Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.705.710
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Dota 2

Kratak osvrt na ovog novog - Bristlebacka.


Nemam pojma koji je vrag nekim igračima da se deru "FUUUUU Y U SO MOFO???!!!!" na one koji odaberu Bristlebacka u AP modu. Pa on je vjerojatno heroj koji je u stanju natjerat čovjeka u protivničkom timu da na smrt pretuče svoje kućište i usputno razbije neki dio periferije. Ima onih koji misle da su "Mr. Always Right Guy" kad kažu da si odabrao heroja samo zato što je novi.

 

Najbolji dio slijedi. Bio se ti nafeed-ao ili ne, taj Bristleback je toliki attention whore da je to nevjerojatno. Natjera protivnički tim da se fokusira na tebe, tvoj tim im ubije kerija i suporta, nakon toga i ostale i to je više manje to.

 

Znam da sam mogao, ali ne želim (jer mi je postao najdraži lik) gledati previše daleko te doći na kraju do zaključka da ga se lako counter-a.

 

Hvala ti forume što mi daš da lupetam o svom novom najdražem heroju koji je nedavno postao stalan član moje najdraže igre. <tri

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Da odmah i tu postam:

c/p

 

Pozdrav svima,

 

Ako trebate TS3 , MC (MadCroats klan) ima public ts gdje cemo vam napraviti sobu koju stalno mozete korisiti.

TS adresa :  85.114.56.221:6666

Htjeli bi se okusati protiv domace ekipe jer mi smo pocetnici, ovo nam je prva igra takve vrste (vecini) i imamo oko 100-150h sati igre.
Mogli bi cak dogovoriti i neke nase fun turnire, ako ima zaniteresiranih javite se pa cemo nesto organizirati.
Mozete javiti preko PM-a ili ove teme za detaljnje informacije.

 

 

Ako zelite dodatne informacije o klanu ili mozda pridruzivanju istom:

https://www.facebook.com/MadCroatsClan
[M|C] ex_Co7
Moj PC  
0 1 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ja nemam nikakvi klan ili sl. imam par prijatelja s kojima igram , al definitivno bi tija bacit ss vama.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Nema frke, mozemo vec danas od nekih 20h baciti.

 

Kada budete spremni samo dodjite na ovu adresu od ts i pokate mene ili nekog od admina.

 

madcroats.dyndns.org

[M|C] ex_Co7
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Co7 kaže...

 

 

Ako zelite dodatne informacije o klanu ili mozda pridruzivanju istom:

https://www.facebook.com/MadCroatsClan

Antivirus, Google Chrome i WOT blokiraju vaš forum zbog malicioznosti.

 

Zašto ne koristite ingame komunikaciju? Do sad mi se čini da je najbolje rješenje.

14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Da, poznato mi je to.
Samo zanemari to upozorenje.

[M|C] ex_Co7
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

dvije partije zaredom lik neki uzme AM i izgubim obje..gori farm od mene imao..a ja igrao sa KOTLom

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
HDesignz kaže...

dvije partije zaredom lik neki uzme AM i izgubim obje..gori farm od mene imao..a ja igrao sa KOTLom

 

 

pa sa kotolom je bar lako farmat... spamaš po prvome ubijaš kripove i tereš tornjeve...

16 godina
offline
Re: Dota 2
Bojica kaže...
HDesignz kaže...

dvije partije zaredom lik neki uzme AM i izgubim obje..gori farm od mene imao..a ja igrao sa KOTLom

 

 

pa sa kotolom je bar lako farmat... spamaš po prvome ubijaš kripove i tereš tornjeve...

  Ako si mu ti uzimao farmu onda si ti kriv :)

A i meni je tesko ponekad suzdrzat se od farmanja sa njim, samo bih spamao q :)

11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Neki dan sam bio carry u gejmu s KotL-om i tip bi samo došao i Q-ao po creepovima.

 

Report.

 

4 categories.

 

Reason: Russian.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Dota 2

Ja sam nedavno stavio samo eu servere (prije sam igrao i na us) i dobit partiju je kao lotto. Kakvih likova ima to je cudo... Support nema sanse da kupi ista, zale se sto im carry uzima lasthitove i killove... Cirkus, da nije visok ping igrao bih samo na us

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...

Neki dan sam bio carry u gejmu s KotL-om i tip bi samo došao i Q-ao po creepovima.

 

Report.

 

4 categories.

 

Reason: Russian.

sumbag

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Ramo kaže...

Ja sam nedavno stavio samo eu servere (prije sam igrao i na us) i dobit partiju je kao lotto. Kakvih likova ima to je cudo... Support nema sanse da kupi ista, zale se sto im carry uzima lasthitove i killove... Cirkus, da nije visok ping igrao bih samo na us

I ja sam prije igrao US:E only. 10000 puta bolja ekipa.

 

Na EU West 99% supporta ide boots first+tango.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2013 17:19 (Onjegin).
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ja igram samo na US serverima sa 40-120 pingom. 

BTW. koje vi iteme idete na Anti-magea, je li idete split-push build (battle fury, treads,manta) ili? 

 

EDIT: Da ne zaboravim {#}

igra dotu ne zna ni tko je izbacio na trziste igra dotu ne zna ni tko je izbacio na trziste
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2013 21:20 (1337Raptor).
Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Ramo kaže...
Bojica kaže...
HDesignz kaže...

dvije partije zaredom lik neki uzme AM i izgubim obje..gori farm od mene imao..a ja igrao sa KOTLom

 

 

pa sa kotolom je bar lako farmat... spamaš po prvome ubijaš kripove i tereš tornjeve...

  Ako si mu ti uzimao farmu onda si ti kriv :)

A i meni je tesko ponekad suzdrzat se od farmanja sa njim, samo bih spamao q :)

ma uopće mi nije problem, više manje budem support, al kotl je preslab da bi bio carry...više manje pokušavam držat lance sam ili supportam nekoga da se bilda a ja šta uhvatim...

15 godina
offline
Re: Dota 2
HDesignz kaže...
Ramo kaže...
Bojica kaže...
HDesignz kaže...

dvije partije zaredom lik neki uzme AM i izgubim obje..gori farm od mene imao..a ja igrao sa KOTLom

 

 

pa sa kotolom je bar lako farmat... spamaš po prvome ubijaš kripove i tereš tornjeve...

  Ako si mu ti uzimao farmu onda si ti kriv :)

A i meni je tesko ponekad suzdrzat se od farmanja sa njim, samo bih spamao q :)

ma uopće mi nije problem, više manje budem support, al kotl je preslab da bi bio carry...više manje pokušavam držat lance sam ili supportam nekoga da se bilda a ja šta uhvatim...

  Da, i Crystal Maiden je preslaba da bi bila carry.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
1337Raptor kaže...

 

EDIT: Da ne zaboravim {#}

Riot pls nerf, 1337Raport disband pls. Delete DOTO.

HDesignz kaže...

ma uopće mi nije problem, više manje budem support, al kotl je preslab da bi bio carry...više manje pokušavam držat lance sam ili supportam nekoga da se bilda a ja šta uhvatim...

OMG?

 

KotL ne može 1v1 AM, ali neke slabije carryje poput Alchemist, Spectre ili Void. Njih može dobiti.

 

Ovaj forum.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Stari kad te dodam da odigramo koji normalan  game, onda imaš previše friend requesta na steamu, tak da se ne moraš whineati i čuditi tu nakon svakog gamea.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
6BoosteR9 kaže...

Stari kad te dodam da odigramo koji normalan  game, onda imaš previše friend requesta na steamu, tak da se ne moraš whineati i čuditi tu nakon svakog gamea.

Samo reci kako se zoveš.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...
1337Raptor kaže...

 

EDIT: Da ne zaboravim {#}

Riot pls nerf, 1337Raport disband pls. Delete DOTO.

HDesignz kaže...

ma uopće mi nije problem, više manje budem support, al kotl je preslab da bi bio carry...više manje pokušavam držat lance sam ili supportam nekoga da se bilda a ja šta uhvatim...

OMG?

 

KotL ne može 1v1 AM, ali neke slabije carryje poput Alchemist, Spectre ili Void. Njih može dobiti.

 

Ovaj forum.

nema šanse da kotl dobije bilo koga od ovih sta si nabrojo(alchemist,spectre ili void).. osim ako razlika u skillu nije ogromona

12 godina
protjeran
offline
Re: Dota 2
Ravenclaw92 kaže...
Onjegin kaže...
1337Raptor kaže...

 

EDIT: Da ne zaboravim {#}

Riot pls nerf, 1337Raport disband pls. Delete DOTO.

HDesignz kaže...

ma uopće mi nije problem, više manje budem support, al kotl je preslab da bi bio carry...više manje pokušavam držat lance sam ili supportam nekoga da se bilda a ja šta uhvatim...

OMG?

 

KotL ne može 1v1 AM, ali neke slabije carryje poput Alchemist, Spectre ili Void. Njih može dobiti.

 

Ovaj forum.

nema šanse da kotl dobije bilo koga od ovih sta si nabrojo(alchemist,spectre ili void).. osim ako razlika u skillu nije ogromona

oces da ti pokazem kako nemoze?????????????????

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Ravenclaw92 kaže...

nema šanse da kotl dobije bilo koga od ovih sta si nabrojo(alchemist,spectre ili void).. osim ako razlika u skillu nije ogromona

Kako može postojati razlika u skillu kad je sve što je potrebno uraditi pritisnuti desni klik na nekog heroja?

15 godina
offline
Re: Dota 2
Ravenclaw92 kaže...
Onjegin kaže...
1337Raptor kaže...

 

EDIT: Da ne zaboravim {#}

Riot pls nerf, 1337Raport disband pls. Delete DOTO.

HDesignz kaže...

ma uopće mi nije problem, više manje budem support, al kotl je preslab da bi bio carry...više manje pokušavam držat lance sam ili supportam nekoga da se bilda a ja šta uhvatim...

OMG?

 

KotL ne može 1v1 AM, ali neke slabije carryje poput Alchemist, Spectre ili Void. Njih može dobiti.

 

Ovaj forum.

nema šanse da kotl dobije bilo koga od ovih sta si nabrojo(alchemist,spectre ili void).. osim ako razlika u skillu nije ogromona

  Je l' ti razumiješ da je on bio mega sarkastičan?

 

Onjegin, izvini na parti brejkanju.

11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

dečki još uvijek sam novi u doti ;)

 

tak oda pliz bez takih komentara :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

http://dotabuff.com/matches/166444074

 

Tiny gubio lane jer je tard i Rus i zvao me da mu pomognem dok sam ja farmao, kažem ja njemu da mi treba farm (0 farm SK ne može dobiti 6 item Drow).

 

Onda se on naljuti i počne trollati, feedati, govoriti u All Chat da nas reportaju, vrijeđao, pingao trilijun puta.

 

Peti takav meč danas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dota 2

Već jako dugo pratim forum i sve se obično žale na ruse i loše igrače... Ja imam potpuno suprotna iskustva, obično ne igram sam bude nas 3-5, ali ponekad znam odigrati solo MM i poprilično sam zadovoljan. Svi se trude, makar nas razbijali (npr 10-1) vidi se da svaki igrač da max... Igram EU West+East  -ap mod, very high gamove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dota 2
zila kaže...

Već jako dugo pratim forum i sve se obično žale na ruse i loše igrače... Ja imam potpuno suprotna iskustva, obično ne igram sam bude nas 3-5, ali ponekad znam odigrati solo MM i poprilično sam zadovoljan. Svi se trude, makar nas razbijali (npr 10-1) vidi se da svaki igrač da max... Igram EU West+East  -ap mod, very high gamove.

  Kasnije se ne usudi čovjek uzet AP... Dragon Knight + Vengeful Spirit (KotL) mi je jedna od najčešćih i najgorih kombinacija na koje nabasam. Sve se to da counterati, da, da, znam... But the nerves...

 

SD {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
zila kaže...

Već jako dugo pratim forum i sve se obično žale na ruse i loše igrače... Ja imam potpuno suprotna iskustva, obično ne igram sam bude nas 3-5, ali ponekad znam odigrati solo MM i poprilično sam zadovoljan. Svi se trude, makar nas razbijali (npr 10-1) vidi se da svaki igrač da max... Igram EU West+East  -ap mod, very high gamove.

U high skill bracketu je očito tako, lol.

 

Jesi li ikad sreo Chena koji ide na nuker build, ja jesam, neki dan.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2013 17:14 (Onjegin).
12 godina
protjeran
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...
zila kaže...

Već jako dugo pratim forum i sve se obično žale na ruse i loše igrače... Ja imam potpuno suprotna iskustva, obično ne igram sam bude nas 3-5, ali ponekad znam odigrati solo MM i poprilično sam zadovoljan. Svi se trude, makar nas razbijali (npr 10-1) vidi se da svaki igrač da max... Igram EU West+East  -ap mod, very high gamove.

U high skill bracketu je očito tako, lol.

 

Jesi li ikad sreo Chena koji ide na nuker build, ja jesam, neki dan.

pa najjaci chen ethernal blade dagon lvl 5 i gg bacis mu prvo eb onda 1 svoju nuk svoj dagon i ded kerija 1 hitas

 

12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Stvar je prilično jednostavno, ako igraš s lošim igračima onda tamo i spadaš. Kad sam počinjao mislio sam isto da drugi fejlaju dok mi frend nije pogledao par replayeva i uputio na svaku malu grešku, a bilo ih je 100. Od tada sam više fokusiran na svoje sakanja. I tako, igram ja pub i i rasturimo neki game, lik me pozove u stack. Ispada da je pajkatov brat a u stacku comewithme. Valjda nisam tako loš :) http://dotabuff.com/matches/166516952

 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice