Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane

poruka: 312
|
čitano: 96.447
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
1domagoj1 kaže...

Od ranog jutra, a link postavljen u pol 2.

 

Evo ga fizičar došao

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
unimatrix001 kaže...

 Bit ce da je ovo o okusnim pupoljcima istina :)

A sto se budaletina tice....hmmmm ..ja bi jedino okrivio osobu koja je zaduzena za nabavu...takvi su obicno totalni krelci ( cast iznimkama )

 

Niti ovi koji nabavljaju znaju šta treba nabavit, niti se ovi koji prodaju potrude proslijedit nabavljačim što ljudi traže.

Ukoliko nisi profesionalni proizvođač onda nemožeš nabavit ništa prije 3-ćeg mjeseca, a i onda su količine i izbor očajni. Da ne pričam o tome da na Hrvatskoj sortnoj listi postoje slovom i brojkom TRI vrste ljutih paprika. 

Ajd bar od kad smo u EU smijemo uvozit pa ja svoje dovlačim iz Poljske

Bastardo kaže...

VEC SI POSADILA?!

Pa moje sjemenke jos stoje u vrecici ... daj govori sta da radim, pliz!

 Da. Prije 10 dana. Neke su već nikle. Neke kojima treba dulje da proklijaju još nisu. 

 Ove godine su u papir posudicama jer ih mislim brzo presadit u bolju supstrat(čim ga smradovi nabave).

Bastardo kaže...

Na toplo? Pa daj detalje. Znam sastaviti racunalo, konfigurrirati BGP na cisco routeru, podesiti clustere na checkpointu i takve stvari ali sadnja i zemlja mi je stran pojam.

Dakle sjemenke idu u zemlju? Koliko njih? Koliko duboko? Koliko razmaknute? U sto ih sadim ... odmah saksija ili casa od jogurta? S cime i kako zaljevati? Trebaju li dnevne svijetlosti? Sto s onim supstratom? Previse mi je tu nepoznanica ...

Ovak ukratko...

Kupiš zemlju. Kažeš tamo teti da ti treba zemlja za presadnice(flance). Zemlja za flance mora biti lagana s dosta komposta.Ako ideš kupovati u supermarket onda izbjegavaj sve zemlje koje su oko 20kn za 50L. Pogotovo onu u bijelim vrećama iz Kauflanda(očajna je). Florabella, Plantella, Substral zemlja je dobra.

 

Sadnja:

Veličina posudice ovisi o tebi i tvom prostoru u kući. Što je manja posudica morat ćeš više puta presađivat. Iz mog nekakvog skromnog iskustva najbolja veličina su ti tetrapaki od 1l mlijeka. U takav "lončić" ti idu 2 sjemenke paprike(možeš stavit 3 u slučaju da neko ne proklija). Imat će dosta mjesta da rastu dok ih u 5-tom mjesecu ne presadiš na željeno mjesto(vrt, velika tegla). Ako nemaš tetrapake može i obične posudice od cvijeća samo da su ti odprilike veličine 600ml.

Tetrapake od mlijeka odrežeš na pola. Izbušiš rupe na dnu(OBAVEZNO) i napuniš zemljom

Ne treba pokrivat s jako puno zemlje jer će dulje trebat da nikne. Samo napravi rupicu u zemlji olovkom dubine 3-4cm savi sjemenku unutra i zagrni rupicu. 

Nakon što ih posiješ treba dobro zaliti vodom. I onda stavi cijelu posudicu u plastičnu vrećicu(one u kojima doneseš voće iz supermarketa su najbolje). Dobro zatvori i stavi na toplo. Dok ne nikne sjeme ne treba svjetlo tako da ga komotno možeš staviti na radijator, kraj kamina... Ako si dobro upakirao posudicu sama će se vlažiti i ne treba zalijevati. Trebat će im od 10-21 dan da puste van prva 2 "lažna listića". Kad ih vidiš, skineš omot i onda ih staviš na svijetlo(najbolje na prozorsku dasku).

upakirana Bhut Jolokia :) upakirana Bhut Jolokia :)
 

Checola kaže...

odlično, dakle router grije (0-24), staviš plastičnu posudu sa zemljom na router posadiš sjemenke i omotaš onim ljepljivim najlonom. proguglaj malo router i ljute paprike , ima tu previše toga za pisati ali po raznim forumima su dosta dobro odradili to

 Na router stanu 2 i pol paprike  meni bi itrebao Cisco NCS 6008 

 

AlterEgo kaže...

http://www.forum.hr/showthread.php?t=697612

 

Pogledaj ovdje, sve je detaljno objašnjeno :D

Oni me uvijek fasciniraju...ko da će doma nuklearnu fuziju radit a ne sadit paprike. 

 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2015 14:08 (ddarknessfairyy).
16 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
Friday kaže...

Evo ga fizičar došao

Evo vidim da se krenulo s raspravom o sadnji, a to mi je kao atomska fizika, pa jel...

 

Izgleda da ove godine nista od sadnje, vec je podosta kasno, a i ako krenem nabavljati jos bude vise kasno i nista od svega. Nadam se da ce ddarknessfairyy sacuvati koju sjemenku i za nas bokce ovdje. :D

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
14 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
ddarknessfairyy kaže...

Ajd bar od kad smo u EU smijemo uvozit pa ja svoje dovlačim iz Poljske 

 Može koji link, ako nije problem? Ili ti to ovako fizički odeš u Poljsku 

Swedish latin super funk.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
1domagoj1 kaže...
Bastardo kaže...

Citam od ranog jutra. Vec sam upogonio zenu da preruje net u potrazi za svime potrebnim!

Od ranog jutra, a link postavljen u pol 2.

Poslusah checolin savjet i proguglao sam malo i naletio na tu raspravu na forum.hr-u ...

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
11 godina
neaktivan
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
ddarknessfairyy kaže...

Ovak ukratko...

Kupiš zemlju. Kažeš tamo teti da ti treba zemlja za presadnice(flance). Zemlja za flance mora biti lagana s dosta komposta.Ako ideš kupovati u supermarket onda izbjegavaj sve zemlje koje su oko 20kn za 50L. Pogotovo onu u bijelim vrećama iz Kauflanda(očajna je). Florabella, Plantella, Substral zemlja je dobra.

 

Sadnja:

Veličina posudice ovisi o tebi i tvom prostoru u kući. Što je manja posudica morat ćeš više puta presađivat. Iz mog nekakvog skromnog iskustva najbolja veličina su ti tetrapaki od 1l mlijeka. U takav "lončić" ti idu 2 sjemenke paprike(možeš stavit 3 u slučaju da neko ne proklija). Imat će dosta mjesta da rastu dok ih u 5-tom mjesecu ne presadiš na željeno mjesto(vrt, velika tegla). Ako nemaš tetrapake može i obične posudice od cvijeća samo da su ti odprilike veličine 600ml.

Tetrapake od mlijeka odrežeš na pola. Izbušiš rupe na dnu(OBAVEZNO) i napuniš zemljom

Ne treba pokrivat s jako puno zemlje jer će dulje trebat da nikne. Samo napravi rupicu u zemlji olovkom dubine 3-4cm savi sjemenku unutra i zagrni rupicu. 

Nakon što ih posiješ treba dobro zaliti vodom. I onda stavi cijelu posudicu u plastičnu vrećicu(one u kojima doneseš voće iz supermarketa su najbolje). Dobro zatvori i stavi na toplo. Dok ne nikne sjeme ne treba svjetlo tako da ga komotno možeš staviti na radijator, kraj kamina... Ako si dobro upakirao posudicu sama će se vlažiti i ne treba zalijevati. Trebat će im od 10-21 dan da puste van prva 2 "lažna listića". Kad ih vidiš, skineš omot i onda ih staviš na svijetlo(najbolje na prozorsku dasku).

 

 Na router stanu 2 i pol paprike  meni bi itrebao Cisco NCS 6008 

 


 

Zivim u Svicarskoj i dostupne su mi jiffy pads, ono s kokosom sto zaspes vrelom vodom ili cajem pa nabubri ... jeli to cemu? Pise da s tako cime ne treba ni supstrat niti ista drugo do presadjivanja, a poslje ljudi koriste smrvljene i prosusene ljuske od jaja. Na zalost nemam dvorista jer zivim u stanu, ali imam relativno veliku terasu. Na moju veliku zalost, Svicarska nije poznata kao najsuncanija zemlja na svijetu pa se ne nadam neznam kakvim rezultatima jer sam citao da sama ljutina papricice na kraju ovisi o suncevoj svijetlosti, ali ako izvucem pola ljutine od deklarirane po pojedinoj papricici - ja sretan.

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
10 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
1domagoj1 kaže...

Evo vidim da se krenulo s raspravom o sadnji, a to mi je kao atomska fizika, pa jel...

 

Izgleda da ove godine nista od sadnje, vec je podosta kasno, a i ako krenem nabavljati jos bude vise kasno i nista od svega. Nadam se da ce ddarknessfairyy sacuvati koju sjemenku i za nas bokce ovdje. :D

Uvijek ih spremam za iduću godinu. Al, ok ove godine ću spremit malo više tak da se nađe i za vas bokce 

sirka666 kaže...

 Može koji link, ako nije problem? Ili ti to ovako fizički odeš u Poljsku 

Imam prijateljicu u Poljskoj koja mi kupuje svo sjeme tamo i šalje poštom.

 

Inače ima jedna cura na  njuškalu koja prodaje sjeme i ima dosta vrsta ljutih paprika. Prodaje 10(ili 15 ovisi o vrsti) sjemenki za 5kn. Ja od nje kupujem cvijeće i rajčice. Pouzdana, nikad nisam imala nikakvih problema. 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
16 godina
odjavljen
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
Bastardo kaže...

 

Zivim u Svicarskoj i dostupne su mi jiffy pads, ono s kokosom sto zaspes vrelom vodom ili cajem pa nabubri ... jeli to cemu? Pise da s tako cime ne treba ni supstrat niti ista drugo do presadjivanja, a poslje ljudi koriste smrvljene i prosusene ljuske od jaja. Na zalost nemam dvorista jer zivim u stanu, ali imam relativno veliku terasu. Na moju veliku zalost, Svicarska nije poznata kao najsuncanija zemlja na svijetu pa se ne nadam neznam kakvim rezultatima jer sam citao da sama ljutina papricice na kraju ovisi o suncevoj svijetlosti, ali ako izvucem pola ljutine od deklarirane po pojedinoj papricici - ja sretan.

 

Ne čitaš pažljivo. Prvi korak je da nabaviš Cisco NCS 6008!

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
Friday kaže...

Ne čitaš pažljivo. Prvi korak je da nabaviš Cisco NCS 6008!

Ma bilo kakav srot koji se puno grije, ali opet ne previse. xD

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
1domagoj1 kaže...
Friday kaže...

Ne čitaš pažljivo. Prvi korak je da nabaviš Cisco NCS 6008!

Ma bilo kakav srot koji se puno grije, ali opet ne previse. xD

 

Ne bi me čudilo da kod kuće i ima tog monstruma... Ima kod kuće cisco opreme u vrijednosti nekoliko solidnih automobila!

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
ddarknessfairyy kaže...

Imam prijateljicu u Poljskoj koja mi kupuje svo sjeme tamo i šalje poštom.

 

Inače ima jedna cura na  njuškalu koja prodaje sjeme i ima dosta vrsta ljutih paprika. Prodaje 10(ili 15 ovisi o vrsti) sjemenki za 5kn. Ja od nje kupujem cvijeće i rajčice. Pouzdana, nikad nisam imala nikakvih problema. 

 Zahvaljujem!

Swedish latin super funk.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
Friday kaže...
1domagoj1 kaže...
Friday kaže...

Ne čitaš pažljivo. Prvi korak je da nabaviš Cisco NCS 6008!

Ma bilo kakav srot koji se puno grije, ali opet ne previse. xD

 

Ne bi me čudilo da kod kuće i ima tog monstruma... Ima kod kuće cisco opreme u vrijednosti nekoliko solidnih automobila!

Oni ws3560X switchevi imaju PoE pa se lijepo griju, a i osim sirine od 19" inaju i postenu duzinu pa bi na njega stalo kojecega :)

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
10 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
Bastardo kaže...

Zivim u Svicarskoj i dostupne su mi jiffy pads, ono s kokosom sto zaspes vrelom vodom ili cajem pa nabubri ... jeli to cemu? Pise da s tako cime ne treba ni supstrat niti ista drugo do presadjivanja, a poslje ljudi koriste smrvljene i prosusene ljuske od jaja. Na zalost nemam dvorista jer zivim u stanu, ali imam relativno veliku terasu. Na moju veliku zalost, Svicarska nije poznata kao najsuncanija zemlja na svijetu pa se ne nadam neznam kakvim rezultatima jer sam citao da sama ljutina papricice na kraju ovisi o suncevoj svijetlosti, ali ako izvucem pola ljutine od deklarirane po pojedinoj papricici - ja sretan.

Taj koji nabubri to je onaj Jiffy Peat Pellet. Istina ne treba ništa drugo do presađivanja. Samo je kod njih malo problem to što su oni tzv. "starter paket" i treba ih dosta brzo presaditi, neke od papričica su jako krhke pa se lako kod presađivanja slome. Jiffy lončići su dobri(oni koji ko da su kartonski). Lako ih se kasnije oguli dolje pa korjenje skupa sa zemljom ostane netaknuto. 

Terasa je čisto dobro mjesto za papričice. Pogotovo zato jer će se tegle brže ugrijati.

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
11 godina
neaktivan
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
ddarknessfairyy kaže...
Bastardo kaže...

Zivim u Svicarskoj i dostupne su mi jiffy pads, ono s kokosom sto zaspes vrelom vodom ili cajem pa nabubri ... jeli to cemu? Pise da s tako cime ne treba ni supstrat niti ista drugo do presadjivanja, a poslje ljudi koriste smrvljene i prosusene ljuske od jaja. Na zalost nemam dvorista jer zivim u stanu, ali imam relativno veliku terasu. Na moju veliku zalost, Svicarska nije poznata kao najsuncanija zemlja na svijetu pa se ne nadam neznam kakvim rezultatima jer sam citao da sama ljutina papricice na kraju ovisi o suncevoj svijetlosti, ali ako izvucem pola ljutine od deklarirane po pojedinoj papricici - ja sretan.

Taj koji nabubri to je onaj Jiffy Peat Pellet. Istina ne treba ništa drugo do presađivanja. Samo je kod njih malo problem to što su oni tzv. "starter paket" i treba ih dosta brzo presaditi, neke od papričica su jako krhke pa se lako kod presađivanja slome. Jiffy lončići su dobri(oni koji ko da su kartonski). Lako ih se kasnije oguli dolje pa korjenje skupa sa zemljom ostane netaknuto. 

Terasa je čisto dobro mjesto za papričice. Pogotovo zato jer će se tegle brže ugrijati.

U nekim tutorijalima koje sam gledao ti se jiffy padovi kompletno zaspu zemljom pri presadjivanju i biljka dalje iz njih raste. Terasa je na mjestu gdje sunca ima cijeli dan (ako ga uopce ima), ali je uzasno vjetrovita.

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
12 godina
offline
Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane

nije stvar samo sunca koliko temperature, barem koliko sam ja skužio dosta su osjetljive na temperature....

13 godina
offline
Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane

Jel itko zna kaj je ovo Stoji kod mene vec dosta dugo, iz Libije

sup bro?
16 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
Strm kaže...

Jel itko zna kaj je ovo Stoji kod mene vec dosta dugo, iz Libije

To je harissa, ima ju prijatelj, dobio iz Turske u vrecici, domacu. Tj., domacu tursku, haha. Iako je to vise potpis Tunisa, Libije i tog poteza, prosirilo se i dalje.

To ti je mjesavina svakakavih ljutkastih papricica i drugih zacina. Nije ekstra ljuto, ima ljutkasti okus, ali vise ide onako na egzotiku nego cistu ljutinu. Jako zanimljivo kao dodatak za jela.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2015 17:10 (1domagoj1).
10 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
Bastardo kaže...

U nekim tutorijalima koje sam gledao ti se jiffy padovi kompletno zaspu zemljom pri presadjivanju i biljka dalje iz njih raste. Terasa je na mjestu gdje sunca ima cijeli dan (ako ga uopce ima), ali je uzasno vjetrovita.

 Postoje dvije vrste, one koje imaju ko spužvicu i one koje su upakirane kao u vrećicu za čaj. Te u zemlji su vjerojatno ove koje liče na čaj.

Gle to je tvoja odluka. Ja nebi nikad kupovala te male padove jer je u principu nepotrebno. Ukoliko je sjeme dobro proklijat će u svakoj zemlji(čak i bez zemlje na komadu mokre vate) Kasnije ih ionako treba presaditi/zasuti dobrim supstratom da bi biljka razvila čvrsti korjen. Samo si radiš dupli trošak.

Što se tiče vjetra složi im mali plastenik. Ništa komplicirano, tek toliko da štiti od vjetra i usput će pojačati toplinu.  Kod mene je isto jako vjetrovito. Ja svoje paprike skrivam iza tegli sa kanama(lišće naraste do 2m pa je taman zaštita).

Sve su ti to problemi koje rješavaš u hodu kako dolaze

Checola kaže...

nije stvar samo sunca koliko temperature, barem koliko sam ja skužio dosta su osjetljive na temperature....

Upravo tako bitna je toplina. Izrazito su osjetljive su na mraz. Ne rastu na temp ispod 10°C. Zato bi Bastardovim bilo dobro na terasi. Njegovo bljedunjavo sunce prije će ugrijati teglu nego tlo.

U principu paprike i ne vole pržeće sunce. Obično im pofuri listove. A jednom kad je plod formiran on dozori i u podrumu.

 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
11 godina
neaktivan
offline
Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane

Pripreme su obavljene ... navecer sadnja!

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
12 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
Bastardo kaže...

Pripreme su obavljene ... navecer sadnja!

 ebate, pa to su opake pripreme

11 godina
neaktivan
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
Checola kaže...
Bastardo kaže...

Pripreme su obavljene ... navecer sadnja!

 ebate, pa to su opake pripreme

Ja papricice shvacam ozbiljno! :)

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
15 godina
offline
Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane

Bome, i ja sam svoje sjemenke stavio na klijanje, rano mi je još za sadnju, s obzirom da ih neću u zatvorenom prostoru držati. 

Planiram i još koju sadnicu naručiti, baš me zanima kakve su one Carolina reaper. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
mind_challenge kaže...

Bome, i ja sam svoje sjemenke stavio na klijanje, rano mi je još za sadnju, s obzirom da ih neću u zatvorenom prostoru držati. 

Planiram i još koju sadnicu naručiti, baš me zanima kakve su one Carolina reaper. 

 Podsvijest ti govori da si nađeš žensku.

15 godina
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
Onjegin kaže...
mind_challenge kaže...

Bome, i ja sam svoje sjemenke stavio na klijanje, rano mi je još za sadnju, s obzirom da ih neću u zatvorenom prostoru držati. 

Planiram i još koju sadnicu naručiti, baš me zanima kakve su one Carolina reaper. 

 Podsvijest ti govori da si nađeš žensku.

 Imaš ti i pravo, ako može Putin, mogu i ja.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
16 godina
offline
Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane

Hebate, otkad je otvorena tema svi se bacili u vrtlare i uzgoj papricica.

Moje su na putu, nadam se da ce me postar razveseliti kroz koji dan.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
11 godina
neaktivan
offline
Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane

Posađeno. Sjeme je plivalo par sati u caju od kamilice i sada je u zemlji pomjesanoj sa supstratom i kokosovim vlaknima. 42 sjemenke posijane u školice i sada se griju na cisco switchu :)

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.2.2015 18:45 (Bastardo).
11 godina
neaktivan
offline
Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane

A netko nam polako izlazi iz zemlje :)

 

 

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
16 godina
odjavljen
offline
Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane

I? Kako stoje stvari? Tko je šta posadio? Kad se očekuju plodovi?

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane
Friday kaže...

I? Kako stoje stvari? Tko je šta posadio? Kad se očekuju plodovi?

Polako to ide ... ljetina ce biti u jesen :)

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
12 godina
offline
Za sve ljubitelje ljutoga i ljute hrane

Žena kupila.

 

Onak, ljuto.

Al ima dosta dodataka unutra, na moju žalost prevladava nekakav cimet, a to mi nikak ne paše s mesom :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice