Battlefield 3

poruka: 77.247
|
čitano: 8.632.757
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Battlefield 3
santel kaže...
Pozdrav ljudi.imam u zadnje vrijeme problema sa bf3 mp.izabacuje me sa porukom:"game disconnected your connection to the server timed out".i tako svaku vecer.jos cudnije je to da me izbacuje uvijek u isto vrijeme i to u 23:56h.cudno.igra je na originu.ako moze tko pomoc bio bih zahvalan.

 i meni se ista stvar događa i to svakih 15-20 minuta tako da je praktično nemoguće odigrat meč do kraja.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
15 godina
moderator
online
Re: Battlefield 3
nicky.sl kaže...

 i meni se ista stvar događa i to svakih 15-20 minuta tako da je praktično nemoguće odigrat meč do kraja.

 Isključi UPnP.

سمندری ڈاکو
10 godina
offline
Re: Battlefield 3
pirat kaže...
nicky.sl kaže...

 i meni se ista stvar događa i to svakih 15-20 minuta tako da je praktično nemoguće odigrat meč do kraja.

 Isključi UPnP.

 Evo provjerija i isključeno je i bilo

Sami sebi smo najveci neprijatelji
12 godina
offline
Re: Battlefield 3
nicky.sl kaže...
pirat kaže...
nicky.sl kaže...

 i meni se ista stvar događa i to svakih 15-20 minuta tako da je praktično nemoguće odigrat meč do kraja.

 Isključi UPnP.

 Evo provjerija i isključeno je i bilo

 I u Windowsima i routeru?

Probaj ugasiti Origin in game.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
12 godina
odjavljen
offline
Battlefield 3

To ti vjerojatno Origin pravi problem. Meni se zna srušiti. Vidim ikonicu u trayu ali lijevi-desni klik ništa ne radi. Ne vidim meni s opcijama da ga ugasim pa ga moram ugasiti preko Task Managera.

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Battlefield 3

Ugasija i dobro je bilo veceras il bolje reć jutros a za dalje ćemo vidit.

Nadam se da je to to.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
Upnp sam izgasio.i isto.jedino jos da probam izgasiti origin.u opcijama sam izgasio origi u igri.jedino jos da ga izgasim u task menager.nisam vise pametan.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 3
santel kaže...
Upnp sam izgasio.i isto.jedino jos da probam izgasiti origin.u opcijama sam izgasio origi u igri.jedino jos da ga izgasim u task menager.nisam vise pametan.

 A pogledajte oba da vam slucajno ne puca veza! Popis spajanja od operatera.

I sve programe koji imaju veze s internet prometom. Firewall, antivirus...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
10 godina
offline
Re: Battlefield 3

Jučer i danas nije me nijedanput izbacilo, ja zadovoljan

Sami sebi smo najveci neprijatelji
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
Jesi izgasio firewall
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
Izgasio origin sa task manager opet isto.jedina jos solucija gasenje firewall.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 3
santel kaže...
Izgasio origin sa task manager opet isto.jedina jos solucija gasenje firewall.

 A sto je bilo s 24 satnom DSL rekonekcijom? Nije to?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
10 godina
offline
Re: Battlefield 3
santel kaže...
Jesi izgasio firewall

 Ja sam samo izgasio UPnP i Origin in game i za sad je dobro, a jel bilo do toga il do operatera pojma nemam.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
12 godina
odjavljen
offline
Battlefield 3

Jel se ikako može promijeniti voiceacting s eng na ruski, a da tekstualni dio ostane na engleskom?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3

To sam isto trazio al nisam uspio ili neznam.nigdje opcije za igre i dsl rekonekcija.koristim iskon ruter.

9 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

izgasio sam firewall u ruteru i ovaj dos.pa cu vidjeti evo slika.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 3
santel kaže...

To sam isto trazio al nisam uspio ili neznam.nigdje opcije za igre i dsl rekonekcija.koristim iskon ruter.

 https://moj.iskon.hr/

 

Logiras se i pogledas na dnu stranice Popis internet spajanja.

Pogledaj dal ti veza traje 24 sata.

 

Ako da, onda ti je sve OK s vezom, pa provjeri u kolko sati ti se restarta.

Kod mene je oko 20:40.

Ako je u to vrijeme koje te muci, onda samo restartaj router (istekaj iz struje, pricekaj, ustekaj) u neko drugo vrijeme. Npr sad :)

 

P.S. nije ti bas pametno gasiti firewall i DoS. :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2016 20:15 (CyberDemonVZ).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3

upravu si.restarta mi se u 23:57 kad sam i reko kad mi je problem.a kako namjestiti na drugo vrijeme.jer nisam mogo naci u ruteru

12 godina
offline
Re: Battlefield 3
santel kaže...

upravu si.restarta mi se u 23:57 kad sam i reko kad mi je problem.a kako namjestiti na drugo vrijeme.jer nisam mogo naci u ruteru

 

 

Pise ti gore:

Ako je u to vrijeme koje te muci, onda samo restartaj router (istekaj iz struje, pricekaj, ustekaj) u neko drugo vrijeme. Npr sad :)

Ili još bolje, rano ujutro kad se probudiš.

Ili možeš u routeru kliknuti na Disconnect i ponovo Connect.

 

I onda ponovo provjeri na iskon stranici dal se vrijeme pomaklo.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2016 21:53 (CyberDemonVZ).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
Ma oprosti tek sam kasnije vidio sta si mi htio reci.i upravo sam napravi kako si rekao.i uspjelo je.hvala ti puno.
12 godina
offline
Re: Battlefield 3
santel kaže...
Ma oprosti tek sam kasnije vidio sta si mi htio reci.i upravo sam napravi kako si rekao.i uspjelo je.hvala ti puno.

 Ne moraš se posebno zahvaljivat, zato smo tu. A i imaš tipku Hvala

 

Nego, vas dvojica, ajde na BF4! Nije skup

Pa da tamo iz početka rješavamo probleme spajanja na servere

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
10 godina
offline
Re: Battlefield 3

Imam ja četvorku platinum kupio sam ju od jednog forumaša prihe par mjeseci i ponešto sam i igrao (čini mi se da smo i prijatelji) ali na trici mi je kolega s posla pa skupa igramo.

Navratiću ja i na četvorku samo u zadnje vrime i nisam baš neki gamer a i ne poznam mape pa me ubijaju ka budalu pa mi se i neda baš igrat.

ajme meni kad će više vikend
12 godina
offline
Re: Battlefield 3
nicky.sl kaže...

Imam ja četvorku platinum kupio sam ju od jednog forumaša prihe par mjeseci i ponešto sam i igrao (čini mi se da smo i prijatelji) ali na trici mi je kolega s posla pa skupa igramo.

Navratiću ja i na četvorku samo u zadnje vrime i nisam baš neki gamer a i ne poznam mape pa me ubijaju ka budalu pa mi se i neda baš igrat.

 Istina, najbolje je uz društvo!

Ak se zabavljam nije mi ni previše važno ak me ubijaju "ka budalu" :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
12 godina
offline
Re: Battlefield 3
Da ja usto imam BF4 od pocetka i nikako da se maknem sa 3ice i Bazara!;)
Peglamo ja i frend svakodnevno uru-dvi!
BF4 sam igrao nesto sitno sa ekipom iz bivseg klana ali vise ne igraju pa isto ginem ko budala pa mi se ne da baš!
AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

kakav je bf4.volio bih ga zaigrati.govore da je dosta bolji bf3 u mapama,a da je bf4 malo bolji u grafici.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 3
Obe igre imaju svojih prednosti i mana, glupo je reći da je jedna bolja od druge šta se tiče igrivosti. Trica ima daleko bolje mape, al zato su u četvorki neke druge stvari dosta bolje riješene...
Imaš game time na originu pa možeš besplatno isprobati igru na par dana prije nego kupiš
Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
santel kaže...

kakav je bf4.volio bih ga zaigrati.govore da je dosta bolji bf3 u mapama,a da je bf4 malo bolji u grafici.

 Nek svak govori sta oce fluidnost nula na bf4 o momentima da ne govrim ono pucas ga u glavu ili tilo po godine i on tebe ubije samo grafika nista drugo nisam los na bf4 al ga cesto prezirem al najbolje ti je probat mozda ce tebi pasti

9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
Ok.probam ga.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
grungepunkfreak kaže...
santel kaže...

kakav je bf4.volio bih ga zaigrati.govore da je dosta bolji bf3 u mapama,a da je bf4 malo bolji u grafici.

 Nek svak govori sta oce fluidnost nula na bf4 o momentima da ne govrim ono pucas ga u glavu ili tilo po godine i on tebe ubije samo grafika nista drugo nisam los na bf4 al ga cesto prezirem al najbolje ti je probat mozda ce tebi pasti

Santel vrijedi probati pa vidjeti po vlastitom ukusu kaj ti se sviđa, gametime preko vikenda sa nama pa da vidiš jel to to 

 

 

Freak, prvo ajme gramatike i rečenične konstrukcije, nekad stvarno mislim da Arandell (ili kako se točno piše, uglavnom omiljeni grammar-naci) je stvarno na pravoj misiji ovdje na forumu 

 

Drugo ovo o čemu ti pričaš mi se možda deslio u prvih 100 sati gameplay tamo kad je izašao BF4 2014., ali sada ništa di pucaš tamo meci idu. I u prosjeku jedino koga mogu ubiti ako prvo on na mene otvori vatru je njubina koja nema blage veze. Tako da ne znam u čemu je problem kod tebe 

 

 

Ukratko Santel (Freak i ti se možeš javiti da testiramo te tvoje tvrdnje) ako se odlučiš probati BF4 slobodno se javi ovdje ili na battlelog pa ti malo čuvamo leđa dok se ne uigraš. Nick mi je isti kao i na forumu a obično smo gore navečer 

 

 

potpis
10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
MatoOO13 kaže...
grungepunkfreak kaže...
santel kaže...

kakav je bf4.volio bih ga zaigrati.govore da je dosta bolji bf3 u mapama,a da je bf4 malo bolji u grafici.

 Nek svak govori sta oce fluidnost nula na bf4 o momentima da ne govrim ono pucas ga u glavu ili tilo po godine i on tebe ubije samo grafika nista drugo nisam los na bf4 al ga cesto prezirem al najbolje ti je probat mozda ce tebi pasti

Santel vrijedi probati pa vidjeti po vlastitom ukusu kaj ti se sviđa, gametime preko vikenda sa nama pa da vidiš jel to to 

 

 

Freak, prvo ajme gramatike i rečenične konstrukcije, nekad stvarno mislim da Arandell (ili kako se točno piše, uglavnom omiljeni grammar-naci) je stvarno na pravoj misiji ovdje na forumu 

 

Drugo ovo o čemu ti pričaš mi se možda deslio u prvih 100 sati gameplay tamo kad je izašao BF4 2014., ali sada ništa di pucaš tamo meci idu. I u prosjeku jedino koga mogu ubiti ako prvo on na mene otvori vatru je njubina koja nema blage veze. Tako da ne znam u čemu je problem kod tebe 

 

 

Ukratko Santel (Freak i ti se možeš javiti da testiramo te tvoje tvrdnje) ako se odlučiš probati BF4 slobodno se javi ovdje ili na battlelog pa ti malo čuvamo leđa dok se ne uigraš. Nick mi je isti kao i na forumu a obično smo gore navečer 

 

 

 ma sad na gramatiku me napadat puno partijanja i tabletica xD nisam ti ja school dir ok volio bi s nekim igrat bf4 u squadu dodat cu te, lp

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice