Battlefield 4

poruka: 64.058
|
čitano: 5.268.708
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Cover sistem iz RO2 bi totalno uništio BF način ratovanja. BF i RO su jako slični, ali zapravo i jako različiti, BF je više taktička igrica(onako, svatko ima svoj stil igranja, neznam kako da to objasnim dobro, ali nadam se da znate šta mislim), a RO2 je više taktička simulacija rata, puno je sporija, manje je akcije, manje ubijanja, više razmišljanja, svaki pokret mora imati namjenu i razlog. BF3 bi mi isto bio savršena igrica da je bar malo realan od onoga koliko govore da je!

BF4 bi bio savršen kad bi uveli dozu realnosti i privida ratovanja koja se vidi u starijim naslovima, kad bi napravili ono što su kolege gore napisali: manje oružja, svako ubija na svoj način, i svako ima mane i prednosti, a ne kao sad, ali ionako svi koriste jedne te iste 2-3 puške, kad bi na velikim mapama poput Caspian i Firestorm, a pogotovo onima iz AK omogucili 128 slota max, da se može uništiti sve živo i neživo kao u BC2, poradit na bugovima i fixat stvari prije izlaska igre, a ne da nakon godinu dana igricu zovemo Betafield 3...

I naravno, neka prestanu biti pohlepni za j*benim novcem, ovih 5 DLC-ova je previše za ono šta donose, praktički ništa šta vrijedi 130kn po jednom DLC-u(otprilike, spremda se dobije jeftnije sa Premium), imaju ga dosta. {#} 

 

P.S. Nadam se da ce shvatiti da Battlelog nije dobar izum za zamjenu klasičnog IN-GAME izbornika... Po meni Battlelog bi trebao biti samo kao usputna stranica za nalaženje BF ekipe i objavu statistika, objave raznih događanja i tako to, a ne kao launcher za igru. {#}

Sniping is my job.
 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Na tim velikim mapama poput Caspiana i Operation firestorm meni je i sa 64 igrača kaos,još kad stave 1000+ ticketa,to sa 128 igrača ne bi ama baš ništa ostalo od zgrada.Mislim da je optimum negdje malo iznad 32.

Nikakvi cover sistemi.To bi totalno ubilo igru.

 

P.S. Ne znam zašto nekima fali menu iz igre.Ja uopće ne osjećam potrebu za time.Mislim da je ovaj battlelog nešto najbolje što se dogodilo u svijetu MP FPS-a u zadnjih 15 godina.

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2013 16:44 (NFSPredator0010).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
robimarko kaže...

Pa dok igra izađe proći će 2 godine za razliku od COD-a koji izlazi svake godine

Ne bojim se toliko BF4, nego više onog što budućnost donosi... Bojim se da će se EA-u osladiti i da će svake godine početi bacati novi. Za sada je još ok :)

In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
Meni je svejedno, samo se bojim da nebi bio 'run and gun' kopija CoD-a, kao Bf3... Ako nastave ovako kopirati CoD, neće daleko. Fale mi stariji naslovi, a pogotovo Vietnam. :(
Ffs, ova SwiftKey tipkovnica me zivcira!
Sniping is my job.
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Ja bih volio vidjeti Bad Company 3 : )

Moj PC  
6 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
infeqt0r kaže...

Ja bih volio vidjeti Bad Company 3 : )

Ja ne,jer ne zelim da bude downgrade na bf3. Tipa da maknu prone,64 igraca,jetove,ne zelim da fizika helija bude onak losa ko u bc2, itd. itd.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4

Definitivno bi volio novi BC 3 na novom jos vise poboljsanom FB 2 engine.. Ili cak ako bi se usudili izbacit opet WW II igru, dok ljubitelj neke buducnosti nisam. A po svemu sudeci dobit cemo nastavak BF 3 price.

http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2013 15:19 (ceco22).
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Ma nek naprave isti BC2 Vietnam sa opcijom ovog lezanja na podu, malo poboljsanim helicima i tih par sitnica ja sam spreman za to 100 eura dat.

Sa BC2 Vietnam su uspjeli dočarati atmosferu rata u Vietnamu, od boja neba pa nadalje. Sa BF3 su uspjeli dočarati nepoznavanje opće kulture osoba koje su radile igru. Dakle nemozete napravit Ferrari i onda ga obojiti mixom rozih i zelenih boja u unutrasnjosti, mislim mozete al to je neozbiljno i prolazi kod djece.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2013 11:28 (johnpr).
 
1 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 4
NFSPredator0010 kaže...

Na tim velikim mapama poput Caspiana i Operation firestorm meni je i sa 64 igrača kaos,još kad stave 1000+ ticketa,to sa 128 igrača ne bi ama baš ništa ostalo od zgrada.Mislim da je optimum negdje malo iznad 32.

Nikakvi cover sistemi.To bi totalno ubilo igru.

 

P.S. Ne znam zašto nekima fali menu iz igre.Ja uopće ne osjećam potrebu za time.Mislim da je ovaj battlelog nešto najbolje što se dogodilo u svijetu MP FPS-a u zadnjih 15 godina.

Ma da...kad vidim da bi netko 128 igrača, lolnem jako. Ioanko svi halaju bazzare i metroe sa 32 igrača, nitko ni ne ide na 64 igrača servere, nebalanisrani su i prepuni debila.

32 je super za balansiranu kvalitetnu igru.

Maksimalno 40-42 igrača po timu, ali samo veće mape kao bandar i armored kill dlc.

 

Battlelog je na početku užasno pljuvan da bi sad zasjeo na tron kao najbolja fora u zadnje dve god. Da ga još dorade da im se ne događaju glupsoti, defitnivno može bit najjača stvar ikad.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Kako će sad EA početi musti ovaj BF, isto kao što i Activision muze COD...

Crysis 3 izgleda isto kao i dvica a i ovo će izgledati isto kao i BF3...

 
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 4
Winchester01 kaže...

Kako će sad EA početi musti ovaj BF, isto kao što i Activision muze COD...

Crysis 3 izgleda isto kao i dvica a i ovo će izgledati isto kao i BF3...

A ti si vidio igru pa znas?

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Lako moguće da će EA sad početi alternirati BF i BC, kao što Activision radi s COD-om.

KILL! Have no fear!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
Ne znam za tebe ,ali meni su ova crysis potpuno drugacije igre sto se tice izgleda...
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Mogucnost od 128 igraca na serveru bi bila odlična i veoma zabavna, ali samo da su oni u stanju napraviti tako dobre mape, za te borbe, i da balansiraju sve to, da bude kako treba, i naravno da se maknu hrpe nepotrebnih nadogradnji za vozila...
Ali naravno, sve što mi pišemo u ovoj temi, to su samo naši snovi i želje, koje se naravno neće ostvariti, ali tko zna, možda i bude nešto od toga! :D 

Sniping is my job.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
kign kaže...
Winchester01 kaže...

Kako će sad EA početi musti ovaj BF, isto kao što i Activision muze COD...

Crysis 3 izgleda isto kao i dvica a i ovo će izgledati isto kao i BF3...

A ti si vidio igru pa znas?

A što će biti novo? Par novih vozila i puški kao i u COD-u, nemaju više što, jedino da vam ubace killstreakove haha...

12 godina
protjeran
offline
Battlefield 4

Ja mislim da je singleplayer beskoristan, jer ajde zapitajte se dali ste opce krenuli igrati?

Ja sam samo prvu misiju preo i stao jer je dosadno proc kroz skriptirane scene.

http://www.youtube.com/user/Megatr0nHR?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4

Beskoristan je, slažem se. Ali ajde, kad mi krepa internet veza, dobar je i SP!{#}

Sniping is my job.
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Kad je neki SP dobro napravljen ja ga pređem nekoliko puta(recimo cod1,2,4,Crysis1... sam prešao SP nekoliko puta tijekom godina),ali BF3 mi nažalost nema baš neki dobar SP.Ne privlači me kao druge igre.

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 4
Ja bi najradije u bf4 želio viditi manje glupih oružja i glupih dodataka za iste (7× scope za sačnaricu npr.)
Rado bi volio model oružja po squadovima kako je napravljeno u Americas Armyu. Znaći squad ima slotove za npr. snajpera,strojničara,grenadira itd. Otprilike onako kako je to posloženo u stvarnom svijetu. Tako bi svatko u svom squadu imao svoju ulogu. Dimne i flash granate bi dušu dale. Ide mi na živce sada u trojci kad se 10 medika zbuksa u prostoriju oko m coma i ne možeš im ništa. Ovako pukneš granatu,pa začiniš sa flashom,uletiš u prostoriju u sve očistiš.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
Abaran to DC bapravio sa MOHW pa na kraju svi igraju ili sa tac. 50 ili spec ops klasom :D umjesto da pomazu timu...
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
16 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
Arabarran kaže...

Rado bi volio model oružja po squadovima kako je napravljeno u Americas Armyu. Znaći squad ima slotove za npr. snajpera,strojničara,grenadira itd. Otprilike onako kako je to posloženo u stvarnom svijetu. Tako bi svatko u svom squadu imao svoju ulogu.


to isto pricam otkad je BF3 izisao. AA je jos imao genijalan sustav da onaj tko je na prvoj poziciji na kraju runde ima prednost u biranju klase odnosno oruzja za sljedecu rundu

AA je (nazalost) prezahtjevan za ciljanu publiku, dansnje igre su kao i danasnje skole, svi moraju dobiti odlican...




Battlelog: LateralusX
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2013 20:27 (Lateralus).
15 godina
offline
Re: Battlefield 4
Ne,ceco. U ovom slučaju mape određuju oružja. Npr. postoji samo jedan slot za snajper i dva za strojnice. Tek ako snajper umre,možeš uzeti njegovo oružje.
I Lat, dobro si ovo rekao za ciljanu publiku,na žalost.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
To sam i mislio, jer BF 3 u prvom redu arkada. I tesko da ce ga prebaciti na taktickog FPS
. ;)
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4

BF3 je zamišljen taktički i trebao bi to biti, no kako se EA fura na COD, ništa od toga više.

Good bye old battlefield! {#}

Sniping is my job.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
Lol pa BF3 nikad nije bio takticka igra.. Neki ocito brkaju timska i takticka...
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4

Ne brkam, BF3 je trebao biti taktička, ali zbog navale CoD igrača, koji su ga igrali "run and gun", i BF igrači su to pokupili(kao i ono famozno "bunny skakanje"), tako je postao jedna obična arkada. Ja ga i dan danas igram taktički, i uvijek ću igrati tako, ali i dalje ima onih koji mi na public chat govore camper noob i ostale gluposti, ali eto. Ali timska, to nikako, timski se igra, jedino na ovaj način kako nas večina igra, TS i svi zajedno na server, ali ostali ovako na pub kad dođeš, tu nema više timskog rada...

Sniping is my job.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
Jel ti znas sta znaci takticki FPS... ?
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield 4

Da, ono šta je BF3 trebao biti, i šta zapravo i je, ali oni koji ga ne igraju tako, oni tvrde drugačije... ;)

Ima više vrsta taktičkih FPS-ova...

Sniping is my job.
 
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4
Ok. Sve mi je jasno.
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 4

Drago mi je da razumiješ.

Sniping is my job.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF4 nickovi - da se ekipa lakše skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice