Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.087
|
čitano: 7.202.246
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Treba malo osvježit igru. Sviđa mi se u kojem smjeru idu. Još kad bi SCS prihvatio onu ideju sa kupnjom vlastitih prikolica i još neke stvari igra bi definitivno postala genijalna. Znam da je neke stvari jako teško napraviti, ali valjda nije zabranjeno nadati se da će u jednom od updateova nešto od toga prijeći iz ideje u stvarnost. {#}

 

Sad samo da izađu ovi achievements, bit će mi zanimljivo to otključavati. Za ove prikolice neću ni pitati kad će doći jer sam već upoznat sa SCS-ovim načinom rada. ''Kad bude, bude!'' {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Onaj tko hoče vidi, da sam odmah u sljedečem postu napisao "Ma nisam ni mislio da je u Njemačkoj, zna se na što sam mislo, na ono što će kako vidim mnoge zabolit ovdje ili je samo ne znanje u pitanju", al neda mi se više trošit vrijeme ispravljujuči nekoga. Ako sutra Scania otvori (dao Bog) proizvodnu halu u Đakovu onda će netko doči i reči kako je to Hrvatska firma a možda bude i dalje mislio da je Švedska iako vidimo da ima na 10tke pogona diljem svjeta pa može pisati Made in xxxx. Ne, on samo kaže da je proizvedena u Đakovu...
I pitanja malo npr: Hoče Scania zvučati brutalno ako je proizvedena (mislim na kruto fizički aspekt) u Švedskoj ili može biti i u Đakovu? Ili će ipak ovisiti o tome tko upravlja njenim imenom?
Jel ima netko da misli da je Nike patika kvalitetna/brutalna zato jer je napravljena u Indoneziji i proizveo je čovjek koji radi za šaku riže, ili jer ju vodi Amerikanac? Onda možemo reči da je Seat

Španjolska firma i da izgleda tako, zvuči tako, troši tolko, ima snage tolko, juri tolko...jer piše Made in Spain (proizvedeno u Španjolskoj)? Ma da...
Ne treba težište prebacivat na dio o 0 ili 25% koje ne mjenja ništa bitno.
Ja stvarno ne mogu biti jasniji od ovoga. HH{#}

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
2 6 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa, smirimo tenzije. Ovo je otišlo previše u offtopic.

Mi smo tu da uživamo u igrici, da se malo opustimo i družimo.

 

Pitanja gdje je što proizvedeno, tko ima više, a tko manje dionica, gdje će se slijedeća tvornica otvoriti ostavimo onima kojima je to posao i koga to zanima. U ovoj situaciji, te informaciju su totalno nebitne za igru (napominjem, nebitno je za samu igru, a onaj tko se tim bavi će tražiti te informacije na drugim mjestima od foruma sa igrama).

 

Više nije bitno tko je u pravu, a tko ne. Prijeđimo svi preko toga, ostavimo sad tu raspravu iza sebe i nastavimo vozit. To je ono najbitnije. Ima idrugih tema i rasprava koje su više primjerenije ovom podforumu. 

 

Ajmo dalje za volan, tamo gdje nam je mjesto. :D :D

Moj PC  
5 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Lude ruske krave :D

Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Fele08 kaže...

Lude ruske krave :D

Ma gazi to, što staješ{#}

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ajmo  napraviti veceras neki konvoj, vidim dosta nas je aktivno na forumu pa ako ste za u 9 sati navecer iz Calaisa u Dresden sve lokalnim cestama, na slici sam povukao crtu kuda bi isli pa ako ste za da se skupimo u malo vecem broju.

 

 

5 Da
6 Mozda
3 Ne
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...
I usput, mala anketa o načinu vožnje. Vozite li sa kamerom unutar kabine ili izvan kamiona? :D

 

Ajd da proširim diskusiju oko toga, kad već pitaš...

 

Vozio sam od izlaska igre iz unutrašnjosti samo zbog realnosti vožnje i parkiranja, međutim s vremenom je realnost donijela monotonost i dosadu, pa sam odustao i od same igre neko vrijeme. Najveći krivac je bez dileme katastrofalan zvuk motora i neusklađenost istog s radiom.

 

Nakon duže pauze vratio sam se nazad i obavezno vozim sa kamerom izvan kamiona (prateća) i što je najbitnije ponovno uživam u vožnji.

Najviše zbog puno boljeg pogleda na prirodu, gradove, rijeke, sela, te zbog onih najstitnijih detalja kojima igra očarava, druga stvar je bar upola teže upravljanje kamiona pri istoj brzini (razlog je brže kretanje kamiona iz pogleda te kamere), dok je treća stvar puno bolji osjećaj prelaženja zavoja s pogledom na različite terete koje prevoziš u odnosu na stare istrošene kabine i nesposobnost developera da prikažu kako zaista izgleda vožnja kamiona s mjesta vozača.

Također sam isprobao neke modove i ne mogu vjerovat da scs može lošije stvari odradit u tom pogledu u odnosu na običnog besplatnog modera.

Tko misli da pričam gluposti, nek odvozi bar jednu turu s KAMAZOM i siguran sam da će promijenit mišljenje.

 

15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

...ovo će da bude dobro... {#} više na linku: http://blog.scssoft.com/2014/09/the-first-news-about-design.html 

Moj PC  
2 2 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Momak, baci pogled na prethodnu stranicu. Kolega je već stavio isti link. {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

...ups...sorry...ne pratim aktivno više,tu i tamo, a ionako se priča samo o MP-u, tako da preskočim koji page...

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.9.2014 15:04 (lion002).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

 

Pozdrav Zekatu,sreli smo se maloprije   :P

 

 

( Spitka_ri)

 

 

:)

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
lion002 kaže...

...ups...sorry...ne pratim aktivno više,tu i tamo, a ionako se priča samo o MP-u, tako da preskočim koji page...

Ma sve ok. Nisam ja ništa loše mislio isto, samo sam ukazao da je kolega već stavio isti link. {#} 

 

Odoh i ja sad malo na MP odvest koju turu, treba malo novaca zaradit. {#} Ako tko vidi sivo-žuto-plavi Volvo, to sam ja. {#}

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lemyxz kaže...

Stigle su nam neke novosti na blog scs-a. Loša vijest je odgađanje "Achievements updatea" za dva tjedna zbog poliranja, dok je sjajna vijest da su odlučili ubacit tandem prikolice.

 

SCS BLOG

Ah, sve vise lijepih i interesantnih detalja iz 18 WoS. Super, vec rekoh i jako navijam samo da se jos sjete snijega a ne bih im zamjerio ni Truck Stop (crpka, servis, bar, motel), dilere polovnih kamiona, etc ... {#}
Eh dobro, ma vidim da sam ga vec pretjerao ... {#}

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.9.2014 16:37 (suMaper).
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Još i vagu da vrate :D

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2

Bude vaga u ATS.

Support SCS Software: http://blog.scssoft.com
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...

Još i vagu da vrate :D

Hah, a gdje ja stadoh ti produzi ... {#}

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Zna netko dobre modove za Scaniju? Za instrument tablu itd..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Zna netko dobre modove za Scaniju? Za instrument tablu itd..

Vrinho je postavio prije par stranica cini mi se, ne samo za scania vec i sve ostale kamione, dobar mod promijeni pokazivace i display

9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dennocro kaže...

ajmo  napraviti veceras neki konvoj, vidim dosta nas je aktivno na forumu pa ako ste za u 9 sati navecer iz Calaisa u Dresden sve lokalnim cestama, na slici sam povukao crtu kuda bi isli pa ako ste za da se skupimo u malo vecem broju.

 

 

hoće bit onda konvoja?? ja bih mogao :D

 

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ja necu moci voziti nazalost...imam nekog posla za obaviti ako stignem dodjem.

 

zekat ce voditi umjesto mene sad sam se sa njime dogovorio pa dodjite na servis u calais

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.9.2014 20:42 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2
Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

 

Ja ljetujem kod servisa (vidi sliku). Zasad nema nikoga, dolazi li tko?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ja vas cekam u Duisburgu u servisu

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo par slika sa jedne danasnje ture u SP-u :)

 

 

Kad ti ostane goriva taman da dodjes do benze :D Kad ti ostane goriva taman da dodjes do benze :D
Sa punim rezervoarom idemo u osvajanje novih 4355km Sa punim rezervoarom idemo u osvajanje novih 4355km
Neki stari grad u pozadini :D Neki stari grad u pozadini :D
tacno u sekundu se stiglo na odrediste :D tacno u sekundu se stiglo na odrediste :D
:) :)
 
6 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Amazing Russia part 2

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pitanje u vezi zaposlenika: jučer ujutro ili prekjučer navečer sam zaposlio dvojicu i dao im kamione, međutim do sada nijedan nije odvozio ni kilometra? Koliko sam shvatio, oni bi si sami trebali naći posao. Postoji li neki razlog zbog kojega ne uspijevaju u tome?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Voziš MP ili SP? Ako je MP u pitanju koliko sam upoznat, tamo vozači ne rade. Što se SP tiče, ne bi trebalo tako dugo biti, ali probaj pričekati. Vidi što ti piše u garaži, dal odmaraju ili su na putu. Nekad im treba malo vremena da krenu vozit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vozaci rade u mpu, kad gledam u statistici, uredno pise da doprinosi novce...
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Znam da je bilo nekih problema oko toga, ali nisam isprobavao, pa nemam informaciju iz prve ruke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

MP igram... SP nisam skoro ništa igrao, samo do prvog kamiona, tako da ne znam rade li mi tamo vozači.

Ima li problema ak s istim profilom igram i SP i MP?

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice