Vas nacin za zaradu novaca?

poruka: 1.094
|
čitano: 309.346
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

BUG 216;

 

13 godina
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Bas ja ovo ljeto zaradio 10000kn. sljako vamo tamo 

AMD u <3 Intel u C===3
13 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
Tomek.Klc kaže...

BUG 216;

 

80 str.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Evo jedan mali tutorial za autopilot zaradu (mjesečna procjena oko $30 - $40, ovisno o tome koliko vam je komp upaljen).

 

Registrirajte se ovdje: http://bit.ly/zpDXr0 (referral link, hvala onome ko se registrira preko njega).

 

Zatim, ako nemate, skinite Mozillu Firefox jer je ona najbolja za ovo. Nakon što ste potvrdili račun, ulogirajte se te na početnoj odaberite BEGIN VIEWING. Otvoriti će se window koji će automatski reloadati videozapise na youtubeu, i za svaki pogledani videozapis vi dobijete bodove koje mijenjate za lovu. Ja sam u pola dana skupio oko 1500 bodova, sa fre membershipom. Sad sam upgradeao na VIP da dobijam duplo više. 

5000 bodova možete zamjeniti za $1.75, dakle sa free membershipom možete zarađivati oko dolar i pol do dva dnevno. Sa VIP još više.

 

Naravno, videozapise ne morate gledati, a također ugasite i zvuk na firefoxu, i samo ga pustite da radi.

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2012 13:53 (OriginalEXE).
13 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
OriginalEXE kaže...

Evo jedan mali tutorial za autopilot zaradu (mjesečna procjena oko $30 - $40, ovisno o tome koliko vam je komp upaljen).

 

Registrirajte se ovdje: http://bit.ly/zpDXr0 (referral link, hvala onome ko se registrira preko njega).

 

Zatim, ako nemate, skinite Mozillu Firefox jer je ona najbolja za ovo. Nakon što ste potvrdili račun, ulogirajte se te na početnoj odaberite BEGIN VIEWING. Otvoriti će se window koji će automatski reloadati videozapise na youtubeu, i za svaki pogledani videozapis vi dobijete bodove koje mijenjate za lovu. Ja sam u pola dana skupio oko 1500 bodova, sa fre membershipom. Sad sam upgradeao na VIP da dobijam duplo više. 

5000 bodova možete zamjeniti za $1.75, dakle sa free membershipom možete zarađivati oko dolar i pol do dva dnevno. Sa VIP još više.

 

Naravno, videozapise ne morate gledati, a također ugasite i zvuk na firefoxu, i samo ga pustite da radi.

+ Ostavite adblock i on vam nece otvarati video ali ce vam bodovi stizati :)

edit: ima jedna nuspojava a to je cuje se zvuk

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2012 15:08 (zelenbic).
12 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?

:p Nisam znao za to. Ma neću sad riskirati kad sam upgradeao na vip, nije mi neki veliki problem da se vrti u pozadini. Ali eto, dobro je znati :)

 

EDIT: Pa ugasi zvuk u audio mixeru (ako koristiš Windows 7)

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2012 15:57 (OriginalEXE).
12 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Ja sam na chromu pokrenuo, jer na njemu ne radim, pa nek radi u pozadini:) Tamo se ne treba ništa dirat automatski se ne otvara video ali zvuk se čuje, jednostavno se makne, za vas koji neznate evo kratki "toturial".

Mixer otvorite tako da u desnom donjem kutu stisnete na onu ikonu zvuka i onda Mixer piše.

14 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

najstariji zanat {#}{#} hahaha

13 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
OriginalEXE kaže...

Evo jedan mali tutorial za autopilot zaradu (mjesečna procjena oko $30 - $40, ovisno o tome koliko vam je komp upaljen).

 

Registrirajte se ovdje: http://bit.ly/zpDXr0 (referral link, hvala onome ko se registrira preko njega).

 

Zatim, ako nemate, skinite Mozillu Firefox jer je ona najbolja za ovo. Nakon što ste potvrdili račun, ulogirajte se te na početnoj odaberite BEGIN VIEWING. Otvoriti će se window koji će automatski reloadati videozapise na youtubeu, i za svaki pogledani videozapis vi dobijete bodove koje mijenjate za lovu. Ja sam u pola dana skupio oko 1500 bodova, sa fre membershipom. Sad sam upgradeao na VIP da dobijam duplo više. 

5000 bodova možete zamjeniti za $1.75, dakle sa free membershipom možete zarađivati oko dolar i pol do dva dnevno. Sa VIP još više.

 

Naravno, videozapise ne morate gledati, a također ugasite i zvuk na firefoxu, i samo ga pustite da radi.

Kako si toliko skupio? ja sam jedva 350?jel se isplati taj VIP membership?

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Da li je to sigurno??? I kakva su vaša iskustva s time???

13 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
iAvenger kaže...

Da li je to sigurno??? I kakva su vaša iskustva s time???

Vidjet ćemo za mejsec dana {#}

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

lol sad kada pdv se digne {#}

Give me some chiken!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2012 20:55 (Kewin).
12 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Nesto sam zeznuo. Sad kad stisnem start viewing ovaj mi izbaci onaj brojač i nakon 2-3 sekunde mi otvori youtube a zatvori odbrojavanje i nastavi mi se video prikazivat, kad zavrsi stane i gotovo nista se ne događa. 

13 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
je treba za taj site kartica? ne vjerujem da bi mi starci dali radi tog karticu.
AMD u <3 Intel u C===3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
GeneralPag1997 kaže...
je treba za taj site kartica? ne vjerujem da bi mi starci dali radi tog karticu.

Treba ti account na paypalu, a mozes linkat na paypal karticu a i nemoras.

12 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?

Po meni se isplati VIP zato jer dobijaš dvostruko bodova za gledanje, a vratit ćeš to u mjesec dana. As we speak imam 4700 bodova. To je u dan i pol skupljeno. Dakle u mjesec dana mogu skupiti 94000 bodova, i to ne računajući bodove koje zarađujem od referrala. VIP te košta $5 mjesečno, a ako ovako nastavim ću zaraditi $40 (ne računajući da ću vjerojatno još referrrala dobiti :), dakle isplati se vip.

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
12 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Jel moguce otvorit account bez davanja Paypal adrese?

Pa da naknadno dam Paypal.?

12 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
Tomek.Klc kaže...

Jel moguce otvorit account bez davanja Paypal adrese?

Pa da naknadno dam Paypal.?

Možeš slobodno staviti email adresu koju misliš koristiti za PayPal, nije da stranica provjerava dal stvarno postoji paypal sa tom adresom. Dakle napraviš račun, pod paypal email stavi svoj sadašnji email, i kad napraviš paypal si samo isplatiš :)

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
15 godina
odjavljen
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Ja sam sada otvorio blog i počeo piskarati. Windowsi, linux, virtualizacija... Bit će svega. Ali na engleskom. Sad čekam da mi odobre adsense acc.

 

Inače zarađujem na instalacijama/reinstalacijama, postavljanje kućnih mreža, testiranje sigurnosti mreža {#}, spajanje/postavljanja ADSLova/IPTVa, satelitske antene, slaganje konfiguracija, povremeno freelance programiranje za firmu od frenda (nešto C# kodiranja, slaganje formi), radim MSSQL, sqlite i access baze (ovisno o veličini projekta), dekodiranje mobitela, kupovina preko ebaya/DXa (posrednik)... Svašta i ništa. Sabirem za gorivo, elektroniku i cigare {#}.

 

U tijeku je jedan veći projekt (PC kasa) od kojeg bi možda moglo biti {#}

 

[edit] ne znam jel dozvoljeno linkati blog al eto, ako je problem, maknut ću link. nighthawk software

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2012 12:28 (Sum_of_all_fears).
12 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
Sum_of_all_fears kaže...

Ja sam sada otvorio blog i počeo piskarati. Windowsi, linux, virtualizacija... Bit će svega. Ali na engleskom. Sad čekam da mi odobre adsense acc.

 

Inače zarađujem na instalacijama/reinstalacijama, postavljanje kućnih mreža, testiranje sigurnosti mreža {#}, spajanje/postavljanja ADSLova/IPTVa, satelitske antene, slaganje konfiguracija, povremeno freelance programiranje za firmu od frenda (nešto C# kodiranja, slaganje formi), radim MSSQL, sqlite i access baze (ovisno o veličini projekta), dekodiranje mobitela, kupovina preko ebaya/DXa (posrednik)... Svašta i ništa. Sabirem za gorivo, elektroniku i cigare {#}.

 

U tijeku je jedan veći projekt (PC kasa) od kojeg bi možda moglo biti {#}

 

[edit] ne znam jel dozvoljeno linkati blog al eto, ako je problem, maknut ću link. nighthawk software

Naravno da je dozvoljeno :) Važno da ne splasne entuzijam ;)

 

Ja ti savjetujem da kupiš neki osting i domenu te se prebaciš na Wordpress, ova blogspot tema nije baš najugodnija za čitanje.

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
15 godina
odjavljen
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
OriginalEXE kaže...

Naravno da je dozvoljeno :) Važno da ne splasne entuzijam ;)

 

Ja ti savjetujem da kupiš neki osting i domenu te se prebaciš na Wordpress, ova blogspot tema nije baš najugodnija za čitanje.

Bude hosting kad blog sam skupi dovoljno novaca za to. To mi je i bio plan. A što se tiče entuzijazma, imam ga dovoljno jer imam dosta ideja za tutoriale. Ponuđene teme su očajne, ova mi se činila nekako najbolja (ne bliješti, ovo se da čitati po noći). Najviše mi nedostaje mogućnost ubacivanja slika u post, između paragrafa, kao ovdje na forumu.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
12 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
Sum_of_all_fears kaže...
OriginalEXE kaže...

Naravno da je dozvoljeno :) Važno da ne splasne entuzijam ;)

 

Ja ti savjetujem da kupiš neki osting i domenu te se prebaciš na Wordpress, ova blogspot tema nije baš najugodnija za čitanje.

Bude hosting kad blog sam skupi dovoljno novaca za to. To mi je i bio plan. A što se tiče entuzijazma, imam ga dovoljno jer imam dosta ideja za tutoriale. Ponuđene teme su očajne, ova mi se činila nekako najbolja (ne bliješti, ovo se da čitati po noći). Najviše mi nedostaje mogućnost ubacivanja slika u post, između paragrafa, kao ovdje na forumu.

Ako hoćeš možeš kod mene na hosting, samo si domenu moraš kupiti, ili ti ja mogu dati poddomenu. Pa si instaliraš tamo wordpress i imaš sve opcije :)

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
15 godina
odjavljen
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
OriginalEXE kaže...

Ako hoćeš možeš kod mene na hosting, samo si domenu moraš kupiti, ili ti ja mogu dati poddomenu. Pa si instaliraš tamo wordpress i imaš sve opcije :)

Neka ovog zasad kako je, javim ti se kad se ovo malo krene. Hvala na ponudi ;)

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
bruno11 kaže...
insomniac kaže...

Anyway,ja zivim u gradicu,gdje nema posla nikakvog za srednjoskolce,a novaca uvijek treba lol

insomniac kaže...

pa,ode nema ni motike ni nicega xD,tek na ljeto cu dinje bacat,jelde...

A da ti nisi iz mog kraja?

 

HAhaha Moguce,pitanje je koji je tvoj kraj...

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
14 godina
neaktivan
offline
12 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?

Čuj rade sve ručno, a ima preko 1000 članova pa si ti misli :) Samo se treba angažirati ako tebe propuste, ali nitko još nije scamman ;)

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
13 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

radim crte na bombonu 505

Give me some chiken!!!
12 godina
neaktivan
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Ovo zasad nisam probao:

 

Kad euri pojeftine kupim ih a kad poskupe kupim kune natrag i eto ga 1-2 kune više po 1€.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2012 21:49 (VALVE).
13 godina
offline
Vas nacin za zaradu novaca?

Nema kruha u tome ako nisu iznosi veliki, npr 1000 i vise...ovak nista, vjeruj

 

ja trenutno zaradjujem servisiranjem malo pomalo, ocistim koji komp generalku lupim (treba kome? :D) i evo ovaj moj sajt www.tv.ultimax.info ako netko klikne reklamu (1:2000) tu dobim nes al slabo, to je onaj sitnis za potrosit na ebayu :P

www.tv.ultimax.info GLEDAJTE TV UZIVO NA INTERNETU
13 godina
offline
Re: Vas nacin za zaradu novaca?
FiCoO kaže...

Nema kruha u tome ako nisu iznosi veliki, npr 1000 i vise...ovak nista, vjeruj

 

ja trenutno zaradjujem servisiranjem malo pomalo, ocistim koji komp generalku lupim (treba kome? :D) i evo ovaj moj sajt www.tv.ultimax.info ako netko klikne reklamu (1:2000) tu dobim nes al slabo, to je onaj sitnis za potrosit na ebayu :P

Ajmo mu sad svi poklikat na reklamu ja jesam {#}

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice