Baldur's Gate III

poruka: 440
|
čitano: 172.500
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?

i dalje nemos vjerovat da BG3 tema ima samo 5 stranica a igre koje izlaze svake godine (fife,codovi i slicni isprdci) svaki dan natuku 5 stranica. preloše, čak i starfail od bethesde ima više -.-

15 godina
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?
A jeste optereceni sa tim brojem postova i stranica. Igre su da se igraju, a ne komentiraju.

To sto nema komentara ne znaci da ljudi nisu zainteresirani.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
11 godina
online
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

BG 3 je moja prva prednaružba u životu,za PC i općenito.Igrao sam onu hm beta verziju svidjelo mi i autori su zaslužili za trud i kvalitetu punu cijenu gre.Vjerujem da će i po ocjenama ovo biti+90% top igra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?
Rocinante2112 kaže...

i dalje nemos vjerovat da BG3 tema ima samo 5 stranica a igre koje izlaze svake godine (fife,codovi i slicni isprdci) svaki dan natuku 5 stranica. preloše, čak i starfail od bethesde ima više -.-

pa normalo kad je Baldur igra za ciljanu manjinsku publiku, a ove ostale za masovno trziste igraca svih mogucih uzrasta i ukusa 

 

ne razumijem sto te smeta sto ljudi vole igrati nesto sto ti ne mozes smislit, i da jedino igre koje tebi pasu su dobre igre

 

kao da ja idem sad pljuvat sto nitko ne pise u D&D tabletop temi, nego su svi tu u baldur temi i pricaju o digitalnom isprdku cetvrte edicije, koja unistava vizualizaciju i satire razvoj maste omladine, i samo i jedino valja pravi hard core D&D 

 

olovka i papir zive vjecno, svi ste izdajnici

 

 

5 godina
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

Ljudi imaju svoje zivote. Obitelj, posao i sve sto nosi zivot sa sobom. Ono malo slobodnog vremena nije dovoljno za silne igrice koje izlaze.

Igrao sam PT, BG i BG2 pa na dalje. "Akcijski" IWD i slicne djidje midje, ali kada sam imao daleko vise slobodnog vremena (srednja skola i fakultet). Na ruku trojci ne idu ni hw zahtjevi, a jos manje cijena. K tome "taj" zanr je orjentiran vise na single play i laganije igranje. Kada dodjem s posla za ono malo slobodnog vremena radije bacim igricu tipa mozak na pasu. Pa vozi/udri Misko... Imam toliko igrica u planu za proci (divinity, pillars...), a vremena nema. BG3 ne mislim uzimati dok mu cijena debelo ne padne, a za skidanje igrica preko torrenta sam ostario (zapravo vise sam lijen zbog toga sto sam nakupovao na snizenju neke druge koje sam mislio odigrati). Do tada, kako napisah, imam cijelu plejadu slicnih neodigranih igara.

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?
Ja mislim da je cijena realna, cak bi rekao i odlican omjer ulozenog i dobivenog kad gledas koliko sati zabave ces dobit u tih 60eura. Pogotovo kad se usporedi sa igrama (pogotovo single player) koje su izasle u zadnjih par godina.

Ja gledam da cu imat preko 200-300 sati garant. U Dos 2 sam skoro doso do 200, a ovo je za klasu veca igra.
I onda uzmi racunicu i podijeli sate i eure pa vidi.

Evo danas 2 sata igranja odbojke na Jarunu 5 eura.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?

Za 2 dana nam izlazi GOTY!! Jesmo li spremniii????

15 godina
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?
Treba prvo skinit 120GB, tak da igrat ce se u petak.
Ulazim u ovo sa 0 sekundi early accesa tak da ce mi sve bit novo. Izbjegavao sam sve spoilere po forumima
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?
AmonZero kaže...
Treba prvo skinit 120GB, tak da igrat ce se u petak.
Ulazim u ovo sa 0 sekundi early accesa tak da ce mi sve bit novo. Izbjegavao sam sve spoilere po forumima

 30 Mb/s ovdje,ez za par sati DL :)

15 godina
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?
Ma vidim da pisu po redditu da bi mogao opet steam past kad more ljudi krene skidat tih 120gb.
Kazu da je isto bilo i u EA kad su pustili.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

Upravo uzeo na GOGu za 40$ i čeka se...

Prešao sam i jedinicu i dvojku i Icewind Dale itd...

Jedva čekam...

 

Inače evo recap za priču jer je radnja smještena 120 godina nakon dvojke.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
19 mjeseci
protjeran
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?

Kako je moguće da ova igra košta samo 40 dolara??

5 godina
neaktivan
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

ne vidim nigdje da se moze od njih direktno kupiti.

 

jedina opcija je Steam ili GoG?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

Besplatni UrbanVPN, odabrati Argentinu i direktno na GOGu uzeti za 40$

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.8.2023 15:38 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?
Ako vas zanimaju modovi i cloud save (pa da mozete na vise instanci nastaviti game) preporucio bi vam Steam.

Bit ce garant brdo modova u workshopu od quality of life changes pa do nekih modova koji totalno mijenjaju neke elemente igre

Btw gledajte da si maknete save iz EA ak ste igrali da nebi imali nekih konflikata kad se full igra releasa/updatea. Jucer je bila objava, danas ce ic i sluzbena sa nekim stepovima
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.8.2023 17:04 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

Objavili su te korake...

__________________

 

Imam Original Sin 2 na GOGu i mogo sam instalirati modove sa nexusa

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.8.2023 17:23 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?
Ovo su modovi sa steam workshopa i sa nexusa nisu iste stvari.
I kontam da na steam verziji mozes koristit i nexus modove dok na Gog ne mozes ove sa steam workshopa.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.8.2023 22:06 (AmonZero).
16 godina
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

Ja upravo kupio igru, dakle ne smijem skidati ?

Trebam cekati sutra? U koliko sati trebam poceti skidati igru ?

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?

Oko 5 popodne bi trebalo biti kod nas.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?
toxic kaže...

Ja upravo kupio igru, dakle ne smijem skidati ?

Trebam cekati sutra? U koliko sati trebam poceti skidati igru ?

mozes skinuti oko 65GB za pocetak, i mozes igrati early access :)

 

retail pocinje u 17h

16 godina
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?
Mitohondri kaže...
toxic kaže...

Ja upravo kupio igru, dakle ne smijem skidati ?

Trebam cekati sutra? U koliko sati trebam poceti skidati igru ?

mozes skinuti oko 65GB za pocetak, i mozes igrati early access :)

 

retail pocinje u 17h

 Preporucili su da ne... naime ako skines ec potrebno je raditi uninstall pa sam odustao.. Cekam full izlazak i to je to...

Btw ja nemam nikakva pred znanja o igri, volim turned based i arpg/rpg naslove pa se nadam da cu imati sate i sate zabave, eto d4 mi je uzeo vec preko 400h zivota nadam se da ce mi ovo isto biti zanimljivo

Bnet: mNik987#2148
16 godina
online
Baldur's Gate III

Kupljeno!!!

 

Nije beg cicija!

 

Kada skidamo, u 17?

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Baldur's Gate III

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Baldur's Gate III

Evo skida se igra, jedva cekam da skine:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Baldur's Gate III

So it begins...

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Baldur's Gate III

cca 4 sata mi treba da se skine a jbga okey je to

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Baldur's Gate III

Meni još pola sata

 

Idem malo odspavati

 

 

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Baldur's Gate III

Pogledao sam recenziju, izgleda da je samo dio iz ea ispoliran, ostatak igre ima bugova, frame dropova i igra se hoće crashati. Planirao sam ovo za zimu, do tad bude beba.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Baldur's Gate III

Prilikom kreiranja lika, možeš birati vrstu penisa!

 

I naravno, možeš ga prikačiti ženi!

 

\o/\o/

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Baldur's Gate III

Ali kreša mi se stalno!

 

Već tri puta! Dva puta prilikom startanja, treći puta prilikom kreiranja žene s penisom!

 

edit:

 

...sada opet nešto skida...

 

...ce da vidimo

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2023 18:43 (Kant).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice