenici zaštićeni zakonom.

 Kakve to ima veze? Zašto su morali kaznit lika zbog bećarca? Koliko glup moraš bit?

 Žensko u unformi je opasna kombinacija sa kojom se ne treba zezati.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Sad Beaver kaže...
phoenix2003 kaže...

Policija ne učestvuje u javnom skupu radi provoda i uživanja. Policija je državni organ čiji su službenici zaštićeni zakonom.

 Kakve to ima veze? Zašto su morali kaznit lika zbog bećarca? Koliko glup moraš bit?

Toliko da ne shvatiš bit.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice