Battlefield 4

poruka: 64.058
|
čitano: 5.268.744
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
16 godina
offline
Re: Battlefield 4
Soldier977 kaže...

Što se mene tiče BF4 može biti BF3+popravak hitrega+poboljšan_killcam+gašenje_supressa(ok blur, ali da ukinu povećan spread i recoil)   i to je to.

I to bi ti platio 50 € i još toliko za premium ili kako će se već zvati?{#} Nije ni čudno da su igre danas takve kakve jesu.

 

Neke od onih stvari (naglašavam neke, ne mora biti 100 % tako) koje bih ja želio vidjeti, a za to su šanse jednake dobitku na sedmici:

 

 

  • drugo vrijeme radnje (kao što je netko rekao, Hladni rat bi bio zanimljiv)
  • povećanje broja igrača (jedna mapa veličine, recimo, Operation Firestorm bi svakako podnijela 128 igrača što bi bilo puno dinamičnije i zanimljivije)
  • offline LAN s botovima (makar smanjeno na 16 igrača, bilo bi dovoljno za uvježbavanje ili LAN partyje - naravno, nekakav "unranked mode", da ne bi bilo iskorištavanja)
  • smanjenje broja oružja jer ionako svi igraju s par istih (dva - tri oružja po klasi bilo bi sasvim dovoljno, ali da budu dobro "uglancana", da bude stvarna razlika između njih i da svako ima svoje prednosti i mane)
  • PC ekskluziva (grafika, fizika podignute na daleko višu razinu, "prava" destrukcija, da se gotovo sve može sravniti sa zemljom, kao što su svojedobno najavljivali za BF3)
  • smanjivanje statistika (da nema toliko toga, bilo bi i manje čitera. Može eventualno ostati broj pobjeda (ne omjer, nego samo broj), postotak nedovršavanja partija i ukupno vrijeme provedeno igrajući. Makar, što se mene tiče, mogu sve to izbaciti jer onda bi se igralo za gušt. Kakve bi koristi imali čiteri kad bi se nakon runde, u kojoj su imali k/d ratio 250-0, to ne bi nigdje bilježilo? Ne kažem da bi ih to u potpunosti iskorijenilo, ali bi im značajno smanjilo broj.
  • izbacivanje singleplayer komponente (neka to vrijeme posvete iznad nabrojanim stvarima)
  • i još dosta toga što se ja sad ne mogu sjetiti, a bilo je već spominjano od ljudi koji su više voljeli Battlefield kakav je bio 2005. godine, nego kakav je danas (CoD with vehicles and cool graphics)

 

Budući da BF4 izlazi već za nekoliko mjeseci, ništa od toga nećemo vidjeti. Vjerojatno to ne bismo vidjeli ni da izađe za par godina, pa eto, uživajte u poboljšanom killcamu i par novih oružja. Naravno, za samo stotinjak eura. 

 

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
15 godina
offline
Battlefield 4

Ako stave hladni rat onda ćemo stvarno dobiti pravi FPS. LOL

Nikakva promijena vremenske radnje ne treba. Da namjeravaju napraviti drugo vrijeme nebi stavili ispred samo broj, nego bi dodali vrijeme radnje kao što su za Vietnam stavili Vietnam, za WW2 1943 itd.  Barem ja tako mislim

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 18:39 (Jack Sparrow).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 4

Stavio sam naglasak na neko drugo vrijeme radnje. Može biti bilo koje.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Bilo bi fora imati Cover system kakav ima Hitman:Absolution {#} 

There's no place like 127.0.0.1
Moj PC  
1 3 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 4

Dobar bi bio cover kao što je u RO2 ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 4
Definitivno destrukcija za sve srokat. Pa ak treba 20 supporta sa C4, neka, glavno da ona pichka od snipera na 20to katnici krepa :) (Tko igra AM dlc, zna o čemu pričam)
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 19:26 (mrfloyd).
Moj PC  
8 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
cinco44 kaže...
Soldier977 kaže...

Što se mene tiče BF4 može biti BF3+popravak hitrega+poboljšan_killcam+gašenje_supressa(ok blur, ali da ukinu povećan spread i recoil)   i to je to.

I to bi ti platio 50 € i još toliko za premium ili kako će se već zvati?{#} Nije ni čudno da su igre danas takve kakve jesu.

 

Neke od onih stvari (naglašavam neke, ne mora biti 100 % tako) koje bih ja želio vidjeti, a za to su šanse jednake dobitku na sedmici:

 

 

  1. drugo vrijeme radnje (kao što je netko rekao, Hladni rat bi bio zanimljiv)
  2. povećanje broja igrača (jedna mapa veličine, recimo, Operation Firestorm bi svakako podnijela 128 igrača što bi bilo puno dinamičnije i zanimljivije)
  3. offline LAN s botovima (makar smanjeno na 16 igrača, bilo bi dovoljno za uvježbavanje ili LAN partyje - naravno, nekakav "unranked mode", da ne bi bilo iskorištavanja)
  4. smanjenje broja oružja jer ionako svi igraju s par istih (dva - tri oružja po klasi bilo bi sasvim dovoljno, ali da budu dobro "uglancana", da bude stvarna razlika između njih i da svako ima svoje prednosti i mane)
  5. PC ekskluziva (grafika, fizika podignute na daleko višu razinu, "prava" destrukcija, da se gotovo sve može sravniti sa zemljom, kao što su svojedobno najavljivali za BF3)
  6. smanjivanje statistika (da nema toliko toga, bilo bi i manje čitera. Može eventualno ostati broj pobjeda (ne omjer, nego samo broj), postotak nedovršavanja partija i ukupno vrijeme provedeno igrajući. Makar, što se mene tiče, mogu sve to izbaciti jer onda bi se igralo za gušt. Kakve bi koristi imali čiteri kad bi se nakon runde, u kojoj su imali k/d ratio 250-0, to ne bi nigdje bilježilo? Ne kažem da bi ih to u potpunosti iskorijenilo, ali bi im značajno smanjilo broj.
  7. izbacivanje singleplayer komponente (neka to vrijeme posvete iznad nabrojanim stvarima)

 

Budući da BF4 izlazi već za nekoliko mjeseci, ništa od toga nećemo vidjeti. Vjerojatno to ne bismo vidjeli ni da izađe za par godina, pa eto, uživajte u poboljšanom killcamu i par novih oružja. Naravno, za samo stotinjak eura. 

 

Da, platio bih.

  1. Ma kakvi
  2. Slažem se za veće mape
  3. {#}
  4. {#}
  5. Naravno
  6. tako tako, i da i ne
  7. {#}
Dama_The_Crow
15 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
Soldier977 kaže...

Što se mene tiče BF4 može biti BF3+popravak hitrega+poboljšan_killcam+gašenje_supressa(ok blur, ali da ukinu povećan spread i recoil)   i to je to.

 

edit: Uh zaboravio sam i da poprave preskakanje prepreka, ono da se ne može ubiti onaj koji preskače.

To smo rekli i za bc2 pa sad kad ga upalimo nam je zabavan ravno jednu rundu..

 

Neznam, slažem se s tobom al imam filing da će nam i bf4 bit tak dobar da će nam 3 bit dosadan i manje zabavan.

 

Al da, da ostave ovo, druge mape i hitreg ja zadovoljan.

12 godina
offline
Re: Battlefield 4
DadoZG kaže...

To smo rekli i za bc2 pa sad kad ga upalimo nam je zabavan ravno jednu rundu..

 

Neznam, slažem se s tobom al imam filing da će nam i bf4 bit tak dobar da će nam 3 bit dosadan i manje zabavan.

 

Al da, da ostave ovo, druge mape i hitreg ja zadovoljan.

Ma da. Htio sam reći da ne moraju raditi revoluciju (puno bugova i patcheva), nego evoluciju 3ce u 4ku.

Dama_The_Crow
16 godina
offline
Re: Battlefield 4
Soldier977 kaže...
  1. offline LAN s botovima (makar smanjeno na 16 igrača, bilo bi dovoljno za uvježbavanje ili LAN partyje - naravno, nekakav "unranked mode", da ne bi bilo iskorištavanja)

 

  1. {#}

Ajde, molim te, reci mi zašto bi podrška za LAN bila {#} ?

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
cinco44 kaže...
Soldier977 kaže...
  1. offline LAN s botovima (makar smanjeno na 16 igrača, bilo bi dovoljno za uvježbavanje ili LAN partyje - naravno, nekakav "unranked mode", da ne bi bilo iskorištavanja)

 

  1. {#}

Ajde, molim te, reci mi zašto bi podrška za LAN bila {#} ?

Pa podrška za LAN je jedno (svakako dobrodošlo), a "multiplayer" s botovima mi nekako nije bitan (iako, ako i bude, onda ok - na botove sam mislio kada sam rekao da je nebitno).

Dama_The_Crow
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 19:46 (Soldier977).
15 godina
offline
Battlefield 4
LAN svakako, moze varijanta da moras biti online, jbga danas smo svi online pa makar i mobitelom, i fuckas statse, mozemo igrati unranked tip servera. Tako je bilo u dvojci ak se ne varam.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Battlefield 4

Netko se zabavlja s poboljsanjem grafike u BF3 :)

 

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Iskreno, meni je žao što izlazi BF4 "uskoro", jer ga EA pretvara u Call of Duty. Izjavili su da im je BF godišnja franšiza, znači svake godine novu iteraciju - do sad smo samo vidjeli DLC-ove, ali ako krenu bojim se da neće stati. Iskreno, ekipa može isto tako raditi sljedeće 2 godine samo ekspanzije za BF3 i ja bi bio zadovoljan (Vietnam exp, WW2 exp, Future exp). Šteta, više je profitabilno stvar prodavati pod novim brojem... Ah well...

In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 4
Adisuki kaže...

Iskreno, meni je žao što izlazi BF4 "uskoro", jer ga EA pretvara u Call of Duty. Izjavili su da im je BF godišnja franšiza, znači svake godine novu iteraciju - do sad smo samo vidjeli DLC-ove, ali ako krenu bojim se da neće stati. Iskreno, ekipa može isto tako raditi sljedeće 2 godine samo ekspanzije za BF3 i ja bi bio zadovoljan (Vietnam exp, WW2 exp, Future exp). Šteta, više je profitabilno stvar prodavati pod novim brojem... Ah well...

Pa dok igra izađe proći će 2 godine za razliku od COD-a koji izlazi svake godine

robimarko@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Da bar bude dinamicno vrijeme. Tipa tokom igre da padne mrak na serverima vise od 1000 ticketa. 

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Ja se samo nadam da nece bit tipa starije nesto -WW2 ili da nece ic predaleko u buducnost.

 

Sadasnje vrijeme neka bude,identicno BF3 i ja cu bit najsretniji.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Battlefield 4
Noxer kaže...

Bilo bi fora imati Cover system kakav ima Hitman:Absolution {#} 

cover je u načelu konzolaška fora i super je nepotreban u igri brzoj kao bf3.

Glupo bi bilo da moraš stisnut tipku da uđeš u headglicth i onda si zatvren na jednom mjestu, ovako moš se micat i peekat itd.

cover system bi ubio igru, sigurno.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
16 godina
offline
Re: Battlefield 4
Cover ni u kom slucaju stavljat.
Moderno ratovanje i oruzja.
Mogucnost customizacije oruzja i lika.
M16 da nije najbolja puska :)
Malo smanjit suppression.
Mogucnost deatrukcije svega.
Ustvari, nista epohalno novo ne isfuravat, sitne izmjene su najbolje.
16 godina
offline
Re: Battlefield 4

Definitivno ne cover iz hitmana ali sustav lean and peak koji koristi MOH:W da 

voli bi vidijeti mogučnost izbora kod letenja između arkadnog bf3 i realističnog bf 2 koji bi odredio sam admin kao u homefront-u.

Ono što moraju pod hitno popraviti netcode i hitreg.

Definitivno vratit comander sustav ili ono što sam ja mislio da je bolje da se squad leader daju veće funkcije.

Da ne rade glupe mape sa chokepoint, da se mape mogu skalirati kao u bf 2

 

BF3:crna_bandera
16 godina
offline
Re: Battlefield 4
Nego, se uopce zna kakav priblizan datum za betu?
15 godina
offline
Battlefield 4

Ma onaj cover sistem kao što koristi Red Orchestra 2 bi bio dobar. Ako tamo dobro funkcionira onda bi moglo i u Bfu.{#}

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 4

kako bi onda svi francuzi i zdenko imali preko 20% acc!?

 
3 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Battlefield 4
Jack Sparrow kaže...

Ma onaj cover sistem kao što koristi Red Orchestra 2 bi bio dobar. Ako tamo dobro funkcionira onda bi moglo i u Bfu.{#}

RO2 je puno sporija i manje frenatična igra nego bf...nadajmo se da će bf4 pratit tricu što se tiče same brze igre i svega toga.

Cover bi po meni ubio ovu igru. Još da bude cover i da ima perk koji daje 10% armora ili tako nešto...mislim da bi to bili loše.

Supres bi ja ostavio, ali bez ovako glupog recoila dodavanje i pretejeraivanja, pogotovo na puškama sa bipodom.

 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
12 godina
offline
Re: Battlefield 4
Basta kaže...
Cover ni u kom slucaju stavljat.
Moderno ratovanje i oruzja.
Mogucnost customizacije oruzja i lika.
M16 da nije najbolja puska :)
Malo smanjit suppression.
Mogucnost deatrukcije svega.
Ustvari, nista epohalno novo ne isfuravat, sitne izmjene su najbolje.

 

ja cu odma kupit hack, boli me briga za ovo sta ce biti ili nece

[19xx] C3c1l
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

ma mene samo zanima kako ću si skombat key za bf4 betu ,jer nisam kupio moh:w.

 

Battlelog CRO_ZeNGe
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
online
Re: Battlefield 4
Basta kaže...
Nego, se uopce zna kakav priblizan datum za betu?

Jos nist... Cak ni mjesec {#}

Neki pretpostavljaju da ce biti priblizni datumi kao za BF3. Al to je sve onak, nagadjanja.

ZeNGe_CRO-mt kaže...

ma mene samo zanima kako ću si skombat key za bf4 betu ,jer nisam kupio moh:w.

Vjerojatno ce biti nakon tjedan dana free beta za sve. Budemo vidli :)

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Battlefield 4
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ma mene samo zanima kako ću si skombat key za bf4 betu ,jer nisam kupio moh:w.

 

Već su rekli iz dice da će postojati više naćina ulaska u betu, ali je jedini siguran naćin preko moh-a

BF3:crna_bandera
13 godina
online
Battlefield 4

Dal nije moh bio pristup alphi ili će aplha opet bit zatvorena full, a beta otvrena nakon 3-4 dana kao i za bf3, prvo je bilo ko uzme mohu dobiva earyl acces beti bf3 ali to je bilo ono 2-3 dana čini mi se

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Battlefield 4
fila2208 kaže...

Dal nije moh bio pristup alphi ili će aplha opet bit zatvorena full, a beta otvrena nakon 3-4 dana kao i za bf3, prvo je bilo ko uzme mohu dobiva earyl acces beti bf3 ali to je bilo ono 2-3 dana čini mi se

E, tako ce vjerojatno biti.

 

Al zasto uopce nagadjamo, nista necemo dobiti s tim. :)

Cekamo 90 dana do prvih informacijama o BF4.

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice