Amnesia: A Machine for Pigs

poruka: 21
|
čitano: 8.290
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Amnesia: A Machine for Pigs

Jos jedna igra (original) koju sam kupio i nikad instalirao...

Like your face looking forced to the floor (in a league of your own)... and either way, you're way too close to it all (you cannot veto the world)...
 
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Amnesia: A Machine for Pigs
M_dipl. kaže...

Pa što čekaš!? :)

A i ti me sad jasi! Vec sam dobio po nosu jer nisam ni instalirao Portal 2... :-(((

Like your face looking forced to the floor (in a league of your own)... and either way, you're way too close to it all (you cannot veto the world)...
 
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Amnesia: A Machine for Pigs

Evo ga, imamo i debut trailer ( ima i gameplay sekvenci ).

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Amnesia: A Machine for Pigs

jedva cekan da izade igra obozavan igrat amnesiu the dark descent,kolko ima custom stories to nije normalno

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Amnesia: A Machine for Pigs

U jednom trenutku igranja Dark Descent-a sam pomislio "Što bih ja uradio da mi se ovo stvarno desi".

 

 

 

Jedino što mi je palo na pamet jest da bih uzeo kamen i udarao se u glavu dok se ne onesvijestim i to ponavljao svaki put kad dođem svijesti.

Moj PC  
13 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Amnesia: A Machine for Pigs

Amnesia i DLC Justine su mi definitivno jedne od najstrašnijih igara ikad odigranih, no uživao sam u svakom trenutku. Jedva čekam ovo !

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Amnesia: A Machine for Pigs
Auctor kaže...

Amnesia i DLC Justine su mi definitivno jedne od najstrašnijih igara ikad odigranih, no uživao sam u svakom trenutku. Jedva čekam ovo !

provaj odigrat koji custom story ima ih stvarno puno i bolji su od justine 1000 puta

15 godina
neaktivan
offline
Amnesia: A Machine for Pigs

Kada izlazi?


Dark Descent mi je bio odličan, i htio sam još pa sam prešao Penumbru....  

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Amnesia: A Machine for Pigs
xZero kaže...

Kada izlazi?


Dark Descent mi je bio odličan, i htio sam još pa sam prešao Penumbru....  

izlazi u jesen kazu da ce mozda izac na halloween

14 godina
offline
Amnesia: A Machine for Pigs

Amnesia The Dark Descent je najstrašnija igra ikad, kakva će tek biti ova.

Onaj osjećaj (kad te naganja 3-metarska zvijer a ti u okupan hladnom znoju trčiš s lampom i vračaš si sanity) je nezaboravan

BTW evo jedan od najboljih walktrougova, barem meni

Do not feed the trolls!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Amnesia: A Machine for Pigs
DragonWarrior kaže...

...

BTW evo jedan od najboljih walktrougova, barem meni

PewDiePie je kralj. Pratio sam lika i kroz Amnesiju i kroz Penumbru.

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
15 godina
offline
Re: Amnesia: A Machine for Pigs
xZero kaže...
DragonWarrior kaže...

...

BTW evo jedan od najboljih walktrougova, barem meni

PewDiePie je kralj. Pratio sam lika i kroz Amnesiju i kroz Penumbru.

Tocno se vidi da "uziva" u igri (takoder pratio), to je pravo gamersko srce :)

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.6.2012 22:53 (lovac82).
13 godina
neaktivan
offline
Amnesia: A Machine for Pigs

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Amnesia: A Machine for Pigs

10 rujna je blizu, moram se pripremit i nabavit jedne sluse, jer bez njih je to potpuno druga igra {#}

play2much
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Amnesia: A Machine for Pigs

molim pomoc.. ona vrata u dvoristu mi se nemogu otvorit. gleda sam cak i video na youtubu, cini se da njemu sve radi ok.

 

 

preskocite na 4:20 i vidit ce te o cemu pricam

play2much
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Amnesia: A Machine for Pigs

I kakvi su vam utisci ove igre?

Gledam da je igram,ali najprije da predjem Outlast.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Amnesia: A Machine for Pigs

Ajooj! Duboko sam uvredjen i iznenadjen.

Kao ogroman fan svih igara proizašlih iz Frictional Games studija, čekao sam ovu igru doslovno od sekunde nakon odigravanja prve Amnesie. Razočaran je blaga riječ, uza svu najbolju moguću volju, ovaj nastavak bih okarakterizirao kao jednu ok "avanturu" iz prvog lica, manjkave igrivosti, super kratkog trajanja ali s dobrom atmosferom. Ljubitelji takvih igara, iskušajte i procjenite sami. Osobno ne mogu reći da nisam guštao u tih par sati koliko traje cijela priča.

ALI, kao nastavak jedne od najboljih horor igara svih vremena, FAIL TEŠKI!!!

Naime, igru je izradio studio "The Chinese Room" pod nadzorom Frictional Gamesa, te sama igra više podsjeća na Dear Esther ( predhodno djelo The Chinese Rooma ) nego li na Penumbru ili Amnesiju i tu leži najveći problem.

Poznata Penumbra/Amnesia interakcija s objektima - nula bodova.

Horor segment - nula bodova.

Napetost - nula bodova.

Zagonetke/puzzleovi - nula bodova.

Sanity metar - nema.

Inventory management - nepostojeći.

Istraživanje/lutanje/pronalazak pravog puta - nula bodova, linearniju avanturu nisam još vidio.

Neprijatelji - jadni. Užasno malo susreta s negativcima kroz igru, nema skrivanja, samo zaobilaženje i bijeg, nisu opaki, niti zastrašujući, te ogromna greška što ih u početku možete vidjeti u cijelosti, koliko god dugo želite čime ipak gube na misteriji.

Naravno sve ovo gore navedeno je u usporedbi s The Dark Descentom.

Kao pozitivne stvari bih izdvojio ipak dobru atmosferu, te setting ( viktorijansko doba ), dobar zvuk i ok priču ( iako predvidljivu ako ste fan trilera/horora općenito ).

Na kraju krajeva, veliko ŠTETA.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.9.2013 12:02 (diler_tokić).
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Amnesia: A Machine for Pigs
diler_tokić kaže...

Ajooj! Duboko sam uvredjen i iznenadjen.

Kao ogroman fan svih igara proizašlih iz Frictional Games studija, čekao sam ovu igru doslovno od sekunde nakon odigravanja prve Amnesie. Razočaran je blaga riječ, uza svu najbolju moguću volju, ovaj nastavak bih okarakterizirao kao jednu ok "avanturu" iz prvog lica, manjkave igrivosti, super kratkog trajanja ali s dobrom atmosferom. Ljubitelji takvih igara, iskušajte i procjenite sami. Osobno ne mogu reći da nisam guštao u tih par sati koliko traje cijela priča.

ALI, kao nastavak jedne od najboljih horor igara svih vremena, FAIL TEŠKI!!!

Naime, igru je izradio studio "The Chinese Room" pod nadzorom Frictional Gamesa, te sama igra više podsjeća na Dear Esther ( predhodno djelo The Chinese Rooma ) nego li na Penumbru ili Amnesiju i tu leži najveći problem.

Poznata Penumbra/Amnesia interakcija s objektima - nula bodova.

Horor segment - nula bodova.

Napetost - nula bodova.

Zagonetke/puzzleovi - nula bodova.

Sanity metar - nema.

Inventory management - nepostojeći.

Istraživanje/lutanje/pronalazak pravog puta - nula bodova, linearniju avanturu nisam još vidio.

Neprijatelji - jadni. Užasno malo susreta s negativcima kroz igru, nema skrivanja, samo zaobilaženje i bijeg, nisu opaki, niti zastrašujući, te ogromna greška što ih u početku možete vidjeti u cijelosti, koliko god dugo želite čime ipak gube na misteriji.

Naravno sve ovo gore navedeno je u usporedbi s The Dark Descentom.

Kao pozitivne stvari bih izdvojio ipak dobru atmosferu, te setting ( viktorijansko doba ), dobar zvuk i ok priču ( iako predvidljivu ako ste fan trilera/horora općenito ).

Na kraju krajeva, veliko ŠTETA.

 

Sve stoji, samo se sa boldanim ne bih slozio. Zagonetke su bile mnogo lakse u dark descentu. 

play2much
15 godina
offline
Amnesia: A Machine for Pigs

Iskreno, ljudi moji, svi vi koji ste s guštom igrali prvu Amneziju, zaobiđite ovo i sačuvajte sloj dostojanstva, a igru bez igranja popljujte, jer ovo nije Amnezija. Ovo je Monkey Island iz prvog lica.

 

Epic, epic, epic fail. Kapa dolje The Chinese Room za uništavanje franšize.

 

Uskoro ću napisati i svoj review, ali jednostavno ne mogu naći nešto pozitivno osim eto možda dizajna nivoa, donekle ugođaja. No to je sve. Ostatak - smeće, junk, trash, dope, cancer.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2013 23:59 (4ucker).
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Amnesia: A Machine for Pigs

jesi otvorio vrata u kupatilu ili probaj pomaknuti onog medvjeda u sobi sa prepariranim životinjama

 

16 godina
offline
Amnesia: A Machine for Pigs

Hm...

Inače, igra mi je dobra iako mi je Outlast bio bolji...

GamModdok - http://gamemoddok.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice