Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.096.041
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
13 godina
offline
Battlefield 1

bc3?

 

može li vratiti staru slavu, okupit ekipu da zajedno otvaramo loot boxove i kupujemo gluposti? 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Battlefield 1

Video govori da neće biti mikrotranskacija, a vjerojatno ni battlepackova, al' hebiga lakše samo pročitat naslov i onda pljuvat napamet.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
3 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
DeniZg kaže...

Video govori da neće biti mikrotranskacija, a vjerojatno ni battlepackova, al' hebiga lakše samo pročitat naslov i onda pljuvat napamet.

 Video govori svašta i ništa. Godinu dana prije spekulacije, ono što bi htjeli...liejpo je to, tko zna kako će bit.

Taj lik je potvrdiio bf1, možda je pogodio i sad je on ko hobotnica koja predviđa rezulatate svejtskog prvenstva.

 

Daj molim te, EA mora ubaciti nekakav dodatan sustav zarade i neće prezati pred ničime, ali će odradi to suptilnije, a ne ko swbf

 

veliki sam fan bf serijala, ali bf1 je uvreda svim veteranima, a nadam se da se bc3 vraća na velika vrata i mi svi natrag na bf serijal.

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2017 18:49 (fila2208).
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
fila2208 kaže...
DeniZg kaže...

Video govori da neće biti mikrotranskacija, a vjerojatno ni battlepackova, al' hebiga lakše samo pročitat naslov i onda pljuvat napamet.

 Video govori svašta i ništa. Godinu dana prije spekulacije, ono što bi htjeli...liejpo je to, tko zna kako će bit.

Taj lik je potvrdiio bf1, možda je pogodio i sad je on ko hobotnica koja predviđa rezulatate svejtskog prvenstva.

 

Daj molim te, EA mora ubaciti nekakav dodatan sustav zarade i neće prezati pred ničime, ali će odradi to suptilnije, a ne ko swbf

 

veliki sam fan bf serijala, ali bf1 je uvreda svim veteranima, a nadam se da se bc3 vraća na velika vrata i mi svi natrag na bf serijal.

 

 Jasno, iznenađeni i uvređeni... boktenemarad

8 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
fila2208 kaže...

bc3?

 

može li vratiti staru slavu, okupit ekipu da zajedno otvaramo loot boxove i kupujemo gluposti? 

 http://www.hcl.hr/vijest/suska-se-da-je-bad-company-3-sljedeca-battlefield-igra-114572/

13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Glavas_ZG kaže...
fila2208 kaže...

bc3?

 

može li vratiti staru slavu, okupit ekipu da zajedno otvaramo loot boxove i kupujemo gluposti? 

 http://www.hcl.hr/vijest/suska-se-da-je-bad-company-3-sljedeca-battlefield-igra-114572/

 DA, vidio sam da news portali prenose šušku, iskreno se nadam da je to to, ako je esports u pitanju, pozdravljam to jako.

 

bc3 shema + esports 5v5 i to je to, živi bili pa dočekali :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
offline
Battlefield 1

kaže level cappy da ne vjeruje ovom leaku, jer ima neke svoje ljude.

Prije bih rekao da pokušava okrenuti priču jer surađuje s ovima.

 

U svakom slučaju ima par ok pointova, treba igru overhaulat, treba je vratiti korijenima i maknut sve to smeće iz nje, ali opet postavit skill plafon, da se razlikuju veterani i newcomersi.

No u svakom slučaju, vidjet ćemo :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1
fila2208 kaže...

kaže level cappy da ne vjeruje ovom leaku, jer ima neke svoje ljude.

Prije bih rekao da pokušava okrenuti priču jer surađuje s ovima.

 

U svakom slučaju ima par ok pointova, treba igru overhaulat, treba je vratiti korijenima i maknut sve to smeće iz nje, ali opet postavit skill plafon, da se razlikuju veterani i newcomersi.

No u svakom slučaju, vidjet ćemo :)

 

 isto ko i westie, uvijek su glasni protiv svega a dok se to potvrdi istinitim onda se opravdavaju da su bili pod NDA i nisu mogli reci nista... debili, sta drugo rec jer mogu samo sutjeti i reci da ne znaju a ne ovak da pametuju.

anyway bas me zanima sta ce biti od toga, moze biti epic ali i epic fail.

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Lik koji je leakao info je rekao da će CQ biti 32v32, što je u koliziji sa onim "tighter experience". Ja bih recimo bio jako zadovoljan i sa 20v20 max. countom ako to znači da će mehanizmi igre biti dobro odrađeni i ako će mape biti dobre. Ako su leakovi pouzdani, ko zna kolko su stare informacije. Ko zna šta se sve promijenilo u međuvremenu. Može DICE odlučiti nazvati igru kako god, recimo BF: Vietnam 2, BF5, itd... Rekao je objaviti u petak AMA video i još pojedinačnih videa, pa ćemo vidjeti. Ionako do službene objave samo možemo nagađati i nadati se.

 

Edit:

 

Shit got real. Javio se TheAlmifgtyDaq na redditu i prozvao LvlCapa za "shadyness". Navodo su 2 BF-a u izradi, na jednom radi DICE LA, na drugom DICE SWE. Nije jasno koji će prvi izaći.

 

https://www.reddit.com/r/Battlefield/comments/7jekfj/dice_swedens_battlefield_game/?st=jb4sz92v&sh=a7b4a99f

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2017 9:41 (animosity_frenzy).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield 1

Tko je taj Daq i zašto se njemu vjeruje? Pa i netko na forumu je pogodio da će BF1 biti WW1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...

Tko je taj Daq i zašto se njemu vjeruje? Pa i netko na forumu je pogodio da će BF1 biti WW1.

 

U 3. mjesecu 2016. je leakao 99% točne vrlo detaljne informacije o idućem BF-u. Mjesecima prije bilo koga. Dakle, nije samo pogodio setting, nego detalje o klasama, mapama, game modovima, itd... 

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
12 godina
offline
Battlefield 1

Battlefield 1 Turning Tides Official Trailer

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

oće li na tom dlcu biti velike mape ili će biti fora kao na rusko/francuskom dlcu dakle 2 male, 2 malo manje i 2 srednje mape, ne svidjaju mi se prethodna dva dlca jer je brz combat mape sa jednim il dva choke pointa...

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
hanteed kaže...

oće li na tom dlcu biti velike mape ili će biti fora kao na rusko/francuskom dlcu dakle 2 male, 2 malo manje i 2 srednje mape, ne svidjaju mi se prethodna dva dlca jer je brz combat mape sa jednim il dva choke pointa...

 Dvije mape su već vani, pa možeš i pogledati :)

Dvije dolaze u siječnju. Ne znam dal će imati još mapa u ovom DLCu, mislim da ne.

 

Naglasak ovog DLCa je na vodenim bitkama. Ukoliko se u WW1 nije ratovalo u jezerima ili u kadi :D pretpostavljam da će mape biti ogromne.

Samo je pitanje koliki dio će biti more, a koliko će ostati za kopnenu borbu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...

Battlefield 1 Turning Tides Official Trailer

Bilo na prošloj

 

A ovoj je isto vrhunski

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 11:07 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: Battlefield 1

Čudno, nisam vidio, sorry. Možda si dodao poslije? Inače sve pogledam :D

A i tek sad ga je BF kanal uploadao. Čudno

 

 

Dobar ovaj Galipoli

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 11:47 (CyberDemonVZ).
11 godina
offline
Battlefield 1

je mozda 2xp event up?

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 1

ima neko malo problema sa pingovima

uopce mi ne nalazi server ispod 68-70 ms sa dosta cestim pocket loss-om

dok ih je jucer bilo i od 38ms

pozz

Samsung S8+
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
pasko kaže...

ima neko malo problema sa pingovima

uopce mi ne nalazi server ispod 68-70 ms sa dosta cestim pocket loss-om

dok ih je jucer bilo i od 38ms

pozz

 spojilo me par puta kroz par dana na US server iz nekog raloga, ali na EU serverima nisam imao problema, iako sam vidio nekog lika u chatu da se žalio na ping.

13 godina
offline
Re: Battlefield 1
pasko kaže...

ima neko malo problema sa pingovima

uopce mi ne nalazi server ispod 68-70 ms sa dosta cestim pocket loss-om

dok ih je jucer bilo i od 38ms

pozz

 Isto i kod mene, nema ni jednog servera ispod 80ms

Origin (Battlefield): Dead_Body_cRo
12 godina
offline
Battlefield 1

 

LOL :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
pasko kaže...

ima neko malo problema sa pingovima

uopce mi ne nalazi server ispod 68-70 ms sa dosta cestim pocket loss-om

dok ih je jucer bilo i od 38ms

pozz

 

TexW kaže...

 Isto i kod mene, nema ni jednog servera ispod 80ms

 Na kojim ste operaterima? Nešto se događa:

https://www.bug.hr/forum/topic/povezivanje-internet/t-com-internet/38199.aspx?page=389&jumpto=5554447&sort=asc&view=flat

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Origin (Battlefield): Dead_Body_cRo
14 godina
offline
Re: Battlefield 1
Evo sad ujutro je ok opet ima servera i od 38ms pa na vise
Navečer ko da se sve zagusi
Samsung S8+
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

ja sam vazda imao ping 50-60 nikad manje od 50, mislim da sam čitao takvi su im serveri, mada vidjam likove 20-30 ping, jel oni zive u frankfurtu kod servera

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 8:59 (hanteed).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
hanteed kaže...

ja sam vazda imao ping 50-60 nikad manje od 50, mislim da sam čitao takvi su im serveri, mada vidjam likove 20-30 ping, jel oni zive u frankfurtu kod servera

 Ljudi koji žive u gradu gdje je server, i imaju recimo optiku, imaju ping od 1 do 5 :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
pasko kaže...
Evo sad ujutro je ok opet ima servera i od 38ms pa na vise
Navečer ko da se sve zagusi

 pitao je jedan od DICE devova ako ima netko problema sa pingom u igri, neka mu javi. Navodno sumnjaju da neki provajderi limitiraju internet svojim korisnicima svaki dan u nekom perijodu. Ljudi na T-comu, švabi i neki naši se prošli mjesec žalili na to da nakon 18:00 imaju viši ping.

 

Tako da prati, prijavi sa linkom t-coma i ovi iz DICEa će kontaktirati njih da to srede.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 10:08 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
pasko kaže...
Evo sad ujutro je ok opet ima servera i od 38ms pa na vise
Navečer ko da se sve zagusi

 pitao je jedan od DICE devova ako ima netko problema sa pingom u igri, neka mu javi. Navodno sumnjaju da neki provajderi limitiraju internet svojim korisnicima svaki dan u nekom perijodu. Ljudi na T-comu, švabi i neki naši se prošli mjesec žalili na to da nakon 18:00 imaju viši ping.

 

Tako da prati, prijavi sa linkom t-coma i ovi iz DICEa će kontaktirati njih da to srede.

 Haha, ajde, napokon neke koristi od DICE-a 

 

Btw, dobri ljudi na Faceu me sjetili na ovo:

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Battlefield 1

bio sam u pravu kad sam rekao da ce sljedeci bf biti u ww2 okruzenju.

 

(sa fb grupe) link

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
LeftY_CRO kaže...

bio sam u pravu kad sam rekao da ce sljedeci bf biti u ww2 okruzenju.

 

(sa fb grupe) link

 uh obožavam WW2 najviše. Odmah me nostalgija na 1942 hvata, a de ne govorim kako sam htio da 1943 dođe na PC ali nikad se nije desilo.

 

Jedva čekam protozati T34 i Tigera xD

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice