Dishonored

poruka: 462
|
čitano: 97.152
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Dishonored

Dishonored je usao u gold fazu :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Dishonored

http://vgm.tv/
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Dishonored
ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Dishonored

Dosta dobre ocjene, zakon. :D

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dishonored

Poduži review:

 

 

Izgleda zanimljivo.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Dishonored

Live stream pvog ubojstva, počinje za 15-ak minuta.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Dishonored

PC Gamer - 92

 

Oni su recenzirali PC inačicu i oduševljeni su;

 

This is all PC specific, and our version gets all the special attention we like: field-of-view options, responsive mouse movement, graphics options – you can even ‘Disable rat shadows’. +5% to the score right there.

 

Da, ovo bi treablo biti must have u svakoj igri, ali kada vidimo kakva sranja od portova znaju past na PC platformu ovo je ljepo vidjeti....

 

Njihov zaključak:

A gorgeous, complex and slick assassination sim, with fascinating systems to play with and huge open levels to explore.
__________

 

Nekako nakon svega ova igra mi vuče na Bishock; šta mi je izuzetno drago jer mi je taj serijal nešto fantastično

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Dishonored

Bacite oko ovdje, jako zanimljiv tekst o tome kako treba igrati Dishonored.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
 
5 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dishonored
Danny_HR kaže...

Bacite oko ovdje, jako zanimljiv tekst o tome kako treba igrati Dishonored.

Odlican tekst, ali ne bih ga primjenio samo na Dishonored, vec na vecinu igara koje nisu izasle ispod cekica nekog od vecih studija.

 

No kao i sa svom umjetnoscu - covjek dobije samo onoliko koliko i ulozi.

I wanna feel the changes coming down... I wanna know what I've been hiding...
14 godina
offline
Dishonored

Zašto je igra morala pobrati tako dobre ocjene !?{#}

 

Sada je moram kupiti {#}

My global position systems are vocally addressed
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dishonored

Nisam neki ludi fanatik, ali dišem za igre ovog i sličnog tipa. Kad se navečer poslije posla ponekad sjedne za komp uzme hladna piva i "blink" u virtualni svijet.

Nema bolje.. Deus Ex Human Revolution sam igrao toliko dugo i u detalje i istražio svaki kutak te igrice pa žalio kada sam se vratio u stvarni svijet! :)

Isti će slučaj biti i s ovom Dishonored igrom koja je cista umjetnost. Film se može pogledati i to je to, ali jedino su igre one gdje možeš biti dio nekih odluka, stvarati novi svijet i utjecati

na druge kao da si ti netko tko je bitan u svemu tome. Vrh! Ovdje sam se nadovazeo na prethodni text koji sam procitao a koji je kolega objavio dva-tri posta iznad.

Zato krecem na Hard ili sto teže ako to bude moguće i uživam! i Vama želim isto iskustvo ;) pozz

 

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dishonored

Igram Dishonored od jutros...jako dobra igra...podsjeca na bioshock, spojen sa creedom, malo hitmena i tako to...

 

Setting je futuristika, ali nekako smještena u proslosti...

 

Presao sam tek 3 misije...zato jer misije su dugacke, i ima se sta radit po svakoj misji, dosat toga za istrazit, nac, i izabrat pristup...skrivajuci se i ubijajuci bas kad se treba, ili pak uspaljivat ih, ili ic sa oruzijem na njih pa sta bude bude...nakraju krajeva moze se sukob i izbjec, ne skroz ali vecinom...

 

Ima dosta fora upgrejdova, powera i perkova...

 

Grafika mi moram priznat nije ono šta sam mislio, odnosno nije toliko ostra koliko sam ocekivao i prikazano je u trailerima i videjima...a sve mi je na max...

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dishonored
TheDarkSide kaže...

Igram Dishonored od jutros...

Hey hey, sta je izasla vec? Kvragu moram po preorder!!!

I wanna feel the changes coming down... I wanna know what I've been hiding...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dishonored
Deus ex machina kaže...
TheDarkSide kaže...

Igram Dishonored od jutros...

Hey hey, sta je izasla vec? Kvragu moram po preorder!!!

ja bih prije rekao da je igra nabavljena na "crno". 

I ja sam sprobao, prošao prvu tutorial zonu na hard i bilo je poprilično lako, svi stražari mrtvi {#}

14 godina
neaktivan
offline
Dishonored

Da ne skidam bezveze, jel bi išlo pristojno na med detaljima i hd rezi(1366-768) ?

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dishonored
Tommy_123 kaže...

Da ne skidam bezveze, jel bi išlo pristojno na med detaljima i hd rezi(1366-768) ?

Bez problema.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dishonored

Meni je sve na max,  60 FPS-a skoro stalno...al mi grafika nekako još uvijek nije baš ono...sta sam ocekivao...

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
14 godina
neaktivan
offline
Dishonored

Ozbiljno pitam. Bezveze ću portošit sate na s*idanje.

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dishonored
Tommy_123 kaže...

Ozbiljno pitam. Bezveze ću portošit sate na s*idanje.

Skini prek ovog trackera. Ne moraš seedati ni minute a brzina je uvijek maksimalna ;)

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
14 godina
neaktivan
offline
Dishonored

Pa jesi slijep, šta mi vrijedi kupnja ak neće ić.

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dishonored
Tommy_123 kaže...

Ozbiljno pitam. Bezveze ću portošit sate na s*idanje.

Pa tko te za*ebava da prostiš.

Imaš 3.3 dualca, skroz ok grafu, i tri gige rama, a i ne igraš na zahtjevnoj rezoluciji, a ni igra po sebi nije previše zahtjevna.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
12 godina
neaktivan
offline
Dishonored

Evo igra san dishonored i prisa san 2 misije pokupija san sve stvari rjesija sve sporedne misije i tribalo mi je 3 ure.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2012 1:10 (PeTaR_HR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dishonored

Pa igra i nije bas dugacka...moze se prec u 12-14 sati normalnom igrom, znaci, sljedit objektive i vjerovatno ubjat sve sta vam se nađe na putu, bez vrtenja po mapi...a sad ako se oce istrazit sve i sve pokupit, moze doc i do 25h...

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
15 godina
neaktivan
offline
Dishonored

To je jako dugo ako se igra tako da se kroz igru trči, uvjeren sam da ću vrijeme uduplati ako je tako.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dishonored

Nakon nekog vremena provedenog uz igru mogu reći da Arcane Studios napravilo fantastični uradak.

 

Prvo šta sam primjetio je odličan i fluidan Menu; sve tako glatko trči da je to fantastično. Dalje, tu je fantastična prilagodba UIa, (user interface) i drugi bi se mogli ugledat na to.

Danas je realnost da su lean, walk, sprint opcije fantazija u igrama no to ovdje imamo i tu isto moram dati plus.A sve to nekako radi ekstra fluidno, (neznam kako da se izrazim; animacije su odlične za razliku od mnogih igara). Mali detalji poput trešnje kamere kod sprintanja, minimalno pomicanje kamere kada stojimo na mjestu prikazano kao disanje, mutna voda kod plivanja kao i animacija ruku doprinose imerzovnosti i atmosferi te čine čovjeka sretnim

 

Dalje tu su atmosfera i dizajn; a tu igra briljira. Sve je puno detalja, dizajn je nesvakidašnji i totalno osvježenje u moru copy/pate naslova. Sve je puno plakata, poruka i ostalih detalja koji daju imerzivnosti i atmosferi. Voice acting i zvukovi su također odlični. Mora se priznat da teksture okoline baš i nisu na nivou, ali to mi ovdje zamjenjuje gore spomenuti atmosfera i dizajn. A grafika čak i baca malo na onako "stripovsku".....

 

Igra na mojoj konfiguraciji radi na konstantnih 60 FPSa.

 

Gameplaya sam iskusio malo, (još nisam niti powerse otključao, a već imam dva sata provedenih u igri) ali ono šta sam vidio je odlično; mogućnost uspavljivanja neprijatelja, probadanje nožem, micanje tijela, uspavljivanje strelicom, (koja mu otkine glavu kada ju nacijljate - ako koristite smrtonosne strelice), napucavanje pištoljem.... To sam prošao i odlično je, a nisam otkrio 10% šta igra nudi! Odlično. Meele borba je bolja od Skyrima.

Naravno tu su i razno razni upgrade elemnti...

Kvalitetni miš sa bočnim tipkama je vrlo dobrodošao u ovoj igri...

 

I igra se jednostavno po meni nesmije igrati sa onom strelicom koja vuče za rukav do cilja. To nije takva igra i kao što je rečeno u onom članku koji je gore stavio Danny tko želi trčat kroz igru i napucavat neka igra nešto drugo, a ne ovo.

Ja osobno igram sa totalno isključlenim UI, (odličan opcija da se health i mana bar pojave samo kod borbe ili konzumiranja powersa) i to je to....traži, snađi se......

 

Za kraj, tko je volio Thief serijal i Bioshock u ovome će uživat.

 

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2012 10:00 (doktor1).
Moj PC  
4 0 hvala 5
15 godina
offline
Re: Dishonored
Tko ce sve kupiti igru?
16 godina
offline
Re: Dishonored
Meni su poslali jučer sa ShopToa :)
Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
16 godina
offline
Dishonored

Sada sam krenuo u prvu misiju...

 

Koliko zadataka; ubij Campbella, spasi kapetana Curnowa, pronađi Martina, po mogućnosti odi tim putem i kada se iveć tamo obavi to i to... {#}

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dishonored
TheDarkSide kaže...

Pa igra i nije bas dugacka...moze se prec u 12-14 sati normalnom igrom, znaci, sljedit objektive i vjerovatno ubjat sve sta vam se nađe na putu, bez vrtenja po mapi...a sad ako se oce istrazit sve i sve pokupit, moze doc i do 25h...

Ekipa koja je testirala kaže da gameplay traje 4h ... po meni nije vridna kupovine.

Hasta La Victoria Siempre
16 godina
offline
Re: Dishonored
iggy81f kaže...

Ekipa koja je testirala kaže da gameplay traje 4h ... po meni nije vridna kupovine.

Koja ekipa?

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice