Apex Legends

poruka: 1.433
|
čitano: 305.641
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Apex Legends

Da, tako je, pisanje s visoka i dijagnosticiranje psiholoških poremećaja je baš odgovor i sudjelovanje u kulturnim rasprava. Nema teme na kojoj nisi pretendirao za najvećeg stručnjaka teme, a da ne pričam o količini kartona radi sve te ''pameti''. Drago mi je da si sretan jer si bio u pravu da će nerfati wingmana. Kao dijete kad dobije igračku, pa ako si sretan, eto, onda sam i ja. Ostaj mi dobro i samo nastavi prosipati pamet okolo, ali nađi način da to unovčiš, možda zaradiš. lp, u stjepanovom fazonu :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
9 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends

Sva sreca lako se mogu provjeriti komentari, tko je na kakav nacin razgovarao i tko nije mogao argumentirati bez da pocne sprdati drugu stranu. Kad si spomenuo kartone i ostalo postalo mi je kristalno jasno od kud se vuku problemi tj iz kojih tema rane jos nisu zacijelile. 

9 godina
offline
Apex Legends

Tako nekako   

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
war3_tft kaže...

 neg se ukljucujem u diskusiju

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
12 godina
offline
Apex Legends

Vraga su nerfali wingman-a i dalje je OP uruzije. A hemlok na kad makneš burst ownas sve oko sebe. :D

Jučer sam win 2 gamea u kojih sat vremena gameanja, u jednom sam imao spitfire i peacekeeper, drugi wingman, yes za low/mid range i devotion.. 

 

Ovo je samo dokaz da je igra unbalanced, devotion i hemlok su mi sad tu negdje samo nema mjesta za ammo, moraš imati low/mid range weapon najbolje peacekeeper i devotion ili spitfire po meni devotion je bolji.

 

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2019 8:11 (Luka123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Apex Legends

..... bas nikad necu shvatiti potrebu za ovakvim tipom balansiranja u igrama.... pogotovo u apexu gdje nikakvim napredovanjem ili kupovinom neces upgrejdati i dobit prednost  sa svojim omiljenim oruzjem, vec iskljucivo lootanjem gdje ti je sve dostupno bas kao i drugima.... ako si  sa istim oruzjem poput protivnika od istoga popusio, nije do balansa oruzja vec do boljeg igraca, njegove bolje pozicije mozda, brzine, skilla.... a ni svi komentari nisu dobronamjerni, neki su jednostavno samo nesposobni, neki zlocesti, neki zele da igra propadne jer su mu frendovi svi pobjegli...... i jos milijon primjera demokracije koja po meni ne funkcionira u praksi.... dokazano tisucu puta..... Respawn se trebao drzat svojeg i tocka..... i kak je vec spomenuto sad krece plakanje o necem trecem samo da se iskristalizira koje je trenutno najjace oruzje.... a onda tak moze u nedogled....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Ovdje se slazem sa tobom, cak i u ovako ranoj fazi balans je jako dobar. Eto imamo tog nesretnog wingmana i peacekeepera koji su se malo previse isticali da bi se zanemarili, ali sve u svemu to izgleda jako posteno i na kraju opet skill presudi, il dobar tajming za uletit kad se dva tima sibaju :)
13 godina
offline
Re: Apex Legends
war3_tft kaže...
Ovdje se slazem sa tobom, cak i u ovako ranoj fazi balans je jako dobar. Eto imamo tog nesretnog wingmana i peacekeepera koji su se malo previse isticali da bi se zanemarili, ali sve u svemu to izgleda jako posteno i na kraju opet skill presudi, il dobar tajming za uletit kad se dva tima sibaju :)

 Heheh....istina...u zadnje vrijeme jedan u SQ više pazi na lešnare koji se dovuku po zvuku pobrati free killove nego na SQ sa kojim se šoramo.

You should never underestimate the predictability of stupidity
12 godina
offline
Re: Apex Legends
Luka123 kaže...

Vraga su nerfali wingman-a i dalje je OP uruzije. A hemlok na kad makneš burst ownas sve oko sebe. :D

Jučer sam win 2 gamea u kojih sat vremena gameanja, u jednom sam imao spitfire i peacekeeper, drugi wingman, yes za low/mid range i devotion.. 

 

Ovo je samo dokaz da je igra unbalanced, devotion i hemlok su mi sad tu negdje samo nema mjesta za ammo, moraš imati low/mid range weapon najbolje peacekeeper i devotion ili spitfire po meni devotion je bolji.

 

Pravi dokaz, case closed.

 

Ubi bene, ibi patria.
13 godina
offline
Apex Legends

Ma nisu trebali nerfati Wingmana, eventualno mrvicu hip fire mozda i to je to jer balans oruzja je prilicno ok osim OP Mozambiqua

 

Nego, navodno drugi tjedan dolazi battle pass, bar tak nesto pisu po redditu?

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2019 14:03 (dad0r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Apex Legends

Ma upravo uzeo champ s wingmanom tako da... meni svejedno.. ako pogadam onda pogadam i amen..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Upravo to

wingman treba biti ko triple take,bez mogucnosti za mag upgrade. 6 je opet dosta,makar za single kill...PRoblem je time to kill,dropa te ko gravitacija jabuku

16 godina
offline
Apex Legends

Jel itko osjetio perfromance drop?

meni danas igra radi losije nego prije dva dana...

 

ne znam jel da stavim nove drivere ili ne... na 417.71 sam

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Od novog nVidijinog drivera meni je masovno povećan FPS, za 20+ definitivno. Kako? Zašto? Nemam pojma, drago mi je da jest. Ali neki vele da je ta verzija drivera koju si ti naveo stabilnija po pitanju crasheva. Ja crasheva nisam uopće imao u Apexu pa se smatram sretnikom u tom pogledu, tako da neznam kako bi na tvoju konfu mogao utjecati taj novi driver.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2019 18:05 (Putn1k).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Za performanse nisam siguran, nisam baš pratio prije kako se točno vrtjelo, a kako sad...Ali nakon na ovim novim driverima ima stutter tu i tamo, prije nisam imao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apex Legends
Putn1k kaže...

Od novog nVidijinog drivera meni je masovno povećan FPS, za 20+ definitivno. Kako? Zašto? Nemam pojma, drago mi je da jest. Ali neki vele da je ta verzija drivera koju si ti naveo stabilnija po pitanju crasheva. Ja crasheva nisam uopće imao u Apexu pa se smatram sretnikom u tom pogledu, tako da neznam kako bi na tvoju konfu mogao utjecati taj novi driver.

 ma nemam pojma iskreno..

mozda samo filing..

instalira sam nove isti vrag..

ugl...nema veze..

 

u 10 matcheva danas 3 puta champ, krenulo me :)

12 godina
offline
Apex Legends

Ja nisam ništa install... i apex mi radi sad normalno nakon quick patcha sto god su napravili... origin mislim da se azurirao...

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Apex Legends

..... ajmo, plakanje.... Bangalore je OP, upravo zavrsio partiju smoke killom .....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

..... ajmo, plakanje.... Bangalore je OP, upravo zavrsio partiju smoke killom .....

 Ne možeš ti pretpostavljati tko je op i šta treba nerfat jer nisi tu radi toga. Zna se tko je ovdje glavni i tko će proreći sve nove nerfove. 

 

Čekaj, sereš, smokeom si zavšrio lika? kapa dolje btw 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
protjeran
offline
Apex Legends

Detaljna usporedba by BattleNonSense.

 

 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Oj ekipa, ako netko hoće igrat (uvijek fali 1 ili 2 suigrača), dodajte me na origin: "Chuljina"; na discordu "Chulina#5635"

Lvl 65+/preko 400 killova

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

 Ne možeš ti pretpostavljati tko je op i šta treba nerfat jer nisi tu radi toga. Zna se tko je ovdje glavni i tko će proreći sve nove nerfove. 

 

Čekaj, sereš, smokeom si zavšrio lika? kapa dolje btw 

 ... hehe, da, i lika i partiju za win.... nas trojica protiv zadnje dvojice.... nokali smo prvog, ja iza ugla nabasao na drugog i samo mu sprasio smoke s valjda metra i voila - champs.... kad mi ide ne snimam, kad mi ne ide snimama ..... nikad pogodit postenu partiju....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
Apex Legends

HWID BAN, kako mi je drago šta su pooštrili banove, nema više da klinjo dobije ban i napravi novi acc i pegla dalje, sad je tu ban baziran na hardware id'u, vrh vrhova, čitam po forumima da je ekipa čak probala, vpn, low level format hdd/ssd. nove instalacije windowsa, mjenjanje matičnih ploča, memorije, kupovali nove komponente tipa ssd/hdd ali ništa ne pomaže, . Dosta se osjeti da je puno manje cheatera, jednostavno se ne pogine brzo, i tu i tamo  te fula koji metak. Aleluja.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2019 18:44 (Cryogenic).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Apex Legends

Evo i novosti vezane za iduci patch klik.

 

- banano 355k cheatera, rade na poboljsanju anti-cheata

- neke od crashove ce rijesiti, ali na nekima jos rade, dodatak ce biti i nesto u stilu automatskog slanja crash reporta

- izgleda da nista od reconnect sistema, kazu da ce rade novce utrositi u rjesavanju problema sa crashanjem

- rade i na rjesavanju problema oko sporosti servera na pocetku matcha

 

Sve u svemu lijepo je vidjeti da su svjesni problema koje igra ima i da se trude.

 

P.S. Vidim da su kod nekih kompleksi i rane jos uvijek na high postavkama. 

Moj PC  
2 2 hvala 1
13 godina
offline
Apex Legends

 ...just like we did with Nvidia visit, we’ll be working together to improve stability and performance on PC. In the next client patch on PC we will be addressing some of the known crashes, but there will still be work to do as we haven’t nailed down all crashes yet. 

 

iskreno se nadam da će riješit dropove i kreševe, i onda smo na konju, i cijelo iskustvo će biti još bolje.

Jedva čekam patch, iskreno, kao i  battle pass.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Samo sto toga nema u apexu.Mislim jos nije uvedeno zasada.

Trenutno samo naprsvis novi account i dalje cheatas.Najgore je na azijskim serverima,posto kinezi nemaju svoje servere koriste vpnove i haraju po ostalim serverima.

 

Malo procackao po netu,ocito rade hwid banove al ih je tolko lako zaobici da ocito to nije dovoljno.

 

Ja sam zasad naletio samo na jednog.

ORIGIN: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2019 23:45 (Doca15).
15 godina
offline
Apex Legends

Mene i frenda pokosili čiteri na samom kraju jedine runde di sam dosao do kraja(odigrao 20ak partija) Ovoga bude sve vise jer se igra zasad ne plaća.. 

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
red_bull kaže...

Mene i frenda pokosili čiteri na samom kraju jedine runde di sam dosao do kraja(odigrao 20ak partija) Ovoga bude sve vise jer se igra zasad ne plaća.. 

 

Ja sam vjerojatno imal srece sa frendovima u nekih 50 sati niti jedan cheater, no posto je ovo Source engine stariji od dinosaura cheatera bude uvijek u izobilju ko i u CS-u kolko god oni to banali.

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Re: Apex Legends
red_bull kaže...

Mene i frenda pokosili čiteri na samom kraju jedine runde di sam dosao do kraja(odigrao 20ak partija) Ovoga bude sve vise jer se igra zasad ne plaća.. 

 tog ima u i igrama koje se placaju (vidi cs go,pubg itd itd itd)

13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Ma u zadnjih dva tri dana se nakupilo more ili čitera ili su odjednom svi postali profići i skidaju sa wingmanom da praktički ne mogu fulat.

ja kad gledam gameplay od npr dizzya frajer se kaj je najbolje dosta isfulava ali ima brutalno dobro pozicioniranje.

 

Ne znam što se to točno dešava unatrag par dana ali svaki drugi game je “čudan” sa “čudnim likovima” ilitiga promaderfakerima

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice