APB:Reloaded

poruka: 114
|
čitano: 29.153
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

gledo sma svaki dan u email nemogu dobit acces ni da dijele preko milijun keyeva ni instant accesa :( i kakve veze ima Steam sa APB Steam je GLUPPP mozes svakom maznit acc tu nemozes jel treba ti secret question i secred answer tako da mu nemozes maznit acc

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

aj molim vas imam samo ovaj tjedan igranja a onda mi pocinje skola da igram dok su praznici ako neko hoce da di posudi malo acc dodajte me na xfire ili posaljite samo email i pass i nist drugo Xfire:redknight67

         Email:aveselic@yahoo.com

 

 

 

I nezelim nikom maznit ACC netreba mi njegov ACC vec samo da igram ovaj tjedan dok jos mogu Hvala!

 

 

 ako nekom treba Medal of Honor 2010 limited edition ORIGINAL acc ili battlefield bad company 2 ORG ACC ili Orange box CD Key eto mozemo se dogovorit za rezmjenu ti meni posudis malo acc i ti mos igrat ako udjes ja odo off ili se dogovorimo kad radis ili kad ides van pa da ja mogu ja neigram ove igre pa mozes igrat koliko hos Ako neko hoce zahvaljujem mu puno stvarno mi je bitno da igram ovaj tjedan dok jos mogu

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2011 23:54 (Andrej8295).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: APB:Reloaded
Andrej8295 kaže...

 ako nekom treba Medal of Honor 2010 limited edition ORIGINAL acc ili battlefield bad company 2 ORG ACC ili Orange box CD Key eto mozemo se dogovorit za rezmjenu ti meni posudis malo acc i ti mos igrat ako udjes ja odo off ili se dogovorimo kad radis ili kad ides van pa da ja mogu ja neigram ove igre pa mozes igrat koliko hos Ako neko hoce zahvaljujem mu puno stvarno mi je bitno da igram ovaj tjedan dok jos mogu

Dobro, moja greška, zaboravio sam da se radi o beti, a Steam account sam dao samo kao primjer, jer mi se par frendova "pozdravilo" sa accountima jer su nasjeli na sasvim glupu foru.

 

Ti si vjerovatno ok, možda ti netko od ovih ljudi sa foruma i da account da probaš igrati jer se radi o beta accountu gdje se praktički nema šta izgubiti, ali moja preporuka ti je da ne ostavljaš svoje e-mail adrese na forumima nego zamoliš ekipu da ti se javi preko privatne poruke na forumu. Isto tako bez obzira što to ispada lijepo od tebe i u dobroj namjeri,ali  nemoj davati svoje original EA i Steam accounte nepoznatim ljudima.

=CBC= Team | www.crobadcompany.com | http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/
13 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

ok hvala moze i preko PM i jako bi volio probat apb ovaj tjedan

 

glupo mi je ukrast neciji acc ako ukradem i taj lik nabavi jos jednu cool igru i brzo mu dojadi ako mu maznes ovaj onda ti nece dati taj od te igre  tako da ja nekradem nijedan acc nisam ukro ni necu imam jednog frenda preko xfire posudio mi je BF 2 cd key i ja sam igro onda sam trazio da mi posudi BF 2142 i posudio mi je da sam ukro BF2 cd key onda mi nebi posudio nista vise tako da mene kradja nezanima

 

ja svaki dan vec 3 tjedna cekam do 3 sata ujutro i molim boga oce mi neko posudit acc da malo da igram dok mogu

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2011 0:58 (Andrej8295).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

Meni je apsolutno komicno da mislis da ce netko neznancu s foruma dati pristupne podatke za igru :-D

All the people in the left wing fuck, and all the people in the right wing fuck, and all the people in the underground fuck - I find myself stupified, coming back again...
 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

ako neko hoce igrat medal of honor ili battlefield bad company 2 mogu ti posudit da igras

 

ionako ti nist nemogu radit na apb accountu mogu samo naopravit novi character i igrat i to je sve nemogu nist drugo

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2011 14:55 (Andrej8295).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

Nakon ovog patcha igra uzasno steka na 2gb rama, prije je bilo sve ok tu i tam neki lag al zbog servera. :/

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: APB:Reloaded
viper kaže...

Nakon ovog patcha igra uzasno steka na 2gb rama, prije je bilo sve ok tu i tam neki lag al zbog servera. :/

Da,da igra ždere puno rama. Meni ponekad zna povuči čak i 2,2gb{#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: APB:Reloaded
Jack Sparrow kaže...
viper kaže...

Nakon ovog patcha igra uzasno steka na 2gb rama, prije je bilo sve ok tu i tam neki lag al zbog servera. :/

Da,da igra ždere puno rama. Meni ponekad zna povuči čak i 2,2gb{#}

i meni isto ali sutra idem kupit jos 2 jeftino je 200 kuna 2Gb rama DDR2 :D:D jedva cekam nadam se da mi nece lagat ii tooooo napokon sam docekao svoj red upo sam Fack YEAAAAAA :D:D:D

 

ja sam na obeyi EU1 enforcer sam ko hoce moze me dodat u frendove zovem se Sainnt

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2011 4:21 (Andrej8295).
13 godina
offline
APB:Reloaded

ne propuštate puno ljudi. Po meni igra je totalan sh!t, slabija kopija gta seriala s tim da je multiplayer. Igrao sam betu prije nego što je izašla(prvi put) i nakon prve noci igre vec je nestala s kompa. Kontrole su debilne, kad kontroliraš auto npr. imaš delay na skretanju, trebaš pogodit nekog 20 puta pištoljem da umre i td... A misije su večinom iste, uzmi ovak kofer i odnesi ga do ove banke i pazi da te mafijaši ne ube. Nije čudo da igrica nije preživjela niti mjesec na tržištu

 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: APB:Reloaded
alscaul kaže...

ne propuštate puno ljudi. Po meni igra je totalan sh!t, slabija kopija gta seriala s tim da je multiplayer. Igrao sam betu prije nego što je izašla(prvi put) i nakon prve noci igre vec je nestala s kompa.

Jel to pričaš o prvom release APB-a prije nego je isključen ili o APB Reloadedu? Šta je sa ovim zadnjim patchem, jel su poboljšali stvari?

 

Ja nisam igrao igru ali me zanima već duže vrijeme i čekam ključ da ju isprobram malo.

=CBC= Team | www.crobadcompany.com | http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/
13 godina
offline
Re: APB:Reloaded
thesekiman kaže...
alscaul kaže...

ne propuštate puno ljudi. Po meni igra je totalan sh!t, slabija kopija gta seriala s tim da je multiplayer. Igrao sam betu prije nego što je izašla(prvi put) i nakon prve noci igre vec je nestala s kompa.

Jel to pričaš o prvom release APB-a prije nego je isključen ili o APB Reloadedu? Šta je sa ovim zadnjim patchem, jel su poboljšali stvari?

 

Ja nisam igrao igru ali me zanima već duže vrijeme i čekam ključ da ju isprobram malo.

ofc govorim o prvom releasu ali je igra bila toliko sjbana da nevjerujem da se može fixat, to je vjerojatno igra koja je najbrže umrijela u povijesti. Jedina dobra tocka koje se sjecam je customization

16 godina
neaktivan
offline
Re: APB:Reloaded
alscaul kaže...

ne propuštate puno ljudi. Po meni igra je totalan sh!t, slabija kopija gta seriala s tim da je multiplayer. Igrao sam betu prije nego što je izašla(prvi put) i nakon prve noci igre vec je nestala s kompa. Kontrole su debilne, kad kontroliraš auto npr. imaš delay na skretanju, trebaš pogodit nekog 20 puta pištoljem da umre i td... A misije su večinom iste, uzmi ovak kofer i odnesi ga do ove banke i pazi da te mafijaši ne ube. Nije čudo da igrica nije preživjela niti mjesec na tržištu

Zanimljivo.. ja jos uvijek imam i prvu betu na kompu mada mi ona nicem ne sluzi .

Kolko sad vidim tih delaya u skretanju nema ,ja ubijem bar dvoje krimosa po misiji s tim da mi steka uzasno pri vecim akcijama jer 2gb rama vise nije dosta -.-.Ping je vecinom oko 40-50 zna skocit na 100ms.

 

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
13 godina
neaktivan
offline
Re: APB:Reloaded
alscaul kaže...

ne propuštate puno ljudi. Po meni igra je totalan sh!t, slabija kopija gta seriala s tim da je multiplayer. Igrao sam betu prije nego što je izašla(prvi put) i nakon prve noci igre vec je nestala s kompa. Kontrole su debilne, kad kontroliraš auto npr. imaš delay na skretanju, trebaš pogodit nekog 20 puta pištoljem da umre i td... A misije su večinom iste, uzmi ovak kofer i odnesi ga do ove banke i pazi da te mafijaši ne ube. Nije čudo da igrica nije preživjela niti mjesec na tržištu

 Nije istina, igra je rasturala, a ugasili su se serveri jer je Realtime Worlds propao pa su trazili nekoga da je odrzaju, Epic games se zainteresiro jer je igra napravljena u njihovom Unreal Enginu 3. Posto se nitko nije javio nakon mjesec, mjesec i pol serveri su se ugasili. Pocetkom godine GamesFirst je objavio da su ponovno ozivjeli ovu igru. Znaci nije igra koma pa da je izgasena (samo da znas)

Lezim na krevetu i gledam nebo boje tvojih ociju i razmisljam si, gdje mi je jeb**e krov?
13 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

eo kupio sam jos 2 giga rama sad imam 4 i nist nelaga ni nesteka igra je super kad ne steka mogu vozit aute i uzet dumstera i zabijat aute u zid eo jucer sam ubio 5 ljudi sa dumsterom likovi se naljutili :) i vozim auto na najvecoj brzini i nist nesteka

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded
Ovaj mjesec poceti ce otvorena beta:

APB: Reloaded, the free-to-play resurrected version of Realtime Worlds' crime-tastic MMO APB, is to enter open beta this month, new publisher GamersFirst has announced.
[url=http://www.points2shop.com/?ref=davidri]Points2Shop[/url]
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: APB:Reloaded
davidri kaže...
Ovaj mjesec poceti ce otvorena beta:

APB: Reloaded, the free-to-play resurrected version of Realtime Worlds' crime-tastic MMO APB, is to enter open beta this month, new publisher GamersFirst has announced.

  Napokon,nikako da dobim CB kljuć.

http://img171.imageshack.us/img171/4879/40419.gif
16 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

Nakon patcha ping je uzasan.. kao da pingam Berlin preko New Yorka -.-  . 200ms pa to nije normalno ! Isti tj 20 ms ping veci imam na US serveru .

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.5.2011 21:05 (viper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

Znaci, nisu jos nista popravili sa mreznim kodom :-( :-( :-(

All the people in the left wing fuck, and all the people in the right wing fuck, and all the people in the underground fuck - I find myself stupified, coming back again...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

Jucer je bio nekakav mali update od 14MB koji je popravio ping... 

Sad je ping oko 80-120ms{#} a prije je bilo oko 200-240ms na Patriot serveru.

Lag je još uvjek pristuan.

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.5.2011 8:45 (viper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

Sad je bolje{#}.. skoro pa nema laga a ping je uvijek oko 40-50ms .

 

edit .: Nesto mrdaju po serverima, poslje patcha vise nitko nemoze uc u igru -.-

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2011 12:10 (viper).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

je li pocela ta otvorena beta? rekli su da pocinje 18.5., ali kad udjem u igricu trazi me email i lozinku (jel sa gamersfirsta gdje sam napravio account ili?) i kad ih unesem izbaci mi error 11004... zanima me kako krenut igrat i da li sam mozda negdje pogrjesio?? ljudovi pomagajte {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: APB:Reloaded
TŠRB kaže...

je li pocela ta otvorena beta? rekli su da pocinje 18.5., ali kad udjem u igricu trazi me email i lozinku (jel sa gamersfirsta gdje sam napravio account ili?) i kad ih unesem izbaci mi error 11004... zanima me kako krenut igrat i da li sam mozda negdje pogrjesio?? ljudovi pomagajte {#}

Wednesday, May 18, 2011

Open Beta on temporary hold while we evaluate a player disconnection issue

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2011 17:29 (viper).
14 godina
offline
APB:Reloaded
Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: APB:Reloaded

Meni je igra zakon, igram na ful postavkama, bugova je vec vrlo malo nik mi je antonio007 
u PP slobodno mi posaljete svoje nikove :)

 

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
15 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

Hej jeli igra netko jos?

Potrazite me na Obeya Serveru nick sgtDrebin. Svi Hrvati dobivaju od mene Hrvatsku zastavu, grb, i oznake Hr Mupa za policijska vozila visoke kvalitete (imam premium) :)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2011 10:45 (ot0_m0t0).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: APB:Reloaded
ot0_m0t0 kaže...

Hej jeli igra netko jos?

Potrazite me na Obeya Serveru nick sgtDrebin. Svi Hrvati dobivaju od mene Hrvatsku zastavu, grb, i oznake Hr Mupa za policijska vozila visoke kvalitete (imam premium) :)

 

Gdje si kupio, koliko placas neznam kako to ide :) Ja sam Antonio007

 

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
13 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

Ako ko oće može me dodat.Nick mi je SaltyOrange na Obeya.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
APB:Reloaded

Od kad su napisali da su riješili lag od strane servera ponovo sam instalirao igru i mogu reći da mi sad radi super. Samo što je problem što su igrači sa premium računom previše u prednosti. Pa jel moguće da tolko više love dobivaju od onih koji imaju standardni račun? Jel sam ja to krivo pročitao ili dobivaju 125% više love?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: APB:Reloaded
Jack Sparrow kaže...

Od kad su napisali da su riješili lag od strane servera ponovo sam instalirao igru i mogu reći da mi sad radi super. Samo što je problem što su igrači sa premium računom previše u prednosti. Pa jel moguće da tolko više love dobivaju od onih koji imaju standardni račun? Jel sam ja to krivo pročitao ili dobivaju 125% više love?

Negdje si krivo pročitao, premium igrači dobivaju 30 % više love. Inače, je li igra još neko ovo? Ja sam počeo prije par dana i meni je super, samo ždere puno rama, ja imam samo 2 GB, pa mi se nekad zna crashat sa porukom "Out of memory". Inače igram na strani kriminalaca, nick Hambrle. Nevjerovatno je koliko opcija ima za customitization samog charactera, sinoć sam proveo puna tri sata za tim. Ljudi ima dovoljno, misije su ok i još samo čekam da mi se neko javi od naše ekipe pa da zajedno igramo. Definitivno vrijedi probati otkad je free2play.

 

BTW. Moj lik u attachmentu :P

mmm... donuts
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice