Driver: San Francisco

poruka: 552
|
čitano: 146.637
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

jel ima tko već ovu igru
nek se javi u pp 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco

Kakav mentol.. epic.

14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

genijalna je igra, igram je od jucer popodne i imam masu SSova ali kasnije, odo igrat sad {#}

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

ljubitelj sam drivera, bar onog starog sa pistoljima al ovu nisam jos prova zar je stvarno tako dobra i kako je vozit sa pogledom iz kabine?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
hitmanr kaže...

ljubitelj sam drivera, bar onog starog sa pistoljima al ovu nisam jos prova zar je stvarno tako dobra i kako je vozit sa pogledom iz kabine?

FFS dobra je više, "nabavi" pa provjeri sam ako si već toliki skeptik.

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
12 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Jedan dobar gameplay video (naravno na PC-u)

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
hitmanr kaže...

ljubitelj sam drivera, bar onog starog sa pistoljima al ovu nisam jos prova zar je stvarno tako dobra i kako je vozit sa pogledom iz kabine?

Kojeg starog drivera s pistoljima? Pa prva dva drivera si samo mogao voziti auto, dobro u drugom si mogao van kako bi ukrao auto ali nisi mogao pucati. Pucanje su uveli tek u 3 dio i zato je dobio tako slabe ocjene jer driver, kao što ime govori je bio znak za igru u kojoj si vozač auta, a ne nekakvu pucačinu kaj su i od prijašnja dva drivera napravili.

16 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco
Odigrao jedno pola sta i jako mi se dopada igra :D Jeste arkada ali pomalo vuce i na simulaciju, misije su zabavne, a sto se tice grafike teksture su osrednje ali tokom voznje se ni ne primjete. Pogotovo ako igrate sa kamerom iz kabine (drugu kameru necu da priznam za trkacu igru xD) 
SS-ove mozete pogledati ovde:
http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
Jack Sparrow kaže...
hitmanr kaže...

ljubitelj sam drivera, bar onog starog sa pistoljima al ovu nisam jos prova zar je stvarno tako dobra i kako je vozit sa pogledom iz kabine?

Kojeg starog drivera s pistoljima? Pa prva dva drivera si samo mogao voziti auto, dobro u drugom si mogao van kako bi ukrao auto ali nisi mogao pucati. Pucanje su uveli tek u 3 dio i zato je dobio tako slabe ocjene jer driver, kao što ime govori je bio znak za igru u kojoj si vozač auta, a ne nekakvu pucačinu kaj su i od prijašnja dva drivera napravili.

 jesi ikad igra igre koje sa nastavcima dobivaju i poboljšanja i vece mogucnosti, e pa to je bio driver jer da nije tako onda ni u jednome nebi mogao izlazit iz auta i takve stvari bio bih kao nfs

13 godina
online
Re: Driver: San Francisco
Jack Sparrow kaže...
hitmanr kaže...

ljubitelj sam drivera, bar onog starog sa pistoljima al ovu nisam jos prova zar je stvarno tako dobra i kako je vozit sa pogledom iz kabine?

Kojeg starog drivera s pistoljima? Pa prva dva drivera si samo mogao voziti auto, dobro u drugom si mogao van kako bi ukrao auto ali nisi mogao pucati. Pucanje su uveli tek u 3 dio i zato je dobio tako slabe ocjene jer driver, kao što ime govori je bio znak za igru u kojoj si vozač auta, a ne nekakvu pucačinu kaj su i od prijašnja dva drivera napravili.

 

 

u driver2 si mogao takoder izaci iz auta...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
Ako bude dobra kao prvi i drugi dio uzimam.
16 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Jedna velika mana nemores gaziti ljude:(.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Mole se GTA ljubitelji da izadju iz teme i da prestanu igrati igru. Unaprijed hvala.

http://vgm.tv/
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
dex3108 kaže...

Mole se GTA ljubitelji da izadju iz teme i da prestanu igrati igru. Unaprijed hvala.

 molimo mi tebe da na ovoj temi ne spominjes gta jer ovo nije tema o gta niti iko uspoređuje ovu igru s gta...Hvala tebi!!

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2011 13:24 (hitmanr).
15 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
hitmanr kaže...

 

 jesi ikad igra igre koje sa nastavcima dobivaju i poboljšanja i vece mogucnosti, e pa to je bio driver jer da nije tako onda ni u jednome nebi mogao izlazit iz auta i takve stvari bio bih kao nfs

Kakva su to poboljšanja ako igra sa svakim djelom postaje sve gora i sve više odstupa od onoga što je prije bila? To onda više nije ista igra, ona zadnja dva drivera više nisu onaj stari driver sa ps1 jer je izgubio onu svoju identičnost i vukao je više prema gta, samo što se koristio imenom da privuče slavu i ljude.

Shaka111 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Kojeg starog drivera s pistoljima? Pa prva dva drivera si samo mogao voziti auto, dobro u drugom si mogao van kako bi ukrao auto ali nisi mogao pucati. Pucanje su uveli tek u 3 dio i zato je dobio tako slabe ocjene jer driver, kao što ime govori je bio znak za igru u kojoj si vozač auta, a ne nekakvu pucačinu kaj su i od prijašnja dva drivera napravili.

 

 

u driver2 si mogao takoder izaci iz auta...

A što sam ja napiso pod boldanim?!

 

btw, ne gaziš ljude jer nisu htjeli napraviti gta, nego drive kakav je bio nekad...što je i dobro

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2011 13:22 (Jack Sparrow).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco

Malo su previse ocito otisli s tim "kao nekad" jer se auta odbijaju od objekte kao ona u zabavnom parku.. Nije '99. 

14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

onda jednostavno driver 2,3 i 4 je krivi potez

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
hitmanr kaže...

onda jednostavno driver 2,3 i 4 je krivi potez

Driver 2 je bio još dobar, ali 3 i 4 us tak tak. Živjeli su na staroj slavi. Najveći problem koji su im ljudi prepisivali je bilo što se više pucalo nego vozilo, a to nije ono što je proslavilo driver 1 i 2. Pa imao si filing da igraš neki TPS.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
Jack Sparrow kaže...
hitmanr kaže...

 

 jesi ikad igra igre koje sa nastavcima dobivaju i poboljšanja i vece mogucnosti, e pa to je bio driver jer da nije tako onda ni u jednome nebi mogao izlazit iz auta i takve stvari bio bih kao nfs

Kakva su to poboljšanja ako igra sa svakim djelom postaje sve gora i sve više odstupa od onoga što je prije bila? To onda više nije ista igra, ona zadnja dva drivera više nisu onaj stari driver sa ps1 jer je izgubio onu svoju identičnost i vukao je više prema gta, samo što se koristio imenom da privuče slavu i ljude.

Shaka111 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Kojeg starog drivera s pistoljima? Pa prva dva drivera si samo mogao voziti auto, dobro u drugom si mogao van kako bi ukrao auto ali nisi mogao pucati. Pucanje su uveli tek u 3 dio i zato je dobio tako slabe ocjene jer driver, kao što ime govori je bio znak za igru u kojoj si vozač auta, a ne nekakvu pucačinu kaj su i od prijašnja dva drivera napravili.

 

 

u driver2 si mogao takoder izaci iz auta...

A što sam ja napiso pod boldanim?!

 

btw, ne gaziš ljude jer nisu htjeli napraviti gta, nego drive kakav je bio nekad...što je i dobro

 U redu je ako to mislis samo za driver al ima jos igara koji sa novijim naslovom imaju vise mogucnosti a ne samo drugu pricu pa nisu zbog toga otisli u krivom smjeru e da i kad se vec tako stalno ode spominje gta i on je naglasak na aute tj. krađu znaci nikako pucanje tako da ime nije ni bitno

16 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
hitmanr kaže...
dex3108 kaže...

Mole se GTA ljubitelji da izadju iz teme i da prestanu igrati igru. Unaprijed hvala.

 molimo mi tebe da na ovoj temi ne spominjes gta jer ovo nije tema o gta niti iko uspoređuje ovu igru s gta...Hvala tebi!!

Sobzirom da ljudi ocekuju da ubijaju ljude, gaze pjesake i izmisljaju toplu vodu ovo nije igra za njih i nije im/vam mjesto u temi jer bez potrebe kukate/ju o stvarima koje nemaju veze sa serijalom.

http://vgm.tv/
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Tko ima ovu igircu kolačić nek mi se javi u inbox

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Driver: San Francisco

Pa ali gta je od početka bio takav da se pucalo, hodalo po otvorenim svijetu i rješavalo nekakve misije za pare. Dok je driver oduvije bio vožnja, vožnja i samo vožnja, a oni su od trojke krenuli drugim smjerom. Možda i ljudi nebi ništa rekli da to nisu tolko loše napravili.

Kak ne kužiš da fanovi te igre žele driver, a ne još jedan gta.

 

btw...jesi ti čuo za interpunkcijske znakove? jJr stvarno je teško ponekad razumjeti tvoj tekst. E da i mogao bi kratiti malo te citate.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2011 13:37 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
dex3108 kaže...

Sobzirom da ljudi ocekuju da ubijaju ljude, gaze pjesake i izmisljaju toplu vodu ovo nije igra za njih i nije im/vam mjesto u temi jer bez potrebe kukate/ju o stvarima koje nemaju veze sa serijalom.

 

Onda je ovo ocito igra samo za fanove serijala. Sandbox naslov nije, kao racing arkada ne moze proci jer nije na nivou jednog recimo NFS - a koji je takodjer kao serijal poceo da pada u vodu, kao racing simulacija dakako ne.. Jedino sto je izvlaci je mnogo licenciranih vozila, sta jos moze ponuditi za nas koji nismo zagrizeni fanovi serijala ? Nista.

14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

da se sad tu nebi previse natezali jer nema smisla da zakljucim svoje misljenje o ovom nsalovu; da mi je za sto neke stvari nema, je zami je, al na neki nacin i nije tako lose jer je nacin i stil voznje i dinamike kao kod drivera 1 i 2 a to sto se ne moze pucat na neki nacin odgovara jer me igra podsjeca na dobri stari driver 1 i 2...eto jedino sto me bas odusevilo je pogled iz kabine i mozda ono mjenjanje auta iz visoka jer je pomalo dosadno trckaranje i gledanje gdje ce koji naletit s autom da mu ga maznes...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Driver: San Francisco

E pa to se traži, da bude stari dobar driver. Gta i slične igre već imamo, te to netrebaju kopirati.{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Sta si ti ocekivao od igre koja se zove Driver? Nisi fan serijala i prositas da se igra zove Driver: San Francisco sta ocekujes da ce igra biti? Hmm ako nije arkada, a nije simulacija sta je onda? Igra je Arkada sa blagim naginjanjem na simulaciju na nivou je NFS-a ali mozda Shift-a. Prica je za sad dobra, muzika odlicna, zvuk automobila odlican, grafika osrednja zbog losih tekstura. 

http://vgm.tv/
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Driver: San Francisco
dex3108 kaže...
hitmanr kaže...
dex3108 kaže...

Mole se GTA ljubitelji da izadju iz teme i da prestanu igrati igru. Unaprijed hvala.

 molimo mi tebe da na ovoj temi ne spominjes gta jer ovo nije tema o gta niti iko uspoređuje ovu igru s gta...Hvala tebi!!

Sobzirom da ljudi ocekuju da ubijaju ljude, gaze pjesake i izmisljaju toplu vodu ovo nije igra za njih i nije im/vam mjesto u temi jer bez potrebe kukate/ju o stvarima koje nemaju veze sa serijalom.

 gledaj, ima istin u tome al problem ne lezi u tebi niti u nama vec u proizvođaču jer da su nastavili drivere bez pistolja kao sto je prvi i sad ovi niko i nebi strazio od igre da ima oruzje al kako su oni iskvarili žanr sve se pomješalo i iskonpliciralo znaci krivi su oni nisu tribali sljedit rokstarovu igru i svi bi bili mirni

15 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Jel ima motora u igri?

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Driver: San Francisco

Jel nekome radi volan? Meni kad idem postavit keybinds ne prepoznaje gas i kočnicu.

Only the brave
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Driver: San Francisco
hitmanr kaže...

 gledaj, ima istin u tome al problem ne lezi u tebi niti u nama vec u proizvođaču jer da su nastavili drivere bez pistolja kao sto je prvi i sad ovi niko i nebi strazio od igre da ima oruzje al kako su oni iskvarili žanr sve se pomješalo i iskonpliciralo znaci krivi su oni nisu tribali sljedit rokstarovu igru i svi bi bili mirni

Jesi ti čuo za interpunkcijske znakove? jer stvarno je teško ponekad razumjeti tvoj tekst, jedva sam skužio što si htio poručiti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2011 19:49 (pirat).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice