Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.181.752
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Moze sutra bi i ja dosao, samo ako moze navecer dok nas sve mamurluk prođe...

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja sam isto za. Ako bude, računajte na mene.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Moze sutra bi i ja dosao, samo ako moze navecer dok nas sve mamurluk prođe...

 Ako se uspijemo dogovorit, bude oko 6 i onda 6.30 kretanje. Ne zelim oko 8~9 posto onda c vozit sat vremena posto mi je u ponedjeljak skola() pa se moram budit rano...

Battleog - 191silvinjo
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Ja sam isto za. Ako bude, računajte na mene.

 evo i ja mogu s vama po prvi puta

12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Uh,nisam već duuugo vozio konvoj sa ekipom sa Buga,davno je to bilo..

I ja se prikljlučujem isto danas za konvoj, samo javite gdje,kada i dolazim i ja

Nemam mikrofon ali ako će komunikacija ingame ići preko ts-a ili nečega sličnog,nije mi bed slušat vas

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Išao sam igrati Multiplayer, igram na serveru Europa 2 i već nekoliko puta mi se desilo da recimo idem popraviti štetu na kamionu te odspavati i onda kada mi se broje sati, jednostavni mi zablokira sve.

To mi se u SP nije dešavalo nikada, dal je server prenatrpan ili?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Išao sam igrati Multiplayer, igram na serveru Europa 2 i već nekoliko puta mi se desilo da recimo idem popraviti štetu na kamionu te odspavati i onda kada mi se broje sati, jednostavni mi zablokira sve.

To mi se u SP nije dešavalo nikada, dal je server prenatrpan ili?

 

Dali imaš odvojen profil za SP i MP? Naime, meni se to događalo kada bi igrao sa jednim profilom kojeg sam korisitio i za online i SP a imao sam "radnike tj. vozače". Kada sam ih maknuo, sve je bilo ok.. Možda je kod tebe nešto drugo problem...

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
tino26 kaže...

 

Dali imaš odvojen profil za SP i MP? Naime, meni se to događalo kada bi igrao sa jednim profilom kojeg sam korisitio i za online i SP a imao sam "radnike tj. vozače". Kada sam ih maknuo, sve je bilo ok.. Možda je kod tebe nešto drugo problem...

 imam zajednički profil,

znači moram napraviti novi za MP.... hvala na inf

12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da, napravi drugi profil samo za MP i njega koristi samo za to pa vidi dali ćeš imati opet sličnih problema.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
tino26 kaže...

Da, napravi drugi profil samo za MP i njega koristi samo za to pa vidi dali ćeš imati opet sličnih problema.

 hvala, svakako javim utiske

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Danas sam išao igrati no kada krene igra nakon par sekundi mi se igrica jednostavno zamrzne. Prvo sam mislio da se radi o MP pa sam istoga i obrisao a zatim se problem i dalje nastavio. Nakon toga obrisao sam i drugi profil u igri ali i dalje imam tih problema.
Zaista ne znam u čemu bi bio problem kada sam jučer igrao bilo je sve uredu

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa, pošto ću vjerojatno morat mjenjat Windowse planiram stavit Win 10.

 

Kakva su iskustva sa njime po pitanju ETS2? Čitao sam da je bilo nekih problema sa igrama, da su se vrtile lošije nego na osmici, pa me sad iz prve ruke zanima tako da znam dal radim reinstall osmice ili prelazim na desetku.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Win 95, Win 3.1, Win XP i Win 7 su Winsi svi ostali su cisto pomodarstvo ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Ekipa, pošto ću vjerojatno morat mjenjat Windowse planiram stavit Win 10.

 

Kakva su iskustva sa njime po pitanju ETS2? Čitao sam da je bilo nekih problema sa igrama, da su se vrtile lošije nego na osmici, pa me sad iz prve ruke zanima tako da znam dal radim reinstall osmice ili prelazim na desetku.

 odi na desetku, ja nemam nikakvih problema s njome 

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Ekipa, pošto ću vjerojatno morat mjenjat Windowse planiram stavit Win 10.

 

Kakva su iskustva sa njime po pitanju ETS2? Čitao sam da je bilo nekih problema sa igrama, da su se vrtile lošije nego na osmici, pa me sad iz prve ruke zanima tako da znam dal radim reinstall osmice ili prelazim na desetku.

Defitnitivno predji na 10, em je izgled perfektan, a da ne govorim o performansama.

Battleog - 191silvinjo
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Također koristim 10-ku i nemam zamjerke

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel postoji hrvatska mapa za ETS 2 i koji mod je dobar da izgleda grafika sto realnija?

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2017 23:18 (karlo125).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pretražio sam temu i nisam našao odgovor. Jel se može sa retail verzijom igre igrat multiplayer? Ili samo sa steam verzijom?

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2017 23:55 (medjimurac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Koliko znam samo Steam verzija može na MP. Jedina opcija ti je da aktiviraš igru na Steamu (ne moraš ponovno kupovati, samo upišeš retail key).

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2

  Kakva su vam iskustva s zadnjim Promodsom ? Jel opada fps u pola gradova kao do sada ili su to popravili ??

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mene je mučilo blokiranje igrice te sam krenuo sve iz početka, odnosno od 0 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
karlo125 kaže...

Jel postoji hrvatska mapa za ETS 2 i koji mod je dobar da izgleda grafika sto realnija?

Imaš Project Balkan mapu, no nije dovrsena (mozda i je, nisam vec gledao dugo). A za grafiku, ja koristim zadnji Brutal HD.

Battleog - 191silvinjo
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ljudi pomagajte. Kupio sam DLC viva la france i neznam kako to instalirati preko steama? Imam retail verziju igre. Igru sam već updejtao na 1 26.2.4. Molio bih nekoga da mi objasni kako instalirati dlc.

 

Riješio sam problem. Treba keyeve upisat na steamu. A ja sam i ponovno instalirao igru. Još ću si složit i muiltiplayer.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2017 0:59 (medjimurac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Dal će ikako Mediteran doći(Balkanski poluotok)?

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Možda hoće, a možda i neće. Takve stvari se ne mogu znati nikada. 

 

A što se novosti tiče, uskoro kreće open beta za 1.27 verziju. Uz podiznu osovinu na drugoj slici se daju naslutiti i još neke stvari koje mi se čine zanimljive.

 

Doduše, teško ostvarivo, ali ovaj update bi dobio još više smisla kad bi postojala mogućnost kupnje vlastite prikolice i multidrop isporuka, pa prema tome da se diže i spušta osovina ovisno o težini prikolice. No, nikad se ne zna.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Možda hoće, a možda i neće. Takve stvari se ne mogu znati nikada. 

 

A što se novosti tiče, uskoro kreće open beta za 1.27 verziju. Uz podiznu osovinu na drugoj slici se daju naslutiti i još neke stvari koje mi se čine zanimljive.

 

Doduše, teško ostvarivo, ali ovaj update bi dobio još više smisla kad bi postojala mogućnost kupnje vlastite prikolice i multidrop isporuka, pa prema tome da se diže i spušta osovina ovisno o težini prikolice. No, nikad se ne zna.

 

I kad bi se osovina dizala? Koje su prednosti?

Isto me zanima i za stražnje podiznu šasiju.

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pošto vidim kako je tema malo "zastala" da ubacim koju fotkicu

 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

1.27 beta je vani. Uz blokadu diferencijala i podiznu osovinu prikolice novost je i policija na cestama.

Ja ću zasad ostajem izvan beta verzije, ali jedva čekam da izađe kompletna verzija pa da isprobam nove funkcije

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

1.27 beta je vani. Uz blokadu diferencijala i podiznu osovinu prikolice novost je i policija na cestama.

Ja ću zasad ostajem izvan beta verzije, ali jedva čekam da izađe kompletna verzija pa da isprobam nove funkcije

 jel definirano dal te policija lovi kada prekoračiš brzinu ili

ajde idem update bete pa javim dojmove

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Koliko sam shvatio, isti je princip kao i u ATS. Ukoliko prekoračiš brzinu, a oni su u blizini dobiješ kaznu.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice