America's Army

poruka: 80
|
čitano: 15.118
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
America's Army

Prijatelj mi ima problem kada igra igricu preko neta. kada igra kika ga punkbuster nakon jedne minute. nije cheater itd....

zna li netko kako taj problem riješiti unaprijed hvala!

p.s. ping mu je oko 30.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army

Vjerojatno firewall brani punkbusteru pristup internetu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
America's Army

nek ga manualno updatea...najvjerojatnije ga firewall il nekaj blokira kod autoupdatea pa nek rijesi to rucno

 

http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

 

odavde skini setup za pb

[url=http://www.usersigs.com][img]http://www.usersigs.com/site/./data/media/15/22297.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
America's Army

Hvala! probat cu.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
America's Army

I prvi dio imena mora imat min 3 znaka, dakle  xyz_mirkoslavko, inace ce ga bacat van.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: America's Army
Pixidar kaže...

I prvi dio imena mora imat min 3 znaka, dakle  xyz_mirkoslavko, inace ce ga bacat van.

 mislim da to nema veze ali sve jedno pokušat će mo
hvala

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
America's Army

Mozda ce malo ispast glup post ali imam jedno pitanje, dali je americas army jos uvijek "aktivna igra", i  dali svijet to jos uvijek igra. Ja sam igro to nekad davno prije vise godina pa me interesuje dal jos svijet igra da ne downladujem 2 gb djaba.

Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army
enator kaže...

Mozda ce malo ispast glup post ali imam jedno pitanje, dali je americas army jos uvijek "aktivna igra", i  dali svijet to jos uvijek igra. Ja sam igro to nekad davno prije vise godina pa me interesuje dal jos svijet igra da ne downladujem 2 gb djaba.

Hvala!

 Da igraju, još kako...  Ja sam morao prestati jer mi konfiguracija radi problema sa verzijom 2.8 i većom, ali igra je zakon... Pogotovo kad si sa nekim u konferenciji preko Skypea, pa ih nemilo rokate, a oni neznaju šta ih je snašlo. Eh, zlatna vremena....  Cool
15 godina
protjeran
offline
America's Army

prije 3 dana sam ga ponovo skinuo....2.8.3 i patch 2.8.3.1 i ima fakat puno ljudi gore

mene zanima dal ima komanda za konzolu da se poveca maksimalni fps...

kao u cod2 i cod4 ... ona /com_maxfps 250 il tak nekaj

meni je na americas armyu zakljucano na 60... jel mogu na vise zakljucat? koja je komanda za to...

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army
doxy kaže...

prije 3 dana sam ga ponovo skinuo....2.8.3 i patch 2.8.3.1 i ima fakat puno ljudi gore

mene zanima dal ima komanda za konzolu da se poveca maksimalni fps...

kao u cod2 i cod4 ... ona /com_maxfps 250 il tak nekaj

meni je na americas armyu zakljucano na 60... jel mogu na vise zakljucat? koja je komanda za to...

 A razlika izmedu tvojih 60 fps-a i recimo 200 je?
16 godina
moderator
offline
RE: America's Army
enator kaže...

... da ne downladujem 2 gb djaba.

 

 America'y Army 2.8.3 nalazi se na DVD-u novog broja Entera (uz hrpu drugih besplatnih igara), pa ti je to lakši put za nabavku najnovije verzije.
16 godina
offline
RE: America's Army
Miro kaže...
enator kaže...

... da ne downladujem 2 gb djaba.

 

 America'y Army 2.8.3 nalazi se na DVD-u novog broja Entera (uz hrpu drugih besplatnih igara), pa ti je to lakši put za nabavku najnovije verzije.
 Hehe viđ ti reklame ;)))
16 godina
offline
America's Army

Malo sam izasao iz toka sto se tice Armije, kad ce izac 3.0 verzija na Unreal 3 engineu? Misim da cu tad ponovo instalirat (a i kupit novi stroj) pa neka dobra stara vremena zapocnu :p Oh slippery Bridge, here i come...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army

@Lord Marko

 

Da si napisao zasto ga kika pb, odnosno sto mu napise prilikom kikanja, bilo bi puno lakse za odrediti uzrok kikanja. Jedan cescih razloga je neimanje admin privilegija, nepokrenuti pnkbstrA i pnkbstrB servisi......

 

Najlakse za ukloniti uzrok je da ode u ~\AmericasArmy\systrem folder i neka pobrise "pb" folder. Nakon toga neka udje u "pbsetup" folder i neka pokrene "pbsetup.exe" i rebuildati ce se kompletan Punk Buster

 

 

@Doxy

 

FPS-ovu u armiji su ti zakljucani zbog "vsync" opcije, odi u video options i iskopcaj vsync i FPSovi ceti porasti koliko stroj moze pogurati. Ipak nakon gasenja vsynca, racunaj na "kidanje" slike prilikom nagih okreta lijevo desno (najbolje se primjeti kada gledas na neki stup i vrtis misa lijevo-desno)

 

@Pixidar

 

armija 3.0 najavljena je za 9 mjesec ove godine ( sto ne znaci da ce i izaci tada, ali bitno je da je najavljena)

 

@enator

 

Armija se prilicno igra u hrvata, ima i dosta aktivnih klanova. Od aktivnih klanova za koje znam da su sigurno jos aktivni (vidjam ih po serverima redovno) su Ri051 ( www.ri051.com ), LuDi ( www.ludisf.com ),  Brutal (neznam im url)..........

 

16 godina
offline
America's Army

Pise da ga je kikao Punk Buster iz nepoznatog razloga.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army
Lord_Marko kaže...

Pise da ga je kikao Punk Buster iz nepoznatog razloga.

 
hmmmm, u svakom slucaju probaj savjet sa uklanjanjem kompletnog "pb" foldera i ponovnom instalacijom iz "pbsetup" foldera
15 godina
offline
America's Army

Imam instaliranu vistu s servise pack 1 i nemogu instalirati america army izbaci mi neki eror prilikom instalacije pomagajte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army
CroMystiq kaže...

Imam instaliranu vistu s servise pack  1 i nemogu instalirati america army izbaci mi neki eror prilikom instalacije pomagajte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trebaš isključiti UAC za vrijeme instalacije.
Klikni Start>Control Panel>User Accounts>Turn User Account Control on or off
Makni kvačicu pored "Use User Account Control (UAC)" i klikni OK 

Nakon instalacije ponovno ga uključi.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.7.2008 18:38 (klimama).
16 godina
offline
RE: America's Army

Ocito je friska instalacija Viste jer bi taj UAC vjerojatno vec bio ugasen :p

15 godina
offline
RE: America's Army

Hvala upalilo je!!!

15 godina
offline
America's Army

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2012 21:54 (CroMystiq).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
America's Army

ok

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2012 21:55 (CroMystiq).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army

Imam problema sa instalacijom.Pri samom kraju izbaci mi error Unable to Copy File: The system cannot find the file specified.Igra je sa Enterovog DVD-a.

Ljudi pomagajte!!!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
America's Army

American army je jos uvijek popularna igra evo ja je igram vec 3g i mogu rec da je sve vise igraca

a sto se tice hrvatskih klanova ima ih puno koji su jos uvijek aktivni

kao sto je napomenuo prcko LuDi,OTPISANI,Brutal,Gecko,UDBA

i jos ovi su jedni od bolji

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army

U kojem broju Entera se nalazi AA?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: America's Army
enator kaže...

U kojem broju Entera se nalazi AA?

 Broj 64. mjesec 7-8    2008 godine
ali onda moras skinuti patch za 2.8.3 to 2.8.3.1
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
America's Army

Imam problem pa bih molio ako netko može da pomogne! Morao sam "rušiti" sistem pa sam tako ostao i bez omiljene igre.Nakon toga otišao sam na tracker i kao puno puta skinuo sam zadnju full verziju koja je 2.8.3.1 kako bih mogao na istu postaviti zadnje petcheve.No kada sam pokušao pokrenuti igru AA mi izbacuje eror- Failed to enter Entry: Cant find file Entry !!! Ako netko može pomoći unaprijed hvala! Na AA nisam novi honor mi je 99!!

Ortega
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
America's Army

Zadnja full verzija ti je 2.8.3 a patchevi su 2.8.3.1 pa 2.8.4 a sto se tice problema ja sam imo isti pa sam izbriso igru i ponovo je skinio sa American Army tracker i normalno mi radi.

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army

 Hvala lijepo na odgovoru,ali taj eror mi je pokazivala igra pošto sam je skidao sa AA trackera! Jučer sam riješio problem na način da sam od prijatelja posudio Enterov DVD gdje je full verzija 2.8.3 instalirao bez problema i kasnije postavljao patcheve po redu.Imam pitanje za tebe d li si prolazio zadnji trening SE ako jesi o čemu se tu radi i šro se traži? Unaprijed hvala!Cool

Ortega
15 godina
offline
America's Army

E moj ortega imas 99honor a SF traning niso proso pa koje si ti mape igro??(samo border).

Sto se tice treninga trebas samo bit strpljiv, moras proc 3 objektiva, samo ti je suljanje u pitanju nista drugo i traje ti cc 30+min.

Ako ti bude tezak(a zna bit ako prvi put prelazis) imas prohod na youtube.

 

Ajd javi kad uspijes pa mozemo bacit koju partiju.Belji se

 

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice