Call of Duty Modern Warfare 3

poruka: 4.367
|
čitano: 1.277.735
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Indestructible kaže...

nema to veze,  fanboysima CoDa sve svidja gameplay kakav je, i stobi ga mjenjali,  vidit cemo za cod bo2, da ce fejlati to sigurno nece, a da ce uspjeti kao i svi prethodni, hoce

Ja sam kao fan COD-a prešao na BF3. Da su napravili fail .... to sigurno jesu, ali problem je u igračima koji će to i dalje kupovat. Samo se nadam da će MoH: WarFighetr biti dovoljno dobar da se mogu odmorit i od COD-a i od BF3 :p

Hasta La Victoria Siempre
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
iggy81f kaže...
Indestructible kaže...

nema to veze,  fanboysima CoDa sve svidja gameplay kakav je, i stobi ga mjenjali,  vidit cemo za cod bo2, da ce fejlati to sigurno nece, a da ce uspjeti kao i svi prethodni, hoce

Ja sam kao fan COD-a prešao na BF3. Da su napravili fail .... to sigurno jesu, ali problem je u igračima koji će to i dalje kupovat. Samo se nadam da će MoH: WarFighetr biti dovoljno dobar da se mogu odmorit i od COD-a i od BF3 :p

WF ce biti hit igra. Mislim, imaju potencijala. Po meni je BF failao, BC2 je kralj.

 

Black Ops II nece biti fail, vama je svima fail zbog grafe. Pređite SP ne gledajuči na grafiku i vidjet će te kako je CoD kralj SP-a. MP vjerovatno nece promjeniti koncept, ostat ce na istome (dakle perkovi, klase, killstreakovi) samo sto se po glasinama iz mojih izvora sve to mjenja na bodove. Tako da perkovi vrijede par bodova, oružja primarna malo više nego li sekundarna i tako. Slažeš si klasu sa 2 perka, dvije pljuce te bazukom.

 

No to su glasine, jedino što znamo je to da će Black Ops imat preheben story

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Vidi se u CoD serijalima. Popularni su CoD2 (lagano propada), CoD4 (ponovno se vraća) i BO. Stari moj, da je ostao alterIwnet za BO, bili bi serveri puni kao u CoD2+CoD4 {#}

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Ja smatram da većina igrača COD kupuje zbog MP ... jer SP svi možemo skinut. Meni osobno grafika nije toliko važna, važniji mi je dobar gameplay. COD 4 je bio (i još je) vrhunska MP igra, dok su po meni MW2 i MW3 promašaj. Blac Ops je imao dobar potencijal, ali jedina mana mu je to što nije bio oprimiziran kako triba. MOH sam kupio, a isto tako sam uzeo BO2 ... ali najviše zbog ekipe i zombija :p

Hasta La Victoria Siempre
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Svako si uzima,tko može...Bio to BF, CoD, MoH, itd. Blac Ops je imao dobar potencijal, ali jedina mana mu je to što nije bio oprimiziran kako triba. Samo ovaj dio ne razumijem što si htjeo reći :)

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2012 21:02 (ExStazy).
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

Svako si uzima,tko može...Bio to BF, CoD, MoH, itd. Blac Ops je imao dobar potencijal, ali jedina mana mu je to što nije bio oprimiziran kako triba. Samo ovaj dio ne razumijem što si htjeo reći :)

BO prvih dana nije bio optimiziran. Konstantan lag, neumorna trzanja i sl. Pucanja mreže su bia česta kao RC-XD automobili. Kasnije se to donekle sredilo, konzole su bile cakum pakum, ali PC još i danas zeza. Npr. ja dan danas ne mogu spremit klasu, iritantno. Treyarch ne odgovara silnim zahtjevima nas komjunitija da to poprave. Inače imaju sjajnu službu, ali ne znam zašto zanemaruju ovaj problem. B

 

No budimo iskreni, svaki CoD koji je do sada izlazio bude ne optimiziran prvih tjedan dana. Onda dolaze updateovi i sl. Da si ostave duži vremenski period za igru, npr. da sad pauziraju jesen 2013. i igru tek izdaju 2014. vjerovatno bi bilo puno bolje. No, lova je u pitanju

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
nul-3 kaže...
ExStazy kaže...

Svako si uzima,tko može...Bio to BF, CoD, MoH, itd. Blac Ops je imao dobar potencijal, ali jedina mana mu je to što nije bio oprimiziran kako triba. Samo ovaj dio ne razumijem što si htjeo reći :)

BO prvih dana nije bio optimiziran. Konstantan lag, neumorna trzanja i sl. Pucanja mreže su bia česta kao RC-XD automobili. Kasnije se to donekle sredilo, konzole su bile cakum pakum, ali PC još i danas zeza. Npr. ja dan danas ne mogu spremit klasu, iritantno. Treyarch ne odgovara silnim zahtjevima nas komjunitija da to poprave. Inače imaju sjajnu službu, ali ne znam zašto zanemaruju ovaj problem. B

 

No budimo iskreni, svaki CoD koji je do sada izlazio bude ne optimiziran prvih tjedan dana. Onda dolaze updateovi i sl. Da si ostave duži vremenski period za igru, npr. da sad pauziraju jesen 2013. i igru tek izdaju 2014. vjerovatno bi bilo puno bolje. No, lova je u pitanju

Upravo to, sve je ubrzano zbog love. Kad bi jednu godinu preskočili s COD-om ... mislim da bi izbacili jako kvalitetnu igru. A s BO ja i danas imam lagg na serverima, a da ne govorim o MW2 i MW3 kad me spoji s rusom i amerikancom ... dok u BF3 nemam problema čak i ako igram na ruskom serveru.

Hasta La Victoria Siempre
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Ali još uvijek igrate BO i ne biste ga se odrekli? Jel tak? {#} Ja si ga sad planiram uzet, pa će mo vidit.

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

Ali još uvijek igrate BO i ne biste ga se odrekli? Jel tak? {#} Ja si ga sad planiram uzet, pa će mo vidit.

BO je dosta skuplji od MW3 :D a u trgovinama imaju istu cijenu. Ja sam svoj platio 400kn. Ful legit  verzija u boxu

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Ja sam si sad pokupovo dlc ove za bo. Pa s jedne strane čisto bacanje novca. OK platio sam ih u pola manje, ali opet svejedno.

Nitko ne igra DLC mape. Hajde ima par HC servera, ali nigdje puni softcore sa DLC mapama -.-

Nije mi ža, kažem Zombie mape poput Call of the Dead <3 nema bolje. Tamo više igrača ima.

Još da netko igra tu sa foruma... CallmeScooby igra, ali njega nisam čuo aktivnom več mjesecima.

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Ja ću uzet Steam acc. sa svim DLC. Zato se i raspitujem o BO? Ima li još kakvih mana osim optimiziranosti?

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Ima jako puno Nuketown 24/7 only mapa.

A oko te optimiziranosti nebi puno pričao.

Meni radi sasvim uredu, tu i tamo zna štekenzi u main menu-u.

A ovo šta nul-3 kaže da nemože spremiti klasu, to moraš sam popraviti.

 

Evo kako, meni je pomoglo!

U svakom slučaju kupi. 

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

Ja ću uzet Steam acc. sa svim DLC. Zato se i raspitujem o BO? Ima li još kakvih mana osim optimiziranosti?

Ne. Nije da je toliko strašno ne optimiziran. Da se igrat lako, ali čest dolazi do laga. Prednost je ta što postoje dedicated serveri

 

Igru uzmi svakako:

 

Multilanguage verzija, bez DLC-a

187kn

 

Dok ti je ruska verzija 16$

 

A kada kupujes original verzije DLC.ova izadje duplo skuplje 55$ su DLCovi samo

 

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Call of Duty BO+ svi DLC= 200kn ,,Solarno,, plaćanje {#} Hvala.

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

Call of Duty BO+ svi DLC= 200kn ,,Solarno,, plaćanje {#} Hvala.

Nije puno, još ako je EU onda si prošao džaba. DLC mape su po meni puno bolje nego opne u MW3 ili MW2 ... samo šteta što se malo igraju.

Hasta La Victoria Siempre
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

A kakva je razlika između EU i RU verzije?

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

A kakva je razlika između EU i RU verzije?

EU ti ima engleski, a RU ima samo ruski (nije kao sa MW3 da ima i engleski). Ako je to acc sa ruskom verzijom morat ćeš skinut engleske fajlove i prekopirati ih ....

Hasta La Victoria Siempre
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Netko zaintesresiran za kupnju MW3? Javi se u PP

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 21:18 (ExStazy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
iggy81f kaže...
ExStazy kaže...

A kakva je razlika između EU i RU verzije?

EU ti ima engleski, a RU ima samo ruski (nije kao sa MW3 da ima i engleski). Ako je to acc sa ruskom verzijom morat ćeš skinut engleske fajlove i prekopirati ih ....

ja imam RU MW3 i staviš ga na steam preko VPN i samo skidaš i skine ti se u ENG tak da nepričate gluposti

d4rkd3atH
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
d4rkd3atH kaže...
iggy81f kaže...
ExStazy kaže...

A kakva je razlika između EU i RU verzije?

EU ti ima engleski, a RU ima samo ruski (nije kao sa MW3 da ima i engleski). Ako je to acc sa ruskom verzijom morat ćeš skinut engleske fajlove i prekopirati ih ....

ja imam RU MW3 i staviš ga na steam preko VPN i samo skidaš i skine ti se u ENG tak da nepričate gluposti

Baš sam htio komentirati. Meni je nick (prodavač) sam stavio VPN i ja sam ga downloadao i nije bilo problema. (MW3)

 

Bo neam pojma, jer sam kupio EN verziju. Znam da sam BF3 morao editati sa ruskog na eng (minuta posla)

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Molim vas, ne razumijem se u igranje baš.

 

Ima li za download DEMO(beta) singleplayer igara, npr: MW3 ,Battlefield 3, Medal of Honor-novi, Crysis2, F1 2011, Dirt3...Nisam baš kupovao svaki Bug DVD...

 

Lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Žohar kaže...

Molim vas, ne razumijem se u igranje baš.

 

Ima li za download DEMO(beta) singleplayer igara, npr: MW3 ,Battlefield 3, Medal of Honor-novi, Crysis2, F1 2011, Dirt3...Nisam baš kupovao svaki Bug DVD...

 

Lp

Za Crysis 2 je postojala Demo Beta, kao skineš demo i imaš dvije MP mape i nekolko servera i dereš

 

BF3 je bila beta par mjeseci prije izlaska, sada je zatvorena.

 

Za BO je demo izašao lani u 3 mjesecu a igra u 11. Mislim da demo ne postoji za PC korisnike.

 

Za F1 te Dirt3 nisam siguran, ali mislim da nema.

 

Ali jedno je sigurno, ako nisi u nekom financijskom stanju, MW3 te BF3 ne kupuj, ostavi novce i do proljeća se odluči za MoH ili BOII

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
nul-3 kaže...
Žohar kaže...

Molim vas, ne razumijem se u igranje baš.

 

Ima li za download DEMO(beta) singleplayer igara, npr: MW3 ,Battlefield 3, Medal of Honor-novi, Crysis2, F1 2011, Dirt3...Nisam baš kupovao svaki Bug DVD...

 

Lp

Za Crysis 2 je postojala Demo Beta, kao skineš demo i imaš dvije MP mape i nekolko servera i dereš

 

BF3 je bila beta par mjeseci prije izlaska, sada je zatvorena.

 

Za BO je demo izašao lani u 3 mjesecu a igra u 11. Mislim da demo ne postoji za PC korisnike.

 

Za F1 te Dirt3 nisam siguran, ali mislim da nema.

 

Ali jedno je sigurno, ako nisi u nekom financijskom stanju, MW3 te BF3 ne kupuj, ostavi novce i do proljeća se odluči za MoH ili BOII

Misliš jeseni :p

Hasta La Victoria Siempre
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Momci ima mi rođak orginalnu igru u kutiji na dva dvd-a, i on to en igra pa sam mislio posudit od njega i provat malo online da vidim kakve je igra, pa me zanima mogu li igrat s njegovi9m keyem, i triba li on deinstall igrice napravit ili promijenit svoj key ?

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Ovako, ako ćeš ti to instalirat na svom kompu treba ti i Steam acc. koji on koristi za igranje MW3. Znači instaliraš Steam, logiraš se na njegov acc., instaliraš MW3 i onda dereš. Ali nemojte igrate vas dvojica u isto vrijeme. Nekada dođe do BAN.

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

Ovako, ako ćeš ti to instalirat na svom kompu treba ti i Steam acc. koji on koristi za igranje MW3. Znači instaliraš Steam, logiraš se na njegov acc., instaliraš MW3 i onda dereš. Ali nemojte igrate vas dvojica u isto vrijeme. Nekada dođe do BAN.

Daj me nemoj zezat!

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Bernard Huky Hux kaže...
ExStazy kaže...

Ovako, ako ćeš ti to instalirat na svom kompu treba ti i Steam acc. koji on koristi za igranje MW3. Znači instaliraš Steam, logiraš se na njegov acc., instaliraš MW3 i onda dereš. Ali nemojte igrate vas dvojica u isto vrijeme. Nekada dođe do BAN.

Daj me nemoj zezat!

Sta onda na kraju lol, instaliram steam logiram se na njegov acc i igram i to je to?

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Bernard Huky Hux kaže...
ExStazy kaže...

Ovako, ako ćeš ti to instalirat na svom kompu treba ti i Steam acc. koji on koristi za igranje MW3. Znači instaliraš Steam, logiraš se na njegov acc., instaliraš MW3 i onda dereš. Ali nemojte igrate vas dvojica u isto vrijeme. Nekada dođe do BAN.

Daj me nemoj zezat! Inače nemoj se pravit pametan, ako neznaš.

Nekada dođe, nekada ne. Recimo. moja dva frenda igraju na istom ključu u isto vrijeme od kada je igra izašla, pa ništa. Dok jedan lik sa foruma je dobio BAN zato jer su igrali u isto vrijeme na istom ključu. Bolje je ne {#} te s tim.

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
cecenac kaže...

Sta onda na kraju lol, instaliram steam logiram se na njegov acc i igram i to je to?

Pa što si ti očekivao? DA!

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
12 godina
protjeran
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Jel mi može netko objasnit zašto ljudi igraju ovo sranje umjesto CoD 4? hvala.

 
0 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice