Assassins Creed Brotherhood Uplay CD-key problem

poruka: 5
|
čitano: 1.363
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Assassins Creed Brotherhood Uplay CD-key problem

Poštovani

Kupio sam si stare igre AC, AC II i AC Brotherhood i to sve u bundleu (nije steam) zasebno u svijet medija trgovini i napravio jedan Uplay account

Prešao sam prve dvije igre bez problema i sad planiram Brotherhood ali mi neće prihvatit CD-key

(This CD Key or Activation code is already in use with another Uplay Account. For more information please contact ubisoft support)

Proučio sam Ubisoft forume i ima tih problema ali najviše sa steam acountom, zanima me kako poslat uvid u problem ubisoftu.

Trebam li fotkat bundle i cd key pa da mi oni provjere, svugdje piše da je to možda zbog duplog accounta,

al ja imam samo jedan Uplay account, poludio sam, kupio sam si originale za malo para iz poštovanja prema njima i da imam kolekciju koju cu kasnije nadopunjavat

Ima li tko kakav prijedlog?

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed Brotherhood Uplay CD-key problem

Jesi probao kontaktirat trgovinu u kojoj je kupljeno?

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Assassins Creed Brotherhood Uplay CD-key probl

Nisam još, neznam di su mi racuni, negdje sam ih spremio, sad sam napisao pitanje za ubisoft support centar

10 godina
offline
Assassins Creed Brotherhood Uplay CD-key problem

Pokušavao sam im poslat pitanje i nista, tehničke poteškoće, ma užas, vidjet cu sto cu

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Assassins Creed Brotherhood Uplay CD-key problem

Chatao sam s Ubisoft Uplay supprot centrom i rekli su mi da je kod vec iskoristen negdje drugdje, mozda je to zbog tog jer sam predugo cekao da ga instaliram (godinu dana)

rekli su mi da se obratim trgovini di sam kupio (Svijet medija), al nemam račun

ma kupio sam sad prek ebaya kod za 5 dolara i rijesio problem, radi normalno

možete obrisat ovu temu da ne smeta ak hoćete

Lijep pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice