Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.311
|
čitano: 4.186.784
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
13 godina
offline
Diablo 3

biti support je ponekada teže i napetije nego ekšli raditi dmg.

ja osobno nisam igrao tikiland wd-a, ali razlika u odnosu na zdps monka je što ekšli možeš dobiti po nosu pa se moraš paziti..

 

kad igram zdps monka moram biti koncentriran na hrpu cooldownova i na poziciju svoje ekipe i mobova.. zapravo je igra puno aktivnija nego kad dps-aš, iako nemam nekih napetosti što se tiče primanja dmg-a zbog perma serenity {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...
TomoR kaže...

zDPS WD build, naravno, ne može bez SMK...

...

E, to je pravi support build za GR-ove - drži sve mobove "smrznute" a ostali iz partija praše po njima 100 na sat.

Sve je to super, ali je ovo najdosadniji i najjadniji nacin igre.

 

...

 

jel se to meni čini, frajer ima skriptu/makro kojom svakih par sekundi refresha jedan od abilitia.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Zura kaže...

jel se to meni čini, frajer ima skriptu/makro kojom svakih par sekundi refresha jedan od abilitia.

Gle, osobno sam i sam koristio obavezno macro u CM SNS wizard buildu tj. bez toga bi bilo kao da sviram klavir pa ne vidim zasto si ne olaksati tj. bas radi toga i sluzi macro na tipkovnici.

 

Ok, ja sam svaki puta stisnio tipku da se izvrsi radnja "1 + 2 + 3" dok on ima namjesteno da se radnja stalno ponavlja, ali ok....tome sluze tipkovnice za igrace jer onda macro nema smisla.

 

Kome se pati bez macra, neka se pati....meni se na CM SNS nije patilo pa mi je bolje bilo koristiti macro i ne vidim bas nikakav problem u tome? Dapace, sasvim logicna stvar jer koristis tipkovnicu za ono za sta je namjenjena.

 

Od kako vise nema CM SNS buida, ne koristim ni macro no da naletim na takav build, prvi bi iskoristio mogucnosti tipkovnice i misa (cemu onda recimo G tipke na npr. Logitech gaming misevima ili macro, ako ne za to).

 

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...
Zura kaže...

jel se to meni čini, frajer ima skriptu/makro kojom svakih par sekundi refresha jedan od abilitia.

Gle, osobno sam i sam koristio obavezno macro u CM SNS wizard buildu tj. bez toga bi bilo kao da sviram klavir pa ne vidim zasto si ne olaksati tj. bas radi toga i sluzi macro na tipkovnici.

 

Ok, ja sam svaki puta stisnio tipku da se izvrsi radnja "1 + 2 + 3" dok on ima namjesteno da se radnja stalno ponavlja, ali ok....tome sluze tipkovnice za igrace jer onda macro nema smisla.

 

Kome se pati bez macra, neka se pati....meni se na CM SNS nije patilo pa mi je bolje bilo koristiti macro i ne vidim bas nikakav problem u tome? Dapace, sasvim logicna stvar jer koristis tipkovnicu za ono za sta je namjenjena.

 

Od kako vise nema CM SNS buida, ne koristim ni macro no da naletim na takav build, prvi bi iskoristio mogucnosti tipkovnice i misa (cemu onda recimo G tipke na npr. Logitech gaming misevima ili macro, ako ne za to).

 

 

Jel to dopusteno,kolko citam po forumima mos popit ban za to bez problema

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
13 godina
offline
Diablo 3

Makroi ili bilo kakvi third party programi su zabranjeni prema EULA, ako se dobro sjećam. Netko se usudi koristiti, netko ne.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...

Makroi ili bilo kakvi third party programi su zabranjeni prema EULA, ako se dobro sjećam. Netko se usudi koristiti, netko ne.

Ma nabijem ih. Ako im to nije fer onda meni nije fer ako netko koristi kvalitetniji miš od mene. ILi monitor sa boljom bojom. itd...

12 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Macoi nisu zabranjeni jer ne čitaju memoriju diabla. Zabranjeni su programi koji petljaju po memoriji od diabla. Macroi to ne rade, isti razlog zašto je i multibox dozvoljen

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
formula1live kaže...

Macoi nisu zabranjeni jer ne čitaju memoriju diabla. Zabranjeni su programi koji petljaju po memoriji od diabla. Macroi to ne rade, isti razlog zašto je i multibox dozvoljen

Sto puta prozvakana tema na EU i US forumima. Koga zanimaju detalji moze citati stare blue postove. Uglavnom, macro/skripte se kose sa EULOM i mogu rezultirati banom - skraceno, svaka skripta koja za jedan keypress radi vise od jedne akcije (po liku) je kontra TOSa (ofishl post).

 

Multibox nema nikakve veze sa time - jedna komanda radi jednu akciju (po liku), a softver koji umnaza tu komandu na cetiri istance ne cita memoriju dijabla, i sve je "legalno" (ofishl postano).

 

U praksi, mala je sansa da ce netko nastradati radi macroa, tu su ofishl diablo macro misevi, blabla, rijetko kad se netko zalio na ban samo radi macroa i tako. Ne kazem da ne treba macroati, samo velim da je kontra tosa, po blizzardu. Ja sam odokativno blizu 2000h u diablu 3, ne da mi se riskirati acc radi nekih sitnica :)

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Da se ne smiju upotrebljavati, danas ne bi imali miseve i tipkovnice s macro mogucnostima.

 

Cemu onda kupovati neki mis ili tipkovnicu koja ima macro, ako je ne mislis koristiti?

 

Ovaj Sidewinder x4 je kupljen kod mene bas radi CM SNS wiza, dok sada ceka neki drugi build no do onda dobro dode za neke druge stvari.

 

G tipke na Logitech misu mi maksimalno olaksavaju stvar jer mi je sve na dohvat ruke....doslovno.

 

Cemu onda posebni MMO misevi s G tipkama (kod Logitecha) ako se ne smiju upotrebljavati?

 

Nisam bas za to da se u postavkama namjesti da se neka radnja konstantno izvrsava pa se samo setkaras okolo (makar je i to dostupno u postavkama), ali raspravljati o najobicnijem macro-u uistinu nema smisla.

 

Macro je zakon kao i kvalitetne tipkovnice i misevi. Naravno da ti nece podici skill, ali su anatomski, udobni, kvalitetni....koristio sam smeca godinama, ali hvala lijepo, vise to na svu srecu ne moram i znam cijeniti kvalitetnu tipkovnicu i mis.

 

Za par godina ce doci nove bolesti koje ce mozda biti bas uzrokovane smecem od miseva i tipkovnica koje nisu ergonomske i koje su lose za ruke, pogotovo smo mi rizicni koji smo po cijele dane pred racunalom.

 

Isto kao rasprava zasto netko plati radnu stolicu nekih 12 k kn, a netko tvrdi da je njegova za 300 kn "ultradobra". Sve ce se vidjeti s godinama.

 

P.S.

 

Ne, ne koristim takvu stolicu iz samo jednoga razloga, nemam love za nju no da imam svakako bi kupio sto bolju no mogu reci da sam i s ovom zadovoljan, ali nije ni do koljena nekim vrhunskim radnim stolicama koje sam imao priliku isprobati i koristiti.

Ista stvar je i s npr. anatomskim jastucima i madracima. Preporodio sam se od kako sam presao na anatomski jastuk i kvalitetan madrac i podnicu (treba izracunati koliko vremena u zivotu provedemo u krevetu i koliko se isplati uloziti u kvalitetan krevet i sve ostalo sto ide uz njega (makar sve manje spavam...hahahaha...uzas....zadnji puta sam se normalno naspavao na ljetovanju tj. imao uredan san no ne mogu si priustiti 8 h san no doci ce vrijeme i za to).

 

@ XSX

 

Ne brini, radi macro-a sigurno neces dobiti ban.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.10.2014 0:03 (win32).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

@win32 ne znam da li se ovaj referat o macroima tice mene, ako da, ne znam zasto to meni govoris? Ja nisam rekao da macro naredbe nisu korisne, nego da su protiv blizzardovog TOS za diablo. Ja nisam smisljao njihova pravila, nego sam samo ih samo prenio.

 

"The use of a macro is fine so long as it only accomplishes a single action. The use of automation, where a single keystroke will accomplish multiple actions, may be considered a form of botting and could result in account action."

http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/1772567980#10

 

Bilo je jos blue postova na tu temu, ako ti se da guglaj, ako ne - nemoj. Samo citiram sluzbena stajalista, meni je svejedno ako koristis macroe ili ne. Sto se ostalog tice, slazem se, i sam sam prebolio neke bolesti poput upale tetiva u laktu ili ramenu radi prirode posla, i da, stolica za 10k je apsolutno dobra investicija ako provodis radno vrijeme za kompom. I sam upravo kupujem jednu u tom rangu, problem je sto kod nas nije neki izbor (ako i je, prelaze 15k) a narudzba takvih stvari iz vana je malo kabasta i dosta skupa za  shiping&handling, ali tu smo vec offtopic.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Win32 se raspisao, a sve se moglo svesti u jednu rečenicu. Neke igre dopuštaju macroe, neke ne. Kraj rasprave.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Stvar je u onom drugom dijelu - imas macroe i macroe. Naime, ako ti isprogramiras G tipku da ti mijenja... "0" recimo, jer ti papci ne dodju do "0" na tastaturi, i lakse ti je na misu to stiskat ili G tipki lijevo od WASD na tastaturi, to je u redu. Ako pak isprogramiras neki kompliciraniji macro koji je kombinacija nekoliko tipki, ili jos gore, mijenja se akcija koju ta tipka radi u odredjenim intervalima prilagodjenim rotaciji, ili jos gore, to nije ni macro vec scripta koja vise manje sama odradjuje neku akciju poput farmanja, tj. postaje farming bot, onda si u teskom prekrsaju.

 

Prednost je sto vecina toga ne moze biti detektirana, tj. ako ne rastrubis okolo svima sto radis tesko da ce skuzit, ako ce svi znat i koristit pocet ce wal bananja. Uostalom za neke MMO-e se moze koristiti i autoclicker ove ili one vrste pa sam slozis takvu skriptu u 10ak minuta i nakon toga tvoj lik krene zarit i palit.

 

Overlay koji koristi podatke iscitane iz memorije je gotovo nemoguce uhvatit - na samoj memoriji nema izmjena (a to je ono sto blizz pokusava uhvatit, ne citanje iz te memorije) i to je skroz OK, gotovo nemoguce da ce te itko uhvatit, osim ako znaju tocno sto traze, i opet se vracamo na "ako ne rastrubis svima sto radis"...

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.10.2014 8:29 (Rhodin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...

samo mala napomena.. na 4.15 ti najviše dmg-a radi elemental arrow, tako da ti je bolje na bucama imati ele arrow dmg.

na 2.84 najviše radi multishot..

ja sam isto u zadnje vrijeme farmao helltrapper i samo jedan sam dobio {#} naravno katastrofa roll.

 

calamity 0 bodova.. on bi trebao u principu biti rijedak kao SMK, rimeheart, furnace itd itd.. znači moš se ubiti od igranja i možda ga nikad ne dobiješ {#}

ja sam dobio odlična rime nedavno dok sam igrao sa barbom.. naravno da sam ga dobio sad kad je shit {#}

Odem iz zezancije jedan brzinski Act 5 i od prve dropa Helltrapper. I to dobar. Uganjacu ja i Calamity {#}

1 1
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

A vidi mog nakon jedno 50 a5 vreca posrecilo mi se rolo mi je visoki base dmg

 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

A vidi mog nakon jedno 50 a5 vreca posrecilo mi se rolo mi je visoki base dmg

 

 

Naigrao si se za njega, Act 5 se zna razvuci.

13 godina
offline
Diablo 3

I kak vam se svidja light ball build na 4.15BP? Ja nemam bas neki optimizirani build, tesko je postici taj ias (TT mi imaju 41%) bez zrtvovanja drugih statova. Enivej, speed t6 mi se nekako cini brzi sa m6 vulgaris, a za visoke GR je sigurno dobar, ali nemam nabildan CDR i tesko mi je loviti perma SS... mozda kad bi se napravio neki makro.. :P

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...

nemam nabildan CDR i tesko mi je loviti perma SS...

za perma ss nije potreban velik CDR.. oko 25% ako se dobro sjećam.

problem je discipline regen. neka me netko ispravi ako sam u krivu {#}

 

4.15 još nisam probao, jer nisam još skrpao sve što mi treba {#} trenutno je previše kompromisa u igri, uz činjenicu da mi još nije droppao dobar helltrapper {#}

 

@Eld

ide brzo ako split farmaš s nekime.. ja jbg još nisam imao sreće {#}

čestitke na odličnom trapperu {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...
mcf kaže...

nemam nabildan CDR i tesko mi je loviti perma SS...

za perma ss nije potreban velik CDR.. oko 25% ako se dobro sjećam.

problem je discipline regen. neka me netko ispravi ako sam u krivu {#}

 

4.15 još nisam probao, jer nisam još skrpao sve što mi treba {#} trenutno je previše kompromisa u igri, uz činjenicu da mi još nije droppao dobar helltrapper {#}

 

@Eld

ide brzo ako split farmaš s nekime.. ja jbg još nisam imao sreće {#}

čestitke na odličnom trapperu {#}

Da, nije problem CDR nego discipline. Bacis 2-3 SS-a i vec je nema.

Znam da ide ako se splita ali teski sam soler i ne volim u partiju, imam neke svoje divlje ritmove igranja {#}.

13 godina
offline
Diablo 3

Ma kakav discipline - 50+ CC, IAS 4.15, elemental ball @ 30% speed i Nightstalker i imas unlimited disc dok god ima mobova oko tebe (zato build i najbolje funkcionira kad je tona trasha oko tebe).

 

Problem je CDR, za pravi perma kazu da treba oko 40% cdr da se kompenzira game lag (dakle, treba refreshat NS nekih 20% prije isteka "starog" NS). Na visokim GR, dok si usred mobova i affixa (a moras biti radi prirode builda) gotov si ako ostanes i desetinku sekunde bez SS.

 

E sad, treba ukomponirati 50+ CC, 4.15 turret speed i 35-40% cdr, a zadrzati pristojan dmg :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...

Ma kakav discipline - 50+ CC, IAS 4.15, elemental ball @ 30% speed i Nightstalker i imas unlimited disc dok god ima mobova oko tebe (zato build i najbolje funkcionira kad je tona trasha oko tebe).

 

Problem je CDR, za pravi perma kazu da treba oko 40% cdr da se kompenzira game lag (dakle, treba refreshat NS nekih 20% prije isteka "starog" NS). Na visokim GR, dok si usred mobova i affixa (a moras biti radi prirode builda) gotov si ako ostanes i desetinku sekunde bez SS.

 

E sad, treba ukomponirati 50+ CC, 4.15 turret speed i 35-40% cdr, a zadrzati pristojan dmg :)

Gogok u socket i imas i 4.15 i dovoljno cdra,samo sta je build za poludit meni bi trebali dani da se naviknem na to,imam svu potrebnu opremu ali se jednostavno nemogu naviknut na taj tip igranja,nervira me ball lightning kako se sporo krece itd.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
16 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...
mcf kaže...

Ma kakav discipline - 50+ CC, IAS 4.15, elemental ball @ 30% speed i Nightstalker i imas unlimited disc dok god ima mobova oko tebe (zato build i najbolje funkcionira kad je tona trasha oko tebe).

 

Problem je CDR, za pravi perma kazu da treba oko 40% cdr da se kompenzira game lag (dakle, treba refreshat NS nekih 20% prije isteka "starog" NS). Na visokim GR, dok si usred mobova i affixa (a moras biti radi prirode builda) gotov si ako ostanes i desetinku sekunde bez SS.

 

E sad, treba ukomponirati 50+ CC, 4.15 turret speed i 35-40% cdr, a zadrzati pristojan dmg :)

Gogok u socket i imas i 4.15 i dovoljno cdra,samo sta je build za poludit meni bi trebali dani da se naviknem na to,imam svu potrebnu opremu ali se jednostavno nemogu naviknut na taj tip igranja,nervira me ball lightning kako se sporo krece itd.

Nisam imao bas svu idealnu opremu za taj build ali znam da bi mi uvijek u kriticnim trenucima pofalilo discipline a sa CDR-om bas i nije bilo prevelikih problema. Doduse nisam igrao bas jako visoke Griftove a i takodjer mi se bas ne svidja pretjerano ball lightning.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...
XSX kaže...
mcf kaže...

Ma kakav discipline - 50+ CC, IAS 4.15, elemental ball @ 30% speed i Nightstalker i imas unlimited disc dok god ima mobova oko tebe (zato build i najbolje funkcionira kad je tona trasha oko tebe).

 

Problem je CDR, za pravi perma kazu da treba oko 40% cdr da se kompenzira game lag (dakle, treba refreshat NS nekih 20% prije isteka "starog" NS). Na visokim GR, dok si usred mobova i affixa (a moras biti radi prirode builda) gotov si ako ostanes i desetinku sekunde bez SS.

 

E sad, treba ukomponirati 50+ CC, 4.15 turret speed i 35-40% cdr, a zadrzati pristojan dmg :)

Gogok u socket i imas i 4.15 i dovoljno cdra,samo sta je build za poludit meni bi trebali dani da se naviknem na to,imam svu potrebnu opremu ali se jednostavno nemogu naviknut na taj tip igranja,nervira me ball lightning kako se sporo krece itd.

Nisam imao bas svu idealnu opremu za taj build ali znam da bi mi uvijek u kriticnim trenucima pofalilo discipline a sa CDR-om bas i nije bilo prevelikih problema. Doduse nisam igrao bas jako visoke Griftove a i takodjer mi se bas ne svidja pretjerano ball lightning.

Ima netko neki link za ovaj build da vidim kako to izgleda. I nekog s battle.neta tko tako igra da se vidi kakve iteme ima točno :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.10.2014 23:23 (Franjo15).
16 godina
offline
Diablo 3

Sto se tice 4.15 IAS, to se dosta "jednostavno" rijesi sa Oculus ringom. On ima "Attack speed increase 7-9%, i jos mu se moze dizati IAS 5-7%. TAko da lako upadne, nakon par enchantanja, 16% IAS. Sa njime se lako dobije sentryje da pucaju 5 puta u sekundi - uz odustajanje od Unityja ili Soj. Bez Oculusa - Hellcat waistguard (ili, za sretnije, the witching hour), Steady strikers, nuzni za zbrajanje brzina.

Taman sam sinoc citao o Helltrapperu, pa sam ga odlucio pokupiti. Pao mi je iz druge, cak malo  bolji od prethodne Natalyje.

Kako tocno funkcionira - on sam odlucuje sto ce izbaciti caltrop, spike trap ili sentry?  Ali nekako mi prebrzo potrosi hatred, bojim se da cu odustati od njega.

Kako drugi kazu, past ce taj Calamity. Iako sam se zadnjih par dana uvjezbao koristeci dodatne tipke na misu, pa imam na njemu tipku za Marked for deeath, i sam ih bacam skoro brzo kao sto bi sentryji.

E da, koji mi je treci gem dobar za WD, osim Enforcera i Gem of toxin? Bane of powerfull nije neka sreca u grupi, ne uspije uvijek izracunati da sam ja ubio elite monstera. ZA solo je OK. 

 

Edit: Evo linka na moj build, i helltrapper - forum mi ne ubacuje sliku u poruku.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/kornjaca-2828/hero/33701442

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2014 8:09 (striko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

@striko, jesi probao Steady Aim umjesto Custom Engineering - s obzirom da imaš Helltrapper dobivaš Sentry ionako, a ako se ne varam ionako ti neće dati da imaš 6 sentry-a istovremeno, čak i sa Custom Engineering + Helltrapper.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

@striko, jesi probao Steady Aim umjesto Custom Engineering - s obzirom da imaš Helltrapper dobivaš Sentry ionako, a ako se ne varam ionako ti neće dati da imaš 6 sentry-a istovremeno, čak i sa Custom Engineering + Helltrapper.

Koliko sam ja jucer i sinoc primijetio Helltrapper bas ne luduje sa turetima. A ne mozes stalno ni pucati na mobove, mora se i eskivirati i skakutati okolo. Tako da nisam bas pretjerano odusevljen s njime. Idemo dalje po Calamity {#}

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ja imam ovako

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/%C4%90uro-2155/hero/49408099

 

i nema šanse da mi padne quiver koji mi treba, bomadier, skupio sam preko 30quivera, ali on još niti jednom. Najviše sam kod kadale dobio,. Ali eto njega nikako. 

 

Socket bi trebao ganjati na amuletu i ringu, ali teško mi se odvojiti od dobrih statova. 

Iako vidim da većina ne mari baš za CD i CC.

 

Nije niti ovako loše, ali ako je još bolje tako kako se sad igra. Onda ću morati razmisliti da malo gear mijenjam.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Evo i objašnjenja koliko je daleko yard u D3 - zanimljivo za Steady Aim, Zei's Stone of Vengeance itd:

 

A evo i objašnjenja kako Zei radi (kod DH gleda udaljenost od Sentry-a):

Moj PC  
1 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Evo i objašnjenja koliko je daleko yard u D3 - zanimljivo za Steady Aim, Zei's Stone of Vengeance itd:


A evo i objašnjenja kako Zei radi (kod DH gleda udaljenost od Sentry-a):

 

Ovaj dio sa Zei mi nije bas najjasniji jer Zei Stone izricito kaze "every 10 yards between YOU and the enemy hit".

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2014 9:55 (Eld).
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...

 

Ovaj dio sa Zei mi nije bas najjasniji jer Zei Stone izricito kaze "every 10 yards between YOU and the enemy hit".

Da, ali kad puca sentry onda je sentry "YOU" {#}. Dok ti pucaš gleda se tvoja udaljenost, dok puca pet gleda se njegova. Da nije tako onda bi ga svaki DH koristio umjesto Bane of the Powerfull.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...
Eld kaže...

 

Ovaj dio sa Zei mi nije bas najjasniji jer Zei Stone izricito kaze "every 10 yards between YOU and the enemy hit".

Da, ali kad puca sentry onda je sentry "YOU" {#}. Dok ti pucaš gleda se tvoja udaljenost, dok puca pet gleda se njegova. Da nije tako onda bi ga svaki DH koristio umjesto Bane of the Powerfull.

Naravno, razumijem sta govoris ali po meni YOU je you a ne sentry {#} i ne bi se smjelo (trebalo) drugacije tumaciti. I kao sto se weapon secondary ne manifestira na sentry-ima vjerojatno zato sto oni nisu ja i ne nose oruzje {#}.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2014 10:22 (Eld).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice