Alpha Protocol

poruka: 72
|
čitano: 24.321
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Alpha Protocol

Dva važna rpg-a izlaze početkom 2009 godine, jedan sam već spominjao (Dragon Age) a drugi je definitivno Alpha Protocol, najnoviji rpg iz Obsidiana. Radi se o špijunskom rpg-eu smještenom u sadašnjosti. Izgleda prilično zanimljivo, a i prije svega je i nešto posebno. A možda čak i prva igra ovakvoga žanra, ako izuzmemo Deus Ex koji je malo više naginjao FPS nego Rpg-eu.

Uglavnom, ovdje su sljedeći linkovi ako vas igra zanima, plus najnoviji trailer: http://www.obsidianent.com/games.html#ap

http://www.sega.co.uk/games/?g=418

 

Šta Vi mislite o igri i šta očekujete?

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2008 11:33 (J-man).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Alpha Protocol

Alpha Protocol je odgođen - igra je trebala izaći u 3 mjesec, ali Obsidian je odlučia da trebaju još poliranja, pa će igra izaći na ljeto - tj početkom ljeta. U međuvremenu nešto vijesti: http://www.oxmonline.com/article/previews/a-f/alpha-protocol

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Alpha Protocol

Izgleda da je Obsidian ekipa u odgađanju sinkronizirana sa ekipom iz Biowarea - naime Alpha Protocol je odgođena za 10 mjesec - odnosno kraj godine isto kao i Dragon Age. Doduše dosta ljudi govori da je i Obsidian odgodio igru zato što im je Sega otpustila dosta ljudi - za one koji ne znaju - rezultat toga je bilo totalno odustajanje od projekta "Aliens RPG" na kojem je Obsidian radio...

I još jedna vijest koja bi isto tako mogla objasniti kašnjenje - Alpha Protocol ipak neće biti Pc ekskluziva kao što se obećavalo na početku (ista stvar kao i kod Dragon Age) već kad izađe izaći će za sve platforme odjednom (PC/360/PS3).

 

A da ovo ne bi bila samo loša vijest ima i nešto dobrih vijesti, pogledajte drugi trailer na: http://www.actiontrip.com/rei/comments_news.phtml?id=031609_8

Koliko čujem - za nekih 10-etak dana će se pojaviti i prvi gameplay trailer...

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2009 8:55 (J-man).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Alpha Protocol

Igram e zaintrigirala jedva je čekan ;)

E8500 3,16 GHz, Asus Hd 4870 512 gddr 5, 4 GB Ram HDD 600GB
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Alpha Protocol
Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Alpha Protocol

Nakon dugo vremena dolazi novi trailer Alpha Protocol:

http://www.actiontrip.com/rei/comments_news.phtml?id=052109_2

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Alpha Protocol

Jedva čekam, izgleda mi kao prava poslastica, a i dopao mi se njihov KOTOR 2.

I lost one of my machines... I can ping it and everything, but I can't seem to find it in my apartment...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Alpha Protocol

Službeno: igra u Americi izlazi 6.10., a kod nas 3 dana kasnije.

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Alpha Protocol

Ja se slažem sa J-manom. Ova igra bi uistinu mogla biti nešto posebno. Tim koji radi igru, najviše govori o mogučnosti odlučivanja koje će utjecati na daljnji tijek igre. To je nešto što uistinu volim kod igre i stalno me tjera da ju ponovno igram. Jedva čekam! 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2009 23:07 (saynom).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Alpha Protocol

Zna li netko možda minimalne zahtjeve?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Alpha Protocol

Izgleda da je igra odgođena za 2010. Plač

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Alpha Protocol
http://crotrailers.co.cc CRO TRAILER-Traileri i gameplay snimke video igara
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Alpha Protocol

inace, jedva cekam igru. volim rpg zanr ali mi vec malo na pimpek idu vilenjaci, zmajevi itd.. zelim nesto ovako

i solve my problems with the gun
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 13:29 (skank666).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Alpha Protocol

Vidim nitko ništa ne komentira, a igra kuca na vrata :) Malo sam gledao gameplay filmiće, ima potencijala. Vidim da su u nekim drugim temama (komentari na Games Master vijesti) neki bili skeptični, no koliko vidim, igra je odgođena bar pola godine, valjda su napravili ono što su planirali :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Alpha Protocol

da, fakat. a ljudi se ohladili vec od igre, oce-nece. igra je pred vratima ali tko zna sto se sve moze desit do tada. zivi bili pa vidjeli

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Alpha Protocol

Unatoč Oblivion efektu (veliki hype, a na kraju osobno razočaranje) zbog kojeg sam oprezan prema novim naslovima, gameplay filmići izgledaju obećavajuće. Reprezentativni uzorak ono što mi izgleda predobro:

 

http://pc.ign.com/dor/objects/794750/obsidian-project-1/videos/alphaprotocol_trl_dss_trailer_42310.html

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Alpha Protocol

Gledal sam preview  na gametraielrsu igra me jako podsječa na mass effect ali  bez svemira .

Ne znam kaj da napišem !
15 godina
moderator
offline
RE: Alpha Protocol
skank666 kaže...

da, fakat. a ljudi se ohladili vec od igre, oce-nece. igra je pred vratima ali tko zna sto se sve moze desit do tada. zivi bili pa vidjeli

Igra je stigla pred vrata al čeka se "ključ" da otključa vrataOsmijeh

http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/%5BHR%5Dpirat
15 godina
offline
RE: Alpha Protocol
pirat kaže...
skank666 kaže...

da, fakat. a ljudi se ohladili vec od igre, oce-nece. igra je pred vratima ali tko zna sto se sve moze desit do tada. zivi bili pa vidjeli

Igra je stigla pred vrata al čeka se "ključ" da otključa vrataOsmijeh

 

Ahaha, da, baš to :) Čudi me da je i dalje ova tema samo na jednoj stranici, igra mi izgleda veoma obećavajuće i kuca na vrata :)

13 godina
protjeran
offline
Alpha Protocol

jel igrao tko? Meni izgleda odlično, pa razmišljam da si sk..., ovaj kupim, pa molim mišljenja

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Alpha Protocol

Čitam pomalo što vele o igri za X360. Uglavnom u svemu zaostaje za ME-om... Navodno je loš AI, pucanje, preteške mini-igre, nemaštoviti razgovori. Još se uvijek nadam da će igra valjati. Još se samo malo treba strpiti.

EDIT: ima DOBRA ocjena, ali i LOŠA

...something diabolic
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2010 20:00 (Lovac).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Alpha Protocol

Iskreno ono što sam ja čitao je "zanimljiva priča sa pomalo nespretnom izvedbom pojedinih dijelova, loš AI, zastarjela grafika - za ljubitelje ME i KOTOR serijala bit će zanimljiv naslov, ostalima će se činiti poput zakašnjele igre koja ne nudi ništa specijalno"

Isprobat ću je siguno jer sam zaljubljenik u RPG-ove, ali iskreno najave nisu pretjerano obečavajuće

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Alpha Protocol
Rhodin kaže...

Iskreno ono što sam ja čitao je "zanimljiva priča sa pomalo nespretnom izvedbom pojedinih dijelova, loš AI, zastarjela grafika - za ljubitelje ME i KOTOR serijala bit će zanimljiv naslov, ostalima će se činiti poput zakašnjele igre koja ne nudi ništa specijalno"

Isprobat ću je siguno jer sam zaljubljenik u RPG-ove, ali iskreno najave nisu pretjerano obečavajuće

bah, ja volim špijunske igre, a rekli su da je ovo otprilike mix Jasona Bournea i Jacka Bauera, što mi je još jedan motiv, no čekam rackc......a grafika nije tako loša, prezahtjevan si :), razmazila te igraća industrija :)

16 godina
offline
Alpha Protocol

Izgleda da gamespot stavlja review, još se ne može otvoriti, al "smješi" se 6/10...

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Alpha Protocol

A baš da vidim kaj bu od toga .

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
RE: Alpha Protocol
pirat kaže...
skank666 kaže...

da, fakat. a ljudi se ohladili vec od igre, oce-nece. igra je pred vratima ali tko zna sto se sve moze desit do tada. zivi bili pa vidjeli

Igra je stigla pred vrata al čeka se "ključ" da otključa vrataOsmijeh

Došao je i "ključ"Šutim

http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/%5BHR%5Dpirat
15 godina
neaktivan
offline
Alpha Protocol

Igra je "teška" 10 giga, pitam se zašto, zbog grafike sigurno nije. Osmijeh

I'm gonna be Iron, like Lion, in Zion...
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Alpha Protocol

evo instalisao pa javim dojmove i SS-ove

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Alpha Protocol

Nakon 15 minuta nedovršeno, čudno kretanje, glupi protivnici, čudan osjećaj prilikom pucanja... Ovo je prvi dojam, ne znači da je igra loša, al za sad, ne kupujte...

...something diabolic
Moj PC  
3 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice