Tražim jednu curu iz ZG-a

poruka: 31
|
čitano: 6.093
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

Neznam dali mogu postaviti ovdje ovakvo pitanje ali trebam vašu pomoć..

Tražim jednu curu koja živi u ZG-u,  Dubec. Navodno se zove Vladimira, živi sama i ima 25 godina. Ima crnu kosu i nosi naočale.

Dopisivali smo se kratko preko jedne web stranice i stjecajem okolnosti nisam uspio dobiti njezin broj, a htio bi ju kontaktirati pa ako netko živi u Dubcu ili u Dubravi a poznaje ovu curu neka mi javi na PM.

 

Hvala

15 godina
offline
Re: Tražim jednu curu iz ZG-a
trebao si odma izvuc njezinu ip adresu, preko toga nades mac adresu njezinog racunala, malo vamo malo tamo, i eto njezina adresa :D :D
12 godina
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

Dopisivali smo se preko sms poruka tj. preko jedne web stranice gdje se dopisivaš anonimno i htjela mi je dati broj moba ali je taj sustav zakazao i od broja ništa, a htio bi nekako stupiti u kontakt sa njom. Nažalost ne poznajem nikoga u Dubcu

10 godina
neaktivan
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

kad tehnologija zakaže, baci se na old school (0:50)

 

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 20:05 (stickman1).
16 godina
offline
Re: Tražim jednu curu iz ZG-a
tino26 kaže...

Dopisivali smo se preko sms poruka tj. preko jedne web stranice gdje se dopisivaš anonimno i htjela mi je dati broj moba ali je taj sustav zakazao i od broja ništa, a htio bi nekako stupiti u kontakt sa njom. Nažalost ne poznajem nikoga u Dubcu

Da, da, sustav je zakazao. Frende, you got dumped hard, vidiš da je sustav srušila da te se riješi.

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
13 godina
neaktivan
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

Pa ako imaš FB otiđi nađi stranicu tipa Spoted Zagreb i daj konkretniji opis.

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
15 godina
neaktivan
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

just call and ask for ... Vladimir.

 

pitaj na 4 chanu oni će ti je pronać xD

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
12 godina
offline
Re: Tražim jednu curu iz ZG-a
ROFLOLMAO kaže...

Pa ako imaš FB otiđi nađi stranicu tipa Spoted Zagreb i daj konkretniji opis.

 Stavio sam i tamo. Neznam puno o njoj osim kako se zove, kako izgleda i gdje živi. Broj mobitela imam ali nije cijeli broj jer mi taj sustav za to sms dopisivanje nije poslao zadnja dva broja. Nije neka šala u pitanju. Slao sam upit u Vip i nemogu mi nikako pomoći. Ako netko poznaje tu curu neka mi javi

13 godina
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

Probaj u policiji... {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim jednu curu iz ZG-a
tino26 kaže...
ROFLOLMAO kaže...

Pa ako imaš FB otiđi nađi stranicu tipa Spoted Zagreb i daj konkretniji opis.

 Stavio sam i tamo. Neznam puno o njoj osim kako se zove, kako izgleda i gdje živi. Broj mobitela imam ali nije cijeli broj jer mi taj sustav za to sms dopisivanje nije poslao zadnja dva broja. Nije neka šala u pitanju. Slao sam upit u Vip i nemogu mi nikako pomoći. Ako netko poznaje tu curu neka mi javi

imaš samo 100 mogućnosti,pa isprobaj.

 

Btw. očekujemo puni osvrt na to kako se ljubavna prića rasplela!

 

Usput,fejzbuk javlja 2 Vladimire iz ZG.

Daj nam bar nick s kojim je nastupala na tom chatu,prek toga se može puno saznat. 

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 13:46 (zerocool12).
12 godina
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

Nemam njezin nick jer je taj chat anoniman. Slao sam upit na email od te stranice i objasnio o čemu se radi, da sam trebao dobit njezin broj moba a taj njihov sustav mi nje poslao na mob cijeli broj. Zamolio sam ih da mi pošalju broj na email onda i riješen problem i rekli su da nemaju ovlasti da šalju broj telefona na email. Ponudili su se da oni pošalju moj broj njoj i sad nemam pojma dali su uopće poslali ili šta.

Ne vjerujem da se nebi javila da je dobila broj jer je rekla da čim ja dobijem njezin broj da joj se javim..

Htio bi nekako stupiti u kontakt sa njom, cura mi se čini ok i živi blizu mene itd.

Koliko vidim nije njedna od ovih na fejsu jer imam njezinu sliku koja se nalazi tamo na toj stranici.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 14:04 (tino26).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim jednu curu iz ZG-a
tino26 kaže...

Nemam njezin nick jer je taj chat anoniman. Slao sam upit na email od te stranice i objasnio o čemu se radi, da sam trebao dobit njezin broj moba a taj njihov sustav mi nje poslao na mob cijeli broj. Zamolio sam ih da mi pošalju broj na email onda i riješen problem i rekli su da nemaju ovlasti da šalju broj telefona na email. Ponudili su se da oni pošalju moj broj njoj i sad nemam pojma dali su uopće poslali ili šta.

Ne vjerujem da se nebi javila da je dobila broj jer je rekla da čim ja dobijem njezin broj da joj se javim..

Htio bi nekako stupiti u kontakt sa njom, cura mi se čini ok i živi blizu mene itd.

Koliko vidim nije njedna od ovih na fejsu jer imam njezinu sliku koja se nalazi tamo na toj stranici.

Google pretraga po slici? :P

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
12 godina
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

jel znaš ti da je nametljivo ponašanje kazneno djelo? {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim jednu curu iz ZG-a
Checola kaže...

jel znaš ti da je nametljivo ponašanje kazneno djelo? {#}

Tko je ikad osvojio curu zabijanjem glave u pijesak? :P

 

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
12 godina
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

Otvorio sam ovu temu u nadi da možda netko poznaje ovu curu a vi me zezate...

 

12 godina
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

zašto misliš da te zezam?

14 godina
neaktivan
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

Frende, ništa od toga... i ja sam tražio dečka, ali bezuspješno. {#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/predstavljanje/tommy-javi-se/195640.aspx

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 15:31 (rebelsy).
15 godina
offline
Re: Tražim jednu curu iz ZG-a

A što ako ti namjerno nije poslala zadnja 2 broja? Da se mučiš malo.{#}

11 godina
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a
koliko sam skužio ti si blizu tog Dubeca. Pa što ne zapališ u taj Dubec, na dan dva i malo proskićeš onuda. Ako vam je suđeno, naletit ćeš na nju 100 %. Nek ti je sa srećom ...
Forzza Fiume !!!
12 godina
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

Nije mi ona slala broj nego taj sustav za razmjenu poruka.

Pretpostavljam da ta osoba ne postoji, barem ne u stvarnosti i mislim da sam u pravu.

Išao sam maloprije poslat joj poruku preko tog sustava napisala mi je da gdje sam nestao, ovo, ono i poslao sam joj svoj nadimak na skypu, svoje ime na fejsu i dao sam joj broj moba pa nek mi se javi na bilo koji od ta tri načina. Nije bitno kako samo da se čujemo...

Dogodilo se slijedeće: poslao sam poruku sa tim svojim  podacima dva puta i ništa.. Nema odgovora, ne javlja se nigdje.

A čudno je i to da poruku pošaljem, poruka je poslana ali kad pogledam stanje računa na mobu, ista je cifra. Netko me tamo zblokirao jer znaju da kužim neke stvari.

Znači bio sam u pravu, ta osoba ne postoji, barem ne u stvarnosti. Možda to nije tako s obzirom da je to hrvatska stranica ali opet..

Ako je to sve istina, zašto mi admin neda broj moba da me uvjeri u to, zašto se ona nebi javila a ima i moj broj moba,fejs i skype.

Svugdje sam napisao da tražim tu curu i nitko mi se nije javio da ju poznaje, pa nije Dubec ljudi moji veliki kvart. Netko bi ju trebao znati.

 

10 godina
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

Cura ako i postoji ocito ne zeli nikakav kontakt osim online stoga ostavi se corava posla i izlazi vani pa mozda nesto i mrknes, tako ispred kompa mozes samo dr..t

koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim jednu curu iz ZG-a
tino26 kaže...

Nije mi ona slala broj nego taj sustav za razmjenu poruka.

Pretpostavljam da ta osoba ne postoji, barem ne u stvarnosti i mislim da sam u pravu.

Išao sam maloprije poslat joj poruku preko tog sustava napisala mi je da gdje sam nestao, ovo, ono i poslao sam joj svoj nadimak na skypu, svoje ime na fejsu i dao sam joj broj moba pa nek mi se javi na bilo koji od ta tri načina. Nije bitno kako samo da se čujemo...

Dogodilo se slijedeće: poslao sam poruku sa tim svojim  podacima dva puta i ništa.. Nema odgovora, ne javlja se nigdje.

A čudno je i to da poruku pošaljem, poruka je poslana ali kad pogledam stanje računa na mobu, ista je cifra. Netko me tamo zblokirao jer znaju da kužim neke stvari.

Znači bio sam u pravu, ta osoba ne postoji, barem ne u stvarnosti. Možda to nije tako s obzirom da je to hrvatska stranica ali opet..

Ako je to sve istina, zašto mi admin neda broj moba da me uvjeri u to, zašto se ona nebi javila a ima i moj broj moba,fejs i skype.

Svugdje sam napisao da tražim tu curu i nitko mi se nije javio da ju poznaje, pa nije Dubec ljudi moji veliki kvart. Netko bi ju trebao znati.

 

A gle,moguće da taj servis namjerno filtrira mail adrese tako da moraš baš razgovarati preko tog servisa. Daj da vidimo koja je to stranica?

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
11 godina
protjeran
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

A da se kloniš čorava posla, izađeš van i tražiš neku curu "On The Old Fashioned Way"?

12 godina
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

Mislio sam odustati ali baš neću jer me zanima dali ta cura fakat živi u Dubcu kako je rekla. Nisam luđak ili psihopat nego se netko nemoze zezat na moj račun i radit budalu od mene.

Molio bih one koji žive u Dubcu da mi se jave na PM. Poslat ću im njezinu sliku i nepotpun broj mobitela koji sam dobio pa možda netko po tome zna o kome je riječ..

Hvala na pomoći

13 godina
neaktivan
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

Ja sam ti iz Dubca. 

Ajd daj sliku.

 

Zahebavam se, nisam iz Dubca, zanimalo me kak izgleda.

Brrr

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.8.2014 15:29 (chutac).
12 godina
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

Kaj pa ni tako strašna opet?

 

Jel ima slične crte lica kao ovo ubogo djevojče?

 

 

o/
13 godina
neaktivan
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

Vrlo slicno kao on. Bez zahebancije.

images.starpulse.com/pictures/2007/06/30/previews/Jon%20Cryer-SGG-072260.jpg

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim jednu curu iz ZG-a

Maja je potpuno druga stvar , dosta je jednom pitat  {#} 

Keep calm because Valar Morghulis !!!
14 godina
neaktivan
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

Autor teme traži šamarčinu

14 godina
odjavljen
offline
Tražim jednu curu iz ZG-a

Autor teme traži debelog Šveda koji se nagutao pive, a tijekom ljetovanja je naučio hrvatski jer je poliglot, i sad između pauza uzimanja niskokaloričnog čipsa i skupe pive, roka po HON-u, i zajebava hrvatske napaljene tinejdžere na sumnjivim date portalima sa još sumnjivijim modelima zarade kako bi u listopadu mogao sunčati svoju 56 metarnu jahtu ispod dubrovačkih zidina pritom se zavodljivo smješkajući neukim reporterima 24 sata koji prate 'rvacki selebriti {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice