Call of Duty: Black Ops 2

poruka: 2.290
|
čitano: 363.073
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Black Ops 2 nickovi: da se ekipa skupi
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
djorg kaže...

Pa imas ovdje CD-key za 240 kn , samo ga upises u steam i skines...

11 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2
Ma neda mi se komplicirat oko toga svega!
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

koje komplikacije. doslovno tri koraka: skines steam i napravis besplatan acc, upises key za cod i skines. nema jednstavnije jer kako god nabavis bo2, sve ide jedino na steam.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2
Neda mi se komplicirat sa g2play glupostima
 
0 8 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

imam problem kada pokusam pokrenuti black ops 2 crasha i dodje error sa slike.

 

pokusao sam onaj trik sa mijenjanjem datuma,vremena,steam stavio u offline mode,instalirao update-e,patchovao,crackovao... ne radi nista uvijek ovaj problem :(

 

inace radi se o skidrow jogurt verziji

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2013 11:57 (ajdin99).
 
0 7 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
djorg kaže...
Neda mi se komplicirat sa g2play glupostima

A čuj. Puno ti bude jeftinijie, pa nije problem malo, ali vrlo malo, se pomučiti {#}

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Soldier977 kaže...
djorg kaže...
Neda mi se komplicirat sa g2play glupostima

A čuj. Puno ti bude jeftinijie, pa nije problem malo, ali vrlo malo, se pomučiti {#}

Pa nema tu nikakvog vrlo malog mucenja , to je u vrh glave 5 minuta , dok kupis cd-key , i onda radis nesto drugo i on stigne za manje od sat vremena , upises u steam i cekas da se skine i to je to , nebi da moras trcat maraton a ne na netu kupit cd-key :)

12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
NeZnam kaže...
Soldier977 kaže...
djorg kaže...
Neda mi se komplicirat sa g2play glupostima

A čuj. Puno ti bude jeftinijie, pa nije problem malo, ali vrlo malo, se pomučiti {#}

Pa nema tu nikakvog vrlo malog mucenja , to je u vrh glave 5 minuta , dok kupis cd-key , i onda radis nesto drugo i on stigne za manje od sat vremena , upises u steam i cekas da se skine i to je to , nebi da moras trcat maraton a ne na netu kupit cd-key :)

Zato i piše ovo gore bold

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Ima ko da oce igrat league na ps3?
Treba mi neki tim,svaki put mi u protivnike ulete neki platinum ovo ono,a meni ubaci iron i bronze... sad sam i ja pao na iron  {#}

Phone: Samsung Galaxy SIII [I9300]
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2

Kupio sam BLOPS 2 preko steama, nisam bas igrao, ali igra je ostala instalirana na kompu .. Sad kada sam opet steam instalirao zanima me kako da odredim samo put do igre, da je ne moram opet skidati .. o.O

GL&HF
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
AmD kaže...

Kupio sam BLOPS 2 preko steama, nisam bas igrao, ali igra je ostala instalirana na kompu .. Sad kada sam opet steam instalirao zanima me kako da odredim samo put do igre, da je ne moram opet skidati .. o.O

Pa sam prepozna kad pokrenis igru?

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
nul-3 kaže...
AmD kaže...

Kupio sam BLOPS 2 preko steama, nisam bas igrao, ali igra je ostala instalirana na kompu .. Sad kada sam opet steam instalirao zanima me kako da odredim samo put do igre, da je ne moram opet skidati .. o.O

Pa sam prepozna kad pokrenis igru?

Ne prepozna, stalno kreće ponovno skidati .. 

GL&HF
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

https://www.g2play.net/store/Call-Of-Duty-Black-Ops-II-Uncut-Steam-Key.html 

 

Ako kupijem Black Ops 2, znaci to je taj sto vi igrate?
I jel ima neko iskustva sa kupovinom preko paysafecarda na g2play? 

EUW - pomijac, EUNE - ndarko ... http://www.flickr.com/photos/95668587@N06/
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
Ja sam kupovo na njemu preko svoje visa kartice, i 2-3 puti svaki put mi je dosao key u roku od 2-3 sata , tako da nemam losih iskustava s njima
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Problem je sto nemam karticu, a mogu jednio preko paysafe-a, igra kosta 240kn, a ja moram onda uzet 2 paysafe kartice od 200 i od 50kn, al onda neznam kako da upisem ta 2 koda.

EUW - pomijac, EUNE - ndarko ... http://www.flickr.com/photos/95668587@N06/
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
darko099 kaže...

Problem je sto nemam karticu, a mogu jednio preko paysafe-a, igra kosta 240kn, a ja moram onda uzet 2 paysafe kartice od 200 i od 50kn, al onda neznam kako da upisem ta 2 koda.

E to nisam radio , ali vjerovatno imas nekog prijatelja koji ima karticu , pa neka ti on uzme, a ti mu daj novac....

14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
darko099 kaže...

Problem je sto nemam karticu, a mogu jednio preko paysafe-a, igra kosta 240kn, a ja moram onda uzet 2 paysafe kartice od 200 i od 50kn, al onda neznam kako da upisem ta 2 koda.

Tako neces moci :S

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
darko099 kaže...

Problem je sto nemam karticu, a mogu jednio preko paysafe-a, igra kosta 240kn, a ja moram onda uzet 2 paysafe kartice od 200 i od 50kn, al onda neznam kako da upisem ta 2 koda.

ja sam danas kupovo bf3..jednostavno je..moras prebacit na stranici da ti je iznos u eurima.. onda kad ides u kusaricu i ides prema placanju izaberes paysafecard..i kad to izaberes odbacit ce te na neku stranicu..tamo upises taj key.. i bude ti izbacilo da ti fali jos novaca..i imat ces oslobodene kucice gdje ces moc upisat drugi pin.. :) a key mi je doso u roku 5 min

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
SuperDox kaže...
darko099 kaže...

Problem je sto nemam karticu, a mogu jednio preko paysafe-a, igra kosta 240kn, a ja moram onda uzet 2 paysafe kartice od 200 i od 50kn, al onda neznam kako da upisem ta 2 koda.

ja sam danas kupovo bf3..jednostavno je..moras prebacit na stranici da ti je iznos u eurima.. onda kad ides u kusaricu i ides prema placanju izaberes paysafecard..i kad to izaberes odbacit ce te na neku stranicu..tamo upises taj key.. i bude ti izbacilo da ti fali jos novaca..i imat ces oslobodene kucice gdje ces moc upisat drugi pin.. :) a key mi je doso u roku 5 min

Znaci uspio si kupit sa dva paysafe koda?

EDIT: Kolko cu FPS-a imat sa ovom kantom u ''MOJ PC''?

EUW - pomijac, EUNE - ndarko ... http://www.flickr.com/photos/95668587@N06/
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.7.2013 1:19 (darko099).
11 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops 2

ljudi skinuo sam rg mechanic verziu cod bo 2 i kada udjem nema zvuka,skijuo bi skidorw ali nemogu zbog sedder i lechera

 

 

 

 

 

itkoooo?   dajte

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.7.2013 10:05 (Phoenix44).
Moj PC  
0 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
darko099 kaže...
SuperDox kaže...
darko099 kaže...

Problem je sto nemam karticu, a mogu jednio preko paysafe-a, igra kosta 240kn, a ja moram onda uzet 2 paysafe kartice od 200 i od 50kn, al onda neznam kako da upisem ta 2 koda.

ja sam danas kupovo bf3..jednostavno je..moras prebacit na stranici da ti je iznos u eurima.. onda kad ides u kusaricu i ides prema placanju izaberes paysafecard..i kad to izaberes odbacit ce te na neku stranicu..tamo upises taj key.. i bude ti izbacilo da ti fali jos novaca..i imat ces oslobodene kucice gdje ces moc upisat drugi pin.. :) a key mi je doso u roku 5 min

Znaci uspio si kupit sa dva paysafe koda?

EDIT: Kolko cu FPS-a imat sa ovom kantom u ''MOJ PC''?

Evo ovdje imas , dolje na kraju igrice i na koliko detalja vrti igru , nema ti bo 2 ali ima mw3 a to su slicne igre po grafici mozda bi na med imao oko 60 fps-a

13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2
EUW - pomijac, EUNE - ndarko ... http://www.flickr.com/photos/95668587@N06/
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Samo dlc-ovi.

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka..
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2

Ja sam pratio sve te korake ali kada trebam otvoriti network infrastucture nema mog rutera kako da rijšim taj problem? 

13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Znaci nedostaje mi 0.18 eura na paysafeu da kupim bo2, ajd ako neko ima pls nek mi posalje kod u pm. Stvarno bi bio zahvalan do neba. Znaci 1KN, nemogu vjerovat.

EUW - pomijac, EUNE - ndarko ... http://www.flickr.com/photos/95668587@N06/
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Znaci uzeo sam igru, malo sam danas igrao, pa imam par pitanja, kako da promjenim ingame name, i jel mi možete reć sta da u opcijama iskljucim da dobijem jos malo fps-a.

EUW - pomijac, EUNE - ndarko ... http://www.flickr.com/photos/95668587@N06/
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2
darko099 kaže...

Znaci uzeo sam igru, malo sam danas igrao, pa imam par pitanja, kako da promjenim ingame name, i jel mi možete reć sta da u opcijama iskljucim da dobijem jos malo fps-a.

Ugasi sjene i bullet impacte.

 

I u steamu moras promjenit

 

 

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

Jel imao netko problem u prvoj misiji kada Woodsa vadim iz vode da se slika jednostvno smrzne a zvuk u pozadini ''ide dalje''? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 2

molim procjenu za novi i nekoristeni Call of Duty: Black Ops II steam key, posto imam jedan viska da znam staviti oglas za prodaju, hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 2

Ja sam svoj platio nedavno oko 250kn, znaci ti ga uvijek mozes prodat za 200kn.

EUW - pomijac, EUNE - ndarko ... http://www.flickr.com/photos/95668587@N06/
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Black Ops 2 nickovi: da se ekipa skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice